دسته گل عروس | ۱۰۰ عکس دسته گل جدید و اروپایی عروس

دسته گل عروس | ۱۰۰ عکس دسته گل شیک و جدید اروپایی عروس

دسته گل عروس یک از مهم ترین و زیبا ترین انتخاب های او در مراسم عروسی است ، و به نشانه زیبایی و طراوت و تازگی با عروس خانم که در ابدای یک زندگی تازه است همراه میشود ، این که یکی دسته گل ساده و شلوغ پلوغ اروپایی با گل های وحشی دوست دارد و دیگری دسته گل عروسی مرتب و منظم با گل های یک دست رز و تزیین تور و مروارید مهم نیست مهم این است که خاطره این دسته گل با عکس های عروس و داماد در آتلیه جاودانه میشود پس برای انتخاب چیزی که در ذهن دارید وقت کافی بگذارید تا بعدا از دسته گلی که خریده اید پشیمان نشوید .

اینجا ما در کنار ۱۰۰ مدل دسته گل عروس زیبا و با رنگ بندی متنوع و خاص یک راهنمای کامل انتخاب دسته گل آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه و رضایت شما قرار گیرد و به شما کمک کند ایده های جدیدتر و خاص تری برای دسته گل مراسم عقد ، نامزدی یا عروسی تان انتخاب کنید .

۱۰۰ مدل دسته گل عروسی با طرح های جدید 

دسته گل عروس (۱)

انتخاب دسته گل عروس

نکات کلیدی برای انتخاب دسته گل عروس:

همانطور که گفته شد، انتخاب دسته گل زیبا و مناسب یکی دیگر از قسمت های مهیج در برگزاری جشن می باشد و باید بهترین دسته گل انتخاب شود . برای اینکه بتوانید زیباترین دسته گل را در این شب فراموش نشدنی در دست داشته باشید مطلب زیر را دنبال کنید….

انتخاب دسته گل مناسب برای جشن عروسی احتیاج به زمان دارد. یعنی شما نمیتوانید به سادگی گل مورد نظرتان را انتخاب کنید،قبل از هر کاری به این فکر کنید که چه چیز هایی را دوست دارید و چه چز هایی را دوست ندارید. بعد به سراغ گل فروش بروید. شما دو چیز را باید بدانید: اول از همه اسم و نوع گل ها مثلا چه مدل دسته گلی با چه رنگ ها و چه گل هایی و دوم قرار داد و بقیه جزئیات.

 

دسته گل عروس (۲)

به هماهنگی دسته گل با لباس عروس فکر کنید

قبل از اینکه دسته‌گل‌تان را سفارش دهید به سبک لباس عروس‌تان توجه کنید. قرار است شما در آن شب رویایی چه لباسی بپوشید، یک لباس کلاسیک و پرنسسی، یک لباس ساده سفید یا یک لباس مسحورکننده مدرن؟ سبک لباس شما در انتخاب دسته‌گل شما بسیار مهم است. اگر لباسی با دنباله بلند دارید، می‌توانید دسته‌گل‌های آبشاری را انتخاب کنید و اگر می‌خواهید لباس پرنسسی بپوشید، دسته‌گل‌های گرد بیشتر با لباس شما جور در‌می‌آیند. در اصل تناسب دسته‌گل با لباس‌تان خیلی در زیبایی و خیره‌کنندگی شما نقش دارد.

 

دسته گل عروس (۴)

به رنگ دسته گل عروس توجه کنید

شاید گل سرخ بهترین انتخاب برای دسته گلهای عروس باشد اما نگاه را خسته می کند و بیش از حد جسورانه به نظر می آید؛ بنابراین می توانید به کمک رنگ هایی مثل زرد این اثر را خنثی کنید، همچنین می توانید از سفید برای ملایم تر کردن سرخی گل ها و یا از رنگ های سبز باشکوه به تقلید از سبز های جنگل استفاده کنید.

