رنگ آمیزی سردار سلیمانی | ۳۳ نقاشی کودکانه رنگ نشده از حاج قاسم

در آستانه شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی عزیز در غربت ما اینجا در دلبرانه برای شما ۳۳ رنگ آمیزی کودکانه سردار سلیمانی یا همان نقاشی های خام رنگ نشده برای کاربرگ یا تکالیف کودکان و دانش آموزان شما گردآوری کرده ایم که با شما به اشتراک میگذاریم . امیدوارم دوست داشته باشید و برای شما مفید باشد. 

۳۳ رنگ آمیزی کودکانه (نقاشی خام) در مورد سردار حاج قاسم سلیمانی 

بسم الله الرحمن الرحیم 

۳۳ نقاشی رنگ نشده و رنگ آمیزی در باره سردار حاج قاسم سلیمانی

رنگ آمیزی در مورد حاج قاسم سلیمانی 

در ادامه مطلب نظر شما به نقاشی های خام رنگ نشده در مورد زندگی و شهادت سردار سلیمانی و ادامه راه ایشان توسط کودکان این مرز و بوم جلب میکنم. شما هم اگر نقاشی زیبایی در مورد حاج قاسم عزیز کشیدید میتوانید برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان در سایت دلبرانه درج شود. اگر هم دنبال نقاشی های کودکانه و تصویر های جذاب از سردار سلیمانی هستید میتوانید به پست نقاشی سردار سلیمانی مراجعه کنید.

نقاشی رنگ نشده حاج قاسم

رنگ آمیزی حاج قاسم (۱)

داستان عکس یادگاری حاج قاسم

می خواستند عکس یادگاری بگیرند.از ماشین پیاده شد .یک گروه دیگر برای دومین بار از ماشین پیاده اش کردند برای عکس گرفتن .دفعه ی سوم یک خانم خواست عکس بگیرد ،باحجاب نامناسب پیاده شد وبااوهم عکس گرفت .گفت :باور نمی کردم که بامن عکس بگیرید از امروز سعی می کنم حجابم را درست کنم.

رنگ آمیزی حاشیه دفتر سردار حاج قاسم سلیمانی

رنگ آمیزی حاج قاسم (۲)

داستان کوتاه درباره حاج قاسم سلیمانی

سلام سردار، سلام مرد میدان، سلام آقای خوبی ها نمیدونی  وقتی درباره ی شما مطلبی می خوانم چه حالی میشم تازه میدونم چه کسی رو از دست دادم مگه میشه یک سردار یک فرمانده جنگی اینقدر مهربون باشه اینقدر شجاع باشه اصلا گاهی وقتا فکر می کنم که تو سردار مثل ما انسان ها نبودی بلکه شما یک فرشته بوده ای که خدا به ما داده بود اما ما ادما .

نقاشی خام سردار سلیمانی

رنگ آمیزی حاج قاسم (۳)

رنگ آمیزی سردار سلیمانی

چی بگم از بزرگی تو ازاینکه هرروز بعد از شهادتت احساس می کنم حس انتقام خون شما  در رگ های بدنم بیشتر می خروشد بیشتر احساس می کنم دخترت شدم اما من کجا وزینبت کجا ایشون یک بانوی شجاع قدرتمند ایشون اسوه تمام عیار زندگی منه امیدوارم شاید یک روز بتوانم مثل ایشون باشم شما برایم دعا کنید تا بتوانم مثل ایشون بشم خیلی دوستتون دارم .

رنگ آمیزی حاج قاسم (۴)

خاطره دیدار با حاج قاسم سلیمانی

باور نکردنی بود!

ژنرال قاسم سلیمانی ،

فرمانده سپاه قدس امام خامنه ای ،

شکارچی صهیونیست های حیوان صفت،

کسی که سال هاست برای سرش جایزه ها گذاشته اند،

بزرگ قهرمان و جنگجوی افسانه های کهن ایران زمین…

رنگ آمیزی سردار سلیمانی برای کودکان

رنگ آمیزی حاج قاسم (۵)

اینجا:

جلوی من،

تنها و ساده،

با همان لبخند همیشگی.

