حلقه ازدواج | ۱۲۰ عکس حلقه نامزدی ساده و جدید در دست

حلقه ازدواج | ۱۲۰ عکس حلقه نامزدی در دست ( مدل حلقه های شیک و ساده و جدید )

حلقه ازدواج نمادی از عشق و وفاداری عروس و داماد است که در ابتدای روزهای عاشقانه به هم هدیه میدهند و به نشانه پایبندی به عشقشان آن را تا همیشه نزد خود نگه میدارند. به همین جهت انتخاب حلقه نامزدی هم برای خانم ها و هم آقایان اهمیت زیادی دارد چرا که قرار است همیشه همراهشان باشد و از آنها دور نشود. ما در این نوشته برای کمک به انتخاب شما ۱۲۰ عکس و مدل حلقه جمع آوری کرده ایم با این تفاوت که این عکس ها شامل عکسهای حلقه نامزدی در دست عروس و داماد است و به شما کمک میکند مدل انگشتری که بیشتر با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد . برای دیدن این تصاویر و اطلاعات کاملی در مورد حلقه نامزدی با ما همراه باشید.

حلقه ازدواج

همه چیز هایی که لازم است در مورد حلقه ازدواج بدانید !

در ادامه مطلب کاملی در مورد انتخاب ، خرید ، نگه داری و تمی کردن حلقه از سایت عروس را در اینجا بازنشر میکنیم تا در کنار دیدن مدل های حلقه نامزدی از این مطالب هم استفاده کنید . بی گمان یکی از زیباترین لحظه های هر ازدواجی، خرید حلقه های ازدواج است. خریدی که قبل از عقد صورت می گیرد و معمولا عروس خانم ها و آقا داماد ها زمان زیادی را صرف انتخاب آن می کنند. حلقه هایی که به رغم سادگی شان بسیار پر معنا هستند. حلقه هایی که نشان وفاداری، علاقمندی و پیوند و تعهدی است که در میان دو انسان بسته می شود. با تمام این تفاسیر اما ممکن است درباره ی پیشینه ی این حلقه ها، نحوه ی انتخاب حلقه های ازدواج و همچنین خاصیت سنگ هایی که در بعضی از حلقه ها به کار برده می شود و نحوه ی تشخیص اصل یا بدل بودن این نوع سنگ ها نیاز به اطلاعات تکمیلی داشته باشیم.پس لازم است درباره ی این حلقه های مقدس بیشتر بدانیم.

 

حلقه ازدواج (۱)

تاریخچه حلقه ازدواج

بی شک بسیاری از ما درباره ی پیشینه ی حلقه اطلاعات درست و موثقی نداریم. در اغلب منابع خاستگاه اصلی حلقه های ازدواج را اروپا و یونانیان باستان عنوان کرده اند. در حالی که درست نیست. در واقع حلقه ای که امروزه در تمام دنیا هنگام ازدواج زن و شوهر به دست هم می کنند برگرفته از حلقه ی مهر در آیین میتراییسم می باشد.

در آیین میتراییسم بارزترین نشانه ی میترا که ایزد بزرگ این آئین است، حلقه ی مهر بوده که در بیشتر نقش های بجا مانده از میترا در دست وی دیده می شود.در بسیاری از نقش نگاره های هخامنشی و ساسانی نیز می بینیم که پادشاهی حلقه ای را به دست کسی می دهد و یا از دست شخصی می گیرد؛ این نماد پیمان میان آن ها و یا سپردن فرمانروایی سرزمین به دست کسی دیگر بوده است.

همچنین یکی از اشیای مفرغین که از شوش به دست آمده و امروزه در موزه ی لوور پاریس نگهداری می شود، مجسمه ی بدون سر همسر یکی از پادشاهان ایلامی می باشد. در دست چپ این مجسمه، درست در انگشت انگشتری، یک حلقه دیده می شود و همین تندیس می تواند گواه بر ایرانی بودن ریشه و خاستگاه حلقه ی ازدواج باشد. امروز تمام دنیا بدون اینکه بدانند یکی از کهن ترین رسم های ایرانی متعلق به میترا را بجای می آورند و افسوس که حتی به جز عده ی معدودی، خود ایرانی ها نیز از آن اطلاعی ندارند.