صورتی هم رنگ محبوبی برای مراسم عروسی است. شما می توانید رنگ های زرد و نارنجی را به گل های صورتی اضافه کنید.با این کار حتی آن ها درخشان تر به نظر خواهند رسید. اما اگر انتخاب ملایم تری می خواهید رنگ های، کم رنگ تر یا سفید بژ را به دسته گلتان بیافزایید.

گل های سفید می توانند نگاه ها را به سمت خود بکشانند که خود گاهی اوقات شیرین و مطلوب است. اضافه کردن رنگ هایی که بیشتر دیده می شوند، می تواند آن را درخشان تر کند. مثلا می توانید رنگ های صورتی و زرد را برای به دست آوردن ظاهری حساس و ظریف با گل های سفید در نظر بگیرید. اما اگر ترجیح می دهید بیشتر به نظر آیید از رنگ بسیار سرخ، سبز تیره و بنفش با گل های سفید استفاده کنید.

 

دسته گل عروس (۵)

به رنگ فصل هم فکر کنید

بعضی گل ها مربوط به فصل خاصی هستند، پس قبل از اینکه عاشق یکی از آنها شوید به فصلشان دقت کنید.همچنین خیلی از گل ها به نوعی شبیه هم هستند. این کار شما را آسان میکند، چراکه میتوانید از گل های شبیه به هم اما ارزان تر استفاده کنید. اگر شما ترکیب رنگ دسته‌گل‌تان را هماهنگ با فصل سال انتخاب کنید، در آن معرکه می‌شوید.

دسته‌گل‌های کهربایی، نارنجی و قرمز با فصل پاییز هماهنگی دارند ولی دسته‌گل‌های نقره‌ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان مناسب‌اند. اگر قرار‌است برای فصل بهار جشن ازدواج‌تان را برگزار کنید، سراغ دسته‌گل‌های صورتی، آبی و سبز بروید. دسته‌گل‌هایی به رنگ مرکبات هم برای عروسی تابستانی شما عالی خواهند بود. فراموش نکنید دسته‌گل‌هایی با رنگ قرمز و نارنجی و زرد برای پاییز عالی هستند ولی در فصل بهار شما انتخاب‌های بسیاری برای گل‌های دسته‌گل ازدواجتان خواهید داشت. البته اغلب عروس‌خانم‌ها دسته‌گل‌های سفید و سبز را برای ست کردن با لباس عروس‌شان ترجیح می‌دهند.
مکان عروسی روی گل ها تاثیر می گذارد.

 

دسته گل عروس (۳)

 

شما با توجه به جایی که انتخاب میکنید نحوه ی گل آرایی مختلفی را احتیاج دارید. برای مثال اگه توی یک باغ عروسی می گیرید، با توجه به آن همه درخت و گل بهتراست که از گل های کمتری روی میزها استفاده کنید تا شیک تر به نظر برسد. برعکس اگر در تالار عروسی می گیرید،از گل آرایی بیشتری استفاده کنید تا جلوه مراسم را چند برابر کند.

 

دسته گل عروس (۶)

 

به گل فروش‌تان اعتماد کنید

بهتر است به گل‌ فروش اعتماد کنید. به او دقیقا توضیح دهید که چه مدل دسته‌گلی با چه ترکیب گلی را دوست دارید ولی بعد او را آزاد بگذارید تا دسته‌ گلتان را تزیین کند. بالاخره کار او هرروز تزیین گل است و خیلی بیشتر از شما می‌داند که چه می‌کند. از مجلات و وبلاگها عکس دسته گل های مورد علاقه تان را جدا کنید و به گل آرایتان نشان دهید و اگر ترکیبی از آن ها را دوست دارید با مشاوره گل فروش دسته گلتان را برگزینید اگر امکان دارد لباسی سفید و تقریبا مشابه لباس عروسی تان بر تن کنید و دسته گل های مختلف را بیازمایید تا پس از دیدن عکس ها بتوانید به راحتی در مورد دسته گل مورد علاقه تان تصمیم بگیرید.