خودم را به او رساندم،

بی آنکه کسی مزاحمم شود

چند جمله بی اراده:

– حاج آقا ، شما خیلی فدایی دارید! خیلی … همه دوستتون دارن

نقاشی رنگ آمیزی سردار سلیمانی

رنگ آمیزی حاج قاسم (۶)

و حاج قاسم فقط یک جمله گفت و دهانم را بست:

– من خودم فدایی یک نفرم…

رفت و با راننده اش سوار یک ماشین ده میلیون تومنی شدند و رفتند. بدون اسکورت و محافظ !

باور کردنی نبود؛

اگر با چشم های خودم نمی دیدم!

باور نکردنی بود

عکس برای رنگ آمیزی سردار سلیمانی

رنگ آمیزی سردار سلیمانی (۱)

دو روز بعد از اتفاق نظر کنگره ی امریکا بر طرح ترور ژنرال قاسم سلیمانی

مردی که خواب را از چشمان ابرقدرات ها ربوده…

درب های حسینیه ی نیروی هوافضای سپاه، واقع در میدان سپاه به روی همگان باز است

رفته ام تا در مراسم بزرگداشت سردار عرفاتی شهید حاج احمد کاظمی و اصحابش شرکت کنم

نقاشی سردار سلیمانی با رنگ آمیزی

رنگ آمیزی سردار سلیمانی (۲)

سال های قبل سخنران جلسه حاج قاسم سلیمانی بوده

اما امسال شرایط فرق می کند

برای کشتن این شرزه شیر، گرگ های زیادی کمر بسته اند

در حال و هوای خودم گوشه ای نشسته بودم که ناگهان صدای علی به گوشم خورد

با عجله آمد:

مجتبی! مجتبی! بدو که رفت…

رنگ آمیزی کودکانه سردار سلیمانی

رنگ آمیزی سردار سلیمانی (۳)

نقاشی حاج قاسم سلیمانی برای رنگ آمیزی

باورم نمی شد

داخل حیاط حسینیه که رسیدم جمعیت زیادی گرد یک نفر حلقه زده بودند

خودم را با زحمت به وسط جمعیت رساندم

با چشمانم به دنبال چهره ای آشنا می گشتم

و بالاخره پیدایش کردم

رنگ آمیزی سردار سلیمانی (۴)

عکس حاج قاسم برای رنگ آمیزی

همان چره ی مهربان آفتاب سوخته، با محاسن کوتاه و سپید

… و لبخندی گرم که انگار خدایش فقط برای این صورت آفریده است

اما بر خلاف انتظارم هیچ خبری از محافظ و بادی گارد و تیم حفاظت و … نبود

همه می آمدند و با او روبوسی می کردند و دست می دادند

یکی آمد و خم شد و خواست دستش را ببوسد که حاج قاسم در آغوشش کشید

رنگ آمیزی سردار سلیمانی (۵)

نقاشی رنگ نشده حاج قاسم

وقتایی که مردم شعار میدادن، از خودم می پرسیدم که آخه چرا باید بگن مرگ بر آمریکا یا مرگ بر اسرائیل. آخه حقم داشتم چون نمیدونستم که چرا اینو میگن. اما چند وقت پیش این مسئله برام روشن شد. آمریکایی ها حاج قاسم سلیمانی رو به شهادت رسوندن! اونم با نامردی تمام. بدون اینکه حتی بخوان باهاش رو در رو بشن، از آسمون بهش حمله کردن و اونم آسمونی شد. آخه به همچین کسایی اگه مرگ نفرستیم، پس چیکار باید بکنیم؟

رنگ آمیزی و کاربرگ سردار قاسم سلیمانی (۶)

رنگ آمیزی حاشیه دفتر سردار حاج قاسم سلیمانی

آمریکا و ایران هیچوقت نمیتونن دوست همدیگه باشن. آخه ایران یه کشور مهربونه که به همه مهربونی میکنه اما آمریکا اینجوری نیست و خیلی خودخواهه و واسه همین همیشه به کشورهایی که از اون ضعیف تر هستن، زور میگه. الانم که به کشور ایران دست درازی کرده و سردار سلیمانی رو به شهادت رسونده. من دیگه واقعا نمیدونم که به این کشور چی بگم! اما امیدوارم که زودتر ریشه ی ظلمش از بین بره که نتونه به کسی ظلم کنه.

