پروفایل صورتی دخترونه | ۱۲۰ عکس پروفایل صورتی کیوت و فانتزی دخترانه

کمتر دختری پیدا میکنید که عاشق رنگ صورتی یا حداقال علاقمند به این رنگ بانمک و ملایم و فانتزی نباشد . این است که ما در کنار مجموعه های مختلف عکس پروفایل دخترونه که تا کنون برای شما دوستان و همراهان دلبرانه جمع آوری کرده ایم اینجا هم یک مجموعه صد تایی زیبا و کیوت و با کیفیت از عکس های پروفایل صورتی دخترونه را گرد آوری کرده ایم که امیدوارمی شما هم دوست داشته باشید و هم به عنوان پروفایل ، هم استوری و وضعیت اینستا و هم به عنوان پس زمینه گوشی و لپ تاپ دخترونه میتواند مورد استفاده قرار گیرد. با ما همراه باشید.

پروفایل صورتی دخترونه | ۱۲۰ عکس پروفایل صورتی کیوت و فانتزی دخترانه

۱۲۰-پروفایل-صورتی-دخترونه(۱)

۱۲۰ عکس پروفایل دخترونه با تم صورتی 

در ادامه در کنار دیدن مجموعه عکس پروفایل صورتی ، در مورد علاقه دختر خانم ها به رنگ صورتی بیشتر صحبت خواهیم کرد. دنیای رنگ‌ها مفاهیم خاص خودش را دارد. شناخت روانشناسی رنگ‌ها به شما کمک می‌کند تا احساسات‌تان را با رنگ‌ها همگام کنید و برای تغییر برخی از حس‌های ناخوشایند، از رنگ‌ها و اثرات شگفت‌انگیز آنها غافل نشوید. یکی از رنگ‌های پر طرفدار میان خانم‌ها صورتی است. شاید این سؤال برای‌تان پیش بیاید که چرا صورتی رنگی دخترانه است و پسر‌ها کمتر به انتخاب این رنگ تمایل دارند؟

پروفایل صورتی دخترونه (۱)

صورتی رنگ عاشقانه و دخترانه

یک روانشناس به شما می‌گوید که چرا دختر‌ها رنگ صورتی را دوست دارند و اگر فردی بیش از حد به صورتی علاقه‌مند باشد، در شخصیت او چه مشکلاتی دیده می‌شود. همین موضوع بهانه خوبی برای دوستداران رنگ صورتی است تا با مفاهیم رنگ محبوب‌شان آشنا شوند و حتی برای لاغری و تناسب اندام صورتی را به محیط زندگی‌شان راه دهند.

پروفایل صورتی دخترونه (۲)

عکس پروفایل صورتی

تقریبا همه می‌دانیم که صورتی رنگی دخترانه است که عشق، احساسات رمانتیک و عاشقانه را به دیگران القا می‌کند. این روزها رنگ صورتی به دکوراسیون خانه‌ها هم راه یافته و می‌تواند در آرامش ما تاثیر داشته باشد. به همین دلیل یکی از رنگ‌های پیشنهادی برای دکوراسیون اتاق خواب صورتی است. صورتی‌های تیره‌تر نشانه شادی و نشاط هستند و این حس را به شما منتقل می‌کنند. پس اگر می‌خواهید در فضای یکی از اتاق‌ها شادی و نشاط بیشتری داشته باشید، از صورتی‌های پررنگ‌تر و سرخابی کمک بگیرید.

پروفایل صورتی دخترونه (۳)

صورتی : رنگ کاهش اشتها

صورتی از جمله رنگ‌هایی است که اگر در فضای آشپزخانه از آن استفاده کنید، اشتهای شما را کاهش می‌دهد. در صورتی‌که به دنبال رژیم‌های لاغری هستید و دل‌تان می‌خواهد به تناسب اندام برسید، رنگ صورتی را در فضای آشپزخانه دست‌کم نگیرید. این رنگ اشتهای شما را برای مصرف مواد غذایی چرب و پر کالری کاهش می‌دهد و شما را نسبت به مصرف غذاهای کم حجم و سالم ترغیب می‌کند. پس بشقاب و وسایل غذاخوری را صورتی انتخاب کنید تا هنگام غذا خوردن آرامش بیشتری داشته باشید و به آرامی غذا را به معده‌تان بفرستید.

