مانتو بلند | ۷۷ مدل مانتو بلند مجلسی و دخترانه از برند MESHKAT

مانتو بلند | ۷۷ مدل مانتوهای بلند مجلسی و دخترانهاز برند ایرانی MESHKAT

مانتو بلند ها اصولا مانتو های بدرد بخوری هستند .برعکس تصور عمومی که مانتو های کوتاه مانتو های راحت تری هستند به دلایلی که خواهم گفت این نظر برعکس است. به همین دلیل و بنا به اقبالی که این روز ها از مدل مانتو های بلند در بازار شده است نظر شما به ۷۷ مدل مانتو بلند از یک برند خوب ایرانی جلب میکنم . این مدل ها هم برای دختر ها با سلیقه دخترانه مناسب است هم برای خانم هایی که دنبال یک مدل مانتوی بلند و شیک برای مجالس و مهمانی ها هستند.

مدل مانتو بلند مجلسی

چرا مانتو های بلند راحت و بدرد بخور هستند ؟

اول این که راحتی فقط این نیست که لباس زیر دست و پا نباشد و برای دوختن آن از حداقل پارچه ممکن استفاده شده باشد.  اگر این طور بود که تی شرت شلوار از همه مدل ها راحت تر است . البته همین طور هم هست : ))

ولی خوب وقتی شما در یک مهمانی یا جمع مختلط دعوت شده اید اتفاقا “راحتی” در “پوشیدگی” بیشتر است .

از این گذشته وقتی شما لباسی را برای پوشیدن در یک جمع انتخاب میکنید طبیعتا توجه به هنجار های آن جمع در مورد پوشش اجتناب ناپذیر است . همین که مجبور نباشید مدام مانتو تان را دست پایین بکشید که زیادی بالا نرود یا در هنگام نشست و برخواست نگران لباسی که پوشیدید نباشید راحتی است دیگر …

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲)

مدل مانتو بلند شیک

البته وقتی اسم مهمانی و مجالس به میان می آید طبیعتا بجز راحتی از یک مانتو انتظار داریم شیک و زیبا باشد . یعنی دوست نداریم یک مدل مانتو بلند و گل و گشاد و بد دوخت بپوشیم که شبیه لباس فرم دختر دبستانی هاست . اینجاست که باید دنبال مدل مانتو های بلندی باشیم که علاوه بر راحتی و پوشیدگی شیک و زیبا و مجلسی هم باشند .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۷)

مدل مانتو بلند مجلسی

در این نوشته قصد داریم ۴۰ مدل مانتو بلند که هم دخترانه و شیک هستند و هم خانمانه و مجلسی را با شما به اشتراک بگذاریم از آن مدل مانتوهای بلندی که هر چقدر هم اسپرت پوش باشید یکی از آنها را برای مهمانی های خیلی رسمی ، عروسی ها و مجالس خاص لازم دارید.  این مانتو ها هم میتواند کار شده و گیپوری و جینگیل باشد هم کاملا ساده و رسمی ولی شیک و خانمانه .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۸)

مدل مانتو بلند ایرانی

این مدل ها توسط یک برند ایرانی به نام مشکات تولید شده اند به اسم مشکات البته ما قصدمان تعریف و تمجید از یک برند نیست ولی چو از عکس های اینستاگرایم این صفحه استفاده کرده ایم اسم برندشان را هم ذکر میکنیم . مگر نه هر برند ایرانی که تولیداتی منطبق با سلیقه خانم های ایرانی تولید کند آن هم از نوع با کیفیتش از نظر ما خوب و قابل احترام و حمایت است .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۲)

مدل مانتو بلند مشکی

هرچقدر هم در مورد فواید و اثرات پوشیدن رنگ های شاد و روشن در روحیه بگوییم نمیشود از مزایای بیشمار مانتو های مشکی صرف نظر کرد بخصوص که این این مانتو ها بلند هم باشند. چرک تاب بودن ، همیشه مد و روی بورس بودن ، شیک و مجلسی بودن ، لاغر و کشیده نشان دادن بدن ، ست شدن با همه رنگ شال و کیف و کفش گوشه ای خوبی های مانتو های مجلسی مشکی است که ما اینجا ایده های فوق العاده ای برای آن جمع آوری کرده ایم .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۸)

مدل مانتو بلند عروس

منظور ما از مانتو عروس هم مانتو های مناسب عقد محضری ، مانتو های نامزدی و مانتو های سفید مناسب تازه عروس هاست . اینجا چند مدل مانتوی بلند و شیک با رنگ بندی روشن مثل سفید و کرم و شیری و آبی آسمانی و صورتی برای عروس خانم ها میبیندی که امیدوارم مورد توجه تان باشد.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۰)