 

دسته گل عروس (۷)

 

دسته‌ گلی هم‌قد و قواره خود‌تان بخرید

دقت کنید که دسته‌گل شما تمام دست و انگشتان شما را نپوشاند. عروس‌خانم‌های ریزنقش دسته‌گل‌هایی را انتخاب کنند که جمع وجورتر و مناسب قد و قواره‌شان باشد ولی عروس خانم‌های قدبلندتر می‌توانند دسته‌گل‌های بزرگ‌تری را برگزینند. بالاخره هم در عکاسی و فیلم‌برداری و هم در مراسم‌تان باید حلقه و دست‌بند و ساعت‌تان دیده شود.

حمل دسته گل های گرد و کوچک آسان است اما نسبت لباس و خود عروس را هم در نظر بگیرید. باید تعادل و تناسب بین یک لباس عروس بزرگ با یک دسته گل با خوشه های بزرگتر و متراکم تر حفظ شود. خوب است شکل کلی را به خاطر داشته باشید و نمای کلی را در ذهن مجسم کنید.

برخی افراد قد بلند نیاز به دسته گل های آبشار مانند دارند اما اصلا این مدل دسته گل ها را به عروس خانم های کوتاه قد توصیه نمی کنیم. دسته گل های بلندی که به دور دست گره می خورند و یک وری روی ساعد می افتند در حالی که ساقه ی گل های آن دیده می شوند برای عروس خانم هایی که بازوهای درشت یا شانه های پهنی دارند اصلا مناسب نیست. بهترین انتخاب برای خانم هایی با لباس کوتاه، دسته گل های کوچک تر یا ظریف و حتی به دست گرفتن یک شاخه گل است.

 

دسته گل عروس (۸)

 

دسته‌‌ گلی میوه‌ای و خوش‌ بو بخرید

اگر کمی ابتکار به خرج دهید می‌توانید دسته‌گل‌های منحصر به فردی سفارش دهید که در آن از ترکیب میوه‌ها و سبزی‌ها و حتی تور و روبان استفاده شده باشد. البته این نوع دسته‌گل برای عروس‌هایی مناسب است که دوست دارند متفاوت باشند. اگر هم قرار است جشن ازدواج شما در یک فضای بسته و کوچک مثل منزل‌تان برگزار شود به سراغ گل‌هایی در دسته‌گل‌تان بروید که بوی زیادی نداشته باشند. مثلا گل مریم و شب‌بو برای چنین مراسمی مناسب نیستند. برعکس شما می‌توانید چنین گل‌های خوش‌بویی را برای جشن‌های مفصل‌تر و در فضای بازی مثل باغ استفاده کنید.

 

دسته گل عروس (۱۰)

 

مواظب لباس‌تان هم باشید!

قطعا شما دوست ندارید گرده گل‌ها، لباس‌تان را کثیف کنند و یا شما را در لباس عروس و آرایش به عطسه و حساسیت بیندازند. بنابراین گل‌هایی را برای دسته‌گل ازدواج‌تان برگزینید که گرده پخش نکنند. اگر هم به حساسیت فصلی دچار هستید، در انتخاب گل‌ها دقت کنید. به هر حال دیدن عروسی که مدام عطسه می‌زند و دچار آب‌ریزش بینی شده، چندان جالب نیست.

 

دسته گل عروس (۱۲)

 

چه سبکی از دسته گل عروس را ترجیح می‌دهید؟

سبک‌های خاصی برای آراستن دسته‌گل عروس وجود دارد که اول باید ببینید با کدام مدل راحت‌اید و  کدام مدل را در تمام طول عروسی در دست بگیرید و درضمن کدام مدل به لباس شما بیشتر می‌آید؟

 

 1. دسته‌گل‌های بازویی:

این دسته‌گل‌ها معمولا دسته‌ گلهایی هستند که ساقه بلندی دارند و هنگامی‌که آنها را در لباس عروس در دست می‌گیرید، تا آرنج شما را می‌پوشانند. این سبک دسته‌گل عروس بیشتر حالت کلاسیک و قدیمی دارد.