پروفایل صورتی دخترونه (۴)

عکس پروفایل صورتی دخترانه

تحقیقات پژوهشگران نشان می‌دهد وقتی سریع غذا می‌خورید، پیام سیری دیرتر به مغز شما مخابره می‌شود و در نتیجه موادغذایی بیشتری مصرف می‌کنید. وقتی با آرامش غذا می‌خورید پیام سیری به موقع مخابره شده و حجم زیادی از مواد غذایی و کالری‌ها به بدن شما وارد نمی‌شود.

عکس کیوت صورتی دخترونه

اگر به رنگ صورتی علاقه‌مندید…

 • – در صورتی‌که رنگ مورد علاقه شما صورتی است، فردی دوست داشتنی، مهربان، سخاوتمندید.
 • – شما انسان حساسی هستید که به نیازهای دیگران توجه می‌کنید.
 • – رفتار دوستانه‌ای دارید و با دیگران با ملاطفت و مهربانی برخورد می‌کنید.
 • – دل‌تان می‌خواهد از دیگران به خوبی مراقبت کنید و غریزه مادری شما پررنگ است.
 • – رمانتیک و حساس هستید و دوست دارید با همسر آینده‌تان روابط عاشقانه داشته باشید.
 • – چشم‌انداز و دیدگاه شما نسبت به زندگی مثبت است.
 • – با این طرز فکر خوبی‌های آدم‌ها را می‌بینید و همیشه به نیمه پر لیوان فکر می‌کنید.

پروفایل صورتی دخترونه (۵)

عکس پروفایل صورتی ساده

 • – از نظم و ترتیب خوش‌تان می‌آید و دوست دارید هر کاری را طبق اصول و قانون پیش ببرید.
 • – نظم باعث شده چارچوب‌های زندگی شما مشخص است.
 • – آرامش، محافظه‌کاری و صلح طلبی هم درشخصیت شما دیده می‌شود.
 • – شاید رگه‌هایی از کم‌رویی هم داشته باشید و ارتباط با سایرین برای‌تان خیلی راحت نباشد.
 • – گاهی اوقات کمی ساده‌لوح هستید و شرینی خاصی دارید که شما را به دختران کم سن و سال نزدیک می‌کند.
 • – در هر سن و سالی که باشید جوان‌تر از سن‌تان به نظر می‌رسید و شخصیت زنانه‌تری دارید.
 • – یکی از دغدغه‌های شما این است که بیشتر روی پای خودتان بایستید و خودتان را بیشتر دوست داشته باشید.
 • – در این صورت می‌توانید علاقه و محبت دیگران را به سمت خودتان جذب کنید.

پروفایل صورتی دخترونه (۶)

صورتی رنگ ضد افسردگی

بعضی از روانشناسان بر این باورند که صورتی رنگی قدرتمند است. بدین معنا که از یک سو می‌تواند آرامش و راحتی ایجاد کند و از سوی دیگر با القای حس شادی و نشاط به جنگ افسردگی بروند. به افراد افسرده و غمگین توصیه می‌شود که صورتی‌های پررنگ و شاد را به محیط زندگی‌شان راه دهند. در این صورت شادی و نشاط بیشتری را تجربه می‌کنند.گفته می‌شود که صورتی رنگی امیدبخش است و سبب می‌شود نسبت به آینده دیدگاه روشن‌تری داشته باشید. صورتی پرخاشگری را کاهش می‌دهد و از شدت عصبانیت می‌کاهد.

پروفایل صورتی دخترونه (۷)

فقط مخصوص اتاق بچه‌ها نیست

وقتی نام رنگ صورتی می‌آید ناخودآگاه فکر می‌کنیم که صورتی مخصوص اتاق دختربچه‌هاست این رنگ برای اتاق نشیمن و اتاق‌های خواب هم به‌کار می‌رود. صورتی در کنار سفید فضایی شیک و آرام ایجاد می‌کند. اگر می‌خواهید فضا کلاسیک‌تر به نظر برسد این ترکیب را فراموش نکنید. اگر صورتی را با قهوه‌ای یا مشکی ترکیب کنید، ترکیب زیبایی ایجاد می‌شود که برای اتاق نشیمن گزینه مناسبی است.

عکس پروفایل صورتی و بنفش

پروفایل صورتی دخترونه (۸)

صورتی به شما چه می‌گوید؟

روانشناسی رنگ‌ها معمولا به موضوع روانشناسی انگیزه و هیجان مربوط می‌شود. درواقع ساختارهای روانی جنس دختر و پسر نسبت به بعضی از رنگ‌ها پاسخ مثبت می‌دهد. البته در این زمینه تحقیق رسمی و بررسی جامعه آماری انجام نشده ولی نتایج بررسی‌های روانشناسی فیزیولوژیک نشان می‌دهد پذیرش بعضی از رنگ‌ها در ساختار روانشناختی جنس دختر و پسر وجود دارد، البته نباید الگوی فرهنگی و تربیتی را نادیده بگیریم.

