عکس دخترونه | ۱۶۰ عکس دخترونه شیک و خاص برای پروفایل

عکس دخترونه | ۱۶۰ عکس دخترونه شیک و خاص و زیبا برای پروفایل

اگر دنبا یک عالمه عکس دخترونه زیبا و خاص به همراه متن ها و کپشن های ناب دخترانه هستید درست آمده اید اینجا ما ۱۶۰ عکس اینستاگرامی زیبا و جدید با حال و هوای دخترانه جمع آوری کرده ایم که به همراه متن های زیبا و مفهومی تقدیم حضور شما میکنیم .

بسم الله الرحمن الرحیم 

۱۶۰ عکس دخترونه

عکس دخترونه 

همیشه نزدیکیِ ظاهری به معنایِ نزدیکیِ قلب ها نیست..

افرادی هستند که فرسنگ ها از ما دورند ، اما قلبمان آنها را درک می کند و می بیند.. آنهایی که لبریز از محبتند ، گرم می کنند قلبِ یخ زده یِ ما را .. وجودشان برکتی است برایِ روحِ مرده یِ زمین .. به راستی ذاتشان با مهربانی و محبت سرشته شده است … – خدا خالی نکند زمین را از وجودِ پر مهرشان .

#فاطمه_بختیاری

پروفایل دخترونه (۱)

نمی‌شود عاشقت نبود نمی‌شود.. باید بودنت را محکم بغل کرد بوسید از بس این پرستیدنی بودنت به خدا رفته..!! .

#نسترن_علیخانی

من نمیتونم وقتی میبینمت مثه حافظ و مولانا برات شعرِ عاشقانه بگم ! نمیتونم با کلماتِ قلمبه و سلمبه قربون صدقت برم ؛ من فقط بلدم عین دیوونه ها زل بزنم بهت ، دستاتو محکم بگیرم ؛ تویِ بغلم مچالت کنم … تو بگی دوستت دارم و من … بمیرم …! .

#علی_نیکنام_راد

پروفایل دخترونه (۲)

عکس دخترونه شیک

چقدر شیرین است دیدنِ دو نفره هایتان لابلاى این شلوغ بازارِ رابطه ها!

در عصرى که تعهد برایش تعریف نشده، بمانید براى هم… لطفاً!

تا سالها بعد وقتى براى فرزندتان قصه ى شب میگویید

داستانِ رسیدنتان را بشنود نه بلاتکلیفى نه عشق هاى بى سر و ته!.. .

#علی_قاضی_نظام

پروفایل دخترونه (۳)

عاشق دختری نشوید که ساده و خوش خنده است ،

لجباز است که شیطنت های خاص خودش را دارد ، که فرار میکند از گفتن چیزهایی که دلش را میلرزاند ؛ عاشق دختری نشوید که وقتی در کنار شماست باعث لبخند زدنتان میشود که غرورش را دوست دارد اگر عاشق شدید باور کنید که زندگیتان بر باد میرود این ها فراموش نشدنی هستند… .

#سامان

پروفایل دخترونه (۴)

عکس دخترونه غمگین

خدایا بچگی ام را میخواهم…

همان زمانی که تمام دغدغه زندگی ام این بود که نکند فردا باران ببارد و زنگ ورزش مدرسه لغو شود… همان زمانی که راحت اشک میریختم اما در دلم هیچ چیزی جز سادگی و کودکی نبود… همان زمانی که تنها کسی که دلم از او پر بود ناظم مدرسه بود که با خط کش دستانم را کبود کرده بود… خدایا بچگی ام را میخواهم…. .

#امیرعلی_اسدی

پروفایل دخترونه (۵)

بساطِ زرنگی هایتان را اطراف آدم هایِ ساده و مهربان پهن نکنید ، انصاف نیست … !

کاش آدم هایی که انتخاب کرده اند خوب باشند را پشیمان نکنید … دنیایمان به اندازه ی کافی آدمِ زرنگ دارد ! دست از سرِ این نسلِ اصیلِ رو به انقراض بردارید ! باور کنید ؛ حتی کوچکترین ضربه به این جور آدم ها … تاوان دارد ! یادم می آید مادرم همیشه می گفت ؛ ” خدا بدجور پشتِ آدمهای ساده ایستاده ” حواستان باشد ؛ مبادا خدا را عصبانی کنید ! ‌.

#نرگس_صرافیان_طوفان

پروفایل دخترونه (۶)

یک نفر هست که همیشه هوایِ بیقراری ام را دارد ،

یک نفر هست که هیچوقت برایِ من ، سرش شلوغ نیست ، که دردهایم را ندیده ، می بیند ، که حرف هایم را نگفته ، می فهمد ، و برایِ اشک هایم ، تمامِ دنیا را به هم می ریزد … که مرد نیست ، اما مردانه پایِ رفاقتمان ایستاده ، که پناهِ بی پناهی و امیدِ لحظه هایی ست که دلم از زمین و زمانه می گیرد . کسی که لازم نیست برای داشتنش ، از خودم بودنم دست بردارم ! در این روزگارِ بلاتکلیف ؛ چقدر خوب است که تنها نیستم ، چقدر خوب است که “خواهر” دارم ! .

#نرگس_صرافیان

پروفایل دخترونه (۷)

عکس دخترونه برای پروفایل

عشق یعنی؛ مرا جغرافیا در کار نباشد!

تو را تاریخ در کار نباشد!

یعنی… تو با صدایم سخن گویی!

با چشمانم ببینی! و جهان را با انگشتانم کشف کنی  .

#نزار_قبانی

پروفایل دخترونه (۸)

همه ی زن ها، نویسنده های عاشق اند…!

همان هایی که از سرخوشی با آب تاب پلو عدس می پزند… همان هایی که لباس گلدار را اتو می زنند روی شیشه های بخار گرفته دوستت دارم می نویسند… کلاسیک های غمگین گوش میدهند با رژ های جیغ به لب هایشان رنگ می بخشند همان هایی که از صدای بم آخر شبتان لذت می برند دلتنگی هایشان را تبدیل به اشک می کنند بعد از دعوا و فریادی که کشیده اند اندازه ی دنیایی پشیمان می شوند همان هایی که… اصلا اینها را بی خیال شویم چه طور است؟ بیا برایم شعر بگو، من قهار ترین نویسنده ی دنیا برایت می شوم… .

#نگارا

پروفایل دخترونه (۹)

دوستت دارم هایت را برایم بی صدا فریاد کن

بگذار تنها مخاطب عاشقانه هایت خودم باشم پس آرام بگو، و آهسته در من بِدَم، اصلا میدانی چرا؟ میخواهم با عمقِ وجودم بشنوم میخواهم تا مغزِ استخوانم بِرَوَد این درِ گوشی های یواشکی، این یهویی های عاشقانه ات میریزد این بنای دلم را و من ویران میشوم در تو و چه کیفناک، این آوارگی بعدِ دلبریهایت .

#منادی_فرد

بیشتر بخوانید >>پروفایل دخترانه | ۳۰ عکس نوشته دخترانه برای پروفایل

پروفایل دخترونه (۱۰)

عکس دخترونه لاکچری

مثلا منو تو نسل قدیم بودیم من با دامن گلدار دلت را میبردم و تو بی خیال تمام حرف های مادرت که میگفت این دختر دین و مذهبش به ما نمیخورد با تمام وجود نادیده اش میگرفتی. مثلا من زخم زبان های پدرم در مورد تو را نمیشنیدم … من توجهی نمیکردم که تو برای دگرگونی انقلاب میجنگی و من دختر پدری بودم که شاه را بتی کرده بود و جلوی او تعظیم میکرد …

من بدون توجه به هرکدام از این ها فقط تورا میخواستم و مانند تو جنگجویی بودم که در برابر دست کشیدن از تو میجنگیدم … مثلا تو از میان دختر های چادر به سری که هر روز به بهانه های واهی خودشان را نشانت میدادند چشم فرو میبستی و چین های دامن گلدارم را نگاه میکردی! کاش منو تو از نسل قدیم بودیم … انقلاب میشد من با اسپند و قران به پیشوازت می آمدم …برایم لبخند میزدی و من در چادر گلدارم غرق خجالت میشدم ! .

#زهرا_مصلح

عکس پروفایل دخترونه (۱)

بیا از آن خانواده هایش باشیم از همان ها که بغل دارند ، روزانه دوستت دارم دارند ، لحظه ای شعر می‌خوانند کرور کرور محبوبِ من ؛ بیا از آن خانواده هایش باشیم که خوشبختی تا در و همسایه هاشان نفوذ کرده.. و هر روز صبح بیدار می‌شوند به قصدِ دوست داشتن به قصدِ عشق… .

#مریم_قهرمانلو

عکس پروفایل دخترونه (۲)

عکس دخترونه باحال

گاهی آدم نیاز دارد نفهمد…

نیاز دارد میانِ کوچه های علی چپ لِی لِی بازی کند… نیاز دارد بستنی قیفی بخرد ، و بدون مراعات و ترس از قضاوتها ، لیس بزند… یا گاهی روی جدول های کنار خیابان راه برود… آدم نیاز دارد گاهی سر به هوا باشد… بلند بلند بخندد… تا بغضش گرفت ، بزند زیرِ گریه و با مُشتَش پلک های خیسش را پاک کند… درست شبیه کودکی اش… ! آدم است دیگر … آمده تا برای خودش زندگی کند ، نه مردم ! من نمی دانم … کی میخواهیم یاد بگیریم آرمان هایمان را به این و آن تحمیل نکنیم ؟! هرکس باید خودش باشد … ! دست از سرِ دیگران و زندگیشان برداریم … آنقدر حواسمان به رفتارهای این و آن بود ، که یادمان رفت خودمان زندگی کنیم… ! .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس پروفایل دخترونه (۳)

به من مى گفت: “چشم هاى تو مرا به این روز انداخت.. این نگاهِ تو کارِ مرا به اینجا کشانده تاب و تحمل نگاه هاى تو را نداشتم نمى دیدى که چشم بر زمین مى دوختم!؟” به او گفتم: “در چشم هاى من دقیق تر نگاه کن جز تو هیچ چیزى در آن نیست…” .

#بزرگ_علوى .

عکس پروفایل دخترونه (۴)

عکس دخترونه شیک و باکلاس

همین که کنارم باشی … امن میشود دنیا …

کنارت زمان طلا میشود ، نبض دنیا خوب میزند …

کنارت دنیا محتاج ِ جمله یِ دوستت دارم میشود ،

لب به بوسه وادار و آغوش به تب دچار میشود ،

کنارت حال ِ من دیوانه خوب میشود کنارت جهانم جور ِ دیگریست …

قانونش را چشمانت مینویسد و من کنار ِ ِ تو و چشمانت قانون مند ترین آدم دنیا خواهم شد !… .

#شهرزاد_پاییزی

عکس پروفایل دخترونه (۵)

دُختَرَکَم دختر زیبای من!

تو همان خودِ منی راه برو کودکی کن آرزو کن رویاهایت را من می بافم میان گیس های خرمای ات بُدو زمین بُخور بزرگ شو… من تمام دردهایت را به جان می کشم دُخترِ زیبای من! خوشحال باش تو بزرگترین نعمت زندگی هستی آخ تو می دانی؟ حالِ تو همان رویائ دیروز من است .‌‌

#پریناز

عکس پروفایل دخترونه (۶)

عکس دخترونه فیک

دلت را به دلِ خیابان بزن

با بی‌خیالیِ جاده همراه شو فراموش کن روزهایت چطور گذشت مهم نیست قرار است چه اتفاقاتی بیفتد و مهم نیست چه‌ قدر مشغله رویِ هم تلنبار شده … روزهایِ رفته را به بادِ فراموشی بسپار و روزهایِ نیامده را به خدا.. چای‌ات را کمی آرام‌تر و سرخوش‌تر از همیشه بنوش جوری که سقفِ دنیا هم اگر ریخت ، آب در دلِ لحظه‌هایت تکان نخورد.. آدم نیاز دارد گاهی عینِ خیالش نباشد.. آدم نیاز دارد برایِ یک روز هم که شده ، به خاطرِ خودش نفس بکشد.. .

#نرگس_صرافیان

عکس پروفایل دخترونه (۷)

من انتخاب کرده‌ام شاد باشم.

حتی وقتی هیچ‌چیز آنطورکه می‌خواهم نیست، حتی در اوجِ مشکلاتم.. من یاد گرفته‌ام در دلِ بدترین اتفاقات هم بگردم و بهانه‌ای برایِ لبخند، پیدا کنم. من یاد گرفته‌ام بخندم حتی وقتی دلیلی برایِ خندیدن نیست.. آدمِ بی‌غمی نیستم، من هم دلم می‌گیرد! اما نه منتظرِ کسی می‌مانم که آرامم کند، نه در انتظارِ دستی که از راه برسد و نوازشم کند.. نیازی به دلسوزیِ هیچ کس ندارم! من خوب کردنِ حالِ خودم را بلد شده‌ام و قوی بودن را، به تمامِ کنار کشیدن و منتظر ماندن ها ترجیح داده ام! .

#نرگس_صرافیان

عکس پروفایل دخترونه (۸)

عکس دخترونه شاخ

همه یِ ما باید کسی را داشته باشیم که وقتی یک روز ، روزِ ما نبود بنشینیم رو به رویش و غرغر کنان از سیر تا پیازِ تمامِ بد بیاری هایمان را برایش تعریف کنیم و او هم لبخند به لب گوش کند و پایانِ هر جمله مان بگوید “حق داشتی پس اینقد عصبی بشی، حالا ولش کن مهم نیست، فدایِ سرت” . میدانید آدم هرچقدر هم قوی باشد باید کسی را داشته باشد که حالِ بدش را بفهمد ، که نگذارد به حالِ خودش بماند، کسی که حالمان را به حالش گره زده باشد. .

#سحر_رستگار

عکس پروفایل دخترونه (۹)

نگه داری از موی بلند زحمت دارد

فکر نکنید راحت است از سخت هم سخت تر است شستن موهای بلند سخت است اصلا همه جوره دست و پا گیر است آدم خودش را به این سادگی اسیر موی بلند نمیکند داشتن موی بلند انگیزه میخواهد این را از تمام دختران مو بلند بپرسید حتما متوجه میشوید که چه دلایل قشنگی دارند وقتی موها را کوتاه میکنی انگار یک وزنه صد کیلویی را از روی دوشت برداشته ای خوب شما بگویید آدم مگر عقلش کم است که بی دلیل یک وزنه صد کیلویی را با خودش دور دهد؟ .

#سیما_امیرخانی .

عکس پروفایل دخترونه (۱۰)

عکس دخترونه اینستا

دنیای دختر ها رنگارنگ و بامزه است!

پر از لاک ها رنگی و گل سر و هزار مدل دستبند و پابند…. دختر ها حتی تا زمان سفیدی موهایشان عروسک بازی و شکلات خوردن و شیطنت را دوست دارند…. و این بخاطر روحیه لطیف آن ها است وگرنه دختر ها ضعیف نیستند ولی اصل مطلب اینجاست که گاهی اوقات از عمد خودشان را ضعیف نشان میدهند تا ببیند برای چه کسی مهم هستند… ناز میکنند،لوس میکنند و هزار ادای مختلف تا ببیند چه کسی واقعا پایه تمام لوس بازی و شیطنت هایشان هست… وگرنه یک دختر تمام و کمال از پس خود برمی اید،به هیچکس هم محتاج نیست…. و وقتی همدمشان را پیدا کنند مانند کوه تکیه گاه همدمشان میشوند … دختر ها لوس ترین شخصیت قهرمان و قوی قصه های دنیا هستند… .