 

 1. دسته‌گل‌های آبشاری:

در این دسته گل ها، گل ها و شاخ و برگ ها به صورت آبشاری از دسته گل به سمت پایین آویزان می شوند ، تقریبا شکلی مثلثی دارند و انتهای دسته گل نیز حالت معلق دارد.این نوع دسته گل ها برای عروسی های مجلل  وتشریفاتی بیش تر کاربرد دارند و هم چنین برای عروس خانم های چاق مناسب ترند . دسته گل آبشاری به خاطر فرم و شکلی که دارد به قطره ی اشک نیز معروف است.

 

 1. دسته‌گل‌های گرد:

دسته‌گل‌هایی که به‌صورت گرد آراسته شده‌اند، تقریبا برای هر لباس و جشنی مناسب‌اند. این دسته‌گل‌ها را معمولاً گل فروشی‌های معتبر درست می‌کنند چون در طراحی این دسته‌گل‌ها تبحر زیادی دارند.

 

 1. دسته‌گل‌های دست‌بندی:

استفاده ی این نوع دسته گل ها بسیار آسان و راحت است و اگر حوصله دسته گل ندارید و یا با آن راحت نیستید بهتر است دسته گل های کوچکی را سفارش دهید که به وسیله ی یک کش ، سیم یا روبان که روی آن نیز با روبان و گل تزئین شده است مثل یک دستبند دور مچ بسته می شوند . این نوع دسته گل برای مراسم نامزدی، حنابندان و لباس عروسی های ساده تر و حتی ساقدوش های عروس خانم مناسب تر است.

 

 1. دسته گل های قلبی:

این نوع دسته گل کاملا به شکل قلب بوده و نماد عشق است . برای عروس هایی که در روز عشاق برگزار می شوند بسیار مناسب است و هنوز در بین ایرانیان زیاد جا نیفتاده است.

 

 1. دسته گل های رنگین کمان:

این دسته گل معمولا به شکل گرد است و با انواع گل و رنگ های مختلف می توان آن را به وجود آورد . هر ردیف این دسته گل از یک نوع گل چیده می شود . مثلا ردیف اول گل رز سفید، ردیف دوم گل عروس ، ردیف سوم گل ارکیده و .. که به صورت گرد چیده می شوند.

 

 1. دسته گل های مخلوط:

این دسته گل می تواند توسط یک طراح حرفه ای و با استفاده از ذوق و خلاقیت او به وجود آید . هر گونه دسته گل فانتزی خاص را که خارج از چهارچوب خاصی باشد می توان دسته گل مدرن یا مخلوط نامید.

 

 1. دسته گل های هلالی:

این دسته گل کاملا شبیه هلال ماه است . بدین صورت که جای دست گرفتن دسته گل دقیقا وسط آن (بین دو سر هلال ) قرار دارد و دو طرف انتهایی دسته گل حالت معلق دارد و از این لحاظ شبیه به دسته گل های آبشاری است . این دسته گل هنوز بین مردم ایران جا نیفتاده است و از لحاظ ساختاری ظریف در آوردن این دسته گل کار دشواری است.

 

 1. دسته گل های عصایی:

همه ی ما در کارتون های زمان کودکی ملکه و یا پادشاه هایی را دیده ایم که کلاه و عصایی خاص در دست داشتند که به آن عصای خاص “دیهیم گفته می شود . جنس این کلاه و عصای پادشاهان از طلا یا نقره بوده و با جواهرات و سنگ های قیمتی مثل : یاقوت و زمرد و … تزئین می شده است.معمولا این عصا و کلاه مخصوص سلطان یک کشور است ، این سلطان می تواند مانند ملکه ی الیزابت انگلستان یک زن باشد و یا یک مرد .

