اجاق گاز تک شعله ارزان قیمت رومیزی در فروشگاه سینک گرانیتی

شعله های روی اجاق گاز تک شعله شما باید آبی رنگ، قوی و کاملاً یکنواخت باشد. اگر حتی یکی از این موارد در مورد اجاق گاز شما صادق نباشد، پس اجاق تک شعله گازی شما مشکل دارد. با این حال، جدا از عدم وجود شعله، داشتن شعله ناهموار یک مشکل رایج است که می تواند به دلیل تعدادی از مشکلات مختلف ایجاد شود.

خبر خوب در تمام این موارد این است که همیشه به این معنی نیست که اجاق گاز شما نیاز به تعمیر دارد، بلکه ممکن است فقط به تنظیم مجدد نیاز داشته باشد یا گاز مصرفی مرغوب نباشد تا به حالت کار خود بازگردد.

بهترین و پرفروش ترین مدل اجاق گاز تک شعله رومیزی چیست؟

بهترین و پرفروش ترین اجاق گاز تک شعله رومیزی عبارتند از:

  1. اجاق گاز رومیزی تک شعله میلاد
  2. اجاق گاز تک شعله رومیزی تی اند دی
  3. اجاق گاز تک شعله بیمکث
  4. اجاق گاز تک شعله استیل البرز

که از بین برندهای نام برده شده اجاق گاز تک شعله مارک میلاد از همه باکیفیت و پرفروش ترین بوده است. اجاق تک شعله گازی به دو نوع زیر تقسیم بندی میشود:

  1. اجاق تک شعله گازی استیل
  2. اجاق تک شعله گازی شیشه ای

جهت بررسی و خرید اجاق تک شعله گازی می توانید به فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی Sinkgraniti.com مراجعه نمایید.

اجاق تک شعله گازی رومیزی

به نقل از سایت سینک گرانیتی : این مهم است که چه نوع اجاق گاز تک شعله ای دارید، ما راه حلی برای آن داریم. اگر یک طرف مشعل شما بسیار بلند است و طرف دیگر بسیار ضعیف به نظر می رسد، نشان دهنده قرارگیری نامناسب درپوش شعله اجاق تک شعله است. هنگامی که به مشعل ضربه می خورد یا درپوش آن را برای تمیز کردن اجاق گاز خود در می آورید، می تواند منجر به ناهماهنگی درپوش مشعل شود. چیزی که اساسا اتفاق می‌افتد این است که کلاهک از یک طرف بالاتر می‌نشیند و گاز بیشتری را خارج می‌کند و سوراخ‌های مشعل را از طرف دیگر می‌پوشاند و گاز کمتری را خارج می‌کند. این منجر به شعله های ناهموار اجاق گاز تک شعله می شود.

تعمیر ارزان قیمت اجاق گاز رومیزی تک شعله

تعمیر اجاق گاز ارزان قیمت و بسیار آسان است و نیازی به تعمیر خاصی ندارد البته در مورد اجاق رومیزی تک شعله گازی. فقط باید مشعل را خاموش کنید و بگذارید خنک شود. پس از انجام این کار، باید درپوش مشعل را بردارید و دوباره آن را تراز کنید.

باید محکم روی مشعل قرار بگیرد و کاملاً تراز باشد. اگر تکان می خورد یا احساس ناهمواری می کند، باید به جابجایی آن ادامه دهید تا زمانی که تناسب کامل را پیدا کنید. همچنین ممکن است لازم باشد زیر درپوش یکی از شعله های اجاق گاز را بررسی کنید تا ببینید آیا مانعی وجود دارد که مانع از نشستن صحیح آن شود.

شعله در یک شعله اجاق گاز کم شده است

اگر به مشعل خود نگاه کنید و متوجه شوید که شکاف هایی در یک شعله اجاق گاز شما وجود دارد، آنچه به احتمال زیاد اتفاق می افتد این است که سوراخ های مشعل مسدود شده است. هنگامی که گاز روی اجاق گاز شما مشتعل شد، شعله توسط درپوش مشعل پخش می شود تا تمام سوراخ های کوچک سر شعله خارج شود. با گذشت زمان، ذرات غذا می توانند در این سوراخ ها قرار گیرند. همچنین اگر به تازگی اطراف اجاق گاز تک شعله ها را تمیز کرده باشید، این احتمال وجود دارد. با فشار دادن زباله ها به اطراف با یک اسفنج می توانید به راحتی آن را ببینید که به سوراخ های مشعل فشار می یابد.

