مانتو بلند مجلسی | ۷۰ مدل مانتو بلند شیک سنتی از برند ” نورا “

مانتو بلند مجلسی | ۷۰ مدل مانتو بلند جلو بسته و سنتی از برند ” نورا “

در سال های اخیر مانتو بلند مجلسی به جای مانتو های کوتاه و خارج از عرف مد و سلیقه بازار شده است . این مدل مانتو ها هم برای شرکت در مهمانی ها ، مجالس و عروسی های مختلط مناسب است هم به طور کلی یک پوشش مناسب ، شیک و برازنده برای خانم های ایرانی محسوب میشود . برخی برند های خوب ایرانی کارهای خوبی در این زمینه انجام داده اند . که در این نوشته از دلبرانه به یکی از این برند ها و مدل های مانتوی سنتی و بلند آن می پردازیم .

مدل مانتو بلند دخترانه  مدل مانتو بلند زنانه  مدل مانتوهای بلند شیک و جدید

مانتو بلند مجلسی (۱)

مانتو بلند مجلسی 

قبل از هر چیز لازم است بگویم که پست هایی از دلبرانه که به معرفی برند های مختلف ایرانی بخصوص در زمینه پوشاک بانوان می پردازد ابدا تبلیغاتی نیست و تنها به خاطر حمایت از کالای با کیفیت ایرانی و همینطور رعایت کپی رایت نام و مشخصات هر یک از برند ها ذکر میشود.

مانتو بلند مجلسی (۲)

۷ دلیل برای انتخاب مانتو های بلند مجلسی ؟ 

  1. راحتی ، بخصوص در مهمانی ها و مجالس مختلط که پوشیدن مانتو های کوتاه شما را معذب میکند.
  2. داشتن تیپی شیک و رسمی و خانمانه و موجه که به بهبود شان اجتماعی شما کمک میکند.
  3. داشتن آزادی کافی در انتخاب طرح و رنگ و پارچه بدون نگرانی از جلب توجه بیش از حد
  4. کشیده تر ، لاغر تر و خوش استایل تر نشان دادن شما بخصوص در مورد خانم هایی با اضافه وزن
  5. نشست و برخواست و رفت و آمد بدون نگرانی از دیده شدن قسمت های مختلف بدن .
  6. روی بورس بودن از مد نیافتادن مانتو های بلند مجلسی
  7. و خلاصه :پوشیدگی کامل و رعایت کامل حجاب و رعایت عرف لباس جامعه

مدل مانتو بلند لاکچری مدل مانتو بلند گل گلی  مدل مانتو بلند سنتی 

مانتو بلند مجلسی (۴)

مانتو بلند مجلسی جدید

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم مدل مانتو های بلند اندام خانم ها را بلند تر و کشیده تر نشان میدهد ،به همین خاطر برای خانم هایی که کمی اضافه وزن دارند پوشیدن این مدل مانتو ها توصیه میشود .

مدل مانتو بلند برای عروسی  مدل مانتو بلند برای خواستگاری  مدل مانتو بلند برای بله برون 

مانتو بلند مجلسی (۳)

مانتو بلند مجلسی شیک

به عنوان راهنمایی باید گفت اگر شما جزء خانم های لاغر هستید بهتر است برای مدل دامن مانتو بلند مجلسی خود از مدل های چین دار یا پلیسه ای استفاده کنید ، در غیر این صورت اگر جزء خانم های با اضافه وزن هستید بهتر است از پوشیدن لباس های پر چین خود داری کنید چون شما را چاقتر نشان خواهند داد . به جای آن از مدل های مانتو بلند و راسته مناسب شماست و شما را کشیده تر و لاغر تر نشان میدهد.

مدل مانتو بلند برای عقد  مدل مانتو بلند کرپ  مدل مانتو بلند حریر مدل مانتو بلند گیپور 

مانتو بلند مجلسی (۵)

مانتو مجلسی بلند دخترانه 

همانطور که در بالا گفته شد یک گزینه فوق العاده برای مانتو های دختران و زنان ایرانی مانتو های سنتی هستند که ضمن پوشیدگی و شیک بودن بسیار اصیل و مجلسی هستند. مثل عکس پایین که پارچه ساده در کنار پارچه طرح دار یک مانتوی بلند مجلسی شیک و ایرانی را طراحی کرده است .

مدل مانتو بلند دامندار  مدل مانتو بلند پیراهنی  مدل مانتو بلند نورا 

مانتو بلند مجلسی (۶)

مانتو بلند جدید

مانتوهای مجلسی جلو بسته طرح پیراهن از جدید ترین ترند های ایرانی مانتو بلند شیک و مجلسی است ، مانتو هایی که ترکیبی از طراحی پیراهن های مجلسی بلند و مانتو های رسمی را در خود دارند و هم برای مهمانی و مجالس و هم برای استفاده های روزمره به عنوان یک مانتو پوشیده مناسبند.

مدل مانتو بلند کارشده  مدل مانتو بلند گل دوزی شده  مدل مانتو بلند طرح کاشی

مانتو بلند مجلسی (۷)

مانتو بلند مجلسی مشکی 

همانطور که میدانید سلیقه خیلی از خانم های همیشه و همیشه انتخاب رنگ مشکی حتی به عنوان مانتو مجلسی و مانتو عروسی و مهمانی است . برای این دسته از خانم ها چند مدل مانتو مشکی بلند و شیک در این نوشته آورده ایم که اغلب با ترکیب با یک پارچه غیر مشکی سنتی و یا کارشده از سادگی بیش از حد این مانتو ها کاسته است . مثل عکی پایین که نمونه زیبایی از مانتو بلند مشکی است .

مانتو بلند مجلسی (۱۲)

مانتو بلند سنتی 

از آنجا که مانتو های بلند بسیار مناسب و شایسته برای پوشش زنان و دختران ایرانی هستند بهتر است با نماد هایی از فرهنگ و سلیقه ایرانی آمیخته و زیبا تر شود ، مثل عکس های این نوشته که ترکیبی از مانتو های سنتی با المان ها ایرانی و بلندی و پوشیدگی است .

مانتو بلند مجلسی (۸)

مانتو بلند مجلسی شیک 

قبلا هم در دلبرانه در مورد مدل های مختلف و زیبای مانتو بلند صحبت کرده بودیم یکی از این نوشته ها لینک پایین است که به معرفی یکی دیگر از برند های ایرانی به نام برند مشکات پرداخته بودیم و مدل های زیبا و دلنشین آن را با هم تماشا کرده بودیم برای دیدن عکس های مدل مانتو برند مشکات میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید .

مانتو بلند | ۴۰ مدل مانتوهای بلند مجلسی و دخترانه از برند ایرانی MESHKAT

مانتو بلند مجلسی (۹)

مانتو بلند مجلسی برای عقد 

این مدل مانتو بلند با رنگ بندی روشن ( مثل صورتی و گلبهی روشن و کرم ) هم برای پوشیدن در مجالس و مهمانی ها هم به عنوان مانتو عقد و عروسی و نامزدی بسیار زیبا و کاربردی می باشد.

مانتو بلند مجلسی (۱۹)

مانتو بلند مجلسی طرح پیراهن 

همانطور که در بالا گفته شد مانتو های دامن دار یا طرح پیراهن از مدل های جدید در سال های اخیر در عرصه پوشاک بانوان هستند . این مانتو ها در عین اصالت ایرانی جلوه ای مجلسی و دخترانه و شیک به خانم های ایرانی میدهد در عین حال به خاطر بلند و آزاد بودن یک مانتو پوشیده و مناسب برای مجالس و مهمانی ها محصوب میشود

مانتو بلند مجلسی (۱۰)

مانتو بلند مجلسی گیپور

همانطور که میدانید یکی از بهترین گزینه ها در پوشیدن مانتوهای مجلسی حالا چه مانتو کوتاه چه مانتو بلند ، مانتو های گیپور مجلسی یا ترکیبی از پارچه های گیپور و جنس هایی مثل ریون ، کرپ ، کتان و … است . یکی از زیبا ترین مدل های مانتو مجلسی بلند با ترکیب پارچه گیپور را میتوانید در عکس زیر ببیند .

مانتو بلند مجلسی (۱۴)

مانتو بلند مجلسی برای بارداری 

به نظرم این مدل مانتو علاوه برای عموم خانم ها با توجه به فرم دوخت آن مناسب خانم های باردار هم هست. چون طبیعتا یک مانتو بلند مجلسی بارداری باید طوری باشد که اندازه بزرگ شکم در آن به چشم نیاید این مدل چون چین خوردگی و گشاد شدن لباس از بالای شکم و زیر سینه ها شروع شده اند برای رسیدن به این منظور گزینه خوبی است.

مانتو بلند مجلسی (۱۸)

مانتو بلند رسمی

اگر قصد دارید از مانتو بلند خود در جمع ها یی مثل مهمانی های رسمی یا حتی جلسات کاری و اداری استفاده کنید بهتر است از رنگ های سنگین تر مثل مشکی سرمه ای ، بادمجانی تیره یا سبز یشمی تیره کمک بگیرید.

مانتو بلند مجلسی (۱۵)

 

مدل مانتوی بلند مجلسی جدید 

مانتو های بلند به سبک زیر رو هم میتواند مورد توجه خانم هایی باشد که به مانتو های جلو باز علاقمند هستند . این مدل مانتو ها یک تونیک یا سارافون از زیر و مانتو جلو باز از روی آن پوشیده میشود که این دو باید از جهت رنگ بندی و جنس و طرح با هم هماهنگ – نه لزوما کاملا مشابه – باشند.

