معرفی بهترین دکترهای متخصص چشم در کرمان و یزد و بوشهر

افرادی که دچار بیماری‌های مربوط به چشم هستند، برای درمان به دکتر متخصص چشم پزشک مراجعه می‌کنند‌. پزشکان متخصص با ارزیابی سلامت بینایی در افراد، مشکلات و بیماری‌های مختلف در این ناحیه را تشخیص می‌دهند.

چشم‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های اعضای بدن هستند و جزء اصلی‌ترین حس‌های پنج‌گانه به‌شمار می‌آیند. همه افراد با ایجاد مشکلات جزئی در چشم‌ها، در هنگام انجام فعالیت‌های روزانه خود با اختلالاتی مواجه خواهند شد.

اگر احساس می‌کنید که در فرآیند بینایی شما مشکلاتی به‌وجود آمده و به‌دنبال یک پزشک متخصص توانمند در حوزه بینایی‌سنجی هستید، توصیه می‌کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

ویژگی‌های دکتر متخصص چشم پزشک

درصورتی‌که احساس می‌کنید قدرت بینایی و دید شما با اختلالاتی همراه است، لازم است که به دکتر متخصص چشم پزشک مراجعه کنید.

پزشکان با بررسی و معاینات تخصصی چشم، بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات این ناحیه را تشخیص می‌دهند و راهکار‌های موثری را برای درمان آن ارائه می‌کنند؛ در ادامه به برخی از ویژگی‌های مهم یک دکتر متخصص چشم پزشک ماهر اشاره خواهیم کرد.

 • باید با یک دید جزئی عیوب انکساری چشم را تشخیص دهد‌.
 • تشخیص بسیاری از مشکلات مربوط به چشم به دقت و توجه بسیار زیادی نیاز دارد که در نتیجه پزشک برای بررسی سلامت چشم نیازمند تمرکز بسیار بالایی خواهد بود.
 • یک متخصص باتجربه باید بتواند به سؤالات بیماران خود پاسخ دهد و تمامی ابهامات مربوط به بیماری‌های بینایی در هر فرد را به‌خوبی برطرف سازد.
 • دکتر چشم پزشک دارای تحصیلات تخصصی در حوزه علوم مربوط به چشم است و باید بتواند انواع بیماری‌های مختلف مربوط به بینایی را به‌درستی تشخیص دهد.
 • چشم ‌پزشکی با تجهیزات پیشرفته بینایی‌سنجی ارتباط مستقیمی دارد‌. نیاز است که پزشکان حوزه بینایی، در زمینه کار با دستگاه‌های مخصوص چشم ‌پزشکی آموزش‌های لازم را فراگیرند.

معرفی متخصص چشم در کرمان

یک پزشک باید جزئی‌ترین مشکلاتی که ممکن است دید واضح و شفاف بیمار را تهدید کند، به‌خوبی تشخیص دهد. در ادامه بهترین متخصص چشم کرمان را معرفی خواهیم کرد.

 • دکتر انیس شمسی: دکتر انیس شمسی، دارای فلوشیپ چشم‌پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم) است. دکتر شمسی متخصص چشم کرمان است و بسیاری از بیماری‌های مختلف ازجمله انحراف چشم، انحراف غیرفلجی، آب مروارید، حرکت غیرارادی، دوبینی و عفونت چشم در کلینیک ایشان تشخیص داده ‌می‌شود.

این دکتر متخصص چشم پزشک تجربه بسیار بالایی در زمینه جراحی بلفاروپلاستی، عیوب انکساری چشم و عمل لیزیک و لازک را دارد‌.

 • دکتر هاشم شادمان: دکتر هاشم شادمان دارای مدرک تخصصی فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) است. کلینیک چشم‌پزشکی این دکتر در استان کرمان قرار دارد و ایشان در زمینه جراحی عیوب انکساری چشم و عمل آب مروارید مهارت بسیار زیادی دارند.

بسیاری از خدمات قابل‌ ارائه‌ توسط این پزشک عبارت‌اند از؛ تشخیص انحراف چشم، آستیگماتیسم و تاری چشم. همچنین تعدادی از اعمال جراحی درمانی مربوط به چشم ازجمله جراحی لیزیک و لازک در کلینیک ایشان انجام می‌شود.

 • دکتر بهروز قدیری: دکتر بهروز قدیری متخصص چشم کرمان است و فلوشیپ جراحی شبکیه و لیزر دارد. حوزه فعالیت دکتر قدیری در زمینه اصلاح عیوب انکساری چشم و انواع لیزر‌های نامرئی است.

دکتر قدیری با تشخیص تخصصی و بینایی‌سنجی حرفه‌ای، به معاینه و ارزیابی سلامت چشم در افراد می‌پردازد و دارای تجربه بسیار بالایی در حوزه درمان بیماری‌های مربوط به چشم‌پزشکی است.

