عکس مرداد ماهی | ۷۷ عکس پروفایل برای مردادی ها + خصوصیات

عکس مرداد ماهی | ۷۷ عکس پروفایل برای مردادی ها + خصوصیات متولدین ماه مرداد 

برای تبریک تولد متولدین تابستانی ترین فصل سال ۷۷ عکس مرداد ماهی زیبا و جدید را از صفحات نت و اینستاگرام جمع آوری کرده ایم و به همراه خلاصه ای از خصوصیات زنان و مردان متولد مرداد ماه – با نماد شیر -تقدیم حضور شما میکنیم . برای شما مردادی های مغرور و جذاب  آرزوی عشق و موفقیت دارم .

عکس نوشته های جید در مورد مردادی ها 

پروفایل مرداد ماهی (۱)

عکس مرداد ماهی جدید 

اینجا برای مردادی ها کلی عکس و عکس نوشته و عسک پروفایل جمع کردهی ایم با موضوعات زیر :

 • مرداد ماهی که باشی
 • فقط یه مرداد ماهی میتونه 
 •  دختر متولد مرداد 
 • پسر متولد مرداد 
 • به مرداد ماه نزدیک میشویم
 • مرداد ماهی عزیز 
 • من یه مرداد ماهی ام 
 • یه مرداد ماهی 
 • مرداد ماهیا 
 • مرداد ماهی یعنی
 • من متولد ماه مردادم 
 • متولدین ماه مرداد 
 • مردادیا 
 • مرداد ماه من است 
 • خوشبختی یعنی مرداد ماهی باشی ..
 • یه دختر مرداد ماهی
 • یه پسر مرداد ماهی
 • دخترای مرداد ماهی 
 • پسرای مراد ماهی 
 • میگن مرداد ماهی ها 

 

پروفایل مرداد ماهی (۲)

عکس مرداد ماهی برای پروفایل

در ادامه در کنار عکس های جدید و زیبا پروفایل مردادی ماهی خلاصه از آنچه در مورد خصوصیات زنان و مردان متولد مرداد ماه آمده است را با هم مرور میکنیم . امیدوارم مورد توجه شما دوستان قرار بگیرد.

پروفایل مرداد ماهی (۳)

خصوصیات زنان متولد مرداد

او گل کاغذ دیواری نیست، بلکه گل آفتابگردان است. امکان این که بسیار مشهور و محبوب شود فراوان است و شما باید رقبای فراوانی را از میدان به در کنید که بتوانید او را راضی سازید که باقی عمرش را با شما سپری کند.

پروفایل مرداد ماهی (۴)

عکس مردادی

هرچیزی که سلطنتی یا اصیل و یا مهم به نظر برسد، برای او جالب است.  البته احتمال هر چیزی وجود دارد، ولی او احتمالا اسمی آهنگر را به اسمیت با املای دیگری تبدیل می کند که آن معنی را ندهد.

پروفایل مرداد ماهی (۵)

عکس مرداد ماهی ها

به احتمال قریب به یقین، او رهبر اجتماعی گروه خود خواهد بود و بر زنان زیردست خود مثل یک ملکه حکومت می کند، ولی چنان لبخند صمیمی و گرم و زیبایی خواهد داشت که واقعا هیچ کس از تحکمهای او آزرده خاطر نمی شود.

پروفایل مرداد ماهی (۶)

عکس مرداد ماهی غمگین

شاید زنان دیگر احساس کنند که او به دنیا آمده است تا حکومت کند و بر آداب و رسوم، مد و رفتار همه تسلط داشته باشد. در هر حال اگر خواستید این اقتدار را از او بگیرید، بدانید که تلاشتان کاملا بیهوده است.

پروفایل مرداد ماهی (۷)

عکس مردادی ام

به نظر می رسد که طبیعت در هنگام تقسیم قابلیت ها بین زنان، برای زن متولد مرداد استثناء قائل شده و به اندازه حداقل سه زن به او نشاط، هوش، زیبایی، ملاحت و جاذبه لطیف جنسی داده است.