 

مانتو بلند مجلسی (۱۱)

مانتو بلند اسپرت

اگر به جای مانتو های خانمانه کار شده و مجلسی به سبک مانتو های اسپرت علاقمند هستید در عین حال مانتو های بلند را برای پوشش میپسندید بهتر است به سراغ مانتو های بلند ساده یا مانتو هایی که کارشدگی یا پارچه ای که اصطلاحا برای خرج کار آن استفاده میشود همرنگ پارچه اصلی باشد مثل طرح زیر که در مانتو در عین حال که مجلسی و شیک است اما خیلی رنگارنگ نیست و استایل ساده و نیمه اسپرت دارد.

مانتو بلند مجلسی (۱۳)

مدل مانتوهای  مجلسی بلند شیک

اما برای مانتو های مجلسی سنتی بهترین کار استفاده از پارچه های سنتی مثل پارچه های ترمه خوش آب و رنگ ، پارچه های طرح کاشی و یا پارچه های کارشده با انواع دوخت زیبای ایرانی مثل گلدوزی ، سوزن دوزی و شماره دوزه است . این پارچه ها با رنگ بندی زیبا و چشم نوزا خود رنگ و بویی سنتی و اصیل و در عین حال شیک و مجلسی به ظاهر شما میدهند. نمونه های زیبایی از این ترکیب رنگ ها را میتواند در تصاویر این نوشته پیدا کنید.

 

مانتو بلند مجلسی (۱۶)

 

مانتو بلند دخترانه

درست مثل این مانتو زیبا که از ترکیب پارچه طرح کاشی با نقوش سنتی زیبا و پارچه ساده تهیه شده است . خوبی پارچه های سنتی خوشرنگ این است که اغلب به خاطر طیف رنگ گسترده و زیبایی که در خود دارند دست شما در ست کردن انواع شال  روسری و کیف و کفش با رنگ های مختلف باز میگذارند،  چرا که شما میتوانید روسری و کیف و کفش خود را با تمام رنگ هایی که در نقوش پارچه سنتی استفاده شده است ست کنید و یک هارمونی زیبا به وجود آورید.

 

مانتو بلند مجلسی (۲۷)

مانتوهای  بلند مجلسی 

از دیگر مدل های تزیین مانتو که در این سال ها حسابی محبوب شده استفاده از مانتو هایی با گل های برجسته است ، این گل های برجسته که به عنوان پنل آماده شناخته میشوند میتوانند با دقت به رنگ بندی و جنس پارچه اصلی مانتو انتخاب و برای زیباتر شدن مانتو روی آن دوخته شود. نمونه ای از این مدل مانتو با گل های نیمه برجسته را در پایین میبینید .

 

مانتو بلند مجلسی (۲۰)

مانتو بلند جلو بسته 

همانطور که مشاهده میکنید بیشتر مدل های مانتو بلند این نوشته از نوع جلو بسته و طرح پیراهن هستند ، از دلایل این محبوبیت این مانتو ها نسبت به انواع جلو باز میتوان به پوشیدگی بیشتر ، راحت تر بودن و مناسب بودن برای استفاده برای خانم هایی که به علت بچه دار بودن یا شاغل بودن یا میزبانی در مهمانی ها دوست دارند لباسی انتخاب کنند که مدام نیاز نباشد آن رو روی تن خود مرتب کنند . راحتی ، پوشیدگی و شیک و متنوع بودن از دلایل محبوبیت این سبک مانتو هاست که به شدت در حال فراگیر شدن است .

 مانتو بلند مجلسی (۲۱)

مانتو بلند مجلسی

در ادامه نظر شما عزیزان را به دین مدل های متنوع ، زیبا و چشم نواز مانتو های ایرانی بلند جلب میکنم. امیدوارم مفید باشد و سبک جدید و زیبایی از مانتوهای بلند و مجلسی شیک را به شما معرفی کرده باشد.

