۶ نکته انتخاب لباس برای دخترهای قد بلند

انتخاب لباس برای دخترهای قد بلند

انتخاب کردن یک لباس مناسب برای اشخاصی که قد بلندتری دارند، به ظاهر سخت و یا حتی غیرممکن به نظر می‌آید اما اینطور نیست! ما اینجا هستیم تا انتخاب و خرید برای دخترهای قد بلند را به آسان‌ترین حد ممکن برسانیم. انتخاب و خرید یک لباس مناسب که اندازه شما باشد و به زیبایی به فیزیک بدنی شما شبیه باشد، شاید کاری چالش برانگیز باشد. شما نیاز دارید که در هنگام انتخاب یک لباس مناسب برای خود، طرح و رنگ آن لباس را نیز متناسب با فیزیک بدنی خود انتخاب کنید تا به بهترین شکل بر تن شما بنشیند. شاید تمامی این موارد شما را مقداری گیج و سردرگم کرد باشد اما نگران نباشید!

ما در این مطلب لیستی از بهترین نکات و موارد برای انتخاب کردن لباس برای دخترهای قد بلند را به شما معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید با توجه به این نکات، بهترین لباس‌ها را برای خود انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

فیزیک بدنی خود را بشناسید

فیزیک بدنی خود را بشناسید

یکی از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین نکات برای شروع کردن فرایند انتخاب و خرید لباس برای افراد قد بلند، شناخت فیزیک بدنی خود است. شما با شناخت از بدن خود می‌توانید راحت‎‌تر لباس‌های مناسب برای خود را پیدا و انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید برای شناخت راحت‌تر فیزیک بدن خود، به جدول تایپ بدنی را مطالعه کنید و با توجه به آن، نوع فیزیک بدنی خود را پیدا کنید.

اندازه‌ها و سایزهای خود را بدانید

بدون شک دانستن سایزها و اندازه‌های خود به هر فردی با هر قد و وزنی هنگام انتخاب و خرید اینترنتی لباس یا پیراهن مجلسی مناسب کمک خواهد کرد. مهم نیست که شما به دنبال لباس‌های از قبل دوخته شده هستید یا به دنبال پارچه برای دوخت لباس زنانه مجلسی، دانستن سازها و اندازه‌ها در هر شرایطی به شما کمک خواهد کرد. اندازه زدن و پیدا کردن سایز بدن کار بسیار راحت و آسانی است که شما می‌توانید در کمتر چند دقیقه آن را انجام بدهید. سعی کنید که از مترهای خیاطی برای این کار استفاده کنید تا به نتایج دقیق‌تری برسید.

به دور کمر خود توجه کنید!

همه افراد قد بلند در هنگام خرید لباس مناسب برای خود، به اندازه و سایز آن توجه می‌کنند تا دقیقاً لباسی فیت برای خود پیدا کنند. با اینکه پیروی کردن از این الگو درست است، می‌توان با ایجاد تغییرات کوچک در این الگو، لباس زیباتری را انخاب کرد! به عنوان مثال یکی از بهترین قسمت‌های مورد توجه بدن، دور کمر است که می‌تواند در هنگام انتخاب کردن لباس مناسب، به شما کمک بزرگی کند.

سعی داشته باشید که لباس انتخابی شما نه بیش از حد بلند و نه بیش از حد کوتاه باشد. بهترین روش برای سنحیدن قد لباس مناسب، توجه به نوع قرارگیری آن بر روی کمر است. لباس‌هایی که مناسب برای شما هستند معمولاً بر روی خط دور کمر قرار می‌گیرند که می‌تواند یکی از بهترین روش‌ها برای سنجیدن کوتاهی یا بلندی لباس باشد. این نکته برای انتخاب یک شلوار مناسب نیز می‌تواند کمک بزرگی به شما کند.