 

 1. دسته گل های توپی:

برای مراسم نامزدی بیش تر کاربرد دارد و معمولا با گل رز تهیه می شود. توپی را در نظر بگیرید که روی سطح آن با گل پوشانده شده است ، هیچ ساقه ی گلی در آن وجود ندارد و با یک روبان که از وسط توپ بیرون می آید می توانید آن را در دست بگیرید یا دور مچ خود ببندید.

 

 1. سبد گل:

بعضی از خانم ها دوست دارند به جای دسته گل ، سبد گل در دست بگیرند که البته این سبد کوچک خواهد بود و مانند کیف دستی روی ساق دست عروس می افتد و یا می توان آن را از دسته اش گرفت. گاهی می توان در این سبدها از گل های آویزان استفاده کرد تا گل ها به صورت آبشاری از داخل سبد به بیرون ریخته باشند. سبد گل نیز می تواند از جنس چوب و به رنگ چوب یا سفید رنگ باشد. این نوع دسته گل ها نیز بیش تر برای مراسم حنابندان یا عقد مناسب هستند.

 

 1. دسته گل های حلقه ای:

این نوع دسته گل ها به دسته کل های دستبندی شباهت دارند با این تفاوت که دسته گل های حلقه ای دور مچ بسته نمی شوند و باید آن ها را مثل یک حلقه در دست گرفت .قطر این حلقه ها را براساس اندازه ای که دوست دارید باید انتخاب کنید و معمولا با روبان های بلند و پهن تزئین می شوند که برای مراسم عروسی زیاد مناسب نیستند.

 

 1. دسته گل پیچی :

این دسته گل برای مراسم حنابندان بسیار مناسب است ولی درست کردن این گل ها کمی مهارت می خواهد . این دسته گل به این صورت است که گل ها را مانند مار روی دست خود پیچ می دهند و این پیچ معمولا بالاتر از آرنج نمی رود و گاهی حتی می توان آن را برای دور پاها هم سفارش داد . یعنی یک دست با یک پای مخالف را بدین شکل گل زد . البته باید توجه داشته باشید که برای سفارش این نوع گل ها لباس تان نباید آستین داشته باشد و اگر برای پاها یتان نیز گل سفارش می دهید حتما لباس تان باید کوتاه باشد تا گل ها بتوانند خودشان را نشان دهد . البته گل زدن پا به دلیل حرکت و رقص دوام زیادی نخواهد داشت اما در حد آتلیه و عکاسی ایده بسیار زیبایی خواهد بود .

 

دسته گل عروس (۹)

 

با توجه به نکاتی که در این مطلب در اختیار شما قرار دادیم کاملا مشخص است که عوامل زیادی روی انتخاب دسته گلی که شب عروسی تان می خواهید به دست بگیرید اثرگذارند؛ صرف نظر از سلیقه هر فرد، برخی متغیرها در این انتخاب بسیار مهم به نظر می رسند تا هم شما و هم همسرتان از نتیجه راضی باشید.پس با رعایت آنها بهترین دسته گل را سفارش دهید.

 

دسته گل عروس (۱۱)

 

دسته گل عروس

 در ادامه نظر شما عزیزان را به مدل های جدید و متفاوت که از صفحات اینستاگرایم و سایت پینترست جمع آوری شده است جلب میکنم امیدوارم ایده های خوب و به دردربخوری بگیرید و یک مراسم عقد یا عروسی بی نظیر و خاطره انگیز در پیش رو داشته باشید.

