با راهنمای سایز شلوار پسرانه خریدی مطمئن داشته باشید

دردسر سال‌های متمادی والدین پس از به‌ دنیا آمدن فرزند دلبندشان خرید لباس است. خرید لباس و مخصوصا شلوار پسرانه بچگانه و دخترانه یکی از دشوارترین وظایف والدین به‌خصوص مادران است. اینکه پسرتان چه سایز، رنگ پوست یا سلیقه‌ای دارد کاملا روی خرید شما به عنوان پدر و مادر فرزند تاثیر گذار است.

فروشگاه ریزه پیزه کامل‌ترین رگال لباس کودک را در اختیارتان قرار می‌دهد؛ تا با سلیقه خود و باب میل فرزندتان انتخاب و خرید کنید. این به‌دان معناست که شما با صرف هزینه و وقت و مراجعه به سایت ریزه پیزه برای فرزندتان هر نوع لباسی را با هر سایزی می‌توانید خریداری کنید.

Screenshot_20230227-100441_Office

استانداردهای مختلف برای سایزبندی لباس بچه گانه

در سایزبندی لباس بچه‌گانه استانداردهای مختلفی وجود دارد. برای شروع باید به این نکته توجه داشته باشید که کودکان نیز مانند بزرگسالان سایزهای متفاوتی دارند و همه لباس های کودک به تن کودک شما نمی آید. همچنین سایزبندی استانداردی برای لباس های بچه گانه مانند لباس بزرگسالان وجود دارد که اکثر افراد از آن اطلاعی ندارند؛ اما ممکن است هنگام خرید لباس بچه‌گانه با این استانداردهای متفاوت در بازار مواجه شوید.

قبل از خرید شلوار کودک فرقی نمی کند شلوار بچگانه دخترانه باشد یا شلوار پسرانه، خوب است اطلاعات کاملی در مورد استانداردهای سایزبندی مختلف داشته باشید.

برای انتخاب سایز مناسب کودک باید قد، دور کمر، دور باسن و سایر موارد ذکر شده را بدانید. همچنین رشد سریع کودکان و اهمیت تغییر اندازه را در نظر داشته باشید.

دلیل اهمیت راهنمای سایز شلوار پسرانه

انتخاب سایز مناسب لباس بچه‌گانه باعث افزایش اعتماد به نفس کودک و ارتباط بهتر با دوستانش می شود. انتخاب ست لباس پسرانه در سایز بزرگتر باعث شلختگی و نامرتبی و خجالت کودک می‌شود.

و از طرفی کوچکی لباس باعث می‌شود کودک احساس راحتی را از دست بدهد. پس لازم است سایز مناسب برای فرزندانمان انتخاب کنیم.

Screenshot_20230227-100448_Office

بسیاری از والدین با این تصور که رشد کودک سریع است، لباس‌هایی می‌خرند که بیش‌ازحد بزرگتر از سایز فرزندشان است. لباس‌هایی که بزرگ‌تر یا کوچک‌تر از سایز کودک هستند باعث می‌شوند کودک شما شلخته و نامرتب به نظر برسد؛ اگرچه رشد کودکان در سنین دبستان بسیار بیشتر می‌باشد؛ اما این موضوع مجوزی برای خریدهای عجولانه و نامتناسب نیست. به خصوص در مورد شلوار نمی توانید یکی دو سایز کوچکتر یا بزرگتر بخرید زیرا پوشیدن آنها علاوه بر ظاهر باعث آزار کودک می‌شود.

 

از چه راه‌هایی سایز لباس را به‌دست بیاوریم؟

برای خرید هر نوع لباسی باید متناسب‌ترین سایز ممکن را نسبت به اندازه و اندام کودک خود انتخاب کنید. خرید برای کودکان آن هم شلوار که بخش پایین‌تنه بدن به‌حساب می‌آید کاری بسیار سخت و می‌توان گفت تخصصی است. انتخاب بر اساس یک راهنمای سایز شلوار پسرانه مناسب عقلانی‌ترین کاری است که هر پدر و مادری هنگام خرید شلوار برای فرزندان خودشان انجام می‌دهند.

در اینجا به چند مورد از راهکارهایی که می‌توانند راهنمای مناسبی را به شما هنگام خرید شلوار برای فرزندان پسرتان ارائه دهند، معرفی می‌کنیم.

به‌دست آوردن اندازه بر اساس سن

اگر از آن دسته والدینی هستید که از سن  برای تعیین سایز فرزندتان برای خرید شلوار مناسب استفاده می کنید، از این کار خودداری کنید. دلیل این امر این است که بدن کودکان در سنین مختلف متفاوت است و به عنوان مثال ممکن است وزن یک کودک ۴ ساله با کودک ۴ ساله دیگر کاملاً متفاوت باشد. شما باید سعی کنید لباس متناسب را برای او انتخاب کنید. بنابراین سعی کنید از روش های دیگر ارائه شده برای تعیین سایز مناسب برای کودکان استفاده کنید.

سن قد قد شلوار دور کمر دور باسن فاق
۳ ماه Cm ۵۹ Cm ۳۲ Cm ۴۲ Cm ۴۴ Cm ۱۵
۱ سال Cm ۷۵ Cm ۴۰ Cm ۴۸ Cm ۴۹ Cm ۱۶
۳ سال Cm ۹۴ Cm ۵۰ Cm ۵۲ Cm ۵۴ Cm ۱۸
۵ سال Cm ۱۱۰ Cm ۶۰ Cm ۵۴ Cm ۶۱ Cm ۱۹
۷ سال Cm ۱۲۲ Cm ۷۰ Cm ۵۷ Cm ۶۶ Cm ۲۰
۹ سال Cm ۱۳۴ Cm ۸۰ Cm ۶۰ Cm ۷۲ Cm ۲۱
۱۰ سال Cm ۱۴۰ Cm ۸۵ Cm ۶۱ Cm ۷۵ Cm ۲۲

 

 

نحوه اندازه ‌گیری سایز شلوار پسرانه

تولید کنندگان لباس های کودکان دستورالعمل های اندازه گیری را در جداول خاصی ارائه می دهند. با توجه به این جداول می توانید شلوار سایز مناسب برای کودک خود بخرید. قبل از خرید سایز شلوار کودک خود را با کمک متر خیاطی اندازه‌گیری کنید. برای این کار به ۳ سایز نیاز دارید:

اندازه دور کمر

می‌توانید دور ناف نوزاد را با متر اندازه گیری کنید و قبل از آن به این نکته توجه کنید که شکم نوزاد در حالت آزاد باشد و نوزاد شکم خود را داخل نکند تا اندازه گیری درست به دست آید. هنگام خرید شلواری را انتخاب کنید که کودک در آن کاملا آزاد باشد و به کودک فشار نیاورد. هنگام اندازه گیری، یکی از انگشتان خود را زیر متر قرار دهید. در این صورت شلوار انتخابی شما تنگ نخواهد بود و سایز مناسبی خواهد داشت.

اندازه باسن

ابتدا برجسته ترین قسمت باسن کودک را در نظر بگیرید و سپس به دنبال اندازه گشادتر برای خرید سایز مناسب برای شلوار خود باشید. با این کار بعد از خرید متوجه می‌شوید که سایز شلوار بچه‌گانه را درست اندازه گرفته‌اید.

سایز قد شلوار

این مرحله از اندازه‌گیری بسیار آسان است. ابتدا از فرورفتگی کمر کودک که به گودی کمر معروف است تا مچ پا اندازه بگیرید و سپس سر متر را روی کمر او قرار دهید و در نهایت رها کنید. در این صورت شما قد شلوار کودک را مشخص کرده‌اید.

Screenshot_20230227-100502_Office

به‌دست آوردن اندازه شلوار بر اساس لباس های دیگر

والدینی که بچه‌های بازیگوش دارند معمولاً در اندازه‌گیری شلوار کودک خود با مشکل مواجه هستند، زیرا این کار نیاز به همکاری کودک دارد. اگر شما هم جزو آن دسته از والدینی هستید که در انجام این کار مشکل دارند، پیشنهاد می کنیم یکی از شلوارهای کودکتان را دقیقاً اندازه او می‌باشد برای اندازه گیری انتخاب کنید. مراقب باشید شلواری که برای اندازه گیری انتخاب می کنید نه تنگ و نه گشاد باشد و کودک در آن احساس راحتی کند.

ابتدا شلوار مورد نظر را روی یک سطح پهن کنید. برای این کار دقت کنید که هیچ قسمتی از شلوار تا شده یا چروکیده نباشد. سپس با استفاده از روش‌هایی که برای اندازه‌گیری قد شلوار، دور کمر و باسن در قسمت های بالا ارائه کردیم، اندازه آن را به طور دقیق بدست آورید. این دقیقاً برای اندازه گیری شلوارهای دخترانه و پسرانه یکسان است.

در هر سایزی می‌توانید از ریزه پیزه شلوار بخرید

اگر یکی از راهکارهای بالا را امتحان کردید و سایز مناسب فرزند دلبندتان را پیدا کردید و فقط می‌خواهید شلوار مدنظر را خریداری کنید به شما سایت و فروشگاه ریزه پیزه را پیشنهاد می‌کنیم. در ریزه پیزه لباس‌ها با رنگ‌بندی و سایزبندی کامل، متنوع و در نوع داخلی و وارداتی عرضه می‌شوند.

یکی از بارزترین ویژگی‌های لباس‌های موجود در ریزه پیزه وجود ست‌های فراوان از تیشرت شلوارک گرفته تا هودی شلوار است. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا با توجه به اندازه استانداردی که از شلوار متناسب با فرزند خودتان به‌دست آورده‌اید بتوانید هم‌قواره با او یک پوشش بالاتنه مانند شومیز یا تی شرت پسرانه هم خریداری کنید. در مجموع می‌توان گفت سایزبندی در ریزه‌ پیزه نه‌تنها کامل بلکه بسیار استاندارد و دقیق است.

 

 

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.