کاربرگ سردار حاج قاسم سلیمانی (۱)

نقاشی خام سردار سلیمانی

ظلم کشور آمریکا تمومی نداره. آخه یک کشور چه قدر میتونه ظالم باشه که به هیچ کسی رحم نکنه. من اگه جای آمریکا بودم، سعی میکردم که یکم مهربون تر باشم. توی دنیایی که میشه با خوبی زندگی کرد، چرا باید همش بدی کنیم و با بدی هامون دل بقیه رو بشکنیم. الان آمریکا دل مردم ایران رو شکونده چون یکی از سردارهای اون رو به شهادت رسونده. سردار سلیمانی یکی از بزرگترین آدمای ایران بود که آمریکا اون رو آسمونی کرد.

کاربرگ سردار حاج قاسم سلیمانی (۲)

نقاشی خام حاج قاسم

خیلی از آمریکا بدم میاد و دیگه هیچوقت نمیخوام که برم اونجا. آمریکا یک کشور خیلی بده که جز ظلم کردن کار دیگه ای بلد نیست. خب این کار رو که همه بلدن! اما خوب بودن مهمه مثل ایران. باید خوب باشی و به همه خوبی کنی تا خدا دوستت داشته باشه. آمریکا رو فکر کنم دیگه حتی خدا هم دوست نداره که الان همه ی کشورا ازش متنفر شدن. اون خیلی ترسو بوده که سردار سلیمانی رو اینطوری به شهادت رسونده. اگر راست می گفت، باید رو در رو با سردار سلیمانی می جنگید نه اینکه از پشت سر حمله کنه.

کاربرگ سردار حاج قاسم سلیمانی (۳)

نقاشی حاج قاسم سلیمانی برای رنگ آمیزی

همه الان تو خیابونا ریختن و به آمریکا مرگ میفرستن، به اسرائیل مرگ میفرستن. اما من میخوام بگم که این دوتا کشور دیگه حناشون پیش هیچکسی رنگی نداره و همه اونا رو شناختن و ذات پلیدشون برای همه رو شده. کاش اونا هم یه ذره مثل ایران بودن. ایران الان بین همه ی کشورا محبوبه! چون بهشون کمک میکنه و تو زمانی که مشکل دارن دستشون رو میگیره. خب اینجوری خدا هم بیشتر دوستت داره و بیشتر بهت نگاه میکنه. اونا سردار سلیمانی ما رو کشتن و این باعث شد که منم دیگه ازشون بدم بیاد.

کاربرگ سردار حاج قاسم سلیمانی (۴)

عکس حاج قاسم برای رنگ آمیزی

سردار سلیمانی مثل بابام بود و آمریکا اون رو ازم گرفت. هیچوقت این کشورو به خاطر این کاری که کرده نمیبخشم. امیدوارم که روزی بشه که آمریکا تقاص پس بده. روزی بشه که انتقام سختی که همه ی مردم از اون حرف میزنن از آمریکا گرفته بشه.

کاربرگ سردار حاج قاسم سلیمانی (۵)

رنگ آمیزی تصاویر حاج قاسم سلیمانی

میگن تو بچه ای و نمیفهمی، اما من خیلی خوب میفهمم! من میفهمم که سردار بزرگ کشورمون چرا جونش رو فدا کرد؛ من میفهمم که چرا اون به شهادت رسید؛ من میفهمم که چرا سردار سلیمانی رو اینقدر مردممون دوست دارن. اون به خاطر ملت کشورش حاضر شد از جونش بگذره و این یعنی عشق! عشقی که هم من و هم بقیه ی مردم به سردار سلیمانی داریم. از خدا میخوام که بهترین جای بهشت رو به سردار بزرگ کشور ما بده تا همیشه توی اون در آرامش باشه.