پروفایل مرداد ماهی (۸)

عکس مرداد ماهی جدید 

اگر شما عقده خودکم بینی دارید، بهتر است دنبال پرنده ای بگردید که پرهای درخشانش کمتر از او هستند. ابدأ توقع نداشته باشید که بتوانید از او خدمتکار حرف شنوی کوچولویی درآورید که از تک تک کلمات شما اطاعت کند.

پروفایل مرداد ماهی (۹)

عکس مردادی جان تولدت مبارک

اهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت،‌خواهان تجمل و زندگی لوکس، ریاست طلب و فرمانده، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است.کمد لباس او معمولا مملو از لباس های شیک و مد روز است و کمتر اتفاق می افتد که در ماه چند بار به سلمانی نرود.

پروفایل مرداد ماهی (۱۰)

عکس یه پسر مردادی 

او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است.جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می کند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد.

پروفایل مرداد ماهی (۱۱)

عکس مردادیا

مادری مهربان و صمیمی است،‌ اما می کوشد که فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار آورد. اگر کار خارج از خانه داشته باشد،‌ هرگز وظایف مادری و همسری را فدای شغل و حرفه خود نمی کند و هر دو را تواما به نحو احسن انجام خواهد داد.

پروفایل مرداد ماهی (۱۲)

عکس مرداد ماهی تولدت مبارک

او نه تنها کسی نیست که در مهمانی ها و مجالس رقص تنها بماند، بلکه همیشه عده خیلی زیادی در اطرافش پرسه می زنند و شما اگر می خواهید که وی را به خانه خود بیاورید و اسم خود را روی او بگذارید، باید با رقبای متعددی دست و پنجه نرم کنید.

پروفایل مرداد ماهی (۱۳)

عکس یه دختر مردادی 

این امر چنان در مورد دختران متولد مرداد صادق است که من اگر بشنوم یکی از آنها با مردی ازدواج کرده است که یک نام خانوادگی خیلی معمولی دارد، به زحمت آن را دور می کنم.

پروفایل مرداد ماهی (۱۴)

عکس مردادیم

البته یک چنین امکانی وجود دارد، در دنیای ما هر چیزی ممکن است،‌ اما باور کنید که زن متولد مرداد پس از ازدواج هر طور شده سعی می کند این نام خانوادگی معمولی را عوض کند و شوهرش را برای کسب مقامات و پیشرفت در امور اداری تشویق و ترغیب کند.

پروفایل مرداد ماهی (۱۵)

عکس یه مردادی مغرور

او از اینکه خانم رئیس، خانم مدیر کل یا خانم وزیر باشد، بسیار احساس غرور و شادی می کند.احتمال زیادی وجود دارد که او رهبر و یا سر دسته گروه زن هایی باشد که معمولا دور هم جمع می شوند.

پروفایل مرداد ماهی (۱۶)

عکس مرداد ماهی ام

قدرت فرماندهی او خیلی زیاد است اما این کار را با چنان ظرافت و احساسات گرم و دوستانه ای انجام می دهد که اطرافیانش هرگز نسبت به آن معترض نمی گردند.

پروفایل مرداد ماهی (۱۸)

عکس یه مردادی جذاب 

رفتار زن متولد مرداد به طور طبیعی و عادی طوری است که دوستان و آشنایان وی تسلط و نفوذ او را بر خود پذیرا می کردند و هر چه را که می گوید از جان و دل قبول می کنند چنانچه گویی او اصلا برای این منظور متولد شده است. اگر شما از زمره زنانی هستید که نمی توانید به یک چنین تسلطی گردن بنهید،‌ بهتر است معاشرت خود را با او قطع کنید.