#امیرعلی_اسدی .

بیشتر بخوانید >>عکس دختر | ۱۲۰ متن و عکس دخترانه زیبا برای پروفایل

عکس دخترونه (۱)

زن ها اگر شاد باشند خانه مى تپد زن ها اگر موهایشان را شکل دهند، اگر صورتشان را آرایش کنند اگر لباسهای شاد بپوشند زندگی در خانه جریان پیدا می کند زن ها اگر کودک درونشان هنوز شیطنت کند، اگر شوخی کنند، بخندند، همه اهل خانه را به زندگی نوید می دهند. اگر روزی زن خانه چشمهایش رنگ غم بدهد حرفهایش بوی گلایه و کسالت بدهد اگر ذره ای بی حوصله و ناامید به نظر برسد تمام اهل خانه غمگین میشوند زنان ارمغان آور شادی، گذشت و خنده اند یادمان نرود قلب خانه باید بتپد. مراقب قلب خانه ات باش. .

#سامان_رضایی

عکس دخترونه (۲)

عکس دخترونه با کیفیت

یک سازمانی هم تشکیل شود به اسمِ “سازمانِ کشفِ لذت‌های پیش‌بینی نشده”،

شاملِ معاونتِ “بوسه‌های بی‌هوا”، معاونتِ “تلاقی‌هایِ ناگهانی نگاه”، اداره کل “پیچاندن طره‌یِ گیسو وقتِ خواندن کتاب”، اداره کلِ “لمس گودیِ پشت کمر با پشتِ بندِ انگشتِ شست”، ستادِ “شمارشِ نفس‌ها به‌هنگامِ خوابِ صبح” و شورایِ عالیِ “داغی چای روی لب‌هایِ مشتاق”… . رییس همه‌یِ واحدهایش هم ، “تو” .

#حسین_وحدانی

عکس دخترونه (۳)

دلت را به دلِ خیابان بزن با بی‌خیالیِ جاده همراه شو

فراموش کن روزهایت چطور گذشت مهم نیست قرار است چه اتفاقاتی بیفتد و مهم نیست چه‌ قدر مشغله رویِ هم تلنبار شده … روزهایِ رفته را به بادِ فراموشی بسپار و روزهایِ نیامده را به خدا.. چای‌ات را کمی آرام‌تر و سرخوش‌تر از همیشه بنوش جوری که سقفِ دنیا هم اگر ریخت ، آب در دلِ لحظه‌هایت تکان نخورد.. آدم نیاز دارد گاهی عینِ خیالش نباشد.. آدم نیاز دارد برایِ یک روز هم که شده ، به خاطرِ خودش نفس بکشد.. .

#نرگس_صرافیان_طوفان .

عکس فانتزی دخترانه

‌‌رفیق که داشته باشی ؛ دقایقِ زندگی ات، لبریزِ «عشق» و آرامش می شود .

خیابان ها جان می دهند برایِ قدم زدن ، و هر اتفاقِ کوچکی ، بهانه‌ای می شود برای شاد بودن … کسی که با گرمیِ حضورش ؛ سردیِ زمستان را می گیرد . کسی که محبتش بی منت است و معرفتش بی پایان ! کسی که آفریده شده تا بانیِ بهترین خاطراتِ زندگی ات باشد … داشتنِ یک رفیقِ خوب ؛ یک واجبِ عینی و حیاتی است ، برایِ تمامِ آدم ها … ‌.

#نرگس_صرافیان_طوفان ‌.

عکس دخترونه (۵)

بعضی وقت ها باید خودمان را بزنیم به کوچه ی معروفی که برای خودش عالمی دارد! پر شویم از خنده وُ خنده وُ خنده وَ در مقابل قضاوتهای عجیب دور و برمان خیلی عادی فقط لبخند بزنیم! نهایتش خسته می شوند می گویند دیوانه است وَ وای که این دیوانگی چه لذتی خواهد داشت وقتی که تمام حس وُ حال های بدمان را از ما دور کند! .

#سپیده_پرکسب_کار .

عکس دخترونه (۶)

عکس های دخترونه love

همین که کنارم باشی… امن میشود دنیا… کنارت زمان طلا میشود ، نبض دنیا خوب میزند… کنارت دنیا محتاج ِ جمله یِ دوستت دارم میشود ، لب به بوسه وادار و آغوش به تب دچار میشود ، کنارت حال ِ من دیوانه خوب میشود کنارت جهانم جور ِ دیگریست… قانونش را چشمانت مینویسد و من کنار تو و چشمانت قانون مند ترین آدم دنیا خواهم شد .

#شهرزاد_پاییزی

اگر یک دختر داشته باشم…

موهایش را می گذارم تا کمر بلند شود…

و هر روز صبح… با شوق وصف ناپذیری می بافمشان.

دامن سرخ با گلهای آبی به تن اش خواهم داد…

دستان کوچکش را… در دستانم خواهم گرفت و تا نهایت آرزوهایش خواهیم دوید! .

#عادل_دانتیسم

عکس دخترونه (۷)

عکس دخترونه جدید 

هزار بار هم که بگویی آدم نباید شادی اش را منوط به بودنِ آدم ها کند ، هزار بار هم که بگویی وابسته بودن خوب نیست ، که آدم ، خوب است رویِ پایِ منطقِ خودش بایستد ؛ آخرش یک روز ، لابلای کلافگی هایت به این نتیجه می رسی که یک نفر باید باشد ! یکی که به شوقِ حضورش ، محکم تر قدم برداری و عمیق تر ، زندگی کنی ، یکی که دلیلِ لبخندهایِ هر روز و هر شبِ تو باشد … هزار بار هم که منطقی باشی و تا بالاترین پله های موفقیت هم که بروی ؛ یک نفر باید باشد ، یک نفر که انگیزه ی خوشبختی ات باشد … .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه (۸)

زندگى، قبل از هرچیز زندگى ست… گل مى خواهد، موسیقى مى خواهد، زیبایى مى خواهد… زندگى، حتى اگر یکسره جنگیدن هم باشد، خستگى در کردن مى خواهد… عطر شمعدانى ها را بوییدن مى خواهد… خشونت هست، قبول؛ اما خوشونت، اصل که نیست، زایده است، انگل است، مرض است. ما باید به اصلمان برگردیم. زخم را – که مظهر خشونت است – با زخم نمى بندند، با نوار نرم و پنبه پاک مى بندند، با محبت، با عشق… .

#نادر_ابراهیمی

عکس دخترونه (۹)

عکس دخترونه با کلاس

می خواهم به اتفاقاتِ خوبِ نیفتاده، اعتماد کنم

و ایمان داشته باشم که یکی از همین روزها خواهند افتاد درست لابلای مشغله هایی که از سر و کولِ روزمرگی هایم بالا می روند، در دلِ نگرانی هایی که حوالیِ باورهایِ من ، جا خوش کرده اند، و در اعماقِ خستگی هایِ مفرط و تکراری ام… اتفاقاتِ خوب ، خواهند افتاد و من دوباره شبیهِ کودکی ام ؛ لبخند خواهم زد… .

#نرگس_صرافیان_طوفان‌

عکس دخترونه (۱۰)

خواهر که داشته باشی جای خالیه کسی در زندگیت احساس نمیشود خواهر که باشد، دنیا را به هم میزنی تا بخندد خواهر که باشد سِرهای مگو ات را میداند وَ خواهر تنها دکتری است که از حالت نگاهت، از رنگ صورتت ، از تُن صدایت تا اعماق فکرت رخنه میکند و مثله آبی به روی آتش آرامت میکند . خلاصه که خدا برای خواهر دارها بهشت وَ حال خوب را کنارشان خلاصه میکند. .‌

#مصطفی_یعقوبخانی

عکس دخترونه ایرانی (۱)

عکس دخترونه شیک 

خنده های تو… نه تنها هر دردی را شفا می‌دهد… جان می‌بخشد⁦ خنده های تو بیشتر از خنده های خودم برایم تاثیر گذارند…. میدانی چرا؟! صدای خنده های توست که عامل آسودگی نفس های من است…! خنده هایت را همیشه با خودت داشته باش…. صدایشان که نباشد…صدای نفس های من هم قطع میشود… .

#آهو_بانو

بیشتر بخوانید >>عکس دختر برای پروفایل |۷۰ عکس پروفایل دخترانه زیبا 

عکس دخترونه ایرانی (۲)

اردیبهشت را باید لباس نو پوشید. پیراهنی گل‌دار از جنس بهار. از جنس شکوفه‌های گیلاس، با طعم توت‌فرنگی و عطر یاس. اردیبهشت را باید یاری برگزید از جنس برگ‌های سروِ ماندگار. اردیبهشت را باید بی‌دغدغه سر کرد. دوشی از شعف رفت و به میزبانی بوسه و چای بهارنارنجی دوستانه رفت. اردیبهشت را باید خوش‌رو بود و پر‌خنده. اردیبهشت را باید عاشقی کرد. همین و تمام! .

#شیما

عکس دخترونه ایرانی (۳)

عکس دخترونه قشنگ

برای من وقتی که در آرزو هایم دائما پای “تو” در میان است شب آرزوها با شب های دیگر فرق چندانی ندارد ، آرزوی من امشب همان است که همیشه بوده ؛ خدای آرزو های دل های خسته ، امشب هم همان آرزوی همیشگی ام در انتظار استجابت تو است! اینبار اما از اعماق دلی که کمی بیشتر به آسمانت نزدیک است… .

#عرفان_محمودیان

عکس دخترونه ایرانی (۴)

می خواهم با تو باشم با تو سفر کنم با تو بخوابم و با تو بیدار شوم می خواهم گونه هایم جایگاهِ بوسه های داغِ تو باشد ، تمام اشتیاقم برای تو و آغوشِ تو ، حریمِ مقدس دلدادگی ام . قول بده خانه مان رو به آفتاب باشد چون فکر می کنم در خانه هایِ رو به آفتاب ؛ آدم ها خوشبخت ترند … .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه ایرانی (۵)

عکس دخترونه خوشگل

داشتن یه رفیق خوب چیزی بیشتر از خوب بودن یا عالی بودنه!

وقتی یکی باشه که بتونی خیلی باهاش راحت باشی و وقتی به چشماش نگاه میکنی بدون ترس و دلهره حرفاتو بزنی یا وقتی داری از بین نه و آره یکی رو انتخاب میکنی و ازش بخوای که بهت دلگرمی بده، چی میتونه بهتر از این باشه؟! رفاقت جدای از دوست داشتن و نگران بودن برای کسی، دلسوزی و پشتیبانی میخواد که همین فرق، بین دوست و رفیق یه فاصله میزاره و میتونه بهت بگه کی تو چه شرایطی باهات هست و برات کم نمیزاره… ‌.

#محسن_صفری

عکس دخترونه ایرانی (۶)

عشق چیز عجیبی‌ست

یک روز می‌آید طوری دلت را می‌برد که دنیا رنگ و روی تازه‌ای برایت می‌گیرد خوب و بد بودنت بستگی به طرف مقابلت دارد و خدا نکند که یک روز از دلت برود زده می‌شوی از تمام آدم‌ها دلت نمی‌خواهد اعتماد کنی به هیچ احدی وقتی تمامشان به چشمت یکی می‌شوند …! .

#حمیدرضا_عبداللهی .

عکس دخترونه ایرانی (۷)

عکس دخترونه زیبا

ما آدمها خوب بلدیم بعد از شنیدن داستان زندگی دیگران در دلمان بگوییم:

اگر من بودم هرگز این کار را نمی‌کردم. اما بی برو برگرد روزی خواهد رسید که آن «هرگزِ با اطمینان»، ما را وسط همان داستان پرت می‌کند و مشغولِ همان عملِ نکوهش شده… کاش می‌دانستیم قصه‌های زندگی تکراری‌اند، فقط جای شخصیتها عوض می‌شوند. .

#پریسا_زابلی‌پور

جا نزن ! جسور باش … این قانونِ ارتفاع است ؛

هرچه بیشتر اوج می گیری ؛ باد و باران ، بی رحم تر می شود ، و نفس کشیدنت سخت تر ! تو اما محکم باش ! نه به زمزمه یِ پرنده هایِ پایین دست ، توجهی کن ، نه هیاهویِ لاشخورهایِ حسود ! عقاب باش ! ارتفاعاتِ بالا ، جایِ پرنده هایِ ضعیف نیست ! .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه ایرانی (۸)

عکس دخترونه ایرانی 

بی خیالِ آدم های پر زرق و برق!

بیا خودمان باشیم وَ تمام ساده های کوچکِ قشنگ را با مذاق علاقه امتحان کنیم! من این روزها سیم اول و آخر را به هم گره زده ام می خواهم زندگی را با پای پیاده ی احساسم طی کنم مرد میدانی اگر… بسم الله .

#سپیده_پرکسب_کار

عکس دخترونه ایرانی (۱۰)

داشتن یه رفیق خوب چیزی بیشتر از خوب بودن یا عالی بودنه!

وقتی یکی باشه که بتونی خیلی باهاش راحت باشی و وقتی به چشماش نگاه میکنی بدون ترس و دلهره حرفاتو بزنی یا وقتی داری از بین نه و آره یکی رو انتخاب میکنی و ازش بخوای که بهت دلگرمی بده، چی میتونه بهتر از این باشه؟! رفاقت جدای از دوست داشتن و نگران بودن برای کسی، دلسوزی و پشتیبانی میخواد که همین فرق، بین دوست و رفیق یه فاصله میزاره و میتونه بهت بگه کی تو چه شرایطی باهات هست و برات کم نمیزاره… .

#محسن_صفری .

عکس دخترونه اینستاگرام (۱)

عکس فانتزی دخترونه

مادرم همیشه هرقرصی که دم دستش بود، میخورد!

هروقت اسم قرص را میپرسیدم میگفت: نمیدانم! بلاخره دردِ یک جا را تسکین می دهد! وجود بعضی از آدمها هم شبیه به قرص هاست … نمی دانی کجای زندگیت هستند ولــی بودنشان تسکینت می دهد … .

#لیـلا_اُبیسی .

عکس دخترونه اینستاگرام (۲)

نوشتن برای تو برای تویی که خود همه چیز را زیبا می کنی ساده است.

زیبای من! تو آمدی که چشمهایم را ببندم به روی تمام آدم‌های دیگر. آمدی و من، همه، تو شدم و تو در من جاودانه.. اگر احساس تنهایی نمیکنم اگر باران، همواره برایم زیباست اگر لبخند می زنم دلیلش آن دو کهکشانِ زیبای چهره ی توست.. .

#سپهر_آهنگی .

بیشتر بخوانید >>عکس دختر چادری | ۳۳ عکس زیبا از دختران با حجاب

عکس دخترونه اینستاگرام (۳)

عکس دخترونه غمگین 

هزار بار هم که بگویی آدم نباید شادی اش را منوط به بودنِ آدم ها کند ،

هزار بار هم که بگویی وابس

ته بودن خوب نیست ، که آدم ، خوب است رویِ پایِ منطقِ خودش بایستد ؛ آخرش یک روز ، لابلای کلافگی هایت به این نتیجه می رسی که یک نفر باید باشد ! یکی که به شوقِ حضورش ، محکم تر قدم برداری و عمیق تر ، زندگی کنی ، یکی که دلیلِ لبخندهایِ هر روز و هر شبِ تو باشد … هزار بار هم که منطقی باشی و تا بالاترین پله های موفقیت هم که بروی ؛ یک نفر باید باشد ، یک نفر که انگیزه ی خوشبختی ات باشد… .