حلقه ازدواج (۵)

خرید حلقه ازدواج

حلقه ای که برای ازدواج زوجین در نظر گرفته می شود معمولا با مشورت هردو طرف و در اولین مراحل خرید عقد، انجام می شود. حلقه ها معمولا ظرافت خاصی دارند و میتوان به سهولت در تمام مواقع از آن ها استفاده کرد. چرا که حلقه نمادی از تعهد به همسر است و این نشان مقدس در تمام مراحل زندگی باید در جای ثابت و ویژه اش خودنمایی کند. غیر از رمز و رازهایی که در باب حلقه گفته می شود، اغلب زوج های جوان در آغاز زندگی توجه خاصی را به حلقه مبذول می دارند. توجهی که حاکی از اهمیت این نشان در زندگی مشترک است.

در باور عموم حلقه ی ازدواج نمادی از عشق و علاقه ی عروس و داماد به یکدیگر است. زیرا حلقه دایره ای شکل است و انتها ندارد و نمادی از بی انتهایی علاقه ی عروس و داماد به یکدیگر است. جنس حلقه از طلاست زیرا طلا عنصری است که در بین فلزات دیگر زیبایی و ماندگاری بیشتری در دارد و انتخاب حلقه ی ازدواج از جنس طلا نمادی از پایداری و دوام عشق عروس و داماد به یکدیگر تلقی می شود.

همچنین انگشت حلقه، انگشتی است که یک رگ آن مستقیما به قلب متصل است و دست کردن حلقه در این انگشت نشانه ی علاقه ی قلبی می باشد. زوجین حلقه هایشان را همیشه در دست خواهند داشت و این نشانه ای از وجود تعهد و تعلق به هم می باشد. پس انتخاب و خرید حلقه امری بسیار مهم در مسئله ی ازدواج است.

حلقه ازدواج (۲)

 تفاوت حلقه ازدواج با انگشتر در چیست؟

حلقه در حقیقت رکاب (رینگ) ساده ای است که معمولا طرح ندارد و ظریف است و یا یک ردیف نگین ریز روی آن کار شده است. گاهی نیز یک نگین درشت روی آن تعبیه شده است و مابقی آن ساده می باشد. اما انگشتر ظرافت ندارد و طرح های شلوغ با نگین هایی درشت دارد. اگر مشکل پسند هستید و طرح های موجود در بازار به دلتان نمی نشیند میتوانید به یک جواهر سازی مطمئن رفته و در مورد طرح دلخواهتان مشورت کنید و در نهایت سفارش کار را به آن ها بدهید.

۱- حلقه نشان

در خانواده های سنتی ایرانی، بسیاری از ازدواج ها به شکل سنتی و با معرف ی خانواده ها شکل می گیرد. در چنین مراسمی پس از اینکه خانواده ی داماد جواب مثبت یا به اصطلاح بله را از خانواده ی عروس گرفتند؛ برای اینکه حالت رسمی تری به انتخاب خود داده باشند در جلسه های آتی یک انگشتر را به عنوان نشان کردن دختر برای او تحفه می آورند. به این انگشتر انگشتر نشان می گویند. که دختر خانم آن را به نشانه ی اینکه در آستانه ی تاهل قرار دارد در انگشت می کند. اما حلقه ی ازدواج در مراحل بعدی و به انتخاب خود عروس خانم تهیه می شود.

۲-حلقه ی ازدواج

حلقه های ازدواج معمولا بر اساس سلیقه ی هر فرد انتخاب می شود. حلقه ی عروس دارای زرق و برق بیشتری است و معمولا از چند ردیف نگین تشکیل می شود. حلقه ی داماد ساده تر است و تنوع کمتری دارد. خرید حلقه از نخستین خریدهای زوجین پس از توافق اولیه به شمار می آید.گاهی عروس و داماد به دلیل رعایت تناسب اقدام به خرید انگشتر های ست داماد و عروس می کنند. چنین حلقه هایی از نظر شکل ظاهری به هم شباهت دارند با این تفاوت که حلقه ی داماد کمی ساده تر و کم زرق و برق تر است. ولی در بعضی از مواقع هم حلقه های ست درست شکل هم طراحی می شوند.