پروفایل مرداد ماهی (۱۷)

عکس مرداد ماه

از یک چنین زنی هرگز نباید انتظار داشت که از کسی پیروی کند و تا حرفی از دهان شخصی بیرون آمد،‌ چشم بسته آن را قبول نماید. مردی که انتظار داشته باشد زن متولد مرداد شما فقط در پنجاه درصد موارد حرف هایتان را قبول می کند،‌ خود را آدم خیلی خوش شانسی بدانید زیرا او در صورتی که خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را کرده باشد، خود را همسر و مساوی شما می داند.

پروفایل مرداد ماهی (۱۹)

عکس مردادی 

اما از سوی دیگر این را هم باید بدانید که زن متولد مردادجواهر نایاب و گرانقیمتی است که در هر کوی و برزنی پیدا نمی شود و برای به دست آوردن آن باید قابلیت های فراوان داشت.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱)

عکس یه مرداد ماهی

زنی که در پنجمین ماه سال متولد شده باشد، می تواند غرشی مانند شیر و رفتاری بسان یک گربه داشته باشد. صدایش ممکن است بسیار دلنشین و دوست داشتنی باشد و چشمان وی پیوسته مخمور و پر احساس است.

پروفایل مرداد ماهی (۲۰)

عکس مرداد داره میاد

در وهله اول چنین به نظر می رسد که موجودی رام،‌ سر به زیر و بی آزار است، اما احتیاط را از دست ندهید. این حالت فقط ظاهر او را نشان می دهد و احتمالا به این علت چنین قیافه ای به خود می گیرد که می داند از این راه بیشتر جلب توجه می کند. اندکی به غرور او لطمه بزنید و یا سعی کنید که وی را در درجه دوم اهمیت قرار بدهید، آنوقت خوب خواهید دید که او هر چه باشد، خجول و سر به زیر نیست.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۲)

عکس تولد برای متولدین مرداد

بیشتر زنان متولد این ماه در همان ابتدای آشنایی خود با شما، بدون رودربایستی و با صراحت لهجه این نکته را گوشزد می کنند که مغرورتر از آن هستند که دست کم گرفته شوند، اما تعداد آن هایی که پنجه های تیز و برنده خود را لای انگشتان نرم خویش پنهان می دارند نیز کم نیست و همین ها هستند که باید جدا مواظبشان بود.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۳)

عکس تبریک تولد مرداد ماهی

اولین قدمی که شما به سوی دختر متولد مرداد بر می دارید، باید همراه با هدیه ای باشد. نوع این هدیه مهم نیست، همین قدر که گران قیمت و شیک باشد و شما به هنگام تقدیم آن لباس مرتب به تن داشته باشید و ظاهرتان از هر نظر آراسته باشد،‌ کفایت دارد.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۴)

عکس من یه مرداد ماهی ام

پس از این مرحله باید انواع خوش آمد گویی ها و کمپلیمان ها را مورد آزمایش و بررسی قرار بدهید. در این مورد لطفا سعی کنید مبتکر باشید. استفاده از کلمات معمولی، عامیانه و خودمانی بدون شک مانند دیواری بین شما و او فاصله می اندازد.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۵)

عکس مرداد ماهی جان 

بهتر است همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که با مقام شامخی سروکار دارید.جور در آمدن با یک چنین زنی کار آسانی نیست،‌ چه او از برخی جهات نیازمندی های ضد و نقیضی دارد. از طرفی خواهان تسلط و فرمانروایی است، در عین حال با تمام وجودش می خوهد که شما یک مرد واقعی با تمام صفاتی که برای یک مرد تعیین کرده اند، باشید و در ضمن فراموش نکنید که او یک زن است و نیاز به نوازش و شنیدن تعریف و تمجید دارد.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۶)