#نرگس_صرافیان_طوفان .

عکس دخترونه اینستاگرام (۴)

می خواهم به اتفاقاتِ خوبِ نیفتاده ، اعتماد کنم و ایمان داشته باشم که یکی از همین روزها خواهند افتاد درست لابلای مشغله هایی که از سر و کولِ روزمرگی هایم بالا می روند ، در دلِ نگرانی هایی که حوالیِ باورهایِ من ، جا خوش کرده اند ، و در اعماقِ خستگی هایِ مفرط و تکراری ام … اتفاقاتِ خوب ، خواهند افتاد و من دوباره شبیهِ کودکی ام ؛ لبخند خواهم زد … .

#نرگس_صرافیان_طوفان‌ ‌.

عکس دخترونه اینستاگرام (۵)

عکس دخترونه خارجی

زن ها که عاشـق می شـوند موهایِ بلندشان را هر روز طورِ جدید تری می پیچـند و رژلب هایِ خوش رنگ تری به لب هایِ خـندان ترشـان میمالند… مـرد ها که عاشق می شوند…. شب ها به سختی خوابشان می برد اما صبح هارا با لبخند شروع میکننـد…. عطرهایِ خوش بـوتـری می خرند و خودشان را بیشتـر دوست دارند…. عاشق شدن اصلا حالِ زمیـن را بهتـر میکند…. .

#فاطمه_صابری_نیا .

عکس دخترونه اینستاگرام (۶)

خوشبختی همین حوالی هاست !

زمانی که لبانت به خنده باز می شود وتونمیدانی آن موقع بهار فرا می رسد وقتی که در حصار آغوشت عشق را تماشا میکنم و جهان آسوده در خواب است آن زمانی که “دوست دارم” را به زبان می آوری من آرام بخش ترین موسیقی جهان گوش فرا می دهم و از هرچه غصه است رها می شوم آن وقتی که دستانم در دستانت قفل شده است مثل یک گرهِ کور ! جهان برایم وسیع تر می شود و همه ی حس های شیرین به سمتم هجوم می آورد همان وقتی که غرق در نگاهت می شوم قرص های آرام بخش پیش تو چیز اندکی به حساب می آیند ! .

#زهرا_شکوری .

عکس دخترونه اینستاگرام (۷)

عکس پس زمینه دخترونه

دختر که باشی همه یِ کارهایی را که ناجوان مردانه ازت دریغَش کردند را به پنهانی ترین شکلِ ممکن بلدی و میدانی که نباید هیچ جایی بی گدار به آب بزنی و هر لحظه قلبت بی تاب تر از همیشه برایِ کارهایِ یواشکی ات سخت تر از گذشته بتپد و هیچ میدانی دُخترک سالها بعد همه یِ پنهانی هایت قشنگترین خاطراتِ زندگی ات میشوند…. .

#فرگل_مشتاقی

عکس دخترونه اینستاگرام (۸)

کن تو از هر شخص دیگری برای خودت با ارزش تری و این خود تویی که تا آخرین لحظه ی زندگی در کنار خودت خواهی ماند!… .

#سپهر_آهنگی

عکس دخترونه اینستاگرام (۹)

عکس دخترونه ناراحت

هزار بار هم که بگویی آدم نباید شادی اش را منوط به بودنِ آدم ها کند ، هزار بار هم که بگویی وابسته بودن خوب نیست ، که آدم ، خوب است رویِ پایِ منطقِ خودش بایستد ؛ آخرش یک روز ، لابلای کلافگی هایت به این نتیجه می رسی که یک نفر باید باشد ! یکی که به شوقِ حضورش ، محکم تر قدم برداری و عمیق تر ، زندگی کنی ، یکی که دلیلِ لبخندهایِ هر روز و هر شبِ تو باشد … هزار بار هم که منطقی باشی و تا بالاترین پله های موفقیت هم که بروی ؛ یک نفر باید باشد ، یک نفر که انگیزه ی خوشبختی ات باشد … .

#نرگس_صرافیان_طوفان .

عکس دخترونه اینستاگرام (۱۰)

زن ها را باید زیاد دوست داشت

باید احساسِ منحصر به فرد بودن به آنها داد باید به چشمِ معجزه نگاهشان کرد

زنی که بداند بودنش مردی را به وَجد می آورد هرگز پیر نخواهد شد هرگز… .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه باکلاس (۱)

عکس دخترونه شاد

آدمهای هم فرکانس ، همدیگر را پیدا می کنند!

حتی از فاصله های دور از انتهای افق‌های دور و نزدیک انگار جایی نوشته باشند که اینها باید به هم برسند یک روزی یک جایی ، با هم برخورد می کنند آنوقت میشوند همدم؛ میشوند دوست اصلا میشوند هم شکل حرفهایشان میشود آرامش خنده هایشان ، کلامشان می نشیند روی طاقچه دل هم نباشند دلتنگ هم میشوند هی همدیگر را مرور می کنند ، و از هم خاطره می سازند یادمان باشد حضور هیچکس اتفاقی نیست… .

#ناشناس ‌.

عکس دخترونه باکلاس (۲)

دختردار که شدید روزی هزار بار در گوشش آهنگِ “یه دختر دارم شاه نداره” را بخوانید؛ اتاقش را پر کنید از خرس و قلب هایِ شکلاتی .. هرروز ببوسیدش و هر از گاهی حرفِ اولِ اسمش را با گلِ رزِ قرمز در جعبه ای بچینید… آنقدر مهم بودنش را تاکید کنید که خودش هم به این باور برسد ، که فقط زمانی جنسِ مخالف را واردِ زندگی اش کند که آن بخش از نیازِ محبت هایِ دخترانه اش را فقط او بتواند تامین کند.. متوجهید چه میگویم؟! حیف است احساس دختری را که با جان و دل بزرگش کرده اید ، یک غریبه که هنوز از راه نرسیده با چند خرس و شکلات و پاستیل دست خورده کند .

#سحر_رستگار

بیشتر بخوانید >>عکس دخترانه پاییزی | ۱۰۰ عکس پروفایل دخترانه پاییز

عکس دخترونه باکلاس (۳)

عکس دخترونه پروفایل

قد آرزوهایم بلند است آنقدر بلند که هر چه دستم را دراز میکنم بازهم نمیرسم میتوانستم تا همیشه یک گوشه بنشینم و فقط به آرزویم زل بزنم و نگاهش کنم از دور و فقط آرزو بماند اما این انتخاب، همانی نیست که میخواهم این اواخر راه دیگری پیش گرفتم یک نردبان گذاشته ام حالا که قد من با قد آرزوهایم یکی نیست یکی یکی پله های نردبان را بالا میروم تا هم قد آرزوهایم شوم همیشه یک راهی هست مانند همین نردبان… .

#سیما_امیرخانی

عکس دخترونه باکلاس (۴)

پنج شنبه ، دلبرانه ترین روزِ خداست !

از همان اولش انگار پر از خبرهایِ خوب است … شبیهِ دخترکِ فال فروشی که تویِ کوله اش پر است از شعرهایِ زیبا و فال هایِ خوش ، هر کدام را که برداری ، فرقی ندارد ؛ همه اش خیر است … پنج شنبه ؛ باید پنجره را باز کرد ، چشم ها را بست و نفس کشید … پنج شنبه ها همه شان خوبند ! .

#نرگس_صرافیان_طوفان .

عکس دخترونه باکلاس (۵)

عکس دخترونه بکگراند

‌داشتن یه رفیق خوب چیزی بیشتر از خوب بودن یا عالی بودنه!

وقتی یکی باشه که بتونی خیلی باهاش راحت باشی و وقتی به چشماش نگاه میکنی بدون ترس و دلهره حرفاتو بزنی یا وقتی داری از بین نه و آره یکی رو انتخاب میکنی و ازش بخوای که بهت دلگرمی بده، چی میتونه بهتر از این باشه؟! رفاقت جدای از دوست داشتن و نگران بودن برای کسی، دلسوزی و پشتیبانی میخواد که همین فرق، بین دوست و رفیق یه فاصله میزاره و میتونه بهت بگه کی تو چه شرایطی باهات هست و برات کم نمیزاره… ‌.

#محسن_صفری ‌.

عکس دخترونه باکلاس (۶)

من دلم روشن است روزى تو از راه مى‌رسى، و کوچه بوى عطر تو را مى‌گیرد دیوارها گل مى‌دهند، پنجره‌ها عاشق مى‌شوند و خانه‌ام خوشبخت! آن روز براى تمام خستگى‌هایم، یک صندلى روبه‌روى تو کافیست! .

#بهرام_حمیدیان .

عکس دخترونه باکلاس (۷)

عکس دخترانه ۱۴ ساله

تصمیم بگیر با دل خوشی‌هایِ ساده معادله پیچیده‌یِ زندگی را دور بزنی در خنده اسراف کن و به غم پشت پا بزن با باران هم آواز شو و بگذار خورشیدِ تنت را لمس کند به دورهمیِ دوستانت نه نگو و برایِ بودن در شادی‌ها بهانه نیاور گذشته را به دفترِ خاطراتت بچسبان و از دلخوشی‌هایِ بندانگشتی ساده نگذر مورچه ها را با هم به جدال بیانداز و برایِ گربه همسایه غذا بگذار از درختِ توت بالا برو و برایِ بازیِ ابرها دست تکان بده با سایه ات شکلک بازی کن و در سرزمینِ تنهایی آواره نباش خودت را دوست بدار و مثلِ صبحِ بعد از باران خنک باش و دلپذیر.. . . .

#ناهید_آقاطبا

عکس دخترونه باکلاس (۸)

قدیم تر ها که او هنوز نبود موهایم این همه پیچ و تاب نداشتند صاف بودند و بلند… با بی حوصلگی میرختمشان روی شانه هایم ، هنوز دستی برای بافتنشان نبود ، وقتی که او آمد دیگر موهایم باز نبود هرروز با حوصله میبافتشان و با ربانهای رنگی که خودش خریده بود میبست.. موهایم هم دیگر به دستانش عادت کرده بودند بعد از رفتنش دیگر هیچ چیز مثل سابق نشد حتی این موها… بعد از رفتنش موهایم از غصه درهم پیچیده اند و خودشان را در آغوش گرفته اند… او رفت و من هم به جمع فرفری ها پیوستم… .

#زهرااا_میم .

عکس دخترونه باکلاس (۹)

عکس دخترانه ۱۵ ساله

بهار باش! بهار اتفاقی نیست که در تقویم‌ها بیفتد و روی کاغذ…

بهار ماجرایی نیست که در گوشی‌های موبایل رخ دهد با پیام‌هایی نوروزی که هزاران بار دست به دست میگردد؛ بهار اتفاقی‌ست که در دل می‌افتد و در جان و در رفتار و در زندگی… هیچ درختی پیام تبریکی برای کسی نمیفرستد. درخت اما می‌شکفد، جوانه میزند، شکوفه میکند، سبز میشود و ما باخبر میشویم که بهار است و ما میفهمیم که این چنین بودن مبارک است. درختی که از شاخه‌ها و شانه‌هایش برف و یخ و قندیل‌های زمستانی آویزان است، اگر هزاران تقویم بهارانه نیز بر خود بیاویزد، کیست که باور کند؛ چنین درختی غمنامه‌ای طنز آلود است… بهار باش! نه بهار تقویم که بهار تصمیم… .

#عرفان_نظر_آهاری .

عکس دخترونه باکلاس (۱۰)

عشق چیز عجیبی‌ست یک روز می‌آید طوری دلت را می‌برد که دنیا رنگ و روی تازه‌ای برایت می‌گیرد خوب و بد بودنت بستگی به طرف مقابلت دارد و خدا نکند که یک روز از دلت برود زده می‌شوی از تمام آدم‌ها دلت نمی‌خواهد اعتماد کنی به هیچ احدی وقتی تمامشان به چشمت یکی می‌شوند …! .

#حمیدرضا_عبداللهی

عکس دخترونه برای پروفایل (۱)

عکس دخترونه ۱۶ ساله

رفیق با دوست یه دنیا تفاوت داره

آدم می تونه دور و برش رو پر کنه از دوست حتی دوستای صمیمی اما رفیق نه! رفیق یعنی کسی که اگه حتی مدت کمی هم باهات بوده امتحانش رو پس داده باشه یعنی همراه همراه نه اینکه هرجا بری باهات بیاد یعنی اینکه تو حال میزونه تو حال خرابه کنارت بوده باشه یعنی حس و حالتو بهتر از خودت بفهمه پیچ و خمت رو بلد باشه، بدونه کجا به بن بست میخوری یکی که هرچقدم دور باشی ازش خیالِ دلت آسوده باشه که همیشه گرمای رفاقتش هست هر موقع بری سراغش می تونه آرومت کنه… رفیق‌حسِ‌خوب‌امنیته.. ‌.

#فائزه‌_شبانی

عکس دخترونه برای پروفایل (۲)

زنها حق ورود به جنگ نداشتند

ولی من با کسی که دوستش داشتم به جنگ رفتم!

سربازی بودم که در تمام جنگ جهانی زنی در سینه ام مخفی بود! .

#حمزه_کریم .

عکس دخترونه برای پروفایل (۳)

وقتی میپرسی چرا از بین میلیون ها نفر عاشق تو شده ام ‌

دوست دارم فریاد بزنم رو به ‌همان میلیون ها نفر و به همه بگویم‌ من دلم را به موهای خرمایی اش باخته ام … ‌به چشمهایش ‌به آن ابروهای کشیده اش ‌به چال روی گونه اش ‌به خنده هایش که قند در دلم آب میکند ولی راستش میترسم … ‌ ‌میترسم آنها عاشقت شوند …‌‌‌ پس فقط آرام در گوشت میگویم آمدنت دنیایم را عوض کرد تو جای من بودی عاشق نمیشدی؟! .

#رضا_کریم_پور

بیشتر بخوانید >>عکس زمستانی دخترانه | ۴۰ عکس دخترانه  زمستانی

عکس دخترونه برای پروفایل (۴)

عکس دخترونه ۱۷ ساله

وقتی دلت بند شد به خنده‌هایش دیدی مسیر ذهنت شده گذرگاه هر روز و هر ساعت یا حتی هر لحظه‌اش یا بین همه شلوغی های روز آن لحظه که دلتنگی بی منطق‌ترین کار دنیاست اما تو دلت برایش تنگ میشود اینها نشانه،های ساده‌ای نیست پس ساده از آنها گذر نکن شاید درون قلبت یکسری واکنش‌های شیمیایی در حال اتفاق است واکنشهایی از جنس دوست داشتن و شاید هم عشق همین نزدیکی ست .

#سیما_امیرخانی

عکس دخترونه برای پروفایل (۵)

رفیق اصلا فکر خوبی نیست که بنشینی گوشه ای و به روزهای گذشته و تابستان پارسال و آدم یا آدم هایی که دیگر با تو نیستند فکر کنی. یا بگویی اگر فلانی بود یا فلانی می ماند این تابستان خیلی خوش میگذشت! تو دوستانی داری که پایه ی دیوانه بازی هایت هستند… پایه ی شبگردی ها و سینما رفتن هایت پایه ی پیاده روی کردن های بی هدف ! تو خودت را داری و میتوانی بی وقفه لذت ببری از زندگی. خوشحال بودنت را وابسته نکن به افرادی که نیستند. از بودن با آدم هایی که هستند و تو را دوست دارند لذت ببر. تابستان، فصل شل و ول بودن است! وا بده از غم و غصه هایت… خورشید آنقدر رقصیده که داغ کرده! تو چرا نشسته ای؟! شاید این تابستان، فصل بازگشت به روزهای خوبت باشد. .