کفش‌های پاشنه بلند

کفش‌های پاشنه بلند

شاید شما هم به این فکر کنید که دوری کردن از کفش‌های پاشنه بلند برای افراد قد بلند بهتر است چراکه آنها به ظاهر شما را بلندتر نشان می‌دهند و زیبایی شما را از بین می‌برند اما اینطور نیست! استفاده کردن از کفش‌های پاشنه بلند برای افراد قد بلند نه تنها باعث افزایش زیبایی آنها می‌شود، بلکه به بیشتر شدن اعتماد به نفس آنها نیز می‌شود. مهم‌ترین قدم این است که شما قد خود و زیبایی خود را بپذیرید و از آن به عنوان یک وسیله برای بهتر کردن استایل خود استفاده کنید.

کفش‌های پاشنه بلند به شما کمک می‌کند که جلوه زیبایی به خود بدهید و در کنار آن، کفش‌های پاشنه بلند به شما کمک می‌کنند که سایز پاهای خود را کوچک‌تر نشان دهید. اگر همچنان برای پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند آماده نیستید، می‌توانید از کفش‌های پاشنه کوتاه‌تر شروع کنید و راه خود را به پاشنه‌های بلندتر باز کنید! از پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند نترسید، اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و فیزیک خود را تحسین کنید.

از شلوارهای اسکینی استفاده کنید

شلوارهای اسکینی یکی از بهترین لباس‌ها برای افراد قد بلند هستند. از خریدن و پوشیدن آنها خجالت نکشید! شلوارهای اسکینی نه تنها به شما کمک می‌کنند که جلوه زیباتری داشته باشید، بلکه به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر استایل خود را کامل کنید. شلوارهای جین اسکینی دارای جیب‌های قابل استفاده هستند که دیدن آنها در لباس‌های زنانه مقداری عجیب است! همچنین شلوارهای جین اسکینی مناسب برای هر فصلی هستند، سرد و گرم! شما می‌توانید از شلوارهای اسکینی خود در هر فصلی استفاده کنید و آنها را با هر پیراهن و یا لباسی ست کنید.

یکی از بهترین استایل‌ها که می‌تواند با شلوار اسکینی کامل شود، استایل پیراهن زنانه سفید با شلوار اسکینی جین است! بدون شک این استایل یکی از زیباترین و بهترین استایل‌ها برای افراد لاغر و قد بلند است که می‌تواند به آنها جلوه لازمه برای درخشیدن را بدهد. برای مشاهده و خرید این شلوار می‌توانید به سایت نمایندگی جین وست مراجعه کنید.

از گردنبندهای بلندتر استفاده کنید

بعد از کامل کردن استایل لباس، انتخاب کردن جواهرات و اکسسوری مناسب قدم آخر است! همانند تمامی مواردذکر شده، مهم است که شما در این مرحله نیز فیزیک بدن خود را بپذیرید و آن را مانعی برای خود نبینید! یکی از بهترین انتخاب‌ها برای جواهرات، پوشیدن گردنبندهای بلندتر است. گردنبندهای بلند نه تنها به شما کمک می‌کنند که گردن شما زیباتر به نظر برسد، بلکه به شما کمک می‌کند که زیبایی قد خود را به شکل بهتری نمایان کنید.

شما همچنین می‌توانید از سنگ‌های رنگی برای جواهرات خود استفاده کنید که می‌توانند به شما درخشش خاصی را هدیه دهند! راهنمای انتخاب جواهرات می‌تواند به شما کمک بسیار بزرگی در انتخاب کردن جواهرات مناسب برای افراد قد بلند کند.

کلام آخر

همانطور که در این مطلب گفته شد، انتخاب کردن استایل و لباس‌های مناسب برای افراد بلند قد می‌تواند مقداری سخت باشد اما با پیروی کردن از نکات لازمه، این کار به آسان‌ترین شکل قابل انجام خواهد بود. امیدواریم که موفق شده باشیم به شما برای انتخاب کردن لباس مناسب کمک کرده باشیم و به یاد داشته باشید که بدن شما زیبا است، مهم نیست که قد شما بلند است یا کوتاه! از همراهی شما در این مطلب متشکریم.

نویسنده: امیرحسین نظری


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.