خصوصیات مرد متولد مرداد

شاید مرد متولد مرداد را ببینید که دارد حمام آفتاب می گیرد و یا مشغول سخنرانیهای پرشور است، ولی قطعا او را در انزوای یک بیابان نخواهید دید. به احتمال قریب به یقین، او روی صحنه رفته و یا در جمع دوستان و اقوامی است که دارند او را تحسین می کنند. او شاید پولش را خرج کند، ولی قطعا ملاحتش را در فضای خالی هدر نخواهد داد. او همیشه نیاز به تماشاگر دارد.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۷)

عکس مرداد ماهی من 

بفرمائید. مخلص کلام این که به دام انداختن شیر هیچ کاری ندارد. کافی است تماشایش کنید. او بر خلاف متولدین شهریور و بهمن، شادمانه و راحت خود را به دام یک عشق دلپذیر می اندازد، به شرط آن که ورق هایتان را خوب بازی کنید، یعنی او را ستایش کنید، تملقش را بگویید و به او احترام بگذارید.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۸)

عکس مرداد ماهی تولدت مبارک

آیا او آدم خودنمایی است؟ عینک آفتابیتان را به چشم بزنید و به نور درخشان او تسلیم شوید. آیا او یکی از آن شیرهای آرام و ساکت است؟ خیلی گول ظاهر آرام او را نخورید. یال های او را از جهت مخالفشان نوازش کنید تا ببینید که چطور جرقه های خشم به هر سو پراکنده می شوند.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۹)

عکس پسر مرداد

یادتان باشد که او فقط نقش آدمهای متواضع را بازی می کند. پشت رفتار مؤدب و صبورانه او، آتشی از غرور و تکبر نهفته است که با یک حرکت احمقانه زنی که گمان می کند می تواند بر او حکم براند، شعله ور می شود.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۰)

عکس مرداد ماهی دختر

مرد متولد مرداد یک شیر ژیان و سرکش، یک عاشق پاکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه است.اگر با مرد متولد مرداد ازدواج می کنید، فراموش نکنید که هرگز دم این شیر را لگد نکنید.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۱)

عکس دختر مرداد

مرد متولد مرداد ماه، بی عشق نمی تواند زندگی کند،‌و دل او از آئینه پاک تر و روشن تر است اما خشم او هم توفانی و سهمگین خواهد بود.او به دنیا آمد تا نوری در ورای رویت ها و ظرافتش را نثار تنهایی ها کند.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۲)

عکس مرداد ماهی پسر

بدون شک توصیف یک مرد متولد مرداد ماه نیست. شما ممکن است یک مرد متولد شده در این ماه را در حال گرفتن حمام آفتاب و یا ایراد یک سخنرانی جالب ببینید، اما یقین داشته باشید او را در تنهایی نخواهید دید. موضع او به احتمال خیلی زیاد در وسط صحنه و در میان جمع دوستان و آشنایانی است که پیوسته از وی تعریف و تمجید می کنند.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۳)

عکس تولد مرداد ماهی

او ممکن است که پولش را صرف هیچ و پوچ بکند اما مطمئن باشید که زندگی خود را برای هیچ و پوچ به هدر نمی دهد. برای مرد متولد برج اسد وحود ناظر و تماشاگر ضرورت دارد.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۴)

عکس مرداد ماهی یعنی 

به این ترتیب ملاحظه می کنید که تله ایکه برای یک شیر می گذارید، و چه نوعی باید باشد: «تماشاگر او باشید» و او درست بر خلاف مردان رام نشدنی متولد بهمن و شهریور، حاضر می شود که با کمال بردباری تمام رنج های یک عشق آتشین را تحمل کند، فقط به این شرط که شما در بازی عشق، بازیگر ماهری باشید.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۵)

عکس مرداد ماهی دخترونه 

به وی احترام بگذارید، تملق بگویید و تمجیدش کنید.آیا کارهای او به شدت آفتاب مرداد ماه داغ و پر حرارت است؟ عینک تیره آفتابی به چشم هایتان بزنید تا بتوانید از نور بی دریغش بهره مند شود. آیا او یکی از آن شیرهای آقامنش و ساکت است؟

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۶)