#علی سلطانی

عکس دخترونه برای پروفایل (۶)

عکس دخترانه ۱۸ ساله

براىِ اتفاقِ خوبِ زندگى‌ات منتظر باش هر قدر که لازم است!

اصلاً هر روز خودت را براىِ اتفاق افتادنش آماده کن و هر لحظه دنبالش بگرد روزى نرسد که اتفاقِ خوبت، لابه‌لاىِ مشکلات و مسائلِ روزمره گم شود و دیگر هر چه بگردى پیدایش نکنى.. یا این که ، هى بیاید پشت پنجره‌ىِ اتاقت هى بنشیند روى یقه‌ىِ پیراهنت هى خودش را روىِ میز کارَت برقصاند و تو نادیده‌اش بگیرى!.. و بعد‌ها در آلبوم‌هاىِ جوانى‌ات به دنبال یافتن اثرى از اتفاقِ خوب به چشم‌هایت توىِ عکس‌ها خیره شوى و… نکند که دیر شود نکند که فکر کنى اتفاق نمى‌افتد.. زندگى پر از اتفاق‌هاىِ خوبِ ریز ریز است فقط باید نگاهشان کنى … ‌.

#مژده_خردمندان

عکس دخترونه برای پروفایل (۷)

از میان تمام زنها با احساسات و دنیای عجیب و غریبشان همیشه آینده‌ام را با زنی عکاس متصور شده‌ام همان‌هایی که با یک دکمه، یک لحظه را برای یک‌ عمر ماندگار می‌کنند همان‌هایی که اهل ماندگاری و ماندن‌اند زنی که عکاسی میداند خوب میتواند روی مردانگی‌هایت فوکوس کند تا واضح تر در قلبش ثبت شوند و عیب هایت را فولو کند تا برای همیشه محو بمانند! زنی که عکاسی میداند خوب بلد است کادر احساساتش را چگونه تنظیم کند که جز عاشقانه‌های تو چیزی قلبش را‌ نلرزاند… زن عکاس تو را فقط از لنز دوربین خودش میبیند نه از دهان مردم! زن عکاس لبخند را میداند روشنی را میداند سیاه و سفید را میداند زنِ عکاس ثبت شدن و ماندن را میداند. .

#احمدرضا_جوکار

عکس دخترونه برای پروفایل (۸)

عکس دخترونه ۱۹ ساله

یک روزی اگر پسر دار شدم، هنگامی که کم کم پشت لبهایش در حال سبز شدن شد و خوب و بد را از هم تشخیص داد مینشینم مقابلش و چند کلامی با او صحبت میکنم… به او میگویم پسرم حالا که بزرگ شده ای و قد کشیده ای همیشه این را بدان مرد بودن به ریش و سیبیل و سیگار تو دست و چهارشانه بودن نیست… پسرم مرد یعنی وجدان داشته باشی مرد یعنی هیچ قطره اشکی از چشمان هیچ دخترکی در این شهر بخاطر بی معرفتی تو ریخته نشود…

پسرم مرد یعنی اگر کسی را وارد زندگی ات کردی مانند کوه پشتش باشی و میان راه جا نزنی… پسرم مرد یعنی غیرت داشته باشی و غیرتت فقط بالا بردن صدا و با جذبه نگاه کردنت نباشد غیرت یعنی اجازه ندهی غصه ای بر دل معشوقت بنشیند… پسرم مرد یعنی اگر یک روزی هم کسی سرِ بی لیاقتی اش تو را رها کرد، بعد ها یک جایی اگر حرف تو شد بگوید یادش بخیر خیلی مرد بود… پسرم درست است در این‌ جامعه کثیف، مرد بودن تاوان دارد و نامردی پاداش… پسرم… همه نامردند ولی تو مرد باش… .

#امیرعلی_اسدی

عکس دخترونه برای پروفایل (۹)

اقرار میکُنم ، من از قابِ هَمین گوشی گاهی زُل میزنم به چَشم هایت به بُلندای قامتت ، به سپاه مُژه ات به گیسوانی که پریشان میکنی .. خُدا نِگهت دارد ، ما هَمچُنان نگاهت کُنیم وگرنه که وِصال تو برای ما مثل پَرنده ایست که قَصد گرفتنش را داریم و هی میپَرد ، هی میپَرد و هی میپَرد… .

#شاهین_پورعلی_اکب

عکس دخترونه برای پروفایل (۱۰)

عکس دخترونه ۲۰سال

اگر کسی را دارید که میتوانید با اون ساعتها حرف بزنید و کلمات را تمام نکنید, و او با شما میخندد, با شما گریه میکند, با شما ساعت ها غیبتِ عالم و آدم را میکند, و همه یِ حق هایِ دنیا را فقط به شما میدهد, کسی که وسطِ روزهایِ خاکستریِ عُمرتان, دلتان با بودنش آرام میشود, او که ترسِ از دست دادنش وجودتان را به آتش نمیکشد, و اخرِ همه ی حالِ خوب و بدتان,اولین و اخرین نفری که یادتان می اید اسم و صورتِ اوست, که وقتی ساعتها کنارش از تهِ دل میخندید و شاد ترین دقیقه هایِ عمرتان بی وقفه طی میشوند… بی شک شما خوشبخت ترین موجودِ عالم هستید, چون شما از ما بهترینِ خودتان را در زندگی یافته اید…. حالا با خودتان فکر کنید که آیا ارزش دارد که با چنگ و دندان نگهَش دارید… .

#فرگل_مشتاقی

عکس دخترونه خاص (۱)

من دلم روشن است روزى تو از راه مى‌رسى،

و کوچه بوى عطر تو را مى‌گیرد دیوارها گل مى‌دهند،

پنجره‌ها عاشق مى‌شوند و خانه‌ام خوشبخت!

آن روز براى تمام خستگى‌هایم، یک صندلى روبه‌روى تو کافیست! .

#بهرام_حمیدیان

عکس دخترونه خاص (۲)

عکس دخترونه ۲۰۱۹

سن ، تنها عددی بیش نیست اما شناسنامه ی اتفاقات دیروز و فردای ماست ، بیست یا سی چندان فرقی نمی کند اما اینکه کجا کِی و چگونه به زمین خوردی و دوباره بلند شدی مهم است ، اینکه چه چیز را چه وقت آویزه ی گوش هایت کرده ای مهم است ، اینکه میانه ی کدامین دهه زندگیت با بغض و ترس بزرگترین تصمیم را گرفته ای مهم است . . .

مثلا شاید یک روز جایی حوالی بیست و سه سالگی هایت بفهمی سکوت ، نام دیگر فریاد است یا وقتی شب های تکرارنشدنی سی سالگی را سپری میکنی یک لحظه حواست پی روزهایی برود که گذشت نه آنطور که دلت میخواست بگذرد . . ! برای هر رویداد و حادثه ای باید آماده بود ، گاهی روزگار دلش می خواهد جهشی بزند برای لحظه هایت،در همان نقطه و مکانی که ایستاده ای کمی زودتر از سن و سالت بزرگ شوی ، نگاهت وسیع تر شود ، کلامت کوتاه و سکوتت طولانی تر… .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

بیشتر بخوانید >>پروفایل دخترونه امام رضا | ۵۰ عکس نوشته امام رضایی

عکس دخترونه خاص (۳)

تمامِ اتفاقاتِ روى کره ى زمین، دلیل میخواهد جانم…

از صبح که چشمانت را باز میکنى تا شب که روى هم میگذاریِشان باید دلیل داشته باشى… باور کن باید یک نفر باشد، که زندگى ات را به جریان بیاندازد… یک نفر که حدفاصلِ مبدا و مقصدهایت ، دلَش برایت هزار راه برود! آنها که یار ندارند زندگى نمیکنند، روزمرگى میکنند! .

#علی_قاضی_نظام

عکس دخترونه خاص (۴)

عکس دخترانه ۲۰۲۰

یک روز من هم باید دختری داشته باشم.

یک دختر که دستش را بگیرم ببرم پارک و او مثل بچه گی های مادرش روی شیب سرسره بالا برود و بعد که حسابی پیرش در آمد سر بخورد پایین. یک دختر که برای موهایش پاپیون های خال خالی بخرم و وقت خوردن بستنی دهانش را پاک کنم. یک دختر که از من بت نسازد و فکر نکند من یگانه جهانم. مرا ببینید با همه ضعف ها و قوت هایم.

یک دختر که میراث شومم را به او منتقل نکنم و سهم او از خنده ها و روزهای روشن هزاران بار بیشتر از من باشد. یک دختر که وقت عاشقیتش مرا بنشاند روی تخت در اتاقش را ببندد و عکس او را توی موبایلش نشانم دهد. یک دختر که با تمام وجود عاشقی کند. از زنانگی اش لذت ببرد و اجازه ندهد کسی، حالا هر کس که می خواهد باشد روزهای او را تاریک و تیره کند. یک دختر که بعدها بنشینیم و با هم چیزکی بخوریم و حرف ها بزنیم از روزهای رفته. یک روزی اگر دنیا برمدار موافق بگردد می داند که من سهم یک دختر را از او طلب دارم. .

#تهمینه_مفیدی

عکس دخترونه خاص (۵)

قدیم تر ها که او هنوز نبود موهایم این همه پیچ و تاب نداشتند صاف بودند و بلند….. با بی حوصلگی میرختمشان روی شانه هایم ، هنوز دستی برای بافتنشان نبود ، وقتی که او آمد دیگر موهایم باز نبود هرروز با حوصله میبافتشان و با ربانهای رنگی که خودش خریده بود میبست….. موهایم هم دیگر به دستانش عادت کرده بودند بعد از رفتنش دیگر هیچ چیز مثل سابق نشد حتی این موها….. بعد از رفتنش موهایم از غصه درهم پیچیده اند و خودشان را در آغوش گرفته اند….. او رفت و من هم به جمع فرفری ها پیوستم .

#زهرااا_میم

عکس دخترونه خاص (۷)

عکس دخترونه ۲۱۲۱

دنیا هنوز از «آدمای خوب» خالی نشده.

هنوزم هستن آدمایی که وقتی حالت بده یه زنگ بزنی بهشون؛ شاید اون لحظه سرشون شلوغ باشه جواب ندن اما به محض اینکه سرشون خلوت میشه بهت زنگ میزنن و میگن چه مرگته باز رفیق؟شاید اصلا اون موقع که زنگ زده دیگه دلت نخواد ک باهاش درددل کنی اما دلت گرمه.دلت گرمه که یکی هست که وسط شلوغ پولوغیای زندگی یادش میمونه که زنگ بزنه ببینه چه مرگته پیام بازرگانیه هست که میگه «آب هست ولی کم هست» باید اصلاحش کنیم:«دوست هست ولی کم هست» .

#منیژه_جهان

عکس دخترونه خاص (۸)

آدمها همدیگر را پیدا می کنند…

از فاصله های خیلی دور … از تهِ نسبت های نداشته انگار جایی نوشته بود که اینها باید کنار هم باشند ! می شوند همدم ، می شوند دوست ، می شوند رفیق ، اصلأ می شوند جانِ شیرین .. درست می نشینند روی طاقچه ی دلِ هم … حرف هایشان یک جورِ خوبی دلنشین است ، دل برای خنده هایشان ضعف می رود ؛ اصلأ بودنشان شیرین است وقتی هم که نیستند ، هی همدیگر را مرور می کنند و مُدام گوش به زنگِ آمدن هم هستند … خدا این آدم ها را نگیرد از هم. .

#عادل_دانتیسم

عکس دخترونه خاص (۹)

عکس دو نفره دخترونه 

آدم های صبور یه خصوصیت عجیب دارن..

بی نهایت لبخند می زنن.. این لبخند شاید تو نگاه اول حسِ گذشت بده.. اینکه «هر زخمی زدی، هر‌ چیزی که گفتی فدای سرت.. من فراموش می کنم ».. ولی آدم های صبور هیچوقت هیچ چیزی رو فراموش نمی کنن.. زخمارو می شمارن.. حرفارو مرور می کنن و همچنان لبخند می زنن.. یه روز که صبوری دیگه جواب نداد، با همون لبخند تو یه چشم بهم زدن برای همیشه فراموشت می کنن.. انگار که هیچوقت تو زندگیشون نبودی.. آدم های صبور تا یه جایی میگن فدای سرت.. .

#حسین_حائریان

عکس دخترونه خاص (۱۰)

دوستت دارم هایت را برایم بی صدا فریاد کن!

بگذار تنها مخاطب عاشقانه هایت خودم باشم! پس آرام بگو، و آهسته در من بِدَم، اصلا میدانی چرا؟ میخواهم با عمقِ وجودم بشنوم میخواهم تا مغزِ استخوانم بِرَوَد این درِ گوشی های یواشکی، این یهویی های عاشقانه ات میریزد این بنای دلم را و من ویران میشوم در تو و چه کیفناک،این آوارگی بعدِ دلبریهایت… .

#منادی_فرد

عکس دخترونه خوشگل (۱)

عکس دخترونه ۳ نفره 

خیال کن امروز آخرین روز دنیاست! و دیگر هیچوقت قرار نیست بیایى ، خودت را در همین لحظه تصور کن و هر کارى که مدت هاست آرزویش را دارى براى امروزت انجام بده ، بخند ، شاد باش و باور داشته باش که خوشحالى وابسته به هیچ چیز نیست این خودمان هستیم که “خوشحالى” را محدود مى کنیم… .

#سروش_کلهر

عکس دخترونه خوشگل (۲)

اصلا هر دختری باید تویِ کیفِ لوازم آرایش اش یک ماتیکِ گل سرخی مایل به کبود هم داشته باشد تا وقتی رو به رویِ ایگرگ جانش تویِ یک کافه مه گرفته ، حرف o ( اُ ) را قدری کشیده تر تلفظ کرد،خواستنی ترین ایکسِ دنیا شود.. شاید هم باید یک لاکِ قرمز جیغ داشته باشد تا ناخن هایش را توی همان کافه ورم کرده از دودِ سیگار ، بزند زیر چانه و هر از گاهی ، لا به لایِ خنده هایِ پهن و کاملا بازش ، این بار به جایِ نیِ آب انار، ماتیکِ عنابی اش را میک بزند… اتفاقا باید یک شالِ سرخ هم داشته باشد که وقتی تویِ پیاده روهایِ شهر دست عزیز جانش را گرفت ، سره از ناسره بودن عشقش پیدا باشد… میزانِ خلوصِ عشق ، یحتمل ، باید رنگِ مقدس ” سرخ ” باشد..! .

#ندا_سخامنش .

عکس دخترونه ۲ نفره

عکس دخترونه خوشگل (۳)

آدمی به جز عشق یه رفیق نیاز داره که جلوی اون خودش باشه…

حتی وقتایی که برای خانوادتم خود واقعیت نیستی… همون رفیقی که عزیزم گفتنای پر از ریا رو ول میکنه و یه گوساله گفتنش خنده میشونه رو لبات… همون رفیقی که اگه یه روز ازت خبری نشه به همه ی فک و فامیلت زنگ میزنه میگه کجاست این یار ما… همون رفیقی که میفهمه پول زیادی همرات نداری اصرار نمیکنه بریم رستوران یه دست میزنه پشت شونه ات و میگه فلافل بزنیم … همون رفیقی که پای به پای دل شکستنت ،دلش میشکنه و به جای دلداری الکی همرات گریه میکنه… همون رفیقی که کمیاب شده… اما همه ی ما یکیشو داریم… حتی گاهی عشق هم جاشونو نمیگیره… .  ‌

#سارا_کلامی

عکس دخترونه خوشگل (۴)

قدم زدن کنار ساحل را تجربه میکنم

میگذارم ماسه ها در لای انگشتانم جشن بگیرند به موج دریایی که مثل یک آهنگ، گوش ماهی ها را، نوازش میکند، لبخند میزنم کلاه مترسکی را میدزدم میروم و برای خود نقش بازی میکنم نقش زنی که بوسه هایش را، هر شب قبل طلوع خورشید، نذر خیال هایش میکند دیگر زمانی، به ترکیدن بغض هایم نمانده اخرین لبخندم را که بزنم، آرام ارام، بر روی دسته امواجِ دریا، خواهم خوابید… .