مدل مانتو بلند گیپور 

وقتی صحبت از مانتو های مجلسی میشود نمیتوان مانتو های گیپور یا مانتوهایی که بخشی از آنها ( مثل بالاتنه ، سرآستین ، یا دامن ) با پارچه های زیبای گیپور و دانلتل و تور تزیین شده است را نادیده گرفت . مانتو های گیپور همیشه جزء محبوب ترین مدل های مانتو مجلسی برای مهمانی ها و عروسی و … بوده اند. شما چطور این مدل هانتو بابت سلیقه شما هست یا انواع ساده و اسپرت تر را ترجیح میدهید؟

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۰)

مدل مانتو بلند حریر

مانتو های حریر هم مثل مانتو های گیپور همشه طرفدان خاص خود را ندارند ، مانتو هایی که به خاطر خنکی اش بخصوص در تابستان ها با طرح های جلوباز محبوب میشوند و البته با خاطر شکل لخت و لطیف این جنس مانتو همیشه به عنوان یک مانتو مجلسی شیک مورد توجه است بخصوص اگر بلند هم باشد.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۵)

مدل مانتو بلند ساده 

خوبی مانتو های ساده بلند این است که میتوان آنها را با همه چیز ست کرد مثلا یک مانتو ساده وبلند مشکی قابلیت ست شدن با انواع رنگ های شال و روسری و کیف و کفش را دارد . به علاوه سادگی هیچ وقت از مد نمی افتد و مستوانید آن را در همه جا چه در مهمانی و عروسی و چه در مکان های رسمی بپوشید.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۹)

مدل مانتو بلند عروسی 

اگر قرار باشد یک مانتو مجلسی کار شده و جینگیل برای عروسی ها کنار بگذارید انتخاب شما چیست ؟ یک مانتو گیپور یا دانتل خانمانه یا یک مانتو حریر با رنگ شاد ؟ به عنوان یک پیشنهاد : مانتو های بلند برای عروسی ها کاراییی بیشتری دارند چرا که میتوان آن را از روی لباس ها و ماکسی های مجلسی پوشید بدون این که شلخته به نظر برسید.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۱)

مدل مانتو بلند سنتی

مانتو های بلند سنتی انواع مختلفی دارند مثل مانتوهایی که پارچه های سنتی مثل ترمه و سوزن دوزی و پته دوزی تزیین شده اند ،چه مانتو های طرح کاشی و طرح گلیم و چه مانتو هایی شبیه مانتو پیراهن های که ما را یاد لباس خانم های دهه ۴۰ و ۵۰ می اندازند. این مدل مانتو ها علاوه بر اصیل و سنتی بودن ، زیبا ، شکلیل و چشم نواز نیز هستند و چون ریشه در فرهنگ پوشش ما دارند هیچ وقت از مد نمی افتند.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۳)

مدل مانتو بلند شیک 

مدل مانتوی شیک از نظر شما چه شکلی است ؟ مانتوهای اسپرت و ساده را ترجیح میدهید یا مانتوهای کارشده و سنگ دوزی و مروارید دوزی شده را ؟ به نظر شما باری مجالس مانتوهای بلند شیک ترند یا مانتو های کوتاه ؟

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۳)

مدل مانتو بلند جدید 

مانتو مدل جدید یعنی چه شکل ؟ انقدر که این روزها مانتو هایی با طرح ها و دوخت ها و مدل های قدیمی مدل میشوند دیگر دیگر نمیتوان یک مانتو را جدید یا قدیمی به حساب آورد ، مثل مانتو های گل گلی و یا مانتو های طرح پیراهن و مانتو دامن های قدیم که این روزها حسابی روی بورس هستند . اما چیزی که هست معمولا ساده تبرین مدل ها همیشه مد هستند و هیچ وقت قدیمی نمیشوند.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۶)

مدل مانتو بلند اینستاگرام

اینستاگرام در کنار صفحات نت و شبکه های اجتماعی فرصت خوبی را برای برند ها و مزون های ایرانی فراهم کرده است که مدل ها و محصولات با طراحی ایرانی را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد ، درست مثل تصاویر این نوشته که برگرفته از صفحه اینستاگرامی برند مشکات است.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۹) 

مدل مانتو بلند دخترانه 

خانم های جوان و دختر خانم ها اغلب سلیقه ای متفاوت تر ، خاص تر و ساده تری نسبت به بقیه دارند ، مانتو ساده و اسپرت طرفدار بیشتری در میان دخترهای جوان و نوجوان دارد . در این نوشته تلاش کرده ایم در کنار مانتو های سنگین و رنگین خانمانه نظرجوان تر ها را هم جلب کنیم .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۴)

مدل مانتو بلند زنانه 

برعکس دسته بالا خانم های مسن در انتخاب لباس بخصوص مانتو محافظه کار تر و محتاط تر عمل میکنند به همین خاطر مانتوهای بلند یا مانتو های مشکی مجلسی در میان این خانم ها محبوب تر است تا مانتو با طرح های خاص یا رنگ بندی های جیغ و شاد. فکر میکنم در این نوشته مانتو های زنانه باب دل شما به وفور پیدا شود .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۵)

