مانتو مشکی بارداری | ۳۰ مدل مانتو بارداری مشکی بلند و مجلسی

مانتو مشکی بارداری | ۳۰ مدل مانتو بارداری مشکی بلند و مجلسی و پوشیده جدید

در دوران بارداری و تغییر شکل بدن ، خانم ها مجبورند لباس ها و مانتو های جدیدی تهیه و از آن استفاده کنند ، مانتو مشکی بارداری هم در صورت همزمانی دوران بارداری با محرم و صفر یا برگزاری مراسمات ختم و عزاداری یا روضه ها و هیات های خانگی یا شب های قدر لازم میشوند ما هم در این نوشته ۳۰ مدل جدید ، شیک و پوشیده مانتو مشکی گشاد وبلند برای خانم های باردار را جمع آوری کرده ایم که در ادامه تقدیم حضور شما خواهیم کرد.

مانتو مشکی بارداری

مانتو مشکی بارداری (۱)
مدل مانتو مشکی بلند بارداری

مشکی به خاطر مطلق بودن و تیرگی اش باعث میشود همه رنگ ها ، چه رنگ های سرد و چه رنگ های گرم روی آن جلوه گر و جذاب و شفاف تر شوند به این خاطر یکی از بهترین پس زمینه های برای کار های روی پارچه مثل گل دوزی ، سنگ دوزی ، مروارید دوزی و شماره دوزی رنگ مشکی است .

به همین خاطر است که مانتو های مجلسی مشکی – مثل مانتو مشکی بارداری – از محبوبیت بالایی برخوردارند چون علاوه بر این که چرک تاب و سنگین رنگین و رسمی هستند ، شیک و مجلسی هم هستند بخصوص انواع لباس کار شده مشکی و مانتو کارشده مشکی که میتواند هم در عزاداری ها و هم در عروسی رنگ به درد بخوری باشد.

مدل مانتو مشکی مجلسی بارداری

مثلا در تصویر بالا تصور کنید این حجم از کارشدگی روی هر رنگ دیگری انجام میشد ممکن بود این زیبای و جلا را نداشته باشد و حتی جلف و غیر رسمی به نظر بیاید اما روی رنگ مشکی چون اساسا در فرهنگ ما این رنگ ، سنگین و خانمانه و موافق با هنجار ها پذیرفته شده است .با وجود کارشدگی رنگی رنگی روی آن باز هم مجلسی و زیبا به نظر میرسد.

مانتو مشکی بارداری (۲)

مانتو بارداری مشکی

مانتو مشکی مجلسی گل دوزی شده

مانتو گشاد و بلند و شیک عربی

مانتو مشکی بارداری جدید

مانتو مشکی بارداری (۵)

مدل مانتو بارداری مشکی

درست است که مانتو های مشکی فقط مخصوص عزاداری نیستند و برای عروسی و مهمانی و عید دیدنی هم خیلی ها سراغ رنگ مشکی میروند اما اگر شما مانتو مشکی بارداری خود را مشخصا برای عزاداری هایی مثل ایام محرم و صفر یا مراسم ختم و چهلم و … یا ایام فاطمیه و شب های قدر تهیه میکنید بهتر است به احترام این ایام یا اشخاصی که رد مراسم ختم آنها شرکت میکنید از انواع مدل مانتو های ساده تر و رسمی تر بدون کار شدگی یا حداقل کارشدگی آن هم به رنگ های مشکی استفاده کنید تا شان و احترام خود به صاحبان عزا را زیر سوال نبرید.

مانتو بارداری مجلسی مشکی

مانتو مشکی بارداری (۶)

مدل مانتو مشکی بارداری یک ویژگی مهم دارد . این که اصولا رنگ مشکی به لاغر نشان دادن بدن و کشیده و باریک نشان دادن اندام شهره است و مهم ترین ویژگی که خانم ها از مانتو یا لباس باردرای خود توقع دارند هم پوشیده بودن بخصوص پوشیده بودن ناحیه شکم و کمتر نشان دادن شکم بزرگ آنها در لباس است .