#مانی_دانته .

بیشتر بخوانید >>عکس روز دختر | ۱۰۰ عکس پروفایل زیبا  تبریک روز دختر

عکس دخترونه خوشگل (۵)

عکس دخترونه مو فرفری

هر چقدر هم که در حال زندگى کنم، هر چقدر هم که بیخیالِ آینده باشم، هر چقدر هم که به ازدواج فکر نکنم کافیست پشتِ ویترینِ مغازه اى کودکانه، دامنِ دخترانه ىِ صورتى رنگى به چشمم بخورد بیخیالِ حال میشوم و نگرانِ آینده! تا ساعتها در خیالم، پا به پاىِ دخترم در خیابانها بازى میکنم دلم میخواهد بیتابِ برگشتن به منزلى باشم که میدانم دخترکى براى دیدنم لحظه شمارى میکند هر چقدر هم بیخیالِ آینده باشم این دخترِ کوچولوى شیرین زبانِ خیالم، صدایم که میزند تمامِ محاسباتم بهم میریزد! .

#ناشناس

عکس دخترونه خوشگل (۶)

زندگی گاهی وقتا خیلییی سخت و تلخ میشه

گاهی وقتا نمیتونی اونی که دلت میخواد و بدست بیاری بعضی وقتا میفهمی اونی که میخواستی این نبود و با خودت میگی چی میخواستیم و چی شد… اما،اما،اما… من مطمئنم که روزای قشنگ نزدیکه روزایی که عشق و باهمه وجودت لمس میکنی… روزایی که با لبخند از خواب بیدار میشی و با همون لبخند قشنگ، رو صورتت به آینه نگاه میکنی و میگی آره اینه زندگی و من میگم این همون معجزه است… معجزه ای به رنگ عشق… .

#مریم_آ

عکس دخترونه خوشگل (۷)

عکس دخترونه قدیمی 

جانِ دلم،رفیقِ شفیقم دست هایت را به من بسپار

بیخیال تمام نگاه‌های سنگین آدم‌ها حق منوتو از زندگی،زندگی کردن است آن‌ها هرطور که میخواهند زندگی کنند زندگی من همین دست‌هایِ توست که چفت دستم میشود

و میفهمم تنها نیستم بیا هرچه بلندتر با چشم‌ها و دهانشان فریاد میزنند و سرزنشمان میکنند منو تو محکمتر دست یکدیگر را بگیریم و سرخوشانه بدوییم مشکل نه از من است و نه از تو سهراب جان بیا و برایشان بخوان ابیاتت را “چشم‌ها را باید شست جور دیگر باید دید..!” رفیقم دست هایت را به من بده جور دیگر باید زیست..  .

#شقایق_تیموری

عکس دخترونه خوشگل (۸)

مینشیند جلو آینه… زیر چشمهایش کبود.. لبانش خشک.. تمام پوستش را خشکی زده… پَد را برمیدارد میکشد به صورتش نرفت… کبودی اش نرفت… محکم تر میکشد… رژ لب قرمز خط چشم کج شد ،مثل خط زندگی اش دوباره میکشد مو هایش را یک طرف میریزد گوشی را برمیدارد دوربین جلو باز یک لبخند دخترانه یک سلفی از راست یک سلفی از چپ پست در صفحه مجازی اش کامنت ها یکی پس از دیگری به به زیبا… چقدر عالی… چه لبخند قشنگی اما هچکس نفهمید پشت این آرایش غلیظ و لبخند مصنوعی چه غمی پنهان شده هیچکس درد آن زن را نفهمید… .

#امیرعلی_اسدی

عکس دخترونه خوشگل (۹)

عکس دخترونه با چادر 

هرکه باشیم، هر کجایِ دنیا که زندگی کنیم،

همگی جایی در اعماقمان نوعی حسِ کمبود داریم‌.

انگار چیزی اساسی گُم کرده ‌ایم و می ‌ترسیم نتوانیم آن را پس بگیریم‌

آنهایی هم که می ‌دانند چه چیزی کم دارند، واقعا انگشت ‌شمارند! .

#الیف_شافاک

عکس دخترونه خوشگل (۱۰)

«حالا بخند…‌ مرگِ من بخند… بیشتر… یکم بیشتر..‌. آهااان حالا شد…»

این کلمه ها رو وقتی شنیدم که راننده ی اسنپ داشت با تلفن حرف می‌زد.حدودا چهل و پنج سال داشت. بعد از اینکه تلفن رو قطع کرد بهم گفت ببخشید داداش شرمنده،دست خودم نیست خانومم که دلش می گیره اصلا دیوونه میشم.یه چیزایی میگم که جوونا نمیگن. ولی خداییش عجقم و عجیجم نمیگم. بعد زد زیر خنده…خندیدم و گفتم دمت گرم،کارِت خیلی درسته. گفت خدا پیغمبری نمی خوام لاف بزنم ولی با اینکه سواد درست حسابی ندارم،دکترای عاشقی دارم. می دونی مهمترین نشونه ی عشق چیه؟

گفتم نه،بعد همینطور که بوق می زد تا ترافیک باز بشه گفت خنده… گفت تو وقتی عاشق یکی باشی عاشق خنده هاش میشی، اون‌وقت هر کاری می کنی تا بخنده،اگه خنده ی یه نفر قند تو دلت آب نکرد یعنی هیچ حسی بهش نداری.اگه خنده ش یادت موند و صبح تا شب جلوی چشمت اومد یعنی دل باختی حتی اگه نخوای قبول کنی.وقتی پیاده شدم و کرایه رو‌حساب کردم بهش گفتم می دونی تو نشونه های عشق چی از خنده مهم تره؟ گفت چی؟ گفتم هیچی…هیچی از خنده ی کسی که دوسش داری مهم تر نیست.خودت و خانومت خوش خنده باشید همیشه.دو تا بوق زد یعنی توام همینطور … .

#حسین_حائریان

عکس دخترونه زیبا (۱)

عکس دخترونه نیم رخ

هرچقدر ساده تر بهتر…

اینکه بخواهی شبیهِ تمامِ آن زنانی شوی که حتی لبخند هایشان ساختگی‌ست و سعی می‌کنند طوری با دقت لبخند بزنند که مبادا زیبایی‌شان زیرِ سوال برود را دوست ندارم همین لبخندهایِ ساده و از سرِ شوقِ تو قلبِ من را می‌لرزاند. باور کن می‌لرزاند… اینکه ذوقَت را از دیدنِ گُل‌هایِ وحشی پنهان نمی‌کنی،

با دیدنِ پروانه‌هایِ کوچکِ بنفش چشمانت برق می‌زنند و وقتی باران می‌بارد می‌توانی ریز ریز برای خودَت آواز بخوانی و عاشقِ چای لیوانی هستی اینکه می‌توان با تو ساعت‌ها به آسمانِ شب خیره شد و از داستانِ عاشقانه‌ی ستاره‌ها گفت و مطمئن بود تو انسان را دیوانه نمی‌خوانی و آنقدر حس و حالِ بودنَت خوب است که خانه با وجودِ تو چیزی از بهشت کم ندارد… همه‌ی این‌ها آرامش بخش ترین اتفاقاتِ دنیا هستند، باور کن اینکه بتوانی کنارِ کسی که دوستش داری بی هیچ تردید “خودَت باشی” بی‌مانند ترین حسِ دنیاست می‌دانی که چه می‌گویم؟! .

#مهسا_رضائی

عکس دخترونه زیبا (۲)

عاشق دختری نشوید که ساده و خوش خنده است ، لجباز است که شیطنت های خاص خودش را دارد ، که فرار میکند از گفتن چیزهایی که دلش را میلرزاند ؛ عاشق دختری نشوید که وقتی در کنار شماست باعث لبخند زدنتان میشود که غرورش را دوست دارد اگر عاشق شدید باور کنید که زندگیتان بر باد میرود این ها فراموش نشدنی هستند… .

#سامان_رضایی

عکس دخترونه زیبا (۳)

عکس دخترونه بدون چهره

من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود، قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد، کسی برای چشم هایم نمیرد، و شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود… من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود، هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد و جای خالیم توی ذوق نزند…

من یک آدم معمولی هستم، حتی از معمولی هم معمولی تر، ولی دوست داشتن را بلدم، اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم، اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم… من زیادی معمولی هستم، ولی همین منِ معمولی میداند باید پای خواسته اش بایستد… برای پیچ و خم موهای کسی که دلش را لرزانده شاعری کند و دلش از خنده یک نفر ضعف برود… همین منِ از معمولی معمولی تر تمام قد پای دوست داشتن ماندن را ولی خوب بلد است… .

#ناشناس

عکس دخترونه زیبا (۴)

براى دوست داشتنت حق انتخابى نداشتم…!! درست مثل انتخاب خانواده و ملیتم وگرنه کدام زنِ عاقلى عاشق مردى مى شود که دور است دیر مى آید و سخت می‌ گوید “دوستت دارم” .

#ساینا_سلمانی

بیشتر بخوانید >>پروفایل رفیق |۵۰ عکس نوشته رفاقت و دوستی دخترانه

عکس دخترونه زیبا (۵)

عکس دخترونه پاییزی 

و تو باید اقلا یک دوست قدیمی داشته باشی یکی که سرایدار دبستانت را یادش بیاید یکی که گریه کردنت در کودکی را دیده باشد یکی که ترس را در چشمت دیده باشد یکی که از خجالت سرخ شدنت را دیده باشد، یکی که با هم پشت سر معلم کلاس مدرسه حرف زده باشید یکی که تولد برادر کوچکت را یادش باشد، یکی که جوانی پدر و مادرت را دیده باشد، یکی که عاشق شدنت یادش باشد، یکی که پای درددل های نوجوانیت نشسته باشد یکی که با هم گم شده باشید،

یکی که برای قسر در رفتنت دروغ گفته باشد یکی که بی پولی تو را دیده باشد، یکی که نا امیدیت را دیده باشد، یکی که زمین خوردنت یادش بیاید یکی که از بلند شدنت خوشحال شده باشد، یکی که کنکور قبول شدنت را تبریک گفته باشد یکی که اگر بچه داری بچه ات را بغل کرده باشد، یکی که اگر بچه دارد بچه اش را بغل کرده باشی، یکی که با بغض تو بغضش گرفته باشد، یکی که پای تلفن با هم گریه کرده باشید. تو باید اقلا یک دوست قدیمی داشته باشی… اگر داری رهایش نکن. قدر هم را بدانید .

#امیرعلی_بنی_اسدی

عکس دخترونه زیبا (۶)

دست‌ هایت را می‌ گیرم و با هم به شلوغ‌ ترین جایی که می‌ شناسم می‌ رویم

میان این همه آدم که هیچ‌ کدام روزشان را با بوسه آغاز نکرده‌ اند

در آغوش می‌ گیرمت، میبوسمت..

خدا را چه دیدی شاید دیوانگی‌ مان مسری باشد!! .

#صفا_سلدوزی

عکس دخترونه زیبا (۷)

عکس دخترونه زمستانی 

خوشبختى را نمى‌توان وام گرفت !

خوشبختى را نمى‌توان براى لحظه‌ایى نیز به عاریت خواست. خوشبختى را نمى‌توان دزدید ، نمى‌توان خرید ، نمى‌توان تکدى کرد … گمان مى‌کنم خوشبختى، تنها چیزىست در جهان که فقط با دست هاى طاهر کسى که به راستى خواهانِ آن است ساخته مى‌شود، و از پىِ اندیشیدنى طاهرانه می‌آید … .  #نادر_ابراهیمی . ✨ آدم‌ها با دلایلِ خاصِ خودشان به زندگیِ‌ ما وارد می‌شوند و با دلایلِ خاصِ خودشان از زندگیِ ما می‌روند نه از آمدن‌‌ها زیاد خوشحال باش‌ نه از رفتن‌‌ها زیاد غمگین تا هستند دوستشان داشته باش به هر دلیلی‌ که آمده‌اند به هر دلیلی‌ که هستند بودنشان را دوست داشته باش بی‌ هیچ دلیلی‌ شادمانی‌‌هایِ بی‌سبب همین دوست داشتن‌‌هایِ بی‌چون و چراست…

#زویا_پیرزاد .

عکس دخترونه زیبا (۸)

آدمیزاد تو هر سنی، مُدام تغییر میکنه!

هم از لحاظِ چهره‌! هم خلق و خو! حتی ممکنه علایقِش هم، متفاوت‌تر از قبل بِشه! خودِ من شاید چند سالِ پیش، عطرِ گلِ مریم و رز، برام لذت‌بخش بود! جذبِ رُمان‌های عاشقانه میشدم! اهلِ چایی خوردن، اونم تو هر ساعتی از روز نبودم! اما الان، عطرِ نرگس، مَستم میکنه! یه کتابِ شعر، حالمو خوب میکنه! و هوسِ یه فنجون چای،تو هر ساعتی از روز، سراغم میاد! امیدوارم،همه‌یِ تغییراتِ زندگیمون، قشنگ باشن! .

#نسرین_هداوندی

عکس دخترونه زیبا (۹)

عکس دخترونه بهاری

براىِ اتفاقِ خوبِ زندگى‌ات منتظر باش هر قدر که لازم است! اصلاً هر روز خودت را براىِ اتفاق افتادنش آماده کن و هر لحظه دنبالش بگرد روزى نرسد که اتفاقِ خوبت، لابه‌لاىِ مشکلات و مسائلِ روزمره گم شود و دیگر هر چه بگردى پیدایش نکنى.. یا این که ، هى بیاید پشت پنجره‌ىِ اتاقت هى بنشیند روى یقه‌ىِ پیراهنت هى خودش را روىِ میز کارَت برقصاند و تو نادیده‌اش بگیرى!.. و بعد‌ها در آلبوم‌هاىِ جوانى‌ات به دنبال یافتن اثرى از اتفاقِ خوب به چشم‌هایت توىِ عکس‌ها خیره شوى و… نکند که دیر شود نکند که فکر کنى اتفاق نمى‌افتد.. زندگى پر از اتفاق‌هاىِ خوبِ ریز ریز است فقط باید نگاهشان کنى … ‌.

#مژده_خردمندان

عکس دخترونه زیبا (۱۰)

از یه جایی به بعد میفهمی” رفیق” با دوست خیلی فرق داره !!

میفهمی هزارتا دوست داری اما یدونه رفیق … میگی فرقشون چیه؟ میگم بهت … فرقش اینه من دوست زیاد دارم که با دیدن پست “تولدم مبارک” روز تولدمو تبریک میگن که تو سختیا پیشنهاد کمک میدن که تو شادیا شریک میشن که واسم آرزو میکنن آرزوهام براورده شه که توخاطراتم هستن ولی تو …

اصلا بحث تویی که رفیق منی جداست از همه توروز تولدمو همیشه یادته حتی اگه خودم یادم بره … هیچوقت پیشنهاد نمیدی واسه کمک، بدون اینکه من بهت بگم سختیامو آسون میکنی تو توی شادی من شریک نمیشی شادیامو میسازی واسم… فقط واسم ارزو نمیکنی بلکه حمایتم میکنی تا آرزوهام براورده بشن … توبا وجودت توی تک تک لحظه هام قشنگ ترین خاطره هامو میسازی واسه همینه صدات میزنم رفیق … رفیق بمونی برام… .