کاربرگ سردار حاج قاسم سلیمانی (۶)

رنگ آمیزی نقاشی سردار حاج قاسم سلیمانی

حاج قاسم الان دیگه تو بهشته و داره از نعمت های بی نهایت خدا توی اونجا استفاده میکنه. همیشه وقتی که توی این دنیا بود، فکر نکنم که رنگ آرامش رو میدید. آخه کشورهایی مثل آمریکا رو نمیشه بهشون فرصت داد و اگه این کارو بکنی، یعنی باختی. واسه همین سردار سلیمانی مجبور بود که شبانه روز کار کنه تا بتونه جلوی دشمنای کشورمون رو بگیره. اما الان دیگه اون توی آرامشه. یک آرامش وصف ناپذیر دارد. من خیلی به سردار کشورمون افتخار میکنم و حتما راهی که اون رفته رو میرم.

نقاشی خام سردار حاج قاسم سلیمانی (۱)

عکس رنگ آمیزی حاج قاسم

من اینقدر بزرگ نشدم که بدونم سردار سلیمانی دقیقا چه پست و عنوانی داشت، اما در این حد بزرگ شدم که بدونم اون برای کشورمون چه کاری کرد. پست و مقام برای آدمای بزرگ هیچه. سردار اگه یک سرباز ساده هم بود، باز هم همون کارایی رو میکرد که الان کرده. سردار بزرگ کشورمون رو کشتن البته نکشتن بلکه به شهادت رسوندن. اون واسه ایران خیلی از خود گذشتگی کرد. اون واسه نجات مردمش خیلی زیاد از خودش گذشت. الان وقتشه که ماها جبران کنیم براش.

نقاشی خام سردار حاج قاسم سلیمانی (۲)

نقاشی رنگ آمیزی حاج قاسم کودکانه 

من دوست دارم توی آینده مثل شهید سلیمانی باشم. یه آدم بزرگ که همه اون رو دوست دارن و عاشقشن. وقتی که میبینم مردم اینجوری توی خیابونا جمع شدن و واسه از دست دادن اون گریه میکنن، با خود میگم که اون چقدر آدم بزرگی بوده که این همه آدم کارشون رو کنار گذاشتن و اومدن واسه تشییع جنازه اون. من میخوام یک سردار سلیمانی باشم. سردار سلیمانی ای که حاضره جونش رو هم واسه کشورش بده.

نقاشی خام سردار حاج قاسم سلیمانی (۳)

رنگ آمیزی حاج قاسم سلیمانی

خدا شهیدا رو خیلی دوست داره و به اونا توجه ویژه ای داره. من حتم میدم که سردار سلیمانی هم توی صف همین شهیداست و خدا الان داره با نعمت های مختلفش از اون پذیرایی میکنه. من از نزدیک اونو ندیدم اما همین قدر بگم که اندازه ی بابام دوسش دارم. الان تو تلویزیون مدام میگن که حاج قاسم آسمانی شد. من نمیدونم که اون به آسمون رفته یا رفته جای خدا ولی هر جایی که رفته میدونم که جای خوبیه. حاج قاسم عزیزم همیشه در آرامش باشی.

