مانتو مشکی بلند | ۵۵ مدل مانتو بلند مجلسی شیک مشکی

مانتو مشکی بلند | ۵۵ مدل مانتو بلند مجلسی شیک مشکی

در این نوشته از دلبرانه برای شما جدید ترین و شیک ترین مدل های مانتو بلند مجلسی و دخترانه را گرد آوری کرده ایم که به همراه راهنمای انتخاب رنگ مشکی به عنوان لباس تقدیم حضور شما میکنیم . این که شامل مدل های جلوبسته جلوباز ، عربی و عبایی است. امیدواریم از مجموعه مدل مانتو های این نوشته که همگی برگرفته از برند های مطرح ایرانی مثل حریران ، حا میم و پرنسا هستند ایده های خوبی بگیرید. با ماه همراه باشید.

مانتو مشکی بلند اینستاگرام

مانتو بلند مشکی

 

عکس مانتو بلند مشکی 

در ادامه نظر شما عزیزان و همراهان سایت دلبرانه به ۵۵ مدل شیک و زیبا از برند های ایرانی تولید مانتو ( مثل حریران ، پرنسا و حا میم ) جلب میکنم. امیدوارم در جلب نظر شما دوستان موفق باشد.

 

مانتو مشکی بلند (۱)

مانتو مشکی گل دوزی شده 

مانتو مشکی بلند (۲)

مانتو مشکی بلند 

مانتو مشکی بلند (۳)

مانتو مشکی بلند جلو باز

مانتو مشکی بلند (۴)
مانتو مشکی بلند جلو بسته

مانتو مشکی بلند (۵)

مانتو مشکی بلند زنانه

مانتو مشکی بلند (۶)

مانتو مشکی بلند

مانتو مشکی بلند (۷)
مانتو مشکی بلند اسپرت

مانتو مشکی بلند (۸)
مانتو مشکی بلند اینستاگرام

مانتو مشکی بلند (۹)

مانتو بلند 

مانتو مشکی بلند (۱۰)

مانتو بلند مجلسی

مانتو مشکی بلند (۱۱)

مانتو بلند جدید

مانتو مشکی بلند (۱۲)
مانتو بلند مجلسی کار شده

مانتو مشکی بلند (۱۳)

مدل مانتو مشکی بلند 

مانتو مشکی بلند (۱۴)

مانتو بلند دخترانه

مانتو مشکی بلند (۱۵)
مانتو بلند شیک

مانتو مشکی بلند (۱۶)
مانتو بلند جلو باز

مانتو مشکی بلند (۱۷)
مانتو بلند مشکی

مانتو مشکی بلند (۱۸)

مانتو مشکی بلند مجلسی

مانتو مشکی بلند (۱۹)

مانتو بلند جلو بسته

مانتو مشکی بلند (۲۰)
مانتو بلند کلوش

مانتو مشکی بلند (۲۱)
مدل مانتو بلند instagram

مانتو مشکی بلند (۲۲)
مانتو بلند زنانه

مانتو مشکی بلند (۲۴)
مدل مانتو بلند عربی

مانتو مشکی بلند (۲۳)

مانتو مشکی بلند شیک

مانتو مشکی بلند (۲۵)

مانتو بلند برای دختر بچه 

مانتو مشکی بلند (۲۶)
مانتو شیک بلند اینستاگرام

مانتو مشکی بلند (۲۷)
مدل مانتو بلند سایز بزرگ

مانتو مشکی بلند (۲۸)

مدل مانتو جلو بسته 

مانتو مشکی بلند (۲۹)

مانتو اسپرت بلند 

مانتو مشکی بلند (۳۰)
مانتو بلند تابستانی 

مانتو مشکی بلند (۳۱)
مانتو بلند پاییزی

مانتو مشکی بلند (۳۲)

مانتو مشکی 

مانتو مشکی بلند (۳۳)

مانتو مشکی شیک

مانتو مشکی بلند (۳۴)
مانتو مشکی جدید

مانتو مشکی بلند (۳۵)
مانتو مشکی مجلسی

مانتو مشکی بلند (۳۶)
مانتو مشکی بلند

مانتو مشکی بلند (۳۷)

مانتو مشکی بلند جدید

مانتو مشکی بلند (۳۸)

مانتو مشکی مجلسی کار شده

مانتو مشکی بلند (۳۹)
مانتو مشکی طلایی

مانتو مشکی بلند (۴۰)
مانتو مشکی ساده

مانتو مشکی بلند (۴۱)
مانتو مشکی اسپرت

مانتو مشکی بلند (۴۲)
مانتو مشکی جلو باز

مانتو مشکی بلند (۴۳)

مانتو مشکی بلند دخترانه

مانتو مشکی بلند (۴۴)

مانتو مشکی جلو بسته

مانتو مشکی بلند (۴۵)
مدل مانتو مشکی

مانتو مشکی بلند (۴۶)
مانتو مشکی برای عروسی 

مانتو مشکی بلند (۴۷)
مانتو مشکی بلند 

مانتو مشکی بلند (۴۸)
مانتو مشکی جدید عربی

مانتو مشکی بلند (۴۹)

مانتو مشکی بلند ساده

مانتو مشکی بلند (۵۰)

مانتوی مشکی دخترونه 

مانتو مشکی بلند (۵۱)
مدل مانتو مشکی لاکچری 

مانتو مشکی بلند (۵۲)
مانتو مشکی محرم instagram

مانتو مشکی بلند (۵۳)
مانتو مشکی اینستا

مانتو مشکی بلند (۵۴)

چطور مانتو مشکی بلند مان را با کیف و کفش و شال و روسری مناسب ست کنیم؟

مانتوهای مشکی به دلیل رنگ خنثی و تیره ای که دارند از آیتم های جدانشدنی کمد بانوان ایرانی هستند. طراحان لباس ایرانی معمولا در تمام کالکشن ها، از کژوال گرفته تا مجلسی، از بهاره تا زمستانه رنگ مشکی را در اولویت کار خود قرار می‌دهند. این رنگ به دلیل خاصیت جذب نور و گرمایی که دارد، گزینه مناسبی برای فصل های بهار و تابستان نیست مگر اینکه در جزئیات کوچک یا اکسسوری ها اضافه شود؛

اما در فصل های پاییز و زمستان کاربرد زیادی دارد. مزیت اصلی مانتوهای مشکی، این است که به راحتی با رنگ ها، پترن ها و نقش های مختلف هماهنگ می‌شوند و دردسر زیادی برای ست کردن آیتم های استایلتان نخواهید داشت. نکته مثبت دیگر این رنگ مانتو برعکس رنگ های روشن، این است که شما را بیش از حد چاق یا لاغر نشان نمی‌دهد و فرم معقولی از بدنتان در آینه خواهید دید. در این مقاله به بررسی مدل های جدید مانتوی مشکی و انواع ست مانتو مشکی می‌پردازیم.

● ست های جدید رسمی با مانتوی مشکی

رنگ مشکی یک رنگ رسمی و شیک به حساب می‌آید که در ساخت استایل های رسمی جدیدا کاربرد زیادی پیدا کرده است. اما قبل از آن هم این رنگ جزء محبوب ترین انتخاب ها برای بانوان به عنوان مانتو محسوب میشد . اینجا قرار است در مورد ریزه کاری های ست کردن مانتو مشکی با سایر لباس ها و اکسسوار با شما صحبت کنیم . با ماه همراه شوید.

با مانتو کتی مشکی چی بپوشیم ؟

برای ساخت ترکیب بعدی که با مانتو کتی مشکی می‌توانید بسازید، به یک شومیز یا تیشرت یقه اسکی با رنگ خنثی نیاز دارید. انداختن مانتو کتی های مشکی بلند به شکل شنل روی لباس را اخیرا در بین سلبریتی ها زیاد می‌بینیم. شلوار فاق بلند جین یا پارچه ای مشکی می‌توانند مکمل های خوبی برای این ست باشند. به دلیل دست و پا گیر بودن مانتو در این استایل پیشنهاد می‌کنیم که کیف های بندی را کنار بگذارید و از کلاچ ها (کیف دستی های پاکتی) استفاده کنید.

چطور مانتو مشکی را شومیز سفید ست کنیم؟

شومیز های سفید حریر، گیپور یا پلیسه که اخیرا به اقبال زیادی در صنعت پوشاک زنانه دست پیدا کرده اند، آیتم مناسبی برای قرار گرفتن زیر مانتوهای مشکی کوتاه و ساخت یک استایل جذاب و رسمی هستند. پیشنهاد می‌کنیم اگر از متریال های مجلسی برای انتخاب شومیزتان استفاده می‌کنید، شلوارهای جین را کنار بگذارید و از شلوارهای جیر، چرم و یا پارچه ای استفاده کنید. کیف های کوچک بندی و انگشترهای متعدد ظریف، مکمل خوبی برای این استایل رسمی هستند.

ست ترک رنگ (مونوکروم ) چطور جذاب تر میشود؟

ست مونوکروم مشکی، جذابیت و شکوه خاصی دارد که با استایل های تک رنگ دیگر متفاوت است. در آخرین ست رسمی پیشنهادی ما، به یک شلوار پارچه ای مشکی کوتاه (تا قوزک پا)، شومیز ساده ی مشکی، و کفش فلت نوک تیز نیاز دارید تا در کنار مانتوی مشکی استایل باشکوه و فوق العاده ای بسازید. شال های حریر و روسری های کوچک ساتن مکمل های خوبی برای این ست هستند.

● ست های جدید با مانتوهای مجلسی مشکی

استفاده از پر در استایل های مجلسی یکی از ترندهای امسال است. دامن های پردار گزینه مناسبی برای ترکیب شدن با مانتوی کتی مشکی هستند. توجه داشته باشید که انتخاب یک رنگ و متریال نامناسب می‌تواند شکوه استایل مجلسی شما را به هم بریزد.رنگ های مناسبی که می‌توانید برای انتخاب اکسسوری ها در کنار مانتوی مشکی مجلسی انتخاب کنید: طلایی، نقره ای و سفید هستند.

ترکیب پترن پلنگی با مانتو مشکی 

همانطور که گفتیم، در استایل های مجلسی که با مانتوی مشکی می‌سازید باید تا حد امکان، قانون تک رنگ بودن را در آیتم های اصلی رعایت کنید. در مورد جزئیات و اکسسوری های این ست، پترن animal print یا پلنگی از ترند های اصلی امسال است که می‌توانید از شال یا کیف دستی با این طرح استفاده کنید.

ترکیب پترن چهار خانه با مانتو مشکی 

پترن چهارخانه ی‌ ریز، یکی از مواردی است که در کنار پارچه ی ساده ی مشکی نمای خوبی دارد و می‌تواند گزینه ی مناسبی برای انتخاب شلوار در کنار مانتوی کوتاه مشکی باشد. توجه کنید که با این مدل شلوار، بهتر است کفش و کیف دستی خود را مثل مانتو، به رنگ مشکی ساده انتخاب کنید.

● ست های کژوال و روزانه با مانتوی مشکی

مانتوهای مشکی کمی آزاد که بلندی آنها تا زیر باسن می‌رسد و هم به شکل جلو بسته و هم جلوباز مورد استفاده قرار می‌گیرند، در ساخت استایل های روزانه کاربرد بسیار زیادی دارند. عمده ی دختران تیشرت های رنگی و جذابی در کمدشان دارند که به دلیل ملاحظات قانونی و عرف جامعه، پوشیدن آنها به شکل تکی ممکن نیست. مانتو و رویی های با رنگ خنثی (مشکی،سفید،طوسی) در چنین مواردی به کمک شما می‌آیند.

ست مانتو مشکی جلوباز با تیشرت رنگی

پوشیدن مانتوهای ساده ی مشکی به شکل جلوباز روی تیشرت های رنگی، همراه با آل استار هم رنگ و جین مام‌استایل می‌تواند ست فوق العاده ای برای یک پیاده روی عصرانه باشد.

ست مانتو مشکی با رنگ های شتری(اکر)

رویی های مشکی نازک، قابلیت خوبی برای ترکیب شدن با طیف رنگ های کناری، قهوه ای، شتری و اکر را در فصل پاییز و بهار دارند. در این ست بهتر است یکی از آیتم های اصلی یعنی شومیز یا شلوارتان را به رنگ مشکی انتخاب کنید تا رنگ مانتو وصله ی ناجوری در این استایل نباشد.

ست مانتو مشکی با طیف رنگی سفید تا طوسی 

طیف رنگی دیگری که در میکس استایل های روزانه می‌تواند در کنار مانتوی مشکی، جذاب به نظر برسد؛ کالیته ی سفید تا طوسی روشن است. این طیف به خصوص در موقعیت های رسمی تری مثل دانشگاه می‌تواند پرکاربرد باشد. اگر قصد ترکیب این آیتم را دارید توجه داشته باشید که خروجی نهایی، ست خنثی و بی روحی خواهد شد. یک شال گردن یا دستمال گردن به رنگ گرمی مثل قرمز یا نارنجی می‌تواند حال و هوای ست روزانه ی شما را زیر و رو کند.

ست مانتو مشکی با جین 

یک مدل مانتوی مشکی، مانتوهای کیمونو مانندی هستند که با الگوی جلو بسته و اورسایز دوخته می‌شوند و مناسب محیط های اداری و دانشگاهی هستند. بهترین مچ ها برای این مدل مانتو، جین های راسته و کفش های اسپرت یا کالج ساده هستند. اکسسوری های چشمگیر مثل ترکیب ساعت بزرگ و چند ردیف دستبند رنگی می‌تواند این ست را از یکنواختی خارج کند.

ست مانتو مشکی جلوباز با پیراهن زنانه 

ترکیب کژوال بعدی، بیشتر برای افرادی مناسب است که جسارت زیادی در مچ کردن آیتم های استایلشان به خرج می‌دهند. در این ست شما می‌توانید از مانتوهای مشکی جلوباز به عنوان رویی پیراهن های بلند زنانه (dress) استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم در صورت ترکیب این آیتم ها، از جوراب شلواری های نازک استفاده کنید یا چکمه های بلند را جایگزین شلوار کنید.

● ست های اسپرت با مانتوی مشکی

رنگ مشکی یکی از پایه های ثابت در طراحی و تولید آیتم های اسپرت است. حتی مانتوهایی که با برچسب مانتوی اسپرت شناخته می‌شوند را معمولا به رنگ های تیره مثل مشکی یا سرمه ای می‌بینیم.

ست مانتو مشکی اسپرت با شلوار لگ یا اسلش

مدل مانتوی اسپرت که معمولا با متریال های ضخیم و پاییزه و به شکل گشاد و کلاه دار دوخته می‌شود. شلوارهای اسلش، لگینگ های چسبان مشکی و تیشرت های ساده با رنگ خنثی مکمل های اصلی این ست هستند. اگر قصد ترکیب این آیتم ها را دارید باید توجه کنید که در چنین استایلی، استفاده از اکسسوری ها باید به حداقل برسد.

ست پاییزه مانتو مشکی با هودی کلاه دار

در ست اسپرت بعدی، هودی های کلاه دار نقش کلیدی ای را ایفا می‌کنند. کاربرد این ترکیب نیز مانند قبلی، در فصول خنک سال مثل پاییز و بهار است. کافیست یک مانتو پاییزه یا یک بارانی مشکی را به شکل جلوباز روی هودی رنگی خود بپوشید. جین های اسکینی، راسته ی کوتاه و گرل‌فرند آیتم های خوبی برای پایین تنه ی این استایل هستند.

● رنگ های پیشنهادی برای ترکیب با مانتوی مشکی

به یاد داشته باشید که اگر اصول مربوط به ترکیب رنگ ها را رعایت کنید، رنگ های متضاد همیشه بهترین گزینه برای قرار گرفتن در کنار هم هستند. در مورد مانتوی مشکی، رنگ سفید را می‌توانید هم در قالب شومیز، تیشرت و هودی در زیر مانتو و هم در انتخاب اکسسوری ها استفاده کنید.
برای آیتم های بزرگتری مثل شلوار یا روسری پیشنهاد می‌کنیم که رنگ سفید در قالب پترن چهارخانه یا راه راه استفاده شود.

ست مانتو مشکی با رنگ قرمز 

رنگ قرمز، یکی از گزینه های جذاب برای خارج کردن استایل شما از یکنواختی است. این رنگ هر چه بیشتر در جزئیات به کار برده شود، چشمگیرتر و هیجان انگیز تر خواهد بود. یک کیف دستی قرمز، گل سر قرمز یا حتی رنگ لاک قرمز می‌توانند مکمل های خوبی در کنار مانتوی مشکی باشند.

ست مانتو مشکی با رنگ خاکستری 

رنگ خاکستری، انتخاب مناسب دیگری برای به کاربرده شدن در کنار مانتوی مشکی است. مزیت این رنگ این است که به دلیل همخوانی بالایی که با رنگ جین دارد می‌توانید آن را در استایل جین نیز استفاده کنید.

ست مانتو مشکی با رنگ های شاد (آبی صورتی ، نارنجی ، سبز)

استفاده از رنگ های روشن و چشمگیری مثل آبی، صورتی، نارنجی و سبز باید به شکل حساب شده و محدود در کنار مانتوی مشکی استفاده شود.

مانتو مشکی بلند (۵۵)

منبع تصاویر instagram / گرد آوری و بازنشر سایت دلبرانه 

بیشتر بخوانید : 

مدل مانتو عربی | ۳۳ مدل زیبا و شیک مانتو عبا عربی مجلسی

مانتو عربی بلند | ۲۲ مدل مانتو عربی شیک + آموزش دوخت مانتو عبایی

مانتو بلند | ۷۷ مدل مانتو بلند مجلسی و دخترانه از برند MESHKAT

مانتو بلند مجلسی | ۷۰ مدل مانتو بلند شیک سنتی از برند «نورا»

مانتو مشکی مجلسی | ۷۰ مدل خاص و زیبا از مانتوهای مشکی دخترانه

مانتو مشکی بارداری | ۳۰ مدل مانتو بارداری مشکی بلند و مجلسی


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.