#شیما_سهرابی

عکس دخترونه عاشقانه (۱)

عکس دخترونه تابستانی  

آدم هایِ موفق ، درست شبیهِ سنگ هایِ صیقل خورده یِ رودخانه هایِ خروشان اند …

دردِ صخره و عذابِ راه را به جانشان خریده اند تا که انتهایِ مسیرشان خوب باشد . افرادی که در تکاپویِ یادگیری و بهتر شدن بودند ، وقتی دیگران ؛ شاد و آسوده ، تفریحشان را می کردند ! آنها ایستاده بودند و می جنگیدند ، زمانی که دیگران ؛ بدونِ هیچ دغدغه ای خوابیده بودند … آدم هایِ موفق را که دیدید ؛ کلاهتان را به احترامشان بردارید . آنها از دلِ سخت ترین حادثه ها می آیند ! جایی که نه پناهی داشته اند برایِ همراهی ، نه امید و انگیزه ای ، برایِ دلگرمی … راهِ صعب العبور و تاریکی ، که همه ی آدم هایِ معمولی ، از همان ابتدایِ آن ؛ دور زدند … .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه عاشقانه (۲)

من که می گویم مردان… وقتی عاشق زنانِ مو بُلند می شوند چند ده بار بیشتر عاشقند و می مانند! نه اینکه عاشق موی بلندشان شوند ها… نه! چون به غیر از دلی که می بازند… این موی بُلند #زنان است که به دورِ دست و پایشان می پیچد و اگر هم بخواهند بروند نمی توانند! می مانند و عاشقتر می شوند… عاشق بوی خوشِ زن،نه موی بلندش… #خدا رحمتم کند… وقتی زنده بودم عاشق بودم…! عاشقِ عطرِ خوشِ عشقِ زنی مو بلند… ‌.

#بهادر_رحمانی

عکس دخترونه عاشقانه (۳)

عکس دخترونه خاص

آدمهایی را دیده ام که هر روز حال خوب خیرات میکنند.

همان هایی که غصه هایشان را برای خودشان نگه میدارند و شادی هایشان را تقسیم میکنند، ترجیح میدهند هر روز صبح انرژی های مثبتشان را زودتر از خود بیدار کنند و انرژی های منفی شان را رها کنند تا بخوابند. از قلب مهربانشان، پرنده ها کنارپنجره شان لانه میکنند و هر روز صبح برایشان از عشق میخوانند… همانهایی که لبخندشان را از دختر بچه ی ماشین کناری دریغ نمی کنند، از کنار پیرزن عابر بی تفاوت نمیگذرند. حتی مورچه ها و گربه های کوچه شان هر روز از مهربانیشان سهم دارند. گمان کنم خدا هرشب بالای سرشان اسپند دود میکند و صبح ها با نوازش پروانه ها بیدار میشوند… .

#ناهید_آقاطبا

عکس دخترونه عاشقانه (۴)

این همه لحظه برای خندیدن داشتیم… چرا لبخندمان را از هم دریغ کردیم؟

چرا دو دستی روزهای خوبمان را بغل نکردیم؟ ما که میدانستیم خوشی ها میمیرند و غم میماند و غم! چرا میان خوشی نمُردیم؟ ما سزاواریم! حالا که صورتمان خط افتاده، حسرت می‌خوریم…؟ مایی که صورت مادربزرگ را دیده بودیم… چین و چروک و حسرت را دیده بودیم. .

#شاهین_شیخ_الاسلامی .

عکس دخترونه عاشقانه (۵)

 عکس چشم های دخترونه

باید در زندگی‌مان یکی باشد به نام رفیق !

از آن هایی که بتوانیم در کنارش خود خودمان باشیم از آن‌هایی که وقتی می گویم: حالم خوب نیست!! فقط بگوید: کی و کجا باشم؟! از آن هایی که دردهایت را بی هیچ ترسی برایش بگویی وباخیال راحت در آغوشش زار زار غصه هایت را گریه کنی! از آن رفیق های که در کنارش عقربه های ساعت با یک دیگر مسابقه می دهند وقتی ساعت ها برایت حرف می زند و تو به خودت می آیی و می بینی لحظه ای لبخند لب هایت را رها نکرده و تهی شده ای از هرچه غم و غصه است..

باید یک نفر باشد از دنیای خوب از دنیای ناب به دنیای ما قدم بگذارد بشود رفیق شفیق مان باید برای همیشه دلمان قرص باشد در این دنیا کسی هست که بتواند همدم روزها و شب های بی قراریمان باشد بتواند از چشم های مان درد را احساس کند حالمان را بهتر کند و ما را از غم ها دور کند ! باید رفیقی باشد تا در سختی ها بگوید: من هستم دیگر غمت نباشد! .

#زهرا_شکوری

بیشتر بخوانید >>پروفایل روز دختر | ۹۹ عکس نوشته  پروفایل روز دختر

عکس دخترونه عاشقانه (۶)

اینکه می گویید زن ها پیچیده اند گاهی هم بهانه گیر .. کاملاً قبول دارم اما کافی است به همین زنِ پیچیده عشق بدهی “دوستت دارم” هایت را مانندِ وعده هایِ دارویی سرِ ساعت به خوردش بدهید بعد بنشینید ببینید این دارو چه اثرِ معجزه آسایی دارد آنگاه دیگر پیچیدگی ای در کار نیست زلال، شفاف، معلوم و ساده می شود بدونِ ذره ای ابهام و بهانه اگر در زن پیچیدگی زیادی می بینید بدانید خیلی وقت است ، دارویِ تقویتیِ “دوستت دارم” را از او دریغ کردیده اید!

#ناشناس

عکس دخترونه عاشقانه (۷)

عکس دخترونه از پشت سر

برای امروز ، خوشحالم …

برای امروزی که آسمان ؛ آبی است و آفتاب ؛ قاطعانه تر از همیشه می تابد و ابرهای بی حوصله و بازیگوش ، دست از سرِ مهربانیِ خورشید ، برداشته اند . برای امروز که از انتهای کوچه ، صدای لبخند شنیدم ، پرواز پرندگان آزاد را دیدم و به یا کریم های پشت پنجره ،دانه دادم . خوشحالم از اینکه به خیابان رفتم و گل های لاله عباسی را به رسمِ بیخیالی و شیطنت های کودکی ام بوئیدم ، سر چرخاندم و دیدم که خیلی ها مثل من ، زندگی را آنقدرها جدی نگرفته اند ، خیلی ها مثل من حواسشان را به امروز سپرده اند و غصه ی فرداهای نرسیده را نمی خورند ! خوشحالم که هستم و زیبایی های امروز را می بینم … .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه عاشقانه (۸)

اگر شهر مالِ من بود، در هر خیابانش یک بغل فروشی تأسیس میکردم

که اگر پاییز بود و نمِ باران و یک دنیا برگِ زردِ ریخته از درخت و یک دل که پر از دلتنگیست… جایی باشد برای دقیقه ای در آغوش کشیده شدن و ثانیه ای آرامش و لحظه ای امنیت… آری من اگر بودم، به جای این همه درمانگاه و مریض خانه، در هر خیابان فقط یک بغل فروشی میزدم و تمام… .

#شیما_بهزاد

عکس دخترونه عاشقانه (۹)

ژست عکس دخترونه 

این ساعت، این هوا،‌ این فصلِ زیبا، نیازی نیست دلیلی برایِ غصه خوردن پیدا کنید.

هرکه رفت خدا به همراهش، دستِ خودتان را بگیرید و خود را به یک قدم زدن در این هوایِ یک نفره دعوت کنید، باور کنید بستنی خوردن با خودتان در این هوا ، شکلک در آوردن برایِ بچه هایِ توی کوچه، بیرون آوردنِ لباس هایِ قدیمی که در جیبش پولِ خورد باشد، آشِ رشته یِ خانه ی مادربزرگ، همه و همه به فکر و خیالِ کسی که حتی لیاقتِ دوست داشتن را نداشت ارجحیت دارد… .

#سحر_رستگار ‌

عکس دخترونه عاشقانه (۱۰)

لایقِ تو کسی نیست جز آنکه… تو را انتخاب کند!

نه امتحان تو را نگاه کند نه اینکه ببیند تو را حس کند نه اینکه لمست کند تو را بسازد نه اینکه بسوزاند تو را بیاراید نه اینکه بیازارد تو را بخنداند نه اینکه برنجاند تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد… ساده زندگی کن اما ساده عبور نکن از دنیایی که تنها یک بار تجربه اش می‌کنی … ساده بازگرد اما هرگز برنگرد به دنیایِ کسی که به زخم زدنت عادت کرده حتی اگر شاهرگِ حیاتت را در دستانش یافتی! و به یاد داشته باش : هیچکس ارزشِ شکسته شدنِ ارزش‌هایت را ندارد گاهی خودت را زندگی کن… .

#ارنستو_چگوارا

عکس دخترونه غمگین (۱)

ژست های عکس دخترونه

زنها پیچیده نیستند

خود واقعیشان را از همان اول نشانت مى دهند اگر فهمیدیشان که فبها

اگر نه چمدانى برایت مى پیچند که تا عمر دارى یاد بگیرى

براى وارد شدن به دریچه قلب یک زن باید اول فهمیده شدنش را یاد گرفت و بس… .

#امیر_وجود

عکس دخترونه غمگین (۲)

روزی برای خودت قهوه خواهی ریخت ،

روبه روی پنجره ایستاده و همینطور که گرمای فنجان قهوه را تا عمق سلول های تنت حس می کنی ، خبرهای روز را مرور خواهی کرد و ناگهان دلت خواهد لرزید ؛ چون فراموش کرده ای به گل های پژمرده ی اتاقت آب بدهی . اما دلت برای کسی نخواهد لرزید ! دلتنگ کسی نخواهی بود و افسوس چیزی را نخواهی خورد .

روزی تمام غصه ها و آدم های رفته را در آسیاب عادت ، حل کرده و فراموش می کنی هرچیز و هرکس و هر خاطره ای را که آزارت می دهد ، و این نوعی مکانیسم دفاعیِ حیاتی برای سلامت و بقای انسان هاست . گاهی لازم است که ذهن ، خاموش باشد ، گاهی لازم است بعضی خاطره ها و آدم ها ، فراموش شوند ، و گاهی لازم است بپذیری که دلت فقط برای گل های تشنه ی اتاقت لرزیده ، قهوه ات را بنوشی و به چیز دیگری فکر نکنی… .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه غمگین (۳)

عکس دخترونه در طبیعت 

حال خوب را هیچکس نمیتواند بخرد.

حال خوب را هیچ فروشگاه بزرگی نمی فروشد. حتی اگر اجناسش انقدر مرغوب باشد که نتوانی سمتشان بروی. حال خوب یعنی دلت خوش باشد. حال خوب یعنی پاییز باشد. حال خوب یعنی درختان را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کرده باشند، روی ابرها بایستی و پشت کنی به همه ی آن چیزهایی که نمی گذارند بخندی .. حال خوب را نمی توان خرید اما می توان ثبت کرد. .

#میثم_اسفندیار

عکس دخترونه غمگین (۴)

گاهی دلت فقط یک رفیق پایه و همراه می خواهد

با یک دوربین عکاسی بیفتید به جان شهر و کوچه و خیابان از خنده و گریه از حواس پرتی و خیره بودن از دلگرفتگی و بی حوصلگی های هم از راه رفتن و موقع حرف زدنِ هم عکس بگیرید که بعد بیایید بشینید گوشه کافه یک قهوه سفارش بدهید یکی یکی عکس ها را هزار بار بببنید و فقط خودتان می دانید که پشت هر عکس چه حسی و چه عاشقانه ای ، و چه داستان و اتفاقی و دلتنگی ای پنهان است .

#محمدرمضان_نیا

عکس دخترونه غمگین (۵)

عکس دخترونه شیطون 

من مدیونم ؛

به همه ی آنهایی که به اعتمادم خیانت کردند و به من یاد دادند که محتاط تر باشم به همه ی آنهایی که در حقم دشمنی کردند و به من یاد دادند که با هرکسی دوستی نکنم و به همه ی کسانی که به من حسادت کردند ، سعی کردند تحقیرم کنند و ناخواسته مرا به سمت بهتر شدن سوق دادند از زخم هایم درس می گیرم و قوی تر می شوم از شکست هایم پله می سازم و موفق می شوم آرامشِ مدام ،سهم عابران جاده های بی مقصد و هموار است اما ؛ برای فتحِ قله هایی که جایِ هرکس نیست باید رنج هایی کشید که کارِ هرکس نیست ، باید جور دیگری دوام آورد … .

#نرگس_صرافیان_طوفان‌

عکس دخترونه غمگین (۶)

خوش بِحالتون که خواهَر دارین ..

ما خواهرا خیلی غصّه‌تونو میخوریم .. حتّی اگه‌‌ تو بهترین شَرایط باشین .. غصّه‌های الکیا .. مثلاً اینکه چرا توو خودتونید .. چرا سَلام که دادیم بهتون یه جوری که انگار خوشحال نیستین،جوابِ سلام دادین .. مثلاً چرا سرِکار که میرین خسته بَرمیگردین .. البتّه اینا که هَمش حَدس و گمانه خواهرانه‌ست .. خُدا نکنه یه روز واقعاً ناراحت باشید .. دلمون میخواد بمیریم اگه یه روز اشک بریزین ..

حتّی اگه اون اشک واسه دیدنه یه فیلمِ پُر از غَم باشه .. برعکسِشَم هستا .. مثلاً وقتایی که خوشحالین دلمون قُرصه .. انگار دیگه استرسی نیست .. وقتی میرین جلوی آینه و هِی لباس عوض میکنین که برین بیرون ، کِیفِ دُنیارو ‌میکنیم که اینقدر داداشِمون خوشتیپه .. میدونین ، داداش داشتن و خواهَر بودن خیلی حسّه خَفَنیه .. ما خواهرا از اینکه داریمتون خیلی حالمون خوبه .. خیلی .. خوشبحالتون که ما رو دارین .. .

#مهدیه_صدر

عکس دخترونه غمگین (۷)

عکس دخترونه غمگین 

حالا که دلبری را بلد شدید هنر دل نگه داشتن را هم زودتر یاد بگیرید

دل هر کسی آداب خاص خودش را دارد باید هوای دلی که به شما سپرده را داشته باشید حال دل را باید بلد باشید تا از دست ندهید! باید بلد باشید تا زخمی اش نکنید… تا همیشه صاحبش بمانید… نباید به حال خودش رهایش کنید یادتان نرود نگهداری از دل خیلی سخت تر است از دلبری… آدم های زیادی دلبری را بلدند اما نگهداری از دل را بلد نیستند اگر اینگونه اید لطفا دل دیگری را هوایی نکنید… .