نحوه تمیز کردن اجاق گاز رومیزی تک شعله کوچک

کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید مشعل اجاق گاز تک شعله کوچک خنک شود و شیارهای سر مشعل را تمیز کنید. می توانید این کار را با یک مسواک، یک تکه سیم یا حتی یک سنجاق انجام دهید. شما فقط می خواهید یک جسم نازک را در آنجا بیاورید تا اساساً زباله ها را از سوراخ های مشعل خارج کند. با این حال، شما باید یک جسم محکم انتخاب کنید. استفاده از چیزی مانند خلال دندان توصیه نمی شود زیرا نوک ها ممکن است شکسته شوند و در آن سوراخ ها قرار بگیرند.

یکی از شعله های اجاق گاز خیلی زیاد است

اگر به تازگی یک اجاق گاز جدید تک شعله نصب کرده اید و شعله آن بسیار زیاد است، ممکن است بخواهید بررسی کنید که آیا نصاب گاز طبیعی شما را با استفاده از اجاق گاز وصل کرده است (زیرا همه مدل ها برای اتصال گاز طبیعی مناسب هستند و نه کپسول گاز) تا از پروپان مایع استفاده کند. با فشار بالاتری عرضه می شود و اجاق گاز شما برای استفاده از آن باید تبدیل شود. اگر تبدیل نشود، فشار بالا شعله های آتش بزرگ را منتشر می کند.

تنظیم دما و شعله اجاق گاز رومیزی

اگر اجاق گاز جدیدی ندارید، به احتمال زیاد مشکل شما در تنظیم دستگیره ها است. به عنوان مثال، اگر نمی توانید یکی از شعله های اجاق گاز خود را به اندازه کافی پایین بیاورید تا غذا را به جای جوشاندن و سوزاندن بجوشانید، می توانید شدت شعله را از طریق دستگیره ها تنظیم کنید.

برای ایمنی، اتصال گاز را به اجاق گاز خود خاموش کنید. همانطور که دستگیره‌ها را تنظیم می‌کنید، این امکان را دارد که اتصال گاز مشعل را باز کند و نمی‌خواهید به خانه‌تان نفوذ کند. پس از اتمام، می توانید دستگیره های کنترل را از روی اجاق گاز بردارید. ممکن است بخواهید با کتابچه راهنمای اجاق گازیا صاحب خانه خود مشورت کنید تا متوجه شوید که چگونه می توانید برای مدل خاص اجاق گاز خود تنظیم کنید. برخی از مدل اجاق گاز های تک شعله رومیزی به شما امکان می دهند اتصالات دستگیره واقعی را بچرخانید در حالی که برخی دیگر دارای پیچ هایی هستند که باید چرخانده شوند. معمولاً چرخش در جهت عقربه‌های ساعت میزان گاز دریافتی شعله را در هر تنظیم تنظیم می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا قدرت شعله را به صورت دستی کاهش دهید.

شعله خیلی ضعیف است

اگر از تنظیم دستگیره کنترل بالا استفاده کرده اید و منجر به شعله های ضعیف شده است، برای رفع آن به سادگی باید روند را معکوس کنید. با این حال، معمولاً شعله های ضعیف روی اجاق گاز مشکلی با دستگیره های کنترل نیست. در عوض، مشعل ها گاز کافی برای ایجاد شعله هایی با اندازه دقیق دریافت نمی کنند.

اگر هیچ انسدادی در سر مشعل وجود نداشته باشد و درپوش به طور یکنواخت قرار گرفته باشد، بیشتر مانند مشکل در سرشعله یا ترموکوپل اجاق گاز شما است که فشار گاز را کنترل می کند. این نیاز به تعویض دارد. زیر اجاق گاز شما تا جایی که خط گاز وارد دستگاه می شود قرار دارد. شما شدیداً می خواهید این تعمیر را از یک متخصص حرفه ای در نظر بگیرید زیرا مستقیماً با خط گاز به مشعل سروکار دارد و باید مطمئن شوید که به درستی آب بندی شده است تا گاز نشت نکند.

شعله زرد در اجاق گاز به چه معنی است؟

آخرین مشکلی که ممکن است با یکی از شعله اجاق گاز های شما پیش بیاید این است که شعله به جای آبی، زرد می شود. معمولاً این مشکلی است که با تمیز کردن قابل حل است. شعله آبی روی اجاق گاز شما به این معنی است که فقط آن را گاز تولید می کند. با این حال، هنگامی که غذا یا سایر زباله ها در شعله گاز می سوزند، رنگ آن به زرد، نارنجی یا قرمز تغییر می کند. فقط آبی رنگی است که می خواهید ببینید. رنگ های دیگر به این معنی است که به احتمال زیاد باید اجازه دهید مشعل خود خنک شود و آن را به طور گسترده تمیز کنید. علاوه بر این، می‌خواهید مطمئن شوید که محصولات تمیزکننده نیز شسته می‌شوند، زیرا این امر می‌تواند باعث همان مشکل شود.

منبع : فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی Sinkgraniti.com

مشاوره و خرید اجاق گاز تک شعله ارزان قیمت : ۰۹۱۹۶۱۸۶۷۴۸


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.