عکس مرداد ماهی پسرونه 

مراقب باشید این آقامنشی و سربزیری دست و بال شما را بند نکند تا ببینید چطور شروع به جرقه زدن می کند. به علاوه فراموش نکنید که در این حالت خاموشی و آقامنشی او نقش بازی می کند، و در ورای این سیمای مودب صبر غیر قابل تصوری وجود دارد که هر لحظه ممکن است از کنترل خارج شده و زن ملوس سبکسری را که تصور کرده است می تواند بر او حکمرانی کند،‌بسوزاند و خاکستر کند.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۷)

عکسهای مرداد

مرد متولد مرداد یک دوست بسیار خوش مشرب، یک مدافع، یک پشتیبان بسیار جدی و سر سخت و یک عاشق احساساتی می باشد. شما برای انداختن او به دام عشق محتاج به نصب تله های متعدد نیستند. او هر چند وقت یک بار آمادگی عاشق شدن را پیدا می کند.

عکس پروفایل مرداد ماهی (۱۸)

عکس مرد متولد مرداد 

مراقب این لحظه باشید، و پیدایش این احساس را در او با نور شمع و صدای دلنشین یک موزیک شاعرانه مخلوط کنید و ببینید که چطور گل سرخ عشق در قلبش شکوفا می شود. راستش این است که در یک چنین مواقعی شما خیلی هم به نور شمع و نوای ویلن احتیاجی ندارید،‌نور ماه با یک گوشه دنج هم کفایت می کند و همان نتیجه را می دهد.

عکس مرداد ماهی (۱)

عکس دختر متولد مرداد

اگر در زندگی متولد برج اسد عشق وجود نداشته باشد، به صورت متاثر کننده ای کنج عزلت اختیار می کند. برای او عملا دو راه بیشتر وجود ندارد. یا باید مورد پرستش واقع شود و یا بمیرد. وقتی عشق به قلب چنین مردی قدم گذاشت، در جیب هایش باز می گردد. او شما را به بهترین رستوران ها می برد، گرانترین عطرها و زیبا ترین گل ها را برایتان می خرد.

عکس مرداد ماهی (۲)

عکس شیر برای مرداد ماهی ها 

همراهتان به مجلل ترین تاتر ها می آید، هیجان انگیز ترین نامه های عاشقانه را می نویسد و به این تر تیب باید قلبی از سنگ خارا داشته باشید که بتوانید مقاومت کنید.طبیعی است که با دیدن چنین رفتاری از او، فورا پیش خود می پندارید که وی را دیوانه وار عاشق خود کرده اید. توصیه می کنیم که قدری بیشتر فکر کنید، زیرا عشق مردان متولد مرداد ماه هرگز خالی از دردسر نیست.

عکس مرداد ماهی (۳)

عکس شیر برای پروفایل مرداد

برای درک بهتر مطلب می توانید حرمسرایی را در نظر مجسم کنید. او ممکن است شما را به خلوتگاه خود ببرد، وجودتان را سرشار او عشق بکند، خوسته هایتان را خیلی بیش از حدی که انتظار دارید، برآورده سازد و بعد ناگهان متوجه بشوید که عملا در زندان قرار گرفته اید. آیا او حسود است؟ جواب این سئوال شما بله است.

عکس مرداد ماهی (۴)

عکس مرداد برای پروفایل 

او به شما می گوید که چه بپوشید، موهای خود را چطور درست کنید، چه کتابی بخوانید، چه کسانی را برای معاشرت برگزینید، و برنامه روزانه خود را چطور تنظیم کنید.