#سیما_امیرخانی

بیشتر بخوانید >>عکس نوشته دخترانه | ۱۰۰ عکس نوشته دخترانه 

عکس دخترونه غمگین (۸)

برای یک زن هیچ چیز برتر و زیباتر از این نیست که کسی عمق نگاهش را بخواند که اگر روزی بی حوصله شد بازخواستش نکنند ! همیشه که نباید با موهایی اتوکشیده و صورتی گلگون حاضر شود… گاهی دلش سادگی می خواهد بی دلهرده و آسوده از هر چیز ساده ترین لباسش را بپوشد به خیابان بزند هوایی تازه کند برای یک زن هیچ چیز برتر و زیباتر از این نیست که کسی حال روزهایش را بفهمد… .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

عکس دخترونه غمگین (۹)

عکس دخترونه عاشقانه 

یک سری از آدم ها را حاضری همه جوره کنار خودت داشته باشی؛

به عنوان هر چیزی که میشود و امکان دارد.. عشق ، دوست ، رفیق! مهم بودنشان است ، اینکه مطمئن باشیم که هستند ، چه دور چه نزدیک، حتی اگر غریبه ترین آشنا شوند! حتی اگر دیدنشان سالی یک بار آن هم در کافه با دوستانِ مشترک باشد… باز هم به همین قانع هستیم؛ بعضی از آدم ها اینقدر خوب هستند و حس خوب دارند که بودنشان دلگرممان میکند.. جوری که حاضریم به خاطرِ بودنشان از خودمان و غرورمان بگذریم و خودمان را پشت خنده های مصنوعی قایم کنیم… تا نفهمند نبودنشان چه به روزمان آورده ؛ ما برای داشتن و بودنِ یک سری از آدم ها در زندگیِ مان از خودمان و احساسِ مان گذشته ایم… .

#دکتر_انوشه

عکس دخترونه غمگین (۱۰)

چهره ی زن ها آینه ی تمام قدِ مَردِ زندگیشان است

یک زن هر دوستت دارمی را که نمی شنود یک خطِ کوچک میشود زیر چشمانش و هر قدر معشوقه اش دل آزرده ترش می کند پرنده های آسمانِ پیشانی اش بیشتر و بیشتر می شود زن هایی که در اوج میانسالی هنوز هم زیبایند زاده ی دستِ مردانِ ماهر ِ صورتگری اند که بهترین اثرِ هنریِ عمرشان را با “عشق”  آفریده اند و بالعکس زن هایی که زیبایی اشان در اوجِ جوانی یکباره ناپدید می شود  یک اثرِ هنریِ ناکام ؛زاده ی دست ِ مردانِ ناشیِ صورتگری اند  که عشق را فقط در ابعادِ یک تخت جستجو می کنند  همه ی زن ها زیبا متولد می شوند اما همه ی زن ها زیبا نمی میرند باور کن عشق برای زن همان اکسیر جوانیست… .

#مهسا_مجیدی_پور

عکس دخترونه قشنگ (۱)

عکس دخترونه instagram

حضورشون همیشگی،حیات بخش و بی صداست.

اما…… اگر نباشن؛نفس دقایق رو بند میارن. بعضی ها مثل نت های موسیقی میمونن….. بودنشون ریتم زندگی رو خوش نوا و خوش آهنگ تر میکنه. بعضی ها حکم حَلّالِ شکرِ تویِ لیوان چای رو دارن، با حضورشون دقایق خوشیمون رو شیرین تر میکنن. من اسم این بعضی ها رو “دوست” گذاشتم. آدم هایی که داشتنشون حکم نعمت و آب روی آتیش رو داره. و میتونید ناب ترین لحظه ها رو ، کنار اون ها تجربه کنید. انگار که اگر این” بعضی ها” نباشن؛ زندگی از گلوی آدم،پایین نمیره. “د” مثل ” دوست ” .

#نگار_نوذری

عکس دخترونه قشنگ (۲)

باور کنید خودمان مقصریم تا ترسهایمان را دور نریزیم تا گره هاى بد را از حالمان باز نکنیم تا به احساسهاى پوچمان یک سیلى محکم نزنیم هیچ وقت اهلش را براى خواستن و ماندن و دوست داشتن پیدا نمى کنیم آدم که نمى تواند هر روز قربانى حرفهاى قشنگ شود هر کس براى کامل شدنش نیاز به عمل دارد آنقدر به هم گفتیم دوستت دارم عزیزم، جانم، نفسم که همه چیز از دهانمان افتاد بس است دیگر بیایید به جاى فن بیان از فن عمل استفاده کنیم .

#امیر_وجود

عکس دخترونه قشنگ (۳)

عکس پروفایل دخترونه instagram

گاهی فقط بیخیال باش.

وقتی قادر به تغییرِ بعضی چیزها نیستی. روزت را برایِ عذابِ داشتن‌ها و افسوسِ نداشتن‌ها خراب نکن. دنیا همین است… همه ی بادهای آن موافق… همه ی اتفاقات آن دلنشین… و همه ی روزهای آن خوب نیست. اینجا گاهی حتی آب هم، سر بالا می‌رود. پس تعجبی ندارد اگر آدم ها جوری باشند که تو دوست نداری. گاه گاهی در انتخاب هایت تجدید نظر کن. فراموش نکن تو مجاز به انتخابِ آدمهایی، نه تغییرِ آنها. .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه قشنگ (۴)

هیچ میدانی گاهی موجودی به زندگی ات پای میگذارد به نامِ دوست

فرقی نمیکند قِدمت اش چقدر باشد اشنایی اش چگونه بوده از چه دین و مذهب و آیینی باشد. وقتی دلت با دلش راه می آید. همیشه یاد و عکس هایش و خاطره هایِ بی تکرارش… دیوارِ زندگی ات را قشنگتر از هر دوره ی دیگه یِ روزگارت میکند. .

#فرگل_مشتاقی

عکس دخترونه قشنگ (۵)

عکس wallpaper دخترونه

اینکه میگن بار اول فرق می‌کنه،

نه به خاطر اینکه اون آدم فرق می‌کنه، یا الزاما بهتر از همه‌ی آدمای بعدیه. نه. خیلی وقتا اتفاقا گزینه‌ی مناسبی هم برای عاشقی نبوده. بار اول فقط از این نظر فرق می‌کنه که ما خوش‌بینیم. فکر می‌کنیم هر کی میگه دوستت دارم راست میگه. فکر می‌کنیم همین که کسیو دوست داشته باشیم کافیه. فکر می‌کنیم حتما دل به دل راه داره. فکر می‌کنیم هیچوقت تموم نمیشه. فکر می‌کنیم کل احساسمونو باید خرجش کنیم. بار اول واسه این فرق می‌کنه که ما هنوز نترس‌ایم. بی‌پرواییم. وگرنه اگه بتونی بازم نترس و بی‌پروا و دیوونه باشی، چه فرقی می‌کنه اونی که تو زندگیته نفر چندمه؟ مهم اینه که خود عشق باشه.

#آنا_جمشیدی

عکس دخترونه قشنگ (۶)

امروز را در همین امروز زندگی کن

هیچ معلوم نیست فردایی که بخاطرش لحظاتت را در نطفه خفه میکنی همانی باشد که دلت میخواسته! آدمیزاد هیچ گاه مقصدی ثابت نداشته مدام در تلاش برای رسیدن است اما قبل از اینکه برسد مقصدش را تغییر میدهد! و در این میان انقدر عجله دارد که زیبایی های مسیر را نمیبیند… .

#علی_سلطانی

عکس دخترونه قشنگ (۸)

عکس دختر بچه 

دست خودم نیست..

وقتی مقابلم مینشینی تمام وجودم چشم میشود تا حریصانه تمام تورانگاه کند.. آری ،من با زل زدن به تو ، تورا میبینم.. تورا میشنوم.. تورا لمس میکنم.. و تورا احساس میکنم.. وقتی تو باشی.. نگاه من تنها یک نگاه ساده نیست.. پراز عاشقانه هاست.. .

#سمیرا_اردشیر

عکس دخترونه قشنگ (۹)

آرزو کنیم حالِ همه خوب باشد

خیابان ، پر باشد از عابرانِ سر خوشی که نه غصه ای برایِ خوردن دارند ، نه مشکلی برایِ حل نشدن ، نه دلیلی برای گوشه گیری و تنها بودن ! عابرانی که سرخوش و آسوده از کنارِ هم عبور می کنند مردانی که ناچار نیستند تا دیر وقت کار کنند ، زنانی که در سکوتشان اشک نمی ریزند ، و کودکانی که از ته دلشان می خندند … آرزو کنیم حالِ همه خوب باشد به خوبیِ عطرِ یاسِ کوچه باغ های قدیمی به خوبیِ دو روز مانده به عیدِ زمانِ کودکی و به خوبیِ همان روزی که آرامش و عشق ؛ به خیابان های این شهر ، برگردد … .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه قشنگ (۱۰)

عکس دختر بچه خوشگل

دختر های ساده دلبری بلد نیستند…

بلد نیستند نگاهشان را عاشقانه کنند…

ولی به پای کسی ماندن را ، خوب بلدند…

سوختن و ساختن را بلدند بدی هایت را دور میریزند و خوبی هایت را فقط می بینند…

این دختر ها زندگی ساختن را خوب بلدند ولی برای مردِ زندگی… .

#ملیکا_سهرابی

عکس دخترونه لاکچری (۱)

عمر میگذرد و من بیشتر می‌فهمم که هیچ چیز در دنیا ارزش گریه کردن را ندارد!

ما آدم ها مدام چیزهایی را که اسمشان را مصیبت و بدبختی میگذاریم در سرزمین افکارمان می‌چرخانیم و دوره می‌کنیم و همین باعث میشود در صدسالگی حسرتِ لذت نبردن از زندگی را بخوریم! شاید کلمه ی رها کردن و فرار کردن برای چنین لحظاتی به وجود آمده‌اند… از غصه هایت فرار کن. در ناکجا آباد درونت رهایش کن و به دنبال هر چیز که شادت می‌کند روانه شو… زندگی اگر چیزهای زیادی برای گریه کردن دارد، چیزهایی هم برای لبخند زدن دارد. فقط کافیست از ته دلت بخواهی که زندگی را زندگی کنی… ‌‌ .

#المیرا_دهنوى

عکس دخترونه لاکچری (۱)

عکس دختر بچه های خوشتیپ

تو زن‌ها را نمیشناسی …

آنها یک حافظه عجیب برای نگهداری وقایع عاشقانه دارند ! هیچکدام از حرف هایت یادشان نمیرود، حتی می توانی تشریح لحظه ای را که با یک جمله ات دلشان شکست با جزییات دقیق، دو سال بعد از دهانشان بشنوی … وعده‌ها و قول هایت را طوری یادشان می ماند که هیچ رقمه نتوانی زیرش بزنی … ساعت و روز دقیق اولین دوستت دارم گفتنت لباسی که در اولین قرار ملاقاتتان به تن داشتی لرزش انگشتانت وقتی برای اولین بار دستشان را گرفتی، حالت چشم‌هایت وقتی اولین دروغ را از تو شنیدند‌… حتی به راحتی می توانند بگویند فلان دروغ را فلان روز گفته ای و واقعیت ماجرا را از خودت بهتر توضیح میدهند … می دانی ، زن ها موجوداتی هستند که در عمق رابطه شنا می کنند ! .

#سیمین_بهبهانی .

عکس دخترونه لاکچری (۲)

همه ما ، آدم های عادی هستیم

تا اینکه یک نفر پیدا شود و‌ تکه ای از خودش را در ما پیدا کند. ‌این حوالی ، آن یک نفر را « خواهر » صدا می کنند ، کسی که پای ثابت تمام لحظه هایشان میشود ، کسی که بیشتر از خودش ، نگران حالشان میشود ، کسی که اهل قال گذاشتن نیست ، صادقانه پای حرف هایش می ایستد . سی که بی هوا آمده است بماند و چه بخواهد ، چه نخواهد رفتن بلد نیست. .

#سارگل_حسینی

عکس دخترونه لاکچری (۳)

عکس دختر بچه زیبا

همیشه هم به این نیست که بخاطر موهاش یا چشم های رنگی دوستش داری

همین که صبح ساعت زنگی خونه میشه و از تو آشپزخونه داد میزنه: پاشو از هشت یه ربع هم گذشته، همین که جیغ میزنه: بیا صبحونه بخور کلوچه و نوشابه معدت رو اذیت میکنه همین که هر روز ساعت یازده پیام میده: ناهار چی درست کنم؟ همین که شب ها باید ببریش بیرون و الا قهر میکنه همین که به تموم خانوم های اطرافت حسوده همین که تا بارون میگیره دلش قدم میخواهد این ها یعنی شاید شاعر نباشه ولی خودش یه شعر قشنگه که باید بخاطر این ها هم دوستش داشته باشی. حواست رو به عشقت جمع کن… .

#حامد_رجب_پور

عکس دخترونه لاکچری (۴)

هیچ میدانی گاهی موجودی به زندگی ات پای میگذارد به نامِ دوست فرقی نمیکند قِدمت اش چقدر باشد اشنایی اش چگونه بوده از چه دین و مذهب و آیینی باشد. وقتی دلت با دلش راه می آید. همیشه یاد و عکس هایش و خاطره هایِ بی تکرارش… دیوارِ زندگی ات را قشنگتر از هر دوره ی دیگه یِ روزگارت میکند. .

#فرگل_مشتاقی

عکس دخترونه لاکچری (۵)

عکس دختر بچه در طبیعت

من انتخاب کرده ام شاد باشم …

حتی وقتی هیچ چیز آن طور که می خواهم نیست ، حتی در اوجِ مشکلاتم … من یاد گرفته ام در دلِ بدترین اتفاقات هم بگردم و بهانه ای برایِ لبخند ، پیداکنم … من یاد گرفته ام بخندم ، حتی وقتی دلیلی برایِ خندیدن نیست … آدمِ بی غمی نیستم ، من هم دلم می گیرد ! اما نه منتظرِ کسی می مانم که آرامم کند ، نه در انتظارِ دستی ، که از راه برسد ، و نوازشم کند … نیازی به دلسوزیِ هیچ کس ندارم ! من خوب کردنِ حالِ خودم را بلد شده ام … و قوی بودن را ؛ به تمامِ کنار کشیدن و منتظر ماندن ها ترجیح داده ام ! .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه لاکچری (۶)

دلم ، دوست داشتنی میخواهد انحصاری …

از آنها که فقط سهمِ دلِ یک نفر باشی … از آن دوست داشتن هایِ من و تویی … از آن ها که وقتی صبح بلند میشوی عطرِ امنیت میدهد ، نه بویِ از دست دادن … از آن ها که با راهِ دور ، رنگِ دوری نمیگیرد … از آن قابلِ لمس ها که میشود با یک استکان چای نوشید … که میشود در آغوشش کشید و شب خوابید … که میشود هر روز لابه لایِ موها شانه اش کرد … دلم یکی از آنها میخواهد … و خدا کند از این دوست داشتن ها نصیبِ دل همه بشود … .

#فرشته_رضایی

عکس دخترونه لاکچری (۷)

عکس دختر بچه های ملوس

دختردار که شدید روزی هزار بار در گوشش آهنگِ “یه دختر دارم شاه نداره” را بخوانید؛ اتاقش را پر کنید از خرس و قلب هایِ شکلاتی .. هرروز ببوسیدش و هر از گاهی حرفِ اولِ اسمش را با گلِ رزِ قرمز در جعبه ای بچینید… آنقدر مهم بودنش را تاکید کنید که خودش هم به این باور برسد ،که فقط زمانی جنسِ مخالف را واردِ زندگی اش کند که آن بخش از نیازِ محبت هایِ دخترانه اش را فقط او بتواند تامین کند.. متوجهید چه میگویم؟! حیف است احساس دختری را که با جان و دل بزرگش کرده اید ، یک غریبه که هنوز از راه نرسیده با چند خرس و شکلات و پاستیل دست خورده کند ! .