مدل مانتو بلند سفید مشکی 

سفید و مشکی مثل شب و روز همیشه در کنار هم ترکیبی خاص و زیبا را خلق میکند. این ویژگی مورد توجه طراحان لباس نیز بوده است به همین خاطر در میان مانتوهای بلند مجلسی با این ترکیب به کرات روربرو خواهید شد . ترکیبی که واقعا چشم نواز و شیک است .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۷)

مدل مانتو بلند مشکی طلایی 

در کنار ترکیب رنگ سفید مشکی ، ترکی مشکی طلایی هم از پرطرفدار ترین ترکیب رنگها برای دوخت مانتو مجلسی است ، وجود رنگ طلایی در مانتو به آن جلوه ای مجلل تر و فاخر تر میدهد و آن را شیک و مجلسی میکند . شما چطور ؟ کدام ترکیب رنگ را ترجیح میدهید ؟ سفید و مشکی – مشکی و طلایی با حتی مشکی و قرمز ؟

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۲)

مدل مانتو بلند طرح پیراهن 

مانتو پیراهن در واقع همان پیراهن های قدیم هستند که خانم ها در گذشته به جای مانتو از آن ها استفاده میکرده اند . این مدل مانتو های چند وقتی است که مورد توجه طراحان ایرانی قرار گرفته است و به خاطر پوشیدگی و در عین حال زیبایی که دارند محبوبیت زیاده پیدا کرده است. مانتو پیراهن ها اغلب بلند و با دامن های آزاد طراحی و دوخته میشوند.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۴)

مدل مانتو بلند برای مهمونی 

همه ما سعی میکنیم بهترین لباس هایمان را برای مهمان بپوشیم چه وقتی میزبان هستیم و چه وقتی برای مهمانی به خانه کسی میرویم . مدل مانتوهای بلند برای هر دو حالت انتخاب های معرکه ای هستند چون به شما ظاهری سنگین رنگین و شیک میدهد و در عین حال باعث راحتی و آزادی عمل بیشتر شما بخصوص وقتی میزبان هستید میشوند.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۱)

مدل مانتو بلند شیک و ساده 

اگر جزء آن دسته از خانم ها هستید که هیچ رقمه زیر بار مانتو های کارشده و اجق وجق نمیروید و همیشه دوست دارید ساده و اسپرت لباس بپوشید . این مدل مانتو بلند ساده و شیک مشکی رنگ میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۶)

مدل مانتو بلند اسپرت 

طبیعی است برای یک مهمانی رسمی یا عروسی پوشیدن مانتو جین یا مانتو های اسپرت دانشجویی انتخاب خوبی نیست ولی اگر دلتان مانتو های زنانه گیپرو یا کارشده های سنگین نمیخواد میتوانید به سراغ یک مانتوی بلند مشکی شبیه این بروید که هم رسمی و مجلسی است و هم زیادی کارشده و زنانه نیست .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳)

مدل مانتو بلند پاییزه 

مانتو های مجلسی بلند بجز انواع حریر که لخت و افتاده هستند اغلب شق و رق و با پارچه های سنگین تر دوخته میشوند تا خوش حالت تر دیده شود. طبیعتا این مدل ها برای روز های پاییزی شما مناسب ترند.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۴)

مدل مانتو بلند برای عید 

این هم یک انتخاب خاص و متفاوت برای کساین که دوست دراند برای مناسبت هایی مثل عید نوروز متفاوت و شیک به نظر برسند. یک مانتو با تلفیقی از پارچه ی طرح دار و پارچه حریر برای سر آستین . به نظر شما یک مانتو عید شیک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۶)

مدل مانتو بلند جلو باز 

چند وقتی است مانتو های جلو باز در بازار مانتوهای ایرانی جای خود را باز کرده اند . بخصوص مانتو حریر های بلند و جلوباز . شما چطور ؟ جزء طرفداران این مدل هستید یا مخالفانش ؟

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۲۷)

مدل مانتو بلند جلو بسته 

مثل مدل مانتو های جلوباز که طرفداران خاص خود را دارد مانتو های جلوبسته هم در میان برخی محبوب و خواستی است ، این محبوبیت به کاربردی بودن و راحتی آنها برمیگردد .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۱)

مدل مانتو بلند سایز بزرگ 

برای خانم هایی که اضافه وزن دارند یا کمی تپل هستد پوشیدن مانتوهای بنلد همیشه توصیه میشود . چرا که این مانتو ها شما را لاغر تر و کشیده تر و البته قد بلند تر نشان میدهند . برعکس مانتو های کوتاه شما را تپل تر و چاق تر نشان خواهند داد.