 

مانتو بلند مجلسی (۲۲)

مانتوی بلند مجلسی حریر

مانتو بلند مجلسی (۲۳)
مانتوی بلند مجلسی ۲۰۱۹

مانتو بلند مجلسی (۲۴)
مانتوهای بلند مجلسی کار شده

مانتو بلند مجلسی (۲۵)
مانتو بلند جلو باز

مانتو بلند مجلسی (۱۷)
مانتوی بلند مجلسی ساتن

مانتو بلند مجلسی (۲۸)

مانتو بلند دامن دار 

مانتو بلند مجلسی (۲۹)
مانتو بلند چاک دار

مانتو بلند مجلسی (۳۰)

مانتو بلند تابستانه

مانتو بلند مجلسی (۳۱)
مانتو بلند پاییزه 

مانتو بلند مجلسی (۳۲)

مانتو بلند با ساپورت

مانتو بلند مجلسی (۳۳)

مانتو بلند

مانتو بلند مجلسی (۳۴)

مانتو بلند مشکی

مانتو بلند مجلسی (۳۵)

google مدل مانتو بلند

مانتو بلند مجلسی (۳۶)
مانتو بلند www 

مانتو بلند مجلسی (۳۷)

مانتو بلند instagram 

مانتو بلند مجلسی (۳۸)
مانتو بلند اینستاگرام 

مانتو بلند مجلسی (۳۹)
مانتو بلند شیک دخترانه 

مانتو بلند مجلسی (۴۰)

مدل مانتو بلند طرح سنتی 

مانتو بلند مجلسی (۴۱)
مدل مانتو بلند  کارشده 

مانتو بلند مجلسی (۴۲)

مدل مانتو بلند برای عروسی

مانتو بلند مجلسی (۴۳)
مدل مانتو بلند برای مهمانی

مانتو بلند مجلسی (۴۴)

عکس مانتو بلند 

مانتو بلند مجلسی (۴۵)

عکس مانتو بلند دخترانه

مانتو بلند مجلسی (۴۶)
عکس مانتو بلند جلو باز

مانتو بلند مجلسی (۴۷)
عکس مانتو بلند جدید

مانتو بلند مجلسی (۴۸)
عکس مانتو بلند اسپرت

مانتو بلند مجلسی (۴۹)
عکس مانتو بلند شیک

مانتو بلند مجلسی (۵۰)
عکس مانتو بلند جلو بسته

مانتو بلند مجلسی (۵۱)
عکس مانتو بلند زنانه

مانتو بلند مجلسی (۵۲)
عکس مانتو بلند جلو باز دخترانه

مانتو بلند مجلسی (۵۳)
عکس مانتو بلند حریر

مانتو بلند مجلسی (۵۴)
عکس مانتو بلند مشکی

مانتو بلند مجلسی (۵۵)
عکس مانتو بلند سفید 

مانتو بلند مجلسی (۵۶)
عکس مانتو بلند ترکیه ای 

مانتو بلند مجلسی (۵۷)
عکس مانتو بلند پوشیده 

مانتو بلند مجلسی (۵۸)
عکس مانتو بلند برای مهمانی 

مانتو بلند مجلسی (۵۹)
عکس مانتو بلند برای عقد 

مانتو بلند مجلسی (۶۰)
عکس مانتو بلند دخترونه 

مانتو بلند مجلسی (۶۱)
عکس مانتو بلند ساده 

مانتو بلند مجلسی (۶۲)
عکس مانتو بلند سنتی

مانتو بلند مجلسی (۶۳)
عکس مانتو بلند رسمی 

مانتو بلند مجلسی (۶۴)
عکس مانتو بلند برای عروسی 

مانتو بلند مجلسی (۶۵)
عکس مانتو بلند گیپور 

مانتو بلند مجلسی (۶۶)

مدل مانتو بلند 

مانتو بلند مجلسی (۶۷)

مدل مانتو بلند اسپرت

مانتو بلند مجلسی (۶۸)
مدل مانتو بلند جلو باز

مانتو بلند مجلسی (۶۹)
مدل مانتو بلند ترکی

عکس های جمع آوری شده از این نوشته چنان که در بالا گفته شد از برند ایرانی نورا و از این صفحه اینستاگرامی جمع آوری شده است ، جهت رعایت کپی رایت : )

مدل مانتو بلند جدید مدل مانتو بلند اینستا  مدل مانتو بلند instagram

مانتو بلند مجلسی (۷۰)

مدل مانتو بلند اندامی مدل مانتو بلند گشاد مدل مانتو بلند مشکی 

همچنین بخوانید 

مانتو بلند | ۴۰ مدل مانتوهای بلند مجلسی و دخترانه از برند ایرانی MESHKAT

مدل مانتو بلند | ۲۲ مدل مانتوی بلند دخترانه شیک و اسپورت ۹۷ – ۲۰۱۸

مانتو بلند زنانه | ۴۰ مدل مانتو بلند پوشیده عبایی مناسب میزبانی در مهمانی ها

مدل مانتو بلند عربی زنانه مناسب برای مجالس و مهمانی ۱۳۹۶

مدل مانتو بلند زنانه ترک | ۲۴ مدل مانتو و تونیک بلند ترک پاییزه ۲۰۱۸

مانتو عربی بلند | ۲۲ مدل مانتو عربی شیک + آموزش دوخت مانتو عبایی

مدل مانتو بلند سفید  مدل مانتو بلند ساده مدل مانتو بلند شیک


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.