بنابراین احتملا این رنگ یکی از رنگ های محبوب در خرید مانتو بارداری است . حالا اگر این مدل مانتو بلند و نسبتا گشاد و از جنس های نخی و نه از جنس های پلاستیک دار انتخاب شود که نور علی نور است ، چون همه ویژگی های راحتی و آزادی عمل شما را در کنار شیک بودن و مجلسی و رسمی بودن تامین میکند .

مانتو بارداری ریون مشکی
مدل مانتو بارداری نخی مشکی

مانتو مشکی بارداری (۴)

مانتو بارداری سیاه

یک ویژگی مهم دیگر در مورد مانتو مشکی بارداری یا هر نوع لباس مشکی دیگر این است که میتوانید همه رنگ کیف و کفش و همه رنگ شال و روسری را با آن ست کنید . بنابراین ، اگر بنا به دلایل شخصی یا دلایلی که ما در بالا به آنها اشاره کردیم مجبور به خرید مانتو مشکی ساده بدون کارشدگی خاصی هستند میتوانید برای مواقعی بجز عزاداری ها با ست کردن رنگ های شاد و رنگارنگ روسری یا یک شال گل گلی با رنگ های روشن و بهاری به تیپ خود تنوع زیبایی بدهید .

به علاوه میتوانید بجز رنگ مشکی از سایر رنگ های متنوع کیف و کفش خود را تهیه و با مانتو مشکی خود ست کنید . بدون نگرانی در مورد این که زیادی جلف و شنبه یک شنبه ظاهر شوید . در واقع رنگ مشکی مانتو شما یک تنه بار تیپ خانمانه و عرف پسند شما را به دوش میکشد و دست شما در انتخاب انواع رنگ در کنار آن باز میگذارد .

مانتو مشکی بارداری (۷)

مانتو مشکی بارداری کار شده 

یک نکته قابل توجه که نباید از آن غاقل شد این است که درست است ما اینجا مدل مانتو های مشکی را گرد آوری کرده ایم اما منظور ما ابدا تشویق شما در پوشیدن رنگ های تیره مثل رنگ مشکی در دوران بارداری نیست ، این ۹ ماه میتواند وباید یکی از شاد ترین روز های زندگی مادارنه شما باشد که باید این شادی و طراوت در ظاهر شما هم هویدا باشد پس در مورد لباس های خانگی یا لباس های مجلسی توصیه ما در دروان بارداری این است که تا جایی که میتوانید رنگی رنگی و خال خالی و گل گلی بپوشید و لذت ببرید .

اما بهر حال همه ما میدانیم که سیاه یک رنگ متفاوت دلنشین ، آرامش بخش با کلی ویژگی مثبت است و به دلیل همین ویژگی های مثبت است که محال است در کمد لباس یک خانم مانتو یا چادر مشکی نباشد . این موضوع در مورد دوران بارداری هم صدق میکند . پس بهتر است اگر قرار است مانتو مشکی بارداری بخرید قبل از آن کلی گزینه های مختلف را بررسی کنید و یک مانتو مناسب خود که باب دلتان است انتخاب کنید .

مانتو حاملگی سیاه ، مانتو سیاه بارداری

مانتو مشکی بارداری (۸)

مانتو سیاه حاملگی

در ادامه ما در دلبرانه نظر شما عزیزان را به تماشای عکس ها و مدل های زیبا و شیک مانتو بارداری ها و مانتو های گشاد و بلند مشکی این نوشته که از صفحات مختلف بخصوص از برند های ترکیه ای جمع آوری شده اند جلب میکنیم و خوشحال میشویم نظر شما را در رابطه با آنها بدانیم .

مانتو سیاه شیک بارداری

مانتو مشکی بارداری (۹)

مانتو حاملگی مشکی

مانتو مشکی بارداری (۱۰)

مانتو حاملگی مجلسی مشکی
مدل مانتو حاملگی مشکی

مانتو مشکی بارداری (۳)

مانتو مشکی حاملگی

مانتو مشکی بارداری (۱۱)

مانتو مشکی دوران حاملگی
مدل مانتو مشکی حاملگی

مانتو مشکی بارداری (۱۲)

مانتو مشکی بلند

مانتو مشکی بارداری (۱۳)