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۸)

مدل مانتو بلند بارداری

مانتو های بلند برای خانم های باردار هم مناسبند چون بلندی مانتو کمی شکم را میپوشاند و از این که زیادی گرد و قلنبه به نظر برسید جلوگیری میکنند. البته در این صورت باید از مدل هایی استفاده کنید که روی شکم آزاد تر باشند .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۳)

مدل های مانتو بلند

در ادامه نظر شما را به مدل های خاص و زیبای مانتو بلند در این مطلب جلب میکنم . امیدوارم به این مدل ها حداقل برای ایده گرفتن برای شما هم مفید و به درد بخور باشد ، با ما در این نوشته همراه باشید .

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۴)

عکس مانتو بلند 

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۶)

مدل مانتوی بلند برای عروسی 

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۱۰)

مدل مانتو بلند instagram

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۲)

مدل مانتو بلند خاص و متفاوت 

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۹)

مدل مانتو بلند پوشیده

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۸)

مدل مانتو بلند دامن دار

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۵)

مدل مانتو بلند بهاره 

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۴۱)

مدل مانتو بلند خنک تابستانی 

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۴۰)

مدل مانتوی بلند مجلسی

مانتو بلند دخترانه مجلسی (۳۹)

مانتو مجلسی مشکی

مدل مانتو بلند (۱)
مانتو مجلسی بلند

مدل مانتو بلند (۲)
مانتو مجلسی اینستاگرام

مدل مانتو بلند (۱۶)
مانتوی بلند مجلسی جلو باز

مدل مانتو بلند (۴)
مانتو مجلسی دخترانه

مدل مانتو بلند (۵)
مانتو مجلسی شیک

مدل مانتو بلند (۶)
مانتو مجلسی مشکی شیک

مدل مانتو بلند (۷)
مانتوی بلند مجلسی جدید

مدل مانتو بلند (۸)
مانتو مجلسی مروارید دوزی

مدل مانتو بلند (۹)
مانتو مجلسی اینستا 

مدل مانتو بلند (۱۰)
مانتو مجلسی حریر

مدل مانتو بلند (۱۱)
مانتوی بلند مجلسی سایز بزرگ

مدل مانتو بلند (۱۲)
مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو بلند (۱۳)
عکس مانتو مجلسی 

مدل مانتو بلند (۱۴)

مانتو مجلسی گیپور

مدل مانتو مجلسی بلند (۲)
مانتو مجلسی سنتی 

مدل مانتو بلند (۱۵)
جدید ترین مدل های مانتو مجلسی

مدل مانتو بلند (۱۷)

مانتوی بلند سنتی شیک

مدل مانتو بلند (۱۸)
مانتو سنتی خاص

مدل مانتو بلند (۱۹)
مانتو سنتی مجلسی 

مدل مانتو بلند (۲۰)
مانتو سنتی جدید

مدل مانتو بلند (۲۱)
مانتو سنتی بلند

مدل مانتو بلند (۲۲)
مانتو سنتی اینستاگرام

مدل مانتو بلند (۲۳)
مانتوی بلند سنتی دخترانه

مدل مانتو بلند (۲۴)
مدل مانتو سنتی

مدل مانتو مجلسی بلند (۱)

مانتو جدید تابستانی

مدل مانتو بلند (۲۵)
مانتو جدید اینستاگرام

مدل مانتو بلند (۲۶)
مانتوی بلند جدید برای عید نوروز

مدل مانتو بلند (۲۷)
مانتو جدید زنانه

مدل مانتو بلند (۲۸)
مدل مانتو های جدید

مدل مانتو بلند (۲۹)
مانتو جدید شیک 

مدل مانتو بلند (۳۰)
مدل مانتو جدید مجلسی 

مدل مانتو بلند (۳۱)
مانتوی جدید دخترانه بلند

مدل مانتو بلند (۳۲)
مانتو جدید بلند

مدل مانتو بلند (۳۳)
مانتو جدید مشکی 

مدل مانتو بلند (۳۵)

مدل مانتوی بلند مزونی 

مدل مانتو بلند (۳۶)

مدل مانتوی بلند خوشگل اسپرت

مدل مانتو بلند (۳۷)

مدل مانتوهای بنلد مجلسی 

مدل مانتو بلند (۳۸)

بیشتر بخوانید : 

مانتوی بلند مجلسی |۷۰ مدل مانتوی بلند شیک سنتی از برند” نورا “

مانتوی عربی بلند | ۲۲ مدل مانتو عربی شیک + آموزش دوخت مانتو 

مدل مانتو هندی | ۳۳ مانتو هندی سنتی دخترانه با رنگهای چشم نواز

لباس مجلسی بلند | ۱۴۰ مدل لباس مجلسی بلند زنانه شیک و خاص


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.