حلقه ازدواج (۳)

انتخاب حلقه ازدواج

 • ابتدا مطمئن باشید که بودجه ی کافی برای خرید حلقه را دارید. شما دست کم باید از شش ماه قبل برای این کار پول کافی جمع کرده باشید. شما باید احتمال بدهید که کمی بیشتر از انتظارتان هزینه کنید. مدل هایی که نگین های درشت و کمتری دارند و یا یک تک نگین روی آن وجود دارد انتخاب های شکیل تری می باشند.
 • در انتخاب حلقه های تک نگین حتما قاب آن را بررسی کنید. برخی از حلقه ها که نگین آن ها روی قاب محکمی قرار داده نشده است و یا نگین به وسیله ی چسب چسبانده شده است، در صورت ضربه و یا افتادن فورا می افتد و از حلقه جدا می شود. در صورتی که نگین حلقه گم شود حسرت زیادی خواهید خورد.
 • حلقه ی شما نباید کیپ باشد. شما قرار است سالیان زیادی این حلقه را در دست داشته باشید پس احتمال چاق شدن و تغییر فرم دست ها را به مرور زمان بدهید. حلقه را نیم سایز بزرگتر سفارش دهید.
 • عروس خانم ها در نظر داشته باشند که انجام کارهای منزل با حلقه هایی که نگین های بزرگ دارند سخت خواهد بود. آن دسته از زوج های جوان که شور و اشتیاق خاصی برای یکی شدن و ست کردن دارند می توانند از حلقه های جفت استفاده کنند.
 • در نظر داشته باشید که این حلقه ها حتما باید به دست جفتتان بیاید و حلقه ی آقا باید کاملا مردانه باشد. همچنین معمولا در حلقه های جفت، حلقه ی مردانه گران تر است زیرا سایز بزرگتری دارد و طلای به کار رفته بیشتر است.

حلقه ازدواج (۴)

حلقه ازدواج قیمت مناسب

حلقه بر اساس مقدار طلای به کار رفته در آن، اصالت سنگ و نگین و مارک متغییر است. ساده ترین نوع حلقه که از سنگ و نگین به صورت حداقلی در آن استفاده شده است، مسلما قیمت پایین تری نسبت به انگشترهای سنگین و پر زرق و برق دارد. البته بر اساس باور عمومی که از آموزه های دینی نشات می گیرد، استفاده از طلا برای مردان توصیه نمی شود و اغلب آقایان برای حلقه از جنس نقره یا پلاتین استفاده می کنند. البته پلاتین از نظر قیمت نه تنها ارزان تر از طلا نیست که در خیلی از مواقع گران تر هم هست.

حلقه های ازدواج به دلیل ماهیت با ارزشی که دارند، معمولا جزو یادگاری های مهم زندگی هر زوجی به شمار می روند. علاوه بر عشقی که در اهدای حلقه ی ازدواج نهفته است، رمز و رازی که در حلقه های ازدواج وجود دارد بر ارزش آن می افزاید. برای انتخاب حلقه دقیق و حساس باشید چون تا آخر عمر باید این حلقه را در انگشت خود داشته باشید. پس باید چیزی را انتخاب کنید که برای همه ی عمر به وجودش ببالید و هرگز به خاطر انتخاب آن پشیمانی به دل تان راه ندهید.

حلقه ازدواج (۹)

۷ نکته مهم  که در هنگام خرید حلقه ازدواج باید بدانید:

این روز ها صابون مد، به تن بازار طلا و جواهر هم خورده است. اگرچه به اقتضای مد، مارک هایی مانند ورساچی و بولگاری، ویترین طلا و جواهرفروشی ها را تسخیر کرده اند، اما برای یک انتخاب خوب در دنیای طلا و جواهر باید به چند نکته ی مهم توجه کنید:

 1. اگر پوست تان سفید یخی است، ترجیحا به جای طلای زرد، از طلای سفید استفاده کنید. درخشندگی طلای سفید، زیبایی و جلوه ی پوست شما را بیشتر می کند.
 2. اگر پوست تان گندم گون است(رنگی مابین سفید و برنزه)، استفاده از طلای زرد و ترکیب آن با طلای قرمز برای پوست شما مناسب تر است.
 3.  اگر انگشتان ظریف و باریکی دارید سعی کنید از انگشترهای درشت و پر از جواهر نخرید. چون در انگشت های ظریف شما زیبایی و جلوه شان را از دست خواهند داد.
 4.  ممکن است علاقه داشته باشید که، حلقه های ازدوج تان با حلقه ی همسرتان شباهت هایی داشته باشد. در این مواقع از حلقه های ست مردانه و زنانه استفاده کنید که در بازار موجود است.
 5.  اگر دوست دارید از انگشتر هایی با چند ردیف جواهر به عنوان حلقه استفاده کنید، به اصالت کار و به نحوه ی ساخت انگشتر دقت کنید به طوری که جواهر به درستی روی انگشتر سوار شده باشد.
 6.  حلقه های ساده همیشه طرفدار دارند. چرا که حلقه های ساده هیچ گاه از مد نمی افتند و همیشه می توان با افتخار از آنها استفاده کرد.
 7. حلقه های ازدواج علاوه بر ظاهرشان روح و قلب انسان را درگیر خود می کنند پس مهمترین هدیه از جانب همسر به شمار می روند که باید با تمام روح و قلب از آنها مراقبت کرد.

