مانتو بارداری بلند | ۳۵ مدل لباس بارداری بلند و پوشیده شیک ترک

 مانتو بارداری بلند | ۳۵ مدل لباس بارداری بلند و پوشیده شیک ترک

مدل مانتو های بلند همیشه جزء محبوب ترین انتخاب های بانوان است چرا که پوشیدگی و راحتی لذت بخشی را ایجاد میکند بخصوص در طول دوران حاملگی یک مدل مانتو بارداری بلند که شیک و زیبا و مجلسی هم باشد میتواند ایده آل هر خانمی بارداری باشد ، ما هم در این نوشته ۳۵ مدل مانتو بارداری بلند و پوشیده و شیک از برند های ترکیه ای که در تولید پوشاک مربوط به حجاب همیشه پیشگام هستند جمع آوری کرده ایم که تقدیم حضور شما میکنیم امیدوارمی این نوشته مورد توجه شما قرار گیرد و بتوانید ایده های خوبی برای دوخت مانتو بارداری راحت و بلند از این تصاویر دریافت کنید . با ما همراه باشید .

مانتو بارداری بلند

مانتو بارداری بلند

میدانم ممکن است هر کدام از شما سبک و سیاق خود را انتخاب مانتو داشته باشید ، مثلا یکی همیشه اسپرت پوش است و یک کمد پر شلوار جین و مانتو نخی ساده دارد  و دیگری همیشه مثل مهمانی ها لباس میپوشد و گیپور و ساتن را بیخیال نمیشود و خلاصه هر کسی استایل و سلیقه شخصی خود را در لباس پوشیدن دارد اما در دوره بارداری بهتر است این مدل تیپ زدن ها را بیخیال بشوید و بگذارید نی نی کوچولو توی دل شما هم یک نفسی بکشد .

در واقع نه لباس های تنگ و جین انتخاب های خوبی برای ۹ ماه حاملگی هستند نه شما میتوانید در یکی مانتو ساتن گیپور درست نفس بکشید و راحت باشید. پس کمی انعطاف بخ خرج دهید و بروید سراغ مانتو های گشاد و بلند و رها از جنس های نخی و کمترین مقدار الیاف مصنوعی که به تنفس و تعرق پوست و جریان خون طبیعی شما کمک میکند.

باور کنید اگر این نه ماه خیلی هم خفن هم لباس نپوشید چیزی از دست نداده اید و سلامتی و راحتی خود و کودکان بر هر موضوع دیگری مقدم است . بجز این ها فراموش نکنید هر دوره استایل خودش را میطلبد و مدل مانتو بارداری بلند و گل و گشاد نخی گلی گلی و خال خالی الان بهترین تیپی است که میتوانید بزنید و خیلی هم با آن دل قلنبه ناز و دلبر خواهید شد اگر شک دارید مدل لباس های این نوشته را نگاه کنید شاید نظرتان به کل تغییر کرد .

مانتو بارداری بلند و گشاد

مانتو بارداری بلند و شیک

این فقط مختص زنان ایرانی نیست همه جای دنیا زنان در ماه های اول بارداری همه تلاش خود را میکنند که لباسی انتخاب کنند که دیگران متوجه باردار بودن آنها نشوند اما به نظرم بهتر است هر چه زودتر با ظاهر جدید خود کنار بیایید و یک لباس مناسب که به شما حس راحتی و آزادی بدهد و هم شما را در نشست و برخواست مغذب نکند انتخاب کنید .

مانتو بارداری بلند
مانتو بارداری بلند مجلسی

انتخاب یک مانتو مجلسی و بلند بخصوص برای مهمانی ها و دور همی های خانوادگی و بیرون رفتن با دوستان اهمیت پیدا میکند ، در این صورت یک لباس بلند شما را کشیده تر نشان میدهد و از این که خیلی قلنبه دیده شوید جلوگیری میکند به علاوه شما در این لباس خوش تیپ تر محفوظ تر و متناسب تر دیده میشوید . به هر حال شما که نمیتوانید کل ۹ ماه بارداری در خانه بمانید و با کسی رفت و آمد نکنید .

مانتو بارداری بلند تابستانه ،  مانتو بارداری بلند تابستانه

مانتو بارداری بلند و گشاد شیک
مانتو بارداری بلند شیک

این که شما مجبورید در دوران بارداری مانتو های گشاد و بلند بپوشید به این معنا نیست که باید با ظاهر خوب و شیک پوشی خداحافظی کنید حداقل تصاویر این نوشته ده ها ایده خوب به شما خواهد داد که میتوانید با انتخاب آنها در عین راحتی و آزادی عمل و حس خوب ، شیک پوش هم باشید .

مانتوی بارداری بلند

مانتو بارداری شیک و بلند مجلسی
مانتو بارداری بلند و اسپرت

اگر از آن مامان های همیشه اسپرت پوش بوده اید و حالا مجبورید با شلوار های جین و تیپ های ورزش مدتی خداحافظی کنید میتوانید برای دوخت مانتو بارداری بلند و گشاد خود سراغ جنس هایی مثل لی یا جین یا کتان کبریتی که ظاهری اسپرت تر و دخترانه تر دارند بروید در این صورت در عین راحتی حسی دخترانه و اسپرت خواهید داشت مثل مدل مانتو بارداری پایین از جنس لی کاغذی. این جنس های پیشنهادی بخصوص برای پاییز بسیار مناسب و مطلوب خواهند بود.