پروفایل صورتی دخترونه (۹)

عکس پروفایل صورتی کیوت

یعنی از بدو تولد پدر و مادر باتوجه به تجربه خودشان و فضای محیط بعضی از رنگ‌ها را به آرامی به کودکان دختر و پسر القا می‌کنند که می‌تواند به صورت پیام غیرمستقیم باشد. به‌طور مثال ممکن است مادر به فرزندش بگوید:«من احساس می‌کنم رنگ صورتی به تو می‌آید یا این عروسک صورتی قشنگ است و …» در نتیجه کودک این مفاهیم را از طریق مشاهده و کلام دریافت می‌کند. شاید هم هورمون‌ها در این زمینه نقش داشته باشند که البته در این زمینه هم تحقیقات اثبات شده‌ای دیده نمی‌شود.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۰)

علاقه افراطی به صورتی

از سوی دیگر می‌بینیم که گروهی از دختران به‌طور افراط‌گونه به رنگ صورتی تمایل نشان می‌دهند و در خرید و انتخاب‌های مختلف، فقط به صورتی فکر می‌کنند. در مورد این افراد باید گفت که اصرار در یک موضوع مانند انتخاب رنگ، مواد غذایی، خوراکی‌ها و… نشان می‌دهد که مشکلات واختلالات روانشناسی در این فرد ریشه دارد. کسی که فقط به رنگ صورتی فکر می‌کند از لحاظ روانی و ذهنی نسبت به سایر رنگ‌های محیط واکنشی ندارد و با این رنگ‌ها ارتباط برقرار نمی‌کند. در حقیقت با یک رنگ زندگی می‌کند که این موضوع از نپذیرفتن سایر واقعیت‌های زندگی و نشناختن سایر نیازها حکایت می‌کند.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۱)

پروفایل صورتی دخترونه

به‌طور حتم در همه انسان‌ها نیاز‌های گوناگونی وجود دارد. شاید خانواده و محیط هم در علاقه افراطی یک فرد به رنگی خاص – مانند صورتی- تاثیرگذار باشند. با این وجود شاید به نیازهای عاطفی و احساسی فرد به خوبی پاسخ داده نشده و ممکن است در اثر یک عقده روانی چنین وضعیتی پیش آمده باشد. در مجموع افرادی که به رنگی خاص علاقه بیش از حد نشان می‌دهند، به‌طور حتم در روح و روان‌شان مشکلی دارند چون به سایر نیازهای‌شان توجه نمی‌کنند و این قدرت را ندارند که نسبت به نیازهای شخصی خود شناخت کافی داشته باشند.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۲)

چرا صورتی رنگ دختران و آبی رنگ پسران است؟

همه ما می‌دانیم که به پسران همیشه آموزش داده می‌شود که محکم باشند، در حالی که دخترها شاهزاده خانم گل‌های دلپذیر هستند. خوب، همه ما آن را می‌دانیم . به من بگویید که با تصور زنی با یک پیراهن صورتی روشن یا صورتی رنگ، کلمه “زنانه” به ذهن شما نمی‌رسد، حتی اگر شما نجوا نکنید این را؟ خوب، هنگامی که یکی از همکلاسی‌های من در یک زمان بسیار کوتاه به اتاق من آمد، او داخل شد و به اتاق من خیره شد و با تعجب پرسید و گفت: “اتاق شما به نظر می‌رسد یک فروشگاه آب نبات است، و بدتر اینکه برای من یادآور سمبولد، خواهر من است!”.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۳)

عکس پروفایل صورتی فانتزی

من نمی‌دانستم چگونه به آن واکنش نشان دهم. به اطراف خود نگاه کردم … بله! اتاق صورتی بود، در همه جا. کابینت، پرده، قفسه‌ها و بسیاری از چیزهای من صورتی بود. در حقیقت، من یک جین صورتی با صندل صورتی پوشیده بودم. من آن را به صورت آگاهانه انجام ندادم. من فقط تمام چیزهای زیبا را از فروشگاه برداشتم. پس چرا بیشتر دختران فقط مایل به صورتی هستند؟ من مطمئن هستم که یک پسر هیچکدام از چیزهایی که من خریدم را نخواهد خرید. شاید پاسخ این است که ما ساخته زیست شناسی خود هستیم.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۴)