عکس مرداد ماهی (۵)

عکس فقط یه مرداد ماهی میتونه

او با اصرار می خواهد بداند که چرا خرید شما دو ساعت طول کشیده است در حالی که قبلا گفته بودید بیش از یک ساعت کار ندارید. می خواهد بداند که وقتی از منزل بیرون رفته اید، چه کسی را دیده اید و او به شما چه گفته است؟

عکس مرداد ماهی (۶)

عکس مرداد ماهی حسود

هیچ بعید نخواهد بود که ناگهان مثل یک طوفان سهمگین به غرش در بیاید. شما خیلی باید مواظب حرکات چشم های خودتان هم باشید. کافی است که یک روز شما را به هنگام پختن غذا در حالی که از پنجره به بیرون خیره شده اید، ببیند و خیال کند که دارید به مرد دیگری می اندیشید.

عکس مرداد ماهی (۷)

عکس مرداد ماهی یعنی

خلاصه همیشه و همیشه به خاطر داشته باشید که خشم او واقعا طوفانی و منهدم کننده است. این خصوصیت مردهای مردادی است که ممکن است دوست داشته باشید یا نداشته باشید .

عکس مرداد ماهی (۸)

عکس پسر مردادی

حتی جزئی ترین تحریک حسادت او نیز برای اینکه بدانید آیا هنوز شما را دوست می دارد یا نه، دیوانگی محض است. او اگر شما را دوست نداشته باشد، آشکارا می گوید و اصلا مایل نیست که مورد آزمایش قرار بگیرد.

عکس مرداد ماهی (۹)

عکس دختر مردادی

این امکان کاملا وجود دارد که او بدون توجه به موقعیت زمان و مکان مردی را که با شما گرم گرفته است، چنان نقش بر زمین کند که کارش به بیمارستان بکشد. از قدیم گفته اند: « کسی دم شیر را لگد نمی کند.»عشق و عاشقی با شیر همیشه همراه باشهد و شکر نیست، چه او همانقدر که یک گربه ملوس است.

عکس مرداد ماهی (۱۰)

عکس نوشته مرداد 

عکس نوشته مرداد ماهی
عکس نوشته مردادی ام

عکس مرداد ماهی (۱۱)
عکس نوشته مردادی ها
عکس نوشته مردادیا

عکس مرداد ماهی (۱۲)
عکس نوشته مرداد ماه
عکس نوشته خردادماهی

عکس مرداد ماهی (۱۳)
عکس نوشته مردادی جانم تولدت مبارک
عکس نوشته مردادیم

عکس نوشته مرداد ماهی (۱)
عکس نوشته مرداد ماهی ها
عکس نوشته مرداد پسر

عکس نوشته مرداد ماهی (۲)
عکس نوشته مرداد ماهیا
عکس نوشته جدید برای مرداد ماهی ها

عکس نوشته مرداد ماهی (۳)
عکس نوشته یه مرداد ماهی 
عکس نوشته دختر مردادی

عکس نوشته مرداد ماهی (۴)
عکس نوشته پسر مردادی
عکس نوشته غمگین مرداد 

عکس نوشته مرداد ماهی (۵)
عکس نوشته خاص مردادی
عکس نوشته تیکه دار  مرداد ی

عکس نوشته مرداد ماهی (۶)

پروفایل مرداد 

پروفایل مرداد ماهی
پروفایل مردادیا

عکس نوشته مرداد ماهی (۷)
پروفایل مردادی ها
پروفایل مردادی ام

عکس نوشته مرداد ماهی (۸)
پروفایل مرداد ماه
پروفایل مرداد ماهی جدید

عکس نوشته مرداد ماهی (۹)
پروفایل مردادیم
پروفایل مردادی

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۰)
پروفایل مرداد ماهی دخترونه
پروفایل مرداد ماهی ها

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۱)
پروفایل مردادی مغرور
پروفایل مردادی جذاب

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۲)
پروفایل دختر متولد مرداد
پروفایل تمرد متولد مرداد

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۳)

عکس پروفایل مرداد 

عکس پروفایل مردادی
عکس پروفایل مرداد ماهی

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۴)
عکس پروفایل مردادی ها
عکس پروفایل مرداد ماهی ها

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۵)
عکس پروفایل مردادی ام
عکس پروفایل مردادیا