نقاشی خام سردار حاج قاسم سلیمانی (۴)

رنگ آمیزی حاج قاسم

من جدای از معلمای خودم، یه معلم دیگه هم دارم. یه معلم که الان دیگه بین ما نیست و شهید شده و رفته. یه آدم مهربون که هر بار که چهره اش رو میدیدم، یک آرامش خاصی توی وجودم شکل میگرفت. تنها آرامش نبود ها! غرور هم تمام وجودم رو فرا میگرفت. اما الان دیگه رفته. رفته پیش خدا. راستش رو بخواین من گریه کردم؛ اما مامانم بهم گفت که گریه نکن چون اون شهید شده و خدا شهیدا رو خیلی دوست داره. کاش می بود و من هنوزم اون حس رو ازش میگرفتم؛ اما مامانم میگه که اون عاشق شهادت بود و الان بهش رسیده و حتما در آرامشه. راستی گفتم اون معلممه! اره بزرگترین معلم من هست. آخه بهم یاد داد که واسه کشورت حتی اگه شده جونت رو هم باید بدی.

نقاشی خام سردار حاج قاسم سلیمانی (۵)

کاربرگ سردار سلیمانی پیش دبستانی

الان از تو آسمون داره به تموم ما آدما نگاه میکنه. حتم دارم داره لذت میبره که میبینه جوونای زیادی حاضر شدن که راهش رو ادامه بدن. راستش منکه اونقدر بزرگ نشدم که بخوام راه اونو برم، اما میخوام منم مثل اون باشم. از این به بعد اگه کسی بهم بگه که میخوای در آینده چکاره بشی، میگم همون شغلی که حاج قاسم داشت رو میخوام داشته باشم تا مثل اون واسه کشورم جونم رو فدا کنم و باعث بشم که کشورم از دست دشمنا همیشه حفظ بشه.

نقاشی خام سردار حاج قاسم سلیمانی (۶)

کاربرگ سردار سلیمانی برای پیش دبستانی

من میخوام آمریکا رو فحش بدم، اما مامانم میگه که این کار بدیه و بعد هم این کار مربوط به بزرگتراس من نباید توش دخالت کنم. اما میگن یکی از بزرگترین آدمای کشور ما رو شهید کردن. میگن که خیلی در حقش بدی کردن و ظلم خیلی بدی بهش شده. من نمیخوام تو کار بزرگترا دخالت کنم اما میدونم که آمریکا کار خیلی بدی کرده و باید تقاص پس بده. من به عنوان یکی از بچه های کشورم حاضرم که تا جون دارم مقابل آمریکا وایسم و تقاص خون شهید سلیمانی رو ازش بگیرم.

نقاشی رنگ نشده سردار حاج قاسم سلیمانی (۱)

کاربرگ رنگ آمیزی حاج قاسم سلیمانی

یه شیر داریم که خیلی قدرتمنده و یه موش هم داریم که ضعیفه. به نظرم حاج سلیمانی و کشور ایران اون شیره هستن که همیشه توی روز روشن حتی اگه بخوان دعوا کنن هم به سمت دشمن میرن. اما آمریکا مثل یک موش بود وقتی که به شهید سلیمانی حمله کرد و اون رو به شهادت رساند. میگن توی تاریکی بوده. آخه چشم آدم که تاریکی رو نمیبینه. میگن از آسمون بوده. آخه چشمای آدم که بالای سرش نیست که بخواد آسمون رو ببینه. پس آمریکا هیچ کار شجاعانه ای نکرده و فقط ترسو بودن خودش رو نشون داده که این کار رو با شهید سلیمانی ما کرده.

نقاشی رنگ نشده سردار حاج قاسم سلیمانی (۲)

کاربرگ رنگ آمیزی سردار سلیمانی

شهید سلیمانی رو من خیلی دوستش دارم. نه تنها من، بلکه تموم کشورمون اون رو دوست داره. اون تبدیل به یک اسطوره شده برای کشورمون. راستش رو بخواین خودمم معنی اسطوره رو نمیدونم اما می دیدم که بقیه میگن اون یک اسطوره شده. من فقط میخوام راهی رو برم که شهید سلیمانی رفت. اینجوری میدونم که پیش خدا هم سرم بالاست و با افتخار منو وارد بهشتش میکنه. همونجور که شهید سلیمانی رو وارد بهشتش کرده.