چرا علاقه دختران به صورتی خیلی زیاد است؟

به گفته دانشمندان، توضیح ساده این که چرا دختران صورتی را بسیار زیاد دوست دارند، به دلیل این است که از زمان ماقبل از تاریخ، نقش یک زن جمع آوری مواد غذایی بوده است و انواع توت‌ها به عنوان مواد غذایی اصلی، همراه با دیگر محصولات موجود در طبیعت، در آن زمان به حساب می‌آمدند.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۵)

عکس پروفایل صورتی شاخ

میوه‌ها، به خصوص انواع توت‌ها، اغلب رنگ‌های بنفش، قرمز یا صورتی داشتند. دانشمندان از این نظریه حمایت می‌کنند که زنان قابلیت تشخیص رنگ بهتری نسبت به مردان دارند تا بتوانند نقاط غرق در گیاه سبز را که ممکن است از نظر روانشناختی سخت به نظر برسند را تشخیص داده و تا قرن‌ها قرمز و صورتی را انتخاب کنند. همچنین، زنان به راحتی احساسات خود را بیان می‌کنند و هنگامی که یک خانم پریشان می‌شود، گونه‌هایش به نظر می‌رسد پرخون شده و رنگ پوست به سایه‌های قرمز تغییر می‌کند.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۷)

عکس پروفایل صورتی براق

صورتی رنگ سایه‌ای از قرمز است. هنگامی که یک کودک بیمار است، پوست صورتش قرمز مایل به زرد است. زنان در کشف سرنخ‌های ظریف و غیر مستقیم نسبت به مردان بسیار صریح‌تر هستند و بیشتر با احساسات هماهنگ هستند. از آنجایی که زنان عمدتا تهیه کننده غذا هستند، به سایه‌های صورتی و قرمز حساس هستند. از زمان‌های قبل، رنگ صورتی با زیبایی و حساسیت همراه است.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۶)

عکس پروفایل صورتی اکلیلی

همانطور که قبلا اشاره کردم، به طور سنتی، اکثر والدین تمایل دارند که اتاق دختر بچه خود را با صورتی تزئین کنند، زنها از قبل اوایل دوران کودکی به طور غریزی همه چیز خود را صورتی انتخاب کرده و از چیزهای صورتی خریداری می‌کنند. با این حال، همین پدیده کمتر در زنانی دیده می‌شود که رنگ اصلی را نمی‌شناسند. این توضیح می‌دهد که چرا زنان با اسباب بازی‌های جو به عنوان دخترهای کوچک بازی کرده و در سال‌های نوجوانی با آنها می‌خوابیدند ، و نسبت به علاقه‌ای که به صورتی داشتند، این موضوع کمتر بود.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۸)

چرا تمایل پسران به آبی خیلی زیاد است؟

با این حال، تحقیقات دیگری نشان می‌دهد که هر دو مردان و زنان از لحاظ زیست شناختی آبی را ترجیح می‌دهند، اما مردان تمایل خاصی نسبت به صورتی ندارند. آبی آسمان و آبی روشن در عصر حجر نشان می‌دهد که نشانه‌های خوبی برای زندگی بشر است. با این حال، زنان با توجه به مشاهدات هنوز نسبت به صورتی بیشتر مشتاق هستند.

پروفایل صورتی دخترونه (۱۹)

عکس صورتی دخترانه

بر اساس مشاهدات انجام شده در این مطالعه، حتی هنگام انتخاب سایه‌های آبی، آنها را ترجیح می‌دهند که دارای رنگ‌های صورتی و بنفش باشند. هر کجا که در این عصر مصرف گرایی، حداکثر محصولاتی که برای خانم‌ها طراحی شده‌اند، در سایه‌های قرمز و صورتی تولید می‌شوند و این تفکر را تقویت می‌کنند. زنان به رنگ بسیار حساس هستند و به راحتی تفاوت‌های رنگی در سایه‌های همان رنگ را می‌بینند. این برای من یادآور عروس‌هایی است که همیشه در مورد رنگ سفره، گل، قوری و هر چیز دیگری سخت‌گیر هستند.