حلقه ازدواج (۸)

نکاتی برای مراقبت از حلقه ازدواج :

 • هنگام استحمام و یا شستشوی دست ها حلقه را از دست خود خارج کنید .
 • چون صابون باعث ایجاد لایه ی نازکی روی حلقه ی شما خواهد شد.
 • در استخر حلقه ی خود را خارج کنید چون کلر سبب تغییر رنگ و شل شدن نگین هایش خواهد شد.
 • در صورتی که حلقه به دست دارید از کرم های مختلف دست استفاده نکنید.
 • حلقه را در برابر ضربه، مواد شیمیایی و نور و گرمای شدید محاقظت کنید.
 • هنگام رفتن به حمام و دستشویی آن را از دست خود در آورده و در جایی مطمئن بگذارید.
 • خانم ها دقت کنند که تماس مواد شوینده با حلقه به مرور رنگ حلقه را از بین میبرد و یا کدر میکند.
 • همچنین مواد شوینده ی قوی نظیر وایتکس در صورت تماس با حلقه باعث خوردگی نگین می گردد.
 • هر چند سال یکبار حلقه تان را برای آبکاری و شفاف سازی به طلا یا نقره فروشی ببرید.

حلقه ازدواج (۷)

نکاتی برای تمیز کردن حلقه ازدواج :

حلقه و انگشتر پس از استفاده ی طولانی مدت، در اثر مجاورت با بدن، کثیف می شود و رنگ و جلای اولیه ی خود را از دست می دهد. اگر به دنبال راهکاری برای تمیز کردن آن هستید ابتدا مایع ظرفشویی و جوش شیرین را مخلوط کرده و خمیری به دست بیاورید. حلقه ی خود را به خمیر آغشته کرده و بعد از چند دقیقه با آب بشویید. برای خشک کردن سریع هم می توانید از سشوار کمک بگیرید. خواهید دید که حلقه ی ازدواج شما مثل روز اول درخشنده خواهد شد.

حلقه ازدواج (۱۰)

در انتخاب و نگهداری حلقه ازدواج باید به چند نکته دقت کرد:

۱-بودجه:

همیشه باید احتمال بدهید که ممکن است بیشتر از بودجه تان خرید کنید.

۲- اصل بودن نگین ها:

نگین های اصل به طبع گران بهاترو زیباترند. دقت کنید که نگین ها به خوبی روی کار سوار شده باشند، چرا که ممکن است بعد از مدتی استفاده، نگین انگشتر شما از آن جدا شود.

۳- سایز حلقه:

احتمال دارد که شما بعد از ازدواج کمی چاق تر شوید، بنابراین حلقه ی ازدواج تان را تنگ انتخاب نکنید؛ چرا که ممکن است بعد ها با تغییر سایز، نتوانید از آن استفاده کنید.

۴-رنگ پوست و اندازه انگشت:

اگر رنگ انگشتان شما سفید یخی است، بهتر است طلای سفید انتخاب کنید. اما اگر پوست تان تیره است طلای زرد، در دست شما جلوه ی بیشتری خواهد داشت. همچنین اگر انگشتانی باریک و کشیده دارید، از حلقه های خیلی درشت و پر نگین انتخاب نکنید؛ چرا که جلوه شان را در دست شما از دست خواهند داد.

حلقه ازدواج (۲۳)

حلقه ازدواج 

حلقه ازدواج (۶)