#سحر_رستگار

عکس دخترونه لاکچری (۸)

همه‌ی آدمها به یک تکیه گاهِ محکم، به یک فرد که بهشون امید بده، که از سیاهیا بکشتشون بیرون نیاز دارن… خیلیا خودشون تکیه گاه خودشونن… خیلیا خودشون مرحم دل خستشون میشن… خودشون با دست خودشون اشک هاشونو پاک میکنن و وقتی زمین خوردن بلند میشن… خیلیا به جایی رسیدن که میترسن به کسی جز خودشون تکیه بدن، میترسن از روزی که پشتشون خالی باشه… لطفا جلوی پای این افراد سنگ نندازین… آدمِ دیگه کم میاره… خسته میشه… تسلیمِ زندگی میشه! .

#المیرا_دهنوی

عکس دخترونه لاکچری (۹)

عکس دختر بچه ناز

دوستت دارم را به رابطه تان گره بزنید

از آن گره های کور که با هیچ چنگُ دندانی باز نشود روزی هزاربار تکرار کنید آدمها با شنیدن دوستت دارم نه لوس میشوند نه پررو دوستت دارم جادو میکند، غوغا میکند جان میبخشد اگر همانی بگوید که باید .

#سحر_آرمون

عکس دخترونه ناز (۱)

من نمى دانم تو در این باره چه فکر مى‌کنى ولى من همیشه دوستدار یک زندگى عجیب و پر حادثه بوده‌ام. شاید خنده‌ات بگیرد اگر من بگویم دلم می‌خواهد پیاده دور دنیا بگردم، من دلم مى‌خواهد توى خیابان‌ها مثل بچه‌ها برقصم بخندم فریاد بزنم. من دلم مى‌خواهد کارى کنم که نقض قانون باشد. شاید بگویى طبیعت متمایل به گناهى دارم، ولى اینطور نیست، من از این که کارى عجیب بکنم لذت مى برم… .

#فروغ_فرخزاد

عکس دخترونه لاکچری (۱۰)

عکس دختر بچه برای پروفای

همه ی ما توی زندگی‌مون آدمهایی رو میشناسیم و داریمشون که انگار ساخته شدن برای شنیدنِ ریز و درشتِ حرفها و غرغرامون! خیلی راحت میتونی درست روبه روشون، پشت سرشون و کٌلا توی هر زاویه و حالتِ ممکنی باهاشون تندتند حرف بزنی و حال و احوالِ دلت خوب شه! یه جورِ خوبی به اندازه ی قدم زدن تو یه جنگلِ بکر و شنیدنِ صدای خودِ جنگل… یا ایستادن رو به روی چشمهای قشنگِ دریا و گوش دادن به صدای دریا!بدونِ دخالتِ هیچ عامل یا عواملِ مزاحمی! دوست دارم این آدمها رو که با هر کلمه و ادبیاتی میشه باهاشون معاشرت کرد؛

نگرانِ بعد و بعدترش هم نبود! و اما یه دسته ی دیگه هستن که اصلاً نمیشه باهاشون حرف زد! نه اینکه خدای ناکرده زبون نفهم یا “منتال ریتارد” باشن؛ بحث این جاست که هر چی توی ذهن مبارکت بوده با سیما و جذبه ی مبارک ترِ اونها مثل پرنده ی اسیر از قفسِ ذهنت پا میذاره به فرار! یه جورِ عجیبی دوست دارم من این دسته رو؛ همین که همه ی حرف و حدیث و غرغرهای عالم با دیدنشون، با جذبه شون، فراموش میشه کلاً و تمام!! .

#فاطمه_پنبه_کار

عکس دخترونه ناز (۲)

آدم‌ها را به زور کنار خودتان نگه ندارید،

آدم‌ها را مثل گل ها برای همیشه داشتنش کنار خودتان خشک نکنید، شاید همیشه بمانند اما دیگر همان آدم سابق با همان عطر و ویژگی ها نیستند، به زور نگه داشتن آدم ها آن ها را خشک و بی روح و شکننده می‌کند، به آدم ها اجازه ی زندگی بدهید حتی اگر قرار است بدون شما زنده بمانند… .

#مرآ‌جان .

عکس دخترونه ناز (۳)

عکس دختر بچه های خوشگل

آدم دلش هوس می کند یک روزهایی را در هوایِ بی خیالیِ مطلق سِیر کند .

هیچ موضوعی نداشته باشد ، برایِ فکر کردن .

از همان اولش ، شال و کلاه کند ، یک سمتِ خیابان را بگیرد و فقط برود آن قدر که از تمامِ دنیا و غصه هایِ تحمیلی اش دور شود یک روزهایی ، آدم دلش فقط یک خیابانِ طولانی می خواهد یک موسیقیِ سنتی و اصیلِ ایرانی و یکی ، دو فنجان ، فراموشی … .

#نرگس_صرافیان_طوفان‌

عکس دخترونه ناز (۴)

برادر که داشته باشی ؛

برایت مهم نیست که دیگران کنارت هستند یا نه ! تو کسی را داری که جایِ خالیِ تمامِ آدم هایِ دنیا را برایت پر می کند ، کسی که مثلِ کوهی محکم و استوار ، پشتِ بی پناهی ات می ایستد و به جایِ تو با نگرانی و ترس هایِ تو می جنگد ، در نا امیدی ات امید می شود و با تمامِ عشق و توانش در هر شرایطی دنبالِ شادی و لبخندِ تو می گردد . برادر که داشته باشی ؛

یکی را داری که به سمتِ پیروزی و موفقیت روانه ات کند و موفق که شدی ؛ بِایستد و با کمالِ افتخار ، تشویقت کند . کسی که برایِ خوشبختیِ تو زمین و زمانه را به هم بدوزد و تحتِ هر شرایطی هم که باشد ؛ پایِ تمامِ حرف و قرارهایش بایستد . برادر که داشته باشی ؛ هم رفیق داری ، هم عشق ، هم امید و هم تکیه گاه . برادر را باید داشت ! که اگر نباشد ؛ جایِ خالی اش با تمامِ آدم هایِ خوبِ جهان هم پر نخواهد شد ! .

#نرگس_صرافیان_طوفان

عکس دخترونه ناز (۵)

عکس دختر 

ما کودک شده بودیم

آنقدر کودک که رویاهایمان بادکنک های رنگی شدند

وسر از آسمان درآوردند هیچ حواسمان نبود آسمان”امانت دار”خوبی نیست

“رویاهایمان را به باد داده است… .

#مائده_رضایی .

عکس دخترونه ناز (۶)

من عاشقم عاشقِ یک جفت چشم که نباید ببوسمش عاشقِ یک دستهِ موی بلند که خودش بلد است شانه شود عاشقِ یک جفت دست که خودش بلد است خودش را گرم کند عاشقِ یک جفت پا که با خودش میرود قدم بزند و عاشق یک تو که حاضر نیست مرا به خودش راه بدهد… .

#حامد_رجب

عکس دختر زیبا 

عکس دخترونه ناز (۷)

چه اشتباهی می کنند آنهایی که برای در آغوش گرفتن، دنبال تاریخ و تقویم می روند!

چه اشتباهی می کنند آنهایی که دوست داشتن را بلدند اما خسیسند! خودتان را راحت کنید شبیه دیوانه ها، در خانه اش را بکوبید، در را که باز کرد، بپرید بغلش، ماچش کنید… تا بخواهد به خودش بیاید شما عاشقش کرده‌اید… خیالتان راحت؛ هیچ جای قانون دوست داشتن جرم نیست، تازه وقتی معشوق مدتها حدس لحظه حمله را زده!… .

#صابر_ابر

عکس دخترونه ناز (۸)

درک کردن زن ها هنر میخواهد

سواد مخصوص خودش را دارد کار هرکسی نیست این مخلوق دوحرفی شاید سالها طول بکشد تا شناخته شود. پشت لبخندهایش دنیایی از حرف‌های عاشقانه پنهان شده است. غم‌ و غصه هایش را هرشب سَرکوچه ی بیخیالی میگذارد و میشود همان همیشگی… نگاه هایش را که دیگر نگویم تمام راز و رمزهایش را درآن پنهان میکند حرف های ناگفته اش را… ناراحتی هایش را… حتی گاهی دوست داشتن هایش را هم پشت همان سیاهچاله‌هایش پنهان میکند فهمیدن زن ها آداب و رسوم خودش را دارد کار هرکسی نیست! .

#زینب_قشقایی

عکس دخترونه ناز (۹)

عکس دختر خوشگل

تصمیم بگیر با دل خوشی‌هایِ ساده معادله پیچیده‌یِ زندگی را دور بزنی

در خنده اسراف کن و به غم پشت پا بزن با باران هم آواز شو و بگذار خورشیدِ تنت را لمس کند به دورهمیِ دوستانت نه نگو و برایِ بودن در شادی‌ها بهانه نیاور گذشته را به دفترِ خاطراتت بچسبان و از دلخوشی‌هایِ بندانگشتی ساده نگذر مورچه ها را با هم به جدال بیانداز و برایِ گربه همسایه غذا بگذار از درختِ توت بالا برو و برایِ بازیِ ابرها دست تکان بده با سایه ات شکلک بازی کن و در سرزمینِ تنهایی آواره نباش خودت را دوست بدار و مثلِ صبحِ بعد از باران خنک باش و دلپذیر.. .

#ناهید_آقاطبا

پروفایل دختر زیبا (۲)

آدمها یک روز تمام میشوند

نشان نمیدهند

مثل قبل لبخند میزنند

زندگی میکنند

می‌بخشند ….. محبت می‌کنند !

حتی رابطه‌های قدیمیشان را هم حفظ می‌کنند

باور میکنید حتی کسی را هم از زندگیشان خط نمیزنند ،

نگه میدارند …..حتی آنهایی که آزارشان میدهند را …..

آدمها یک روز

برایِ خودشان تمام می‌شوند

فقط ادامه میدهند ” بودن ” را ..

پروفایل دختر زیبا (۳)

پروفایل خاص و غمگین دخترونه

تا حالا شده است، حرف هایت با یک نفر تمامی نداشته باشد؟

تا حالا شده است نفهمی زمان با چه سرعتی گذشته؟

تا حالا شده است با یک نفر فقط بعد از چند کلمه حرف زدن خسته شوی و دیگر دلت نخواهد به حرف زدن ادامه دهی؟

دست خود آدم نیست !

بعضی ها عجیب به دل مینشینند ؛

اصلا جذب دلش میشود…

رفیقِ دلش میشود !

به عقیده من هر گاه حرف هایت با آن یک نفر تمامی نداشت…

و آفتاب طلوع کرد و شما هنوز مشتاق به حرف زدن بودید …

شما فراموش نشدنی ترین آدم های زندگی هم هستید …

پروفایل دختر زیبا (۴)

هر از گاهی

خودت را هرس کن

شاخه های اضافیت را بچین

پای تمام شاخه بریده هایت بایست

باغبانی کن خودت را

خاطرات بدت را

سبک کن فکرت را

پروفایل دختر زیبا (۵)

ریاضیدان باش

حساب و کتاب کن

خوبیهای زندگیت را جمع کن

آدمهای بد زندگیت را کم کن

همه چیز خوب می شود

خوبِ خوب قول میدهم

پروفایل دختر زیبا (۶)

پروفایل شیک دخترانه

دل نازک شدم دکتر

نمیدونم مال این قرص جدیداس یا چیه

یه بچه تو خیابون میبینم

چشام پر میشه از دریای شور شمال

یا مثلا دو نفر که دست همو گرفته باشن

یه جوری که معلوم باشه جهان هرکدوم خلاصه شده تو پیرهن گرم اون یکی

به قول آقا شاملو.

یا ببینم یه پیرمرد تنهای تنها نشسته باشه تو ایستگاه اتوبوسو غرق شده باشه تو فکر

 و هیشکی نباشه بهش بگه این خط خیلی وقته جمع شده

کسی نمیاد دنبالت پیر مرد

یا یه وقتا که میبینم یه پیرزن زورش نمیرسه به سبد خریدش

پروفایل دختر زیبا (۸)

قبلنام زیاد ابری میشدم

ولی الان مدتیه که ناجور شده

همین پیش پات راه میرفتم تو خیابون دیدم یه عاقله مردی اومد تو میوه فروشی

قیمتارو نگا کرد

صورتش غمگین شدو رفت

حتما تو خونه یه بچه داره که خرمالو دوست داره

خرمالو رو ببین دکتر

حق همه بچه هاست خرمالو بخورن

حق همه باباهام هست که واسه بچه هاشون خرمالو بخرن

باباها وقتی دوست دارن یه کاری بکنن اما نمیشه گناه دارن

پروفایل دختر زیبا (۹)

دکتر گوشت با منه

دل نازک شدم

مدتیه واسه خودم کلا یه تیکه ابر شدم

همه میگن مال آب و هواست

میگن هوای شهر کثیفه

اگه بارون بیادهمه مریضیا خوب میشه

دل نازکی مریضیه دکتر؟

بایستی نمونه برداری کنی؟

آزمایشی،چیزی

میشه جراحی کنی ابرای گلومو در بیاری؟

میدونم خطر داره اماخطرش کمتر از حرفاییه که قورت میدی

پروفایل دختر زیبا (۱۰)

پروفایل دخترانه زیبا

من خیلی خسته شدم دیگه

خسته شدم از این همه شب این همه روز

از این همه هی درست میشه نترس گفتن به خودم

که میدونم دروغه و دیگه هیچی و هیچوقت درست نمیشه

اصن آدم دلش میخواد بترسه

دلش میخواد ابر بشه بباره

بلکه تموم شه این همه سرب داغ تو گلو

توی نگاه ما

کاری میشه کرد؟

میشه تو این داستان پیوند اعضا و اینا مثلا چشامو بفروشم به جاش دو تا بال بخرم؟

پروفایل دختر زیبا (۱)

گفتم برات سامان میخواد کلیه شو بفروشه؟

میشه منم بفروشم؟

چشامو،گلومو همه رو بدم دوتا بال کوچیک بگیرم؟

اونوقت گنجیشک بشم پر بکشم برم تا خونه منیریه

بشینم رو درخت خرمالو

مادر بزرگ بشینه زیر درخت

موهاشو بریزه رو شونه هاش آواز دشتی بخونه

میشه دیگه

نمیشه؟

داری گریه میکنی دکتر؟

چه دل نازک شدی:)

پروفایل دختر زیبا (۷)

گفت چگونه‌ای؟!

گفتمش: گویی بر قایقی نشسته‌ام

میانه ی دریای بی ساحل

در آرامشی عمیق

که نوید توفانی سهمگین میدهد

نه سکانی‌ در دست

نه بادبانی بر باد

نه پارویی بر آب

و نه حتی پرنده ای در آسمان

که امید را زنده کند.

حال زندگی‌ام اینگونه است.

تن سپرده ام به عمری که میگذرد

چه بخواهم، چه نخواهم…!

عکس دخترونه ناز (۱۰)

منبع تصاویر اینستاگرام / گردآوری و بازنشر دلبرانه 


ممکن است شما دوست داشته باشید
8 نظرات
 1. حنانه می گوید

  خیلی خوشگلن بازم هم بزارید

 2. maslPaync می گوید

  подшипник упорный шариковый купить
  купить конический роликовый подшипники

 3. Reyhan می گوید

  بینظیر

  1. saeed می گوید

   نظر لطف شماست

 4. مهسا می گوید

  عالی

  1. saeed می گوید

   لطف دارید.

 5. دخی تنها ... می گوید

  خیلی قشنگه بازم عکس بزارید …

  1. saeed می گوید

   حتما … خوشحالم که دوست داشتید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.