پروفایل صورتی دخترونه (۲۰)

عکس صورتی دخترونه شاخ

بنابراین، توجیه انتخاب رنگ با هر ترجیح ژنتیکی کم است و به دلیل تفاوت جنسیتی بین نقش یک مرد و یک زن در جامعه از زمان ما قبل تاریخ، به دلیل آنکه توسط نظریه‌پردازان جهان منتشر شده است، صرفا دارای دلیل روان شناختی است. این حتی مربوط به زمانی هم نیست که همه فرهنگ‌های زنانگی متضاد صورتی بودند. آیا حالا دوستان فمینیست من از صورتی ناراحت هستند؟

پروفایل صورتی دخترونه (۲۱)

عکس صورتی دخترونه کیوت

خواهر من یکی از آن چند دختری است که در اتاق آبی رشد کردند، در حالی که من هنوز هم دوست‌دار صورتی و قرمز هستم. همانطور که گفتم بیشتر دختران، نه همه، صورتی را دوست دارند. من فکر می‌کنم که زنان با شکستن مفهوم کلیشه‌ای از نقش زن، بیشتر انتخاب‌های فردی دارند که به صورتی محدود نمی‌شوند. بله، این یک رنگ خوب است، اما رنگ‌های دیگری نیز هستند.

پروفایل صورتی دخترونه (۲۲)

عکس صورتی دخترونه برای پروفایل

این به این معنا نیست که این رنگ مورد علاقه هر دختری است. اتاق من ممکن است صورتی باشد اما احتمالا به این دلیل است که همه چیزهای زیبا به رنگ صورتی هستند. بله، برای روشن شدن این نکته، من می‌خواهم در یک خانه با اتاق های کاملا سفید، با یک طرح مینیمالیزم زندگی کنم. آیا هنوز هم خیلی زنانه است؟

پروفایل صورتی دخترونه (۲۳)

عکس صورتی دخترونه پروفایل

پروفایل صورتی دخترونه (۲۴)

عکس صورتی دخترونه شیک

پروفایل صورتی دخترونه (۲۵)

عکس فانتزی صورتی دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۲۶)

عکس صورتی ساده دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۲۷)

پروفایل صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۲۸)

پروفایل صورتی دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۲۹)

پروفایل صورتی شاخ

عکس شکلات

پروفایل صورتی ساده

پروفایل صورتی دخترونه (۳۱)

پروفایل صورتی رنگ

پروفایل صورتی دخترونه (۳۲)

پروفایل صورتی دخترونه شاخ

پروفایل صورتی دخترونه (۳۳)

پروفایل صورتی فانتزی

پروفایل صورتی دخترونه (۳۴)

پروفایل صورتی کیوت

پروفایل صورتی دخترونه (۳۵)

پروفایل صورتی اکلیلی

پروفایل صورتی دخترونه (۳۶)

پروفایل صورتی کم رنگ

پروفایل صورتی دخترونه (۳۷)

استوری صورتی دخترونه

پروفایل صورتی دخترونه (۳۸)

استوری صورتی دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۳۹)

کاور استوری صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۴۰)

کاور هایلایت استوری صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۴۱)

پروفایل صورتی دخترونه خفن

پروفایل صورتی دخترونه (۴۲)

هایلایت استوری صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۴۳)

استوری رنگ صورتی

بک گراند دخترانه رژ لب

استوری کیوت صورتی دخترونه

پروفایل صورتی دخترونه (۴۵)

پس زمینه صورتی دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۴۶)

پس زمینه صورتی اکلیلی

پروفایل صورتی دخترونه (۴۷)

پس زمینه صورتی فانتزی

پروفایل صورتی دخترونه (۴۸)

پس زمینه صورتی عروسکی

پروفایل صورتی دخترونه (۴۹)

پروفایل صورتی دخترونه شیک

پروفایل صورتی دخترونه (۵۰)

پس زمینه صورتی کمرنگ

پروفایل صورتی دخترونه (۵۱)

پس زمینه صورتی ملایم

پروفایل صورتی دخترونه (۵۲)

پس زمینه صورتی کمرنگ ساده

پروفایل صورتی دخترونه (۵۳)

پروفایل صورتی دخترونه اینستا

پروفایل صورتی دخترونه (۵۴)

پس زمینه صورتی پررنگ

پروفایل صورتی دخترونه (۵۵)

پس زمینه صورتی ساده

پروفایل صورتی دخترونه (۵۶)

پس زمینه صورتی کیوت

پروفایل صورتی دخترونه (۵۷)

پروفایل صورتی دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۵۸)

پروفایل صورتی دخترانه فانتزی

پروفایل صورتی دخترونه (۵۹)

پروفایل صورتی دخترانه کیوت

پروفایل صورتی دخترونه (۶۰)