حلقه ازدواج مردانه

حلقه ازدواج (۲۲)
حلقه ازدواج زنانه 

حلقه ازدواج (۲۱)
حلقه ازدواج ست 

حلقه ازدواج (۲۰)
حلقه ازدواج زیبا 

حلقه ازدواج (۱۹)
حلقه ازدواج شیک 

حلقه ازدواج (۱۸)
حلقه ازدواج رینگ

حلقه ازدواج (۱۷)
حلقه ازدواج قیمت مناسب 

حلقه ازدواج (۱۶)
حلقه ازدواج ساده

حلقه ازدواج (۱۵)
حلقه ازدواج طلا

حلقه ازدواج (۱۴)
حلقه ازدواج نقره 

حلقه ازدواج (۱۳)
حلقه نامزدی.com

حلقه ازدواج (۱۲)
حلقه ازدواج www

حلقه ازدواج (۱۱)
حلقه ازدواج جدید

مدل حلقه ازدواج (۲)
حلقه ازدواج اینستا

مدل حلقه ازدواج (۸)
حلقه ازدواج instagram

مدل حلقه ازدواج (۷)
حلقه ازدواج نگین دار 

مدل حلقه ازدواج (۶)
حلقه ازدواج بدون نگین 

مدل حلقه ازدواج (۵)
حلقه ازدواج تک نگین 

مدل حلقه ازدواج (۳)
حلقه ازدواج ظریف 

مدل حلقه ازدواج (۴)
حلقه ازدواج ارزان 

عکس حلقه ازدواج (۵)
حلقه ازدواج لاکچری 

مدل حلقه ازدواج (۱)
حلقه ازدواج ۲۰۱۹ 

عکس حلقه ازدواج (۴۰)
حلقه ازدواج ۲۰۲۰

عکس حلقه ازدواج (۳۹)
حلقه ازدواج دخترونه 

عکس حلقه ازدواج (۳۸)
حلقه ازدواج زنونه 

عکس حلقه ازدواج (۳۷)
حلقه ازدواج مردونه 

عکس حلقه ازدواج (۳۶)
حلقه ازدواج عروس و داماد 

عکس حلقه ازدواج (۳۵)
حلقه ازدواج جفت 

عکس حلقه ازدواج (۳۴)
حلقه ازدواج سبک 

عکس حلقه ازدواج (۳۳)
حلقه ازدواج گرمی

عکس حلقه ازدواج (۳۲)
حلقه ازدواج طلا سفید 

عکس حلقه ازدواج (۳۰)
حلقه ازدواج پلاتین 

عکس حلقه ازدواج (۳۱)
حلقه ازدواج رز گلد 

عکس حلقه ازدواج (۲۹)

حلقه ازدواج در دست

عکس حلقه ازدواج (۲۸)

حلقه در دست راست 

عکس حلقه ازدواج (۲۷)
حلقه در دست چپ

عکس حلقه ازدواج (۲۶)
حلقه در دست عروس وداماد

عکس حلقه ازدواج (۲۵)
حلقه در دست دختر

عکس حلقه ازدواج (۲۴)
عکس حلقه در دست

عکس حلقه ازدواج (۲۳)
مدل حلقه در دست

عکس حلقه ازدواج (۲۲)
عکس های حلقه روی دست

عکس حلقه ازدواج (۲۰)
مدل های حلقه در دست 

عکس حلقه ازدواج (۲۱)
عکس حلقه نامزدی در دست

عکس حلقه ازدواج (۱۹)
عکس حلقه در دست 

عکس حلقه ازدواج (۱۸)

حلقه نامزدی 

عکس حلقه ازدواج (۱۷)

حلقه نامزدی قیمت مناسب

عکس حلقه ازدواج (۱۶)
حلقه نامزدی شیک

عکس حلقه ازدواج (۱۵)
حلقه نامزدی جدید

عکس حلقه ازدواج (۱۴)
حلقه نامزدی ست

عکس حلقه ازدواج (۱۳)
حلقه نامزدی ۲۰۱۹

عکس حلقه ازدواج (۱۲)
حلقه نامزدی ۲۰۲۰

عکس حلقه ازدواج (۱۱)
حلقه نامزدی استیل

عکس حلقه ازدواج (۱۰)
حلقه نامزدی طلا 

عکس حلقه ازدواج (۹)
حلقه نامزدی نقره

عکس حلقه ازدواج (۸)
حلقه نامزدی پلاتین 

عکس حلقه ازدواج (۷)
حلقه انگشتری نامزدی یا عروسی

عکس حلقه ازدواج (۶)
حلقه نامزدی instagram

حلقه ازدواج (۲۴)
حلقه نامزدی اینستا

حلقه ازدواج (۲۵)
حلقه نامزدی اینستاگرام 

عکس حلقه ازدواج (۴)
حلقه نامزدی طلا سفید 

عکس حلقه ازدواج (۳)
حلقه نامزدی رز گلد 

عکس حلقه ازدواج (۲)
مدل های جدید حلقه نامزدی 

عکس حلقه ازدواج (۱)
حلقه عروسی 

حلقه ازدواج (۴۰)
شیک ترین مدل حلقه نامزدی 

حلقه ازدواج (۳۹)
جدیدترین حلقه نامزدی 

حلقه ازدواج (۳۸)
حلقه نامزدی نگین دار 

حلقه ازدواج (۳۶)
حلقه نامزدی بدون نگین

حلقه ازدواج (۳۵)
حلقه نامزدی سال ساده 

حلقه ازدواج (۳۷)
مدل حلقه نامزدی قشنگ 

حلقه ازدواج (۳۴)
حلقه نامزدی ارزان 

حلقه ازدواج (۳۱)
 مدل حلقه نامزدی اسپرت 

حلقه ازدواج (۳۳)

حلقه عروسی 

حلقه ازدواج (۳۲)

حلقه عروسی جدی

حلقه ازدواج (۳۰)
حلقه عروسی ست

حلقه ازدواج (۲۹)
حلقه عروسی ست جدید

حلقه ازدواج (۲۸)
حلقه عروسی اینستاگرام

حلقه ازدواج (۲۷)
حلقه عروسی با قیمت منسای 

حلقه ازدواج (۲۶)
حلقه عروسی شیک 

مدل حلقه ازدواج (۹)
حلقه عروسی عکس

مدل حلقه ازدواج (۱۱)
حلقه عروسی ظریف 

مدل حلقه ازدواج (۱۰)
مدل های حلقه عروسی

مدل حلقه ازدواج (۱۲)
حلقه عروسی ساده 

مدل حلقه ازدواج (۴۰)
حلقه عروسی .com

مدل حلقه ازدواج (۳۹)
حلقه عروسی.www

مدل حلقه ازدواج (۳۸)
حلقه عروسی instagram

مدل حلقه ازدواج (۳۷)
u;s حلقه عروسی hd

مدل حلقه ازدواج (۳۶)
حلقه عروسی love

مدل حلقه ازدواج (۳۵)
حلقه عروسی اسطنبول

مدل حلقه ازدواج (۳۴)
حلقه عروسی در درست 

مدل حلقه ازدواج (۳۳)
حلقه عروسی ارزان 

مدل حلقه ازدواج (۳۲)
حلقه عروسی نگین دار 

مدل حلقه ازدواج (۳۱)
حلقه عروسی ۲۰۱۹

مدل حلقه ازدواج (۲۹)
حلقه عروسی ۲۰۲۰

مدل حلقه ازدواج (۲۸)
شیک ترین مدل های حلقه عروسی

مدل حلقه ازدواج (۲۷)
جدیدترین مدل های حلقه عروسی 

مدل حلقه ازدواج (۲۷)
حلقه عروسی رینگ 

مدل حلقه ازدواج (۲۵)
حلقه عروسی تک نگین 

مدل حلقه ازدواج (۲۶)
عکس حلقه 

مدل حلقه ازدواج (۲۴)

عکس حلقه ازدواج

مدل حلقه ازدواج (۳۰)
عکس حلقه نامزدی

مدل حلقه ازدواج (۲۲)
عکس حلقه ازدواج در دست

مدل حلقه ازدواج (۲۱)
عکس حلقه ازدواج جفت

مدل حلقه ازدواج (۲۰)
عکس حلقه ست

مدل حلقه ازدواج (۱۹)
عکس حلقه ازدواج شیک

مدل حلقه ازدواج (۱۸)
عکس حلقه نامزدی در دست

مدل حلقه ازدواج (۱۷)
عکس حلقه ازدواج ست

مدل حلقه ازدواج (۲۳)
عکس حلقه نامزدی تو دست

مدل حلقه ازدواج (۱۵)
عکس های حلقه عروس و داماد

مدل حلقه ازدواج (۱۴)
عکس حلقه ۲۰۲۰

مدل حلقه ازدواج (۱۳)
عکس حلقه ۲۱۲۱

مدل حلقه ازدواج (۱۶)

بیشتر بخوانید : 

حلقه نامزدی | ۱۱۰ مدل حلقه نامزی ست جدید ( طلا – نقره )

مدل انگشتر | ۱۰۰ مدل حلقه و انگشتر دخترانه شیک و خاص

حلقه ظریف |۱۰۰ مدل ست حلقه نامزی شیک و ساده و ظریف

حلقه نقره |۷۰ مدل ست حلقه شیک و جدید نقره برای نامزدی

مدل انگشتر نشون |۵۵ مدل انگشتر نشان شیک و منحصربفرد


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.