پاک سازی بدن چیست ؟؟

با مواد غذایی ساده چطور به پاک سازی بدن کمک کنیم؟

در این نوشته ما به شما خواهیم گفت پاک سازی بدن چیست و اینکه چطور پاک سازی بدن را با استفاده از خوردن مواد غذایی ساده انجام دهید. سم زدایی با رژیم غذایی درست که خوردن مواد غذایی را کم می کند، طرفدار زیادی در بین مردم دارد. در این مورد مدرکی ثابت نشده اما به خوبی سموم بدن را خارج می کند. با سم زدایی کاهش وزن سریع تری خواهیم داشت و سوخت و ساز بدن را پایین می آورد. یادتان باشد وزنی را که از دست داده اید دوباره برمی گردد.

پاک سازی بدن یعنی چه ؟

پاکسازی بدن چیست

 

برنامه سم زدایی

با پزشک خود صحبت کنید.

حتما درمورد سم زدایی با پزشک خود صحبت کنید. زیرا پزشک برنامه خوبی برای شما انتخاب می کند. امکان دارد که سم زدایی برای سلامتی شما مشکل داشته باشد. متخصص تغذیه به شما رژیم های غذایی و ورزش های خوبی را پیشنهاد می کند.

سم زدایی با نوشیدنی را تست کنید.

سم زدایی همراه با نوشیدنی یکی از محبوب ترین کارها می باشد. نوشیدنی باعث می شود که بدن شما مواد مغذی را جذب و همچنین اجازه از غذاهای سفت را به شما نمی دهد. هدف اصلی سم زدایی بیشتر کردن مواد مغذی می باشد. می توان با تحقیق درباره میوه جات و سبزیجات آن ها را در بدن خود به دست آورید. با رژیم آب میوه شما نمی توانید پروتئین را جذب کنید و شما نباید بیشتر از سه روز از این سم زدایی استفاده کنید. برای ادامه این سم زدایی باید برنامه ریزی کرده و تمام مواد مغذی را تامین کنید. به دلیل بودن قند فراوان در آبمیوه،این رژیم غذایی وزن شما را کاهش نمی دهد.

سم زدایی با مواد غذایی جامد را تست کنید.

بسیاری از رژیم های غذایی هستند که بدن را از هرچه مواد غذایی فرآورده شده می باشد سم زدایی می کند.معمولا این سم زدایی شامل میوه جات ها، سبزیجات و پروتئین ها می باشد که باعث سم زدایی بدن می باشد. زمانی که می خواهید توده عضلانی خود را حفظ کنید،این رژیم خوب است.این رژیم به شما اجازه می دهد که از پروتئین استفاده کنید. این رژیم در مدت طولانی خوب می باشد و برخلاف آب میوه و مایعات می توانید تمام مواد غذایی بدن را تامین کنید. در این صورت فقط مواد غذایی مشکل زا از بین می رود.

از مواد سمی دور شوید.

از مصرف کافئین و الک دوری کنید، و از مواد مخدر نیز استفاده نکنید. اگر از دارویی استفاده می کنید، از پزشک خود درباره تاثیر پاک سازی و سم زدایی آن بر روی بدن بپرسید. چیست 

لایه برداری زبان را امتحان کنید.

زمانی که مواد غذایی خود را سم زدای می کنید، یک لایه بر روی زبانتان بوجود می آید که آن طبیعی می باشد. این لایه باکتری است و باعث بوی بد دهان و تغییر رنگ آن خواهد شد. برداشتن لایه از زبان این مشکل را حل کرده، پس بهتر است مسواک زدن بر روی زبان را انجام دهیم، زیرا کمک می کند.

مواد غذایی جامد را به رژیم غذایی خود به آرامی اضافه کنید.

بعد از پاک سازی بدن ، سخت است مواد غذایی جامد را تحمل کنیم. برای چند روز اول بهتر است از سوپپ و آجیل استفاده کرد.بعد از ۶روز میوه را اضافه و در آخر پروتئینی همچون ماهی و تخم مرغ را تست کنید. بعد از سم زدایی بهتر است کم کم ومواد غذایی را در برنامه رژیم خود بیاوریم تا بفهمیم برایمان مشکل ساز نیستند.

 

سم زدایی بدن

 

در مورد پاک سازی بدن بیشتر بدانید 

پاک سازی و سم زدایی برای چه افرادی خطرناک است:

۱- خانم های باردار

۲- افرادی که بدن ضعیفی دارند.

۳- افرادی که مشکلات قلبی دارند.

سم زدایی برای اکثر افراد شروع خوبی است.

بهترین روش سم زدایی چیست؟

پاک سازی بدن یا سم زدایی کامل ۱۰ روزه می باشد که می توان از آب لیمو و فلفل استفاده کرد. آب لیمو و فلفل سم زدایی را انجام می دهد.ت رکیبات آن در ایران وجود ندارد. می توان برای سم زدایی از آب و نمک برای دفع سموم استفاده کنید. بعد از ۱۰روز باید شما رژیم سالم تری داشته باشید.

عوارض سم زدایی چه می تواند باشد؟

سم زدایی می تواند عوارض زیادی داشته باشد.سم زدایی باعث به وجود آمدن خستگی در بدن شما می شود. و می تواند سردرد، اسهال و نفخ نیز شود.

نکات مهم در مورد پاک سازی بدن چیست

۱- یواش یواش مواد غذایی فرآورده را قطع کنیم.

۲- قبل از سم زایی با پزشک خود صحبت کنید.

 

برای پاکسازی بدن چی بخوریم؟

 

بیشتر بخوانید : 

پاکسازی بدن | روش طبیعی و سریع پاکسازی بدن از سموم

پاکسازی کبد | ۴ روش ساده برای پاکسازی و سم زدایی از کبد شما

سم زدایی کبد | چگونه کبد مان را پاکسازی و سم زدایی کنیم ؟

سم زدایی بدن | چگونه بدنم را سم زدایی کنم ؟ (۳ روش طبیعی)

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.