 

دسته گل عروس (۱۳)

دسته گل عروسی

دسته گل عروس (۱۴)

دسته گل عروس برای عقد

دسته گل عروس (۱۵)

دسته گل عروس به انگلیسی

دسته گل عروس (۱۶)

دسته گل عروس (۱۸)

دسته گل عروس مصنوعی

دسته گل عروس (۱۹)

مدل دسته گلهای عروس ۲۰۱۹

دسته گل عروس (۲۰)

دسته گل عروس شیک 

دسته گل عروس (۲۱)

ایده دسته گلهای عروس رز قرمز

دسته گل عروس (۲۲)

دسته گل عروس ارکیده

دسته گل عروس (۲۳)

دسته گل عروس جدید

دسته گل عروس (۲۴)

دسته گلهای عروس.com

دسته گل عروس (۲۵)

گل عروس اینستاگرام 

دسته گل عروس (۲۶)

دسته گل عروس طبیعی 

دسته گل عروس (۲۷)

دسته گل عروسی instagram

دسته گل عروس (۲۸)

دسته گل عروس زیبا 

دسته گل عروس (۲۹)

دسته گل عروس vip

دسته گل عروس (۳۰)

www.دسته گل عروسی

دسته گل عروس (۳۱)

 دسته گل عروس برای عقد 

دسته گل عروس (۳۳)

گل عروس برای نامزدی 

عکس دسته گل عروس (۱)

مدل دسته گل عروس برای آتلیه 

دسته گل عروس (۳۲)

گل عروس مدل جدید 

عکس دسته گل عروس (۴)

مدل های دسته گل عروس 

عکس دسته گل عروس (۲)

دسته گل عروس با گل های وحشی 

عکس دسته گل عروس (۶)

گل عروس با لیلیوم 

عکس دسته گل عروس (۵)

دسته گل عروس شیپوری 

عکس دسته گل عروس (۷)

دسته گل عروس لاله 

عکس دسته گل عروس (۳)

دسته گل عروس سفید 

عکس دسته گل عروس (۸)

دسته گل عروسی نباتی 

عکس دسته گل عروس (۹)

دسته گل عروس صورتی 

عکس دسته گل عروس (۱۰)

دسته گل عروسی زرد 

عکس دسته گل عروس (۱۱)

دیزاین گل عروس هفت رنگ

عکس دسته گل عروس (۱۲)

دسته گل عروس رز هفت رنگ

عکس دسته گل عروس (۱۳)

دسته گل عروس آفتابگردان 

عکس دسته گل عروس (۱۴)

عکس دسته گلهای خاص عروس 

عکس دسته گل عروس (۱۶)

دست گل عروس متفاوت 

عکس دسته گل عروس (۱۵)

دسته گل عروس لاکچری 

عکس دسته گل عروس (۱۷)

دسته گلهای عروس برای سال ۹۹

عکس دسته گل عروس (۱۸)

مدل دسته گل عروس ساده 

عکس دسته گل عروس (۱۹)

دسته گل عروسی شلخته 

عکس دسته گل عروس (۲۰)

مدل دسه گل عروس برای فیلم برداری

عکس دسته گل عروس (۲۱)

مدل دسته گل عروس آویز

عکس دسته گل عروس (۲۲)

دسه گل عروس بزرگ

عکس دسته گل عروس (۲۳)

عکس دسته گل عروسی کوچک 

عکس دسته گل عروس (۲۴)

دسته گل عروس با گل های وحشی 

عکس دسته گل عروس (۲۵)

دسته گل عروس با گندم

عکس دسته گل عروس (۲۶)

دسته گلهای عروس با نمد یا فوم

عکس دسته گل عروس (۲۷)

دسته گل عروس با گل مریم

عکس دسته گل عروس (۲۸)

دسته گل عروس با گل ارکیده

عکس دسته گل عروس (۲۹)

دسته گل عروس با گل نرگس

عکس دسته گل عروس (۳۰)

دسته گل عروسی با گل رز

دسته گل عروس با گل نرگس

دسته گل عروسی با گل شیپوری

عکس دسته گل عروس (۳۱)

دسته گل عروسی با گل لاله 

عکس دسته گل عروس (۳۲)

دسته گل عروس با رز سفید و صورتی

عکس دسته گل عروس (۳۳)