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۶)

عکس پروفایل من یه مردادی ام
عکس پروفایل مرداد ماه

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۷)
عکس پروفایل مرداد ماهی دخترونه
عکس پروفایل مردادی دخترونه

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۹)

عکس مرداد دخترانه

عکس دختر مرداد ماهی
عکس نوشته دختر مرداد ماهی

عکس نوشته مرداد ماهی (۲۰)
عکس پروفایل ماه مرداد دخترونه
عکس پروفایل دختر مرداد ماهی

عکس نوشته مرداد ماهی (۲۱)
عکس دخترونه مرداد ماهی
عکس دخترونه مرداد

عکس نوشته مرداد ماهی (۲۲)
عکس دخترانه مرداد ماهی
عکس پروفایل مرداد دخترونه

عکس نوشته مرداد ماهی (۲۵)
عکس تولد مرداد دختر
عکس نوشته مرداد دختر

عکس نوشته مرداد ماهی (۲۴)

پروفایل شیر مرداد

پروفایل شیر برای تولد مرداد ماهی 
عکس پروفایل مرداد شیر

عکس نوشته مرداد ماهی (۲۳)

عکس شیر مرداد ماه
عکس شیر مرداد ماهی

عکس نوشته مرداد ماهی (۲۶)

آنچه باید در مورد مرداد بدانید ؟

 • مرداد یا اَمُرداد (در فارسی افغانستان:اسد)، پنجمین ماه سال خورشیدی و ۳۱ روزه است.
 • در این تقویم مرداد از روز ۱۲۵م سال شروع و تا روز ۱۵۵م سال را شامل می‌شود .
 •  مرداد دومین ماه تابستان و ماه میانه این فصل است.
 • برج فلکی مردادماه برج اسد (شیر) است.
 • در گاه‌شماری رسمی ایران نام این ماه از نام ماه پنجم گاه‌شماری اوستایی نو برگرفته شده‌است.
 • در گاه‌شماری زرتشتی هفتمین روز هر برج نیز مردادروز نام دارد.
 • در مردادروز از مردادماه، جشن مردادگان برگزار می‌شود.
 • ایزد این ماه امشاسپندبانو اَمِرتات است.
 • امرتات، در اسطوره‌های ایرانی و زرتشتی، ششمین امشاسپند است .
 • امرتات، نگهبان گیاهان و رستنی‌هاست و نماد پایندگی و بی‌مرگی است.

 

عکس نوشته مرداد ماهی (۱۱۸)

بیشتر بخوانید : 

عکس پروفایل متولدین فروردین | ۳۰ عکس نوشته متولدین فروردین 

پروفایل اردیبهشت |۴۴ عکس اردیبهشت + خصوصیات اردیبهشتی ها

پروفایل خرداد | ۴۴ عکس خرداد ماهی + خصوصیات متولدین خرداد

عکس نوشته تیر ماهی|۶۰ پروفایل متولد تیر+ خصوصیات متولدین تیر

عکس مرداد ماهی | ۷۷ عکس پروفایل مردادی ها + خصوصیات مرداد 

عکس پروفایل شهریوری ها + خصوصیات مردان و زنان متولدین شهریور

پروفایل ماه مهر | ۵۰ پروفایل متولدین ماه مهر + خوصیات مهر ماهی ها

پروفایل آبانی  | ۷۰ عکس پروفایل آبانی ها  +  خصوصیات متولیدن آبان

پروفایل آذر ماهی |۵۰ عکس پروفایل آذر ماهی +خصوصیات متولدین آذر

پروفایل دی ماهی |۵۰ عکس پروفایل دی ماه+ خصوصیات دی ماهی ها

پروفایل بهمن ماه | ۳۰ عکس نوشته بهمن + خصوصیات بهمن ماهی ها

پروفایل اسفند ماهی|۵۵ عکس پروفایل اسفند + خصوصیات اسفند ماهی


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.