معرفی متخصص چشم در یزد

در بخش بعدی ویژگی‌ها و تخصص تعدادی از پزشکان باتجربه و توانمند در استان یزد که در حوزه تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به چشم فعالیت می‌کنند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 • دکتر وحید صنعتی: دکتر وحید صنعتی به کمک دستگاه‌های مخصوص چشم‌پزشکی، بسیاری از بیماری‌ها مربوط به چشم را تشخیص می‌دهد. امکان تعیین نمره چشم و رفع عیوب انکساری در کلینیک پزشکی ایشان فراهم شده‌ است.

این دکتر متخصص چشم پزشک در یزد مشغول به کار است و با ارائه راهکار‌های موثر درخصوص درمان بیماری‌های چشم‌پزشکی، در زمینه جراحی‌های مربوط به این حوزه نیز فعالیت دارد.

 • دکتر محمدرضا شجاع: دکتر محمدرضا شجاع دارای فلوشیپ قرنیه، خارج چشمی و تعیین لنزهای چشمی است و در زمینه جراحی‌های لیزیک و لازک، آب مروارید و رفع عیوب انکساری چشم تجربیات بسیار بالایی دارد.

دکتر شجاع متخصص چشم یزد است‌ و در حوزه تشخیص بیماری‌های چشم و درمان آن‌ها تخصص و دانش زیادی دارد.

 • دکتر محمدحسین راسخی‌نژاد: دکتر محمدحسین راسخی‌نژاد یکی از پزشکان باتجربه در زمینه تشخیص بیماری‌های چشم ازجمله آب مروارید، دوبینی، انحراف غیرفلجی و حرکت غیرارادی است.

دکتر راسخی‌نژاد مهارت بسیار بالایی در حوزه جراحی عیوب انکساری در بینایی، عمل لیزیک و لازک و رفع تنبلی چشم دارد‌ و جزء پزشکان برتر بینایی‌سنجی در استان یزد است‌.

معرفی متخصص چشم در بوشهر

گروهی از افرادی که در بوشهر زندگی می‌کنند و دچار مشکلاتی در بینایی خود هستند به‌دنبال یافتن بهترین پزشک متخصص در حوزه بیماری‌های چشم هستند. در ادامه برخی از متخصصین زبده در زمینه چشم‌پزشکی که در بوشهر فعالیت دارند را به شما معرفی می‌کنیم.

 • دکتر سید حامد فقیهی: دکتر سید حامد فقیهی یکی از برترین پزشکان جراحی‌های رفع عیوب انکساری چشم و عمل لیزیک و لازک است. تشخیص بیماری‌های چشم در کلینیک دکتر فقیهی به کمک دستگاه‌های پیشرفته بینایی‌سنجی صورت می‌گیرد.

دکتر فقیهی متخصص چشم بوشهر است و خدمات بسیاری در زمینه برطرف‌سازی مشکلات و بیماری‌های مختلف ازجمله انحراف چشم، تنبلی و دوبینی ارائه می‌کند.

اگر به بیماری‌های مربوط به چشم‌پزشکی دچار هستید یا احساس می‌کنید که در هنگام مشاهده اجسام اختلالاتی برای شما ایجاد می‌شود، با مراجعه به دکترتو، می‌توانید از دکتر متخصص چشم پزشک وقت مناسب خود را دریافت کنید‌.

 • دکتر احمد یزدان پناه: دکتر احمد یزدان پناه یکی از پزشکان متخصص در زمینه تشخیص بیماری‌های مربوط به چشم‌پزشکی است و در جراحی‌های مختلفی همچون عمل لیزیک و لازک مهارت بالایی دارد‌.

دکتر یزدان پناه توانمند‌ترین متخصص چشم بوشهر است و تجربیات بسیار زیادی در حوزه جراحی چشم ازجمله رفع عیوب انکساری، آب مروارید و انحراف بینایی دارد.

 • دکتر اردشیر اسلام راد: دکتر اردشیر اسلام راد، در حوزه درمان بسیاری از بیماری‌ها ازجمله تنبلی چشم، انحراف، عفونت و برطرف‌سازی عیوب انکساری در بینایی افراد فعالیت می‌کند. ایشان یکی از پزشکان باتجربه و توانمند در استان بوشهر هستند.

در کلینیک پزشکی دکتر اسلام راد، جراحی لیزیک و لازک و عمل مروارید چشم انجام می‌شود و تشخیص آستیگماتیسم و تاری چشم از دیگر خدمات قابل‌ ارائه در این کلینیک است.

جمع‌بندی

بسیاری از افراد که دچار مشکلات و اختلالات شدیدی در بینایی خود هستند به دکتر متخصص چشم پزشک مراجعه می‌کنند. پزشکان با بررسی و ارزیابی سلامت چشم و بینایی‌سنجی در افراد، نسبت به تشخیص و درمان بیماری‌های رایج در این ناحیه اقدام می‌کنند.

اگر احساس می‌کنید که چشم‌های شما دچار مشکل شده یا در بینایی خود با اختلالاتی مواجه هستید، دکترتو با معرفی بهترین پزشکان باتجربه در حوزه بینایی‌سنجی، می‌تواند شما را در انتخاب دکتر متخصص چشم یاری کند.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.