مانتو مشکی بلند مجلسی
مانتو مشکی بلند شیک

مانتو مشکی بارداری (۱۴)
مانتو مشکی بلند ساده
مانتو مشکی بلند چاک دار

مانتو مشکی بارداری (۱۵)
مانتو مشکی بلند
مانتو مشکی بلند دخترانه

مانتو مشکی بارداری (۱۶)
مانتو بلند مشکی دخترانه
مانتو مشکی بلند حریر

مانتو مشکی بارداری (۱۷)

مانتو مشکی بلند ۲۰۱۸
مدل مانتو مشکی بلند ۲۰۱۹
مدل مانتو مشکی بلند ۲۰۲۰

مانتو مشکی بارداری (۱۹)

مانتو بلند مشکی مجلسی ۲۰۱۸
مدل مانتو مجلسی بلند مشکی ۲۰۱۹
مدل مانتو مجلسی بلند مشکی ۲۰۲۰

مانتو مشکی بارداری (۱۸)

مانتو مشکی بلند ۹۷
مانتو بلند مشکی ۹۸

مانتو مشکی بارداری (۲۰)
مدل مانتو مشکی بلند ۹۷
مدل مانتو بلند مشکی ۹۸
مدل مانتو مشکی بلند سال ۹۹

مانتو مشکی بارداری (۲۱)

مانتو بلند مشکی 

مانتو بلند مشکی مجلسی
مانتو بلند مشکی دخترانه

مانتو مشکی بارداری (۲۳)

مانتو بلند مشکی جدید
مانتو بلند مشکی ساده

مانتو مشکی بارداری (۲۴)

مانتو بلند مشکی شیک
مانتو بلند مشکی حریر

مانتو مشکی بارداری (۲۵)

مانتو بلند مشکی برای محرم
مانتو بلند مشکی کلوش

مانتو مشکی بارداری (۲۶)

مانتو مشکی گشاد

مدل مانتو مشکی گشاد

مانتو مشکی بارداری (۲۷)
مانتو مشکی آستین گشاد
مانتو مشکی کوتاه گشاد

مانتو مشکی بارداری (۲۸)
مانتو مجلسی مشکی گشاد بلند
مانتو مجلسی گشاد مشکی

مانتو مشکی بارداری (۲۹)

مانتو مشکی پوشیده

مانتو مشکی پوشیده برای عروسی

مانتو مشکی پوشیده برای مهمانی 

مانتو مشکی بارداری (۳۰)

مانتو مشکی پوشیده شیک 

مانتو مشکی پوشیده جدید

مانتو مشکی بارداری (۲۲)

 

در انتها چند نکته خدمت خانم های باردار از سایت خوب برترین ها اینجا بازنشر میکنیم که امیدواریم در انتخاب لباس هایی که در طول باردرای تهیه میکنند چه مانتو ، چه لباس خانه و چه لباس مجلسی بارداری برایشان کاربردی و مفید باشد.

راهنمای خرید لباس مناسب، در دوران بارداری

۱- به چنین پارچه ای دقت کنید. پارچه لباس باید راحت باشد و قابلیت کشش کافی را داشته باشد. پارچه ای انتخاب کنید که چهار تا ۱۰ درصد نایلون یا الیاف کششی داشته باشد تا متناسب با افزایش حجم شما، کشیده و منبسط شود. پارچه های نخی کشباف و استرچ، پارچه هایی بسیار عالی برای خانم های باردار است.

۲- ممکن است بدنتان خیلی سریع تر از آنچه فکر می کنید، رشد کند و لباس هایتان اندازه شما نشود. پس در انتخاب اندازه درست دقت کنید. اگر بین دو اندازه شک دارید، اندازه بزر گتر را انتخاب کنید.

۳- لباس های دوران بارداری نباید با رشد شکم، سینه و حتی رانها، برای شما کوچک شود. بنابراین باید حجم، پهنا و قد اضافی داشته باشد تا لباس را بتوانید در بیشتر دوران بارداری بپوشید.

مانتو بارداری مشکی 

۴- به برش و مدل لباس توجه کنید. پایین تنه لباس و قسمت شکم باید خیلی بزرگ و گشاد باشد که با شکم و ران شما متناسب باشد. بالا تنه لباس بهتر است به شکلی باشدکه از بالا به سمت پایین به تدریج گشاد شود.

۵- از شلوارهای جین مخصوص بارداری که انواع مختلف آن در بازار پیدا می شود، استفاده کنید تا هم راحت باشید و هم احساس کنید که مثل همیشه لباس می پوشید. کمر قابل تنظیم این شلوارها به شما کمک می کند که شلوار را با اندازه متغیر کمر خود منطبق کنید.

۶- بهتر است شلوارهایی انتخاب کنید که کمرش زیر شکم شما قرار می گیرد، این مدل شلوار، نه تنها راحت تر است بلکه شیک تر و جالب تر هم هست.

مانتو بارداری شیک مشکی 

۷- لباس زیر و شکم بند بارداری، به خصوص از ماه ششم بارداری به بعد، اهمیت زیادی دارد. در خرید لباس زیر و شکم بند، سهل انگاری و خسیسی نکنید؛ خرید لباس زیر خوب و مراقبت از اندامتان در این دوران، به شما کمک می کند که بعد از زایمان زودتر به اندازه اصلی خود برگردید.

۸- پیراهن و دامن هایی انتخاب کنید که تا روی زانو یا بلندتر باشد، چون بزرگ شدن شکم، به تدریج لبه دامن را بالا می کشد و آن را کوتاه تر نشان می دهد.

۹- تاپ و بلوزهای مختلف با رنگ های متنوع تهیه کنید و آنها را با تعداد محدودی لباس مناسب پایین تنه بپوشید. سعی کنید قسمت پایین تنه لباس شما مشکی و به رنگ تیره باشد.

مانتو بارداری بلند مشکی 

۱۰- اگر در ماه پنجم یا ششم بارداری قصد خرید لباس دارید، مطمئن شوید که لباستان به اندازه کافی جادار هست تا بتوانید در ماههای بعدی هم آن را بپوشید.

۱۱- پارچه های راه دار و طرح دار، شما را بزرگ تر نشان می دهد. بنابراین مدلهای تک رنگ و بیشتر به رنگ مشکی و تیره انتخاب کنید تا برجستگی های بدن شما را کوچک تر نشان بدهد.

۱۲- ممکن است بخواهید لباس بارداری را بعد از زایمان و در دوران شیردهی هم استفاده کنید. بنابراین به اینکه لباس به راحتی از قسمت جلو باز شود تا بتوانید به فرزندتان شیر بدهید هم توجه کنید.

مانتو مشکی بارداری مجلسی

۱۳- دقت کنید که خیلی زود لباسهای بارداری خود را نخرید. بیش تر مدلهای لباس بارداری مناسب دوره دوم و سوم بارداری است و برای اوایل بارداری چندان مناسب نیست.

۱۴- کفش هم مانند لباس بسیار مهم است و در ماه های آخر بارداری باید حتما کفش های راحت، گشاد و با پاشنه خیلی کوتاه بپوشید.

مانتو مشکی عربی

مانتو مشکی عربی بلند
مانتو مشکی عربی مجلسی

مانتو مشکی بارداری (۳۱)

مطالب مشابه : 

 مانتو بارداری بلند | ۳۵ مدل لباس بارداری بلند و پوشیده شیک ترک

مانتو بارداری جدید | ۲۵ مدل جدید مانتو بارداری شیک و مانتو حاملگی نخی

مدل مانتو بارداری | ۳۳ عکس مانتو بارداری ایرانی و شیک + مانتو بارداری بازیگران

لباس حاملگی | ۴۰ مدل زیبا و شیک لباس بارداری بلند و ایرانی

مانتو بارداری | ۴۰ مدل مانتو ی بارداری شیک برای دوران حاملگی

مانتو مشکی شیک | ۴۴ مدل مانتو مشکی مجلسی + آموزش ست کردن مانتو مشکی

مانتو مشکی | ۴۰ مانتو اسپرت و ساده مشکی دخترانه + مانتو سیاه بازیگران

لباس مشکی سایز بزرگ | ۳۰ مدل شومیز ، مانتو و لباس مشکی زنانه سایز بزرگ

لباس بارداری برای محرم | ۲۲ مدل لباس باردرای مشکی برای ایام محرم


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.