نقاشی رنگ نشده سردار حاج قاسم سلیمانی (۳)

کاربرگ نقاشی شهادت حاج قاسم سلیمانی

بهشت خدا خیلی بزرگه. خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنیم. اما یه قسمت خیلی بزرگ از این بهشت الان دیگه به نام یکی از سردارهای ایرانیه. یکی که جونش رو واسه کشورش گذاشت کف دستش و رفت خارج از کشور و شهید شد. منظورم شهید سلیمانیه. من حتی حاضرم جای خودمم توی بهشت به اون بدم که اون آرامش داشته باشه و دیگه نخواهد اعصابشو واسه آمریکا خورد کنه. امیدوارم که الان دیگه لذت ببره؛ چون شهادت رو خیلی دوست داشت.

نقاشی رنگ نشده سردار حاج قاسم سلیمانی (۴)

کاربرگ رنگ آمیزی حاج قاسم سلیمانی

شهید سلیمانی الگویی شده برای تموم ماهایی که هنوز قراره وارد جامعه بشیم و برای جامعه ی خودمون مفید واقع بشیم. من این شهید رو خیلی دوست دارم. چون اون درس آزادگی میده به تموم آدما؛ درس شجاعت. اون میتونست مثلا بره با آمریکا دوست بشه و به ایران پشت کنه و کلی توی رفاه باشه، اما این کار رو نکرد! چون این کار براش ذلت بود و اون ذلت رو نمی پذیرفت. الانم که حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسیده و من بهش شهادتش رو تبریک میگم.

نقاشی رنگ نشده سردار حاج قاسم سلیمانی (۵)

کاربرگ رنگ آمیزی شهادت سردار سلیمانی

خیلی ناراحت شدم وقتی که از اخبار شنیدم که سردار بزرگ ایران به شهادت رسیده. من اونو دور از جون قد بابام دوست داشتم و خیلی براش احترام قائل بودم. من اونو از نزدیک هم ندیده بودم ولی نمیدونم که چه انرژی خاصی داشت که من رو جذب خودش کرده بود. همیشه میخواستم که مثل اون بشم و الان دیگه تصمیمم صد در صد شده و میخوام که پا جای اون بزارم و بشم یکی از سربازان امام زمان.

نقاشی رنگ نشده سردار حاج قاسم سلیمانی (۶)

کاربرگ حاج قاسم سلیمانی

به مامان و بابام میگم که منم میخوام برم مثل شهید سلیمانی با آمریکا بجنگم. اما اونا بهم میگن که تو با درس خوندنت میتونی بهترین جنگ رو با دشمنای ایران و شهید سلیمانی داشته باشی. الان من واقعا موندم که چیکار باید بکنم؛ اما با خودم میگم که این کشور فقط به کسایی نیاز نداره که برن با توپ و تفنگ با آمریکا بجنگن، بلکه به کسایی هم نیازمنده که با قلم و خودکار خودشون بخوان با آمریکا مقابله کند.

نقاشی رنگ نشده سردار حاج قاسم سلیمانی (۷)

نقاشی رنگ نشده در مورد سردار سلیمانی

میخواستم بزرگ که شدم درس بخونم و برم آمریکا و اونجا زندگی کنم. اما الان تصمیم عوض شده. من میخواستم برم جایی که غرورم بیشتر بشه، اما آمریکا دیگه غروری نداره که من بخوام برم اونجا. وقتی که به یه نفر توی شب و از آسمون حمله میکنی دیگه نمیتونی به خودت بگی که من غروری واسم مونده. آمریکا الان یه ترسو شده، یه ترسوی بزرگ که نمیدونه چطوری کاری که کرده رو توجیه کنه. واسه همین من ازش بدم اومده و هیچ وقت نمیخوام که برم آمریکا. آمریکا شهید سلیمانی رو به شهادت رساند.

نقاشی رنگ نشده سردار حاج قاسم سلیمانی (۸)

نقاشی خام حاج قاسم

مطالب مرتبط:


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.