پروفایل صورتی دخترانه کارتونی

پروفایل صورتی دخترونه (۶۱)

پروفایل صورتی دخترونه عروسکی

پروفایل صورتی دخترونه (۶۲)

پروفایل دخترانه شیک صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۶۳)

عکس پروفایل دخترانه صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۶۴)

پروفایل های دخترانه صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۶۵)

عکس های پروفایل دخترانه صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۶۶)

بک گراند صورتی دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۶۷)

بک گراند صورتی ساده

پروفایل صورتی دخترونه (۶۸)

بک گراند صورتی فانتزی

پروفایل صورتی دخترونه (۶۹)

بک گراند صورتی دخترونه

پروفایل صورتی دخترونه (۷۰)

بک گراند صورتی ملایم

پروفایل صورتی دخترونه (۷۱)

پروفایل دخترونه فانتزی صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۷۲)

بک گراند صورتی کیوت

پروفایل صورتی دخترونه (۷۳)

بک گراند صورتی کمرنگ

پروفایل صورتی دخترونه (۷۴)

بک گراند صورتی پاستیلی

پروفایل صورتی دخترونه (۷۵)

بک گراند صورتی قشنگ

پروفایل صورتی دخترونه (۷۶)

عکس کارتونی صورتی دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۷۷)

عکس پس زمینه کارتونی صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۷۸)

عکس کارتونی پلنگ صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۷۹)

عکس کارتونی بک گراند صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۸۰)

پروفایل صورتی دخترونه شاخ

پروفایل صورتی دخترونه (۸۱)

عکس های کیک صورتی کارتونی

پروفایل صورتی دخترونه (۸۲)

عکس خرس کارتونی صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۸۳)

عکس خرگوش کارتونی صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۸۴)

عکس دختر کارتونی صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۸۵)

پروفایل فانتزی دخترانه جدید

پروفایل صورتی دخترونه (۸۶)

پروفایل فانتزی دخترونه بدون متن

پروفایل صورتی دخترونه (۸۷)

پروفایل فانتزی دخترونه با حجاب

پروفایل صورتی دخترونه (۸۸)

پروفایل صورتی فانتزی دخترونه شیک

پروفایل صورتی دخترونه (۸۹)

پروفایل فانتزی دخترونه غمگین

پروفایل صورتی دخترونه (۹۰)

پروفایل فانتزی دخترونه کارتونی

پروفایل صورتی دخترونه (۹۱)

پروفایل فانتزی دخترونه شاد

پروفایل صورتی دخترونه (۹۲)

پروفایل فانتزی دخترانه عروسکی

پروفایل صورتی دخترونه (۹۳)

پروفایل فانتزی صورتی دخترونه 

بک گراند صورتی دخترانه

عکس فانتزی صورتی دخترانه

پروفایل صورتی دخترونه (۹۵)

عکس فانتزی صورتی برای پروفایل

پروفایل صورتی دخترونه (۹۶)

عکس فانتزی صورتی جدید

پروفایل صورتی دخترونه (۹۷)

عکس ابر فانتزی صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۹۸)

عکس های فانتزی صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۹۹)

عکس پس زمینه فانتزی صورتی

پروفایل صورتی دخترونه (۱۰۰)

Pink profile 01 (20) Pink profile 01 (19) Pink profile 01 (18) Pink profile 01 (17) Pink profile 01 (16) Pink profile 01 (15) Pink profile 01 (14) Pink profile 01 (13) Pink profile 01 (12) Pink profile 01 (11) Pink profile 01 (10) Pink profile 01 (9) Pink profile 01 (8) Pink profile 01 (7) Pink profile 01 (6) Pink profile 01 (5) Pink profile 01 (4) Pink profile 01 (3) Pink profile 01 (2) Pink profile 01 (1)

بیشتر بخوانید : 

عکس دخترونه | ۱۶۰ عکس دخترونه شیک و خاص برای پروفایل

پروفایل دخترونه | ۱۲۰ عکس نوشته غمگین و شاد دخترانه خاص

عکس دختر | ۱۳۰ متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل

طرح گل گلی | ۵۰ طرح و زمینه گل گلی زیبا و شاد برای والپیپر و دکوپاژ

مدل مانتو دخترانه | ۶۰ مدل مانتو دخترانه بامزه گل گلی و خال خالی شاد


ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
 1. NARGES می گوید

  واقعا که عکس ۵۴ خیلی زشته اون دختره خوبه ولی کاری که کرده نه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.