دسه گل عروس با رز سفید و قرمز

مدل دسته گل عروس (۱)

دسته گل عروسی با رز ریز

مدل دسته گل عروس (۴)

دسته گل عروس با قیمت مناسب

مدل دسته گل عروس (۵)

دسته گلهای عروس با گل های خودرو و وحشی

مدل دسته گل عروس (۶)

دسته گل عروسی جدید

مدل دسته گل عروس (۷)

دسته گل عروسی مصنوعی

مدل دسته گل عروس (۷.۵)

دسته گل عروسی طبیعی

مدل دسته گل عروس (۷.۸)

دسته گل عروسی بهاری

مدل دسته گل عروس (۸)

دسته گل عروسی مدل جدید

مدل دسته گل عروس (۹)

دسته گل عروسی لاکچری 

مدل دسته گل عروس (۱۰)

دسته گل عروسی قرمز

مدل دسته گل عروس (۱۲)

دسته گل عروسی اینستا

مدل دسته گل عروس (۱۱)

دسته گل عروسی سفید

مدل دسته گل عروس (۱۳)

دسته گل عروسی اروپایی 

مدل دسته گل عروس (۱۴)

دسته گل عروسی قشنگ 

مدل دسته گل عروس (۱۵)

دسته گل عروسی شیپوری

مدل دسته گل عروس (۱۶)

دسته گل عروسی خارجی 

مدل دسته گل عروس (۱۷)

دسته گل عروسی رز

مدل دسته گل عروس (۱۸)

دسته گل عروسی.com

مدل دسته گل عروس (۱۹)

دسته گل عروسی زیبا

مدل دسته گل عروس (۲۰)

دسته گل عروسی ساده  

مدل دسته گل عروس (۲۱)

دسته گل عروسی instagram

مدل دسته گل عروس (۲۲)

دسته گل عروسی سفید 

مدل دسته گل عروس (۲۳)

دسته گل عروسی با گل ریز 

مدل دسته گل عروس (۲۴)

دسته گل عروسی خاص و متفاوت 

مدل دسته گل عروس (۲۵)

مدل دسته گل عروسی یاسی

مدل دسته گل عروس (۲۶)

دسته گل عروسی  مدل جدید 

مدل دسته گل عروس (۲۷)

مدل دسته گل عروسی آبی

مدل دسته گل عروس (۲۸)

دسته گل عروسی برای عقد 

مدل دسته گل عروس (۲۹)

دسته گل عروسی برای نامزدی 

مدل دسته گل عروس (۳۰)

دسته گل عروسی مناسبت محضر  

مدل دسته گل عروس (۳۱)

دسته گل عروسی مروارید کاری شده 

مدل دسته گل عروس (۳۳)

دسته گل عروسی با سنگ و مروارید 

مدل دسته گل عروس (۳۲)

عکس های دسته گل عروسی در اینستاگرام

مدل دسته گل عروس (۳۴)

دسته گل عروسی بنفش 

مدل دسته گل عروس (۳۵)

بیشتر بخوانید :

عکس پروفایل گل | مجموعه ۹۰ عکس گل زیبا و با کیفیت

دسته گل نامزدی |۴۰ مدل دسته گل زیبا برای عقد و نامزدی

مدل ماشین عروس | ۵۰ عکس ماشین عروس با تزیین خاص و زیبا

کیک عروسی|۷۰ مدل کیک عقد و عروسی با تزیین گل طبیعی شیک

گیفت عروسی |۴۰ ایده جدید برای گیفت نمدی عروس و انواع مختلف

لباس عروس پوشیده بازیگران |۲۲ مدل لباس عروس بازیگران در فیلم

لباس عروس سایز بزرگ | ۳۵ مدل لباس عروس ژورنالی شیک و جدید

لباس عروس آستین دار | ۴۰ مدل لباس عروس زیبا با آستین های بلند


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.