مانتو های بارداری بلند

مانتو بارداری اداری و رسمی بلند
مانتوی بلند بارداری 
مانتو بارداری حریر بلند

خوب یک ترند قدیمی ولی نوستالژیک برای لباس و مانتو بارداری استفاده از پارچه های نخی گل گلی و خال خالی زیبا و دخترانه است این تیپ و استایل را برای طرفداران رنگ های شاد و پارچه های خال خال و گلدار دخترانه و نیز دختران همیشه اسپرت پوش پیشنهاد میکنم . شک نکنید اینطوری یک مامان دلبر و زیبا با استایل خاص و جدید خواهید شد . امتحان کنید .

مانتو بارداری شیک خال خالی

مدل مانتو بارداری بلند

در ادامه نظر شما دوستان و همراهان عزیز دلبرانه را به تماشای ده ها مدل مانتو بارداری بلند شیک و دخترانه و زیبا جلب میکنم به این امید که بتوانید ایده های خوب و جدید و به درد بخوری در مورد لباس حاملگی در مهمانی ها ، مجالس و عروسی های مختلط در اختیار شما قرار دهد . خوشحال میشوم نظرات شما را پیرامون این مطلب از دلبرانه با ما در میان بگذارید . سپاسگذارم.

مانتو بارداری بلند شیک

مدل مانتو بارداری بلند و پوشیده

مانتو بارداری صورتی شیک
مدل مانتو بارداری بلند شیک
مدل مانتو بارداری بلند جدید

مانتو بارداری بلند گشاد
مدل مانتو بارداری بلند تابستانه
مدل مانتو بارداری حریر بلند

مانتو بارداری بلند
مدل مانتوی بارداری بلند
مدل مانتوهای بارداری بلند

مانتو بارداری پوشیده بلند
مدل مانتو بارداری شیک و بلند
مدل مانتوی بارداری مجلسی و بلند

مانتو بارداری مجلسی بلند

مانتو حاملگی بلند

مانتو بارداری بلند و گشاد

مانتو حاملگی اسپرت بلند
مانتوی بلند حاملگی

مانتو بارداری بلند شیک
مانتوی حاملگی ترک بلند
مانتو حامگلی بلند تابستانه

مانتو بارداری بلند حریر
مانتو حاملگی بلند پاییزه
مانتو حاملگی بلند مجلسی

مانتو بارداری بلند شیک
مانتو حاملگی بلند شیک
عکس مانتو حاملگی بلند

مانتو بارداری شیک و پوشیده

مدل مانتو حاملگی بلند

مانتو بارداری مشکی بلند

مدل مانتو حاملگی مدل جدید بلند
مدل مانتو حاملگی حریر بلند

مانتو بارداری پوشیده

مدل مانتوی حاملگی بلند
مدل مانتو حاملگی بلند و شیک

مانتو بارداری بلند پوشیده ترکیه ای

مدل مانتو حاملگی بلند شیک
مدل مانتو حاملگی بلند جدید

مانتو بارداری ترک شیک

مدل مانتو حاملگی بلند تابستانه
مدل مانتوی حامگلی بلند پاییزه

مانتو بارداری بلند مجلسی

مانتو بارداری گشاد

مانتو بارداری گشاد و شیک

مانتو بارداری بلند دخترانه خال خالی
مانتوی گشاد بارداری
مانتو گشاد بارداری جدید

مانتو بارداری بلند مجلسی
مانتو حاملگی گشاد
مانتوهای گشاد بارداری

مانتو بارداری بلند شیک
مدل مانتو بارداری گشاد
عکس مانتو گشاد بارداری

مانتو بارداری بلند دخترانه

مانتو بارداری پوشیده

مانتو بارداری بلند سارافونی

مانتو مجلسی بارداری پوشیده
مدل مانتو بارداری پوشیده

مانتو بارداری بلند شیک مجلسی

مانتو بارداری مجلسی

مانتو بارداری مجلسی شیک
مانتو بارداری مجلسی جدید

مانتو بارداری بلند سارافونی
مانتو مجلسی بارداری ایرانی

مانتو بارداری محجبه

مانتو بارداری بلند شیک جدید

مانتو بارداری خال خال

مانتو بارداری خال خالی ، مانتو بارداری گل گلی

مانتو بارداری بلند شیک

مانتو بارداری گلدار

مانتو بارداری نخی گلدار
مانتو حاملگی گلدار

مانتو بارداری بلند ترک
مدل مانتو بارداری گلدار
مانتو بارداری با پارچه گلدار

                                  مانتو بارداری بلند مشکی

 

۱۱ نکته که باید در دوران بارداری جدی بگیرید

حالا که در آستانه نی نی دار شدن قرار دارید ممکن است یک سری نگرانی و دل مشغول داشته باشید و برای آنها به دنبال یک پاسخ به درد بخور باشید اینجا پاسخ به ۱۰ نگرانی در دوران بارداری از سایت خوب ونوس باز نشر شده است که میتواند جواب چند سوال سواده پیرامون باردرای و مشکلات و دغدغه های آن باشد . چرا که همه ما میدانیم اولین تجربه‌ی بارداری کمی نگرانی به همراه خود دارد. با رعایت کردن این نکات بارداری می‌توانید با خیال آسودگی این دوره را پشت سر بگذارید.

۱- معاینه‌های ماهانه پزشک را جدی بگیرید:

خیلی از زوج‌ها حتی پیش از اقدام برای بارداری به پزشک مراجعه می‌کنند تا بارداری سالم و بی پیچیدگی‌ای را داشته باشند. وقتی بارداری شما تایید شد شما باید منظم دکتر خود را ببینید. بهترین پزشک را انتخاب کنید و هرگز معاینه‌های ماهانه را پشت گوش نیاندازید. این کار برای سلامتی مادر و فرزند مفید است و میتوان از ابتدا هر گونه اختلالی را محدود کرد.

۲- از تاریخچه پزشکی اقوام خود اطلاع داشته باشید:

یکی از مهمترین چیزهایی که حین بارداری باید به یاد داشته باشید پرس و جو از بارداری مادر، مادربزرگ و خاله هاست. با این کار تمام اطلاعات درباره‌ی اختلالات ژنتیکی آشفتگی‌های زایمانی در خانواده‌ی خود را به دست می‌آورید و برای هرگونه مشکل احتمالی آماده میشوید.

۳- واکسیناسیون:

با هر قرار ماهانه دکتر به شما واکسن‌هایی که باید دریافت کنید را اطلاع میدهد. واکسن کزاز یا آنفلونزا که از بیماری مادر جلوگیری می‌کند. به یاد داشته باشید که بیماری مادر باردار می‌تواند باعث آسیب جدی جسمی و روحی به جنین شود.

هر چند واکسن‌های ویروسی ضعیف شده یا باکتری‌های زنده در حین بارداری توصیه نمی شوند اما در نهایت دریافت باقی واکسن‌ها و جلوگیری از ریسک بیماری باعث آرامش شما خواهند شد.

۴- سن دقیق بارداری خود را پیدا کنید:

بارداری به سه دوره کلی سه ماهه تقسیم می‌شود. با گذراندن هر دوره کلی تغییرات جسمی زیادی در بدن شما به وجود می‌آید. تغییر سطح هورمونی، فشار خون، تنفس و سوخت و ساز غذایی. باید کسی تمام این تغییرات را مشاهده و ثبت کند تا به دقت راجع به شما نظر بدهد و به شما کمک کند. با این کار زمان حدودی زایمان هم به دست می‌آورید که معمولا بین ۳۷ تا چهلمین هفته‌ی بارداری پیش می‌آید.

۵- خونریزی در ماه‌های اول بارداری:

اصولا نشانه‌ی بارداری قطع شدن خونریزی ماهانه است اما بعضی از خانم‌ها در مراحل اولیه‌ی بارداری خود شاهد خونریزی هستند که باعث سردرگمی آنها می‌شود. البته از روی رنگ آن که متفاوت با باقی خونریزی هاست قابل تشخیص است، هر چند مشاوره با یک دکتر بهترین کار است.

۶- چقدر اضافه وزن طبیعی است؟

بیشتر خانم ها، مخصوصا در بارداری اول خود نگران اضافه وزن هستند و خیلی مشتاق به کم کردن وزن پس از بارداری. اضافه وزن شما به BMI شما پیش از بارداری بستگی دارد. اگر شما اضافه وزن دارید توصیه می‌کنیم کالری روزانه‌ی کمتری از فردی با وزن نرمال دریافت کنید. ایده‌ی اصلی این است که جنین مواد غذایی مورد نیازش را دریافت کند و رشدی سالم داشته باشد. خوردن غذای درست و توجه به احتیاجات بچه تان یکی از اولویتهای شماست.

۷- چی بخورم؟ چی نخورم؟

در کنار ویتامین‌ها و مکمل هایی که دریافت می‌کنید، شما باید چیزهای مغذی و کامل در رژیمتان بگنجانید. در صورت نیاز، پزشک شما رژیمی مختص نیازهایتان به شما ارائه می‌کند. البته شما باید از الکل، کافئین و هر چیزی که باعث مشکلی برای بچه شود دوری کنید.

۸- فعالیت فیزیکی را در برنامه تان بگنجانید:

تمرینهای روزانه‌ی شما به درست کار کردن اجزای بدنتان کمک می‌کند. به یاد داشته باشید که زایمان پروسه‌ای دشوار است و انرژی زیادی از شما می‌گیرد. فقط بدنی سالم و آماده می‌تواند این سختی را تحمل کند. تمرین‌های روزانه می‌تواند تسکین بخش شما باشد و بعضی از ناراحتی‌های دوره‌ی بارداری را از بین ببرد. نرمش‌ها می‌توانند ماهیچه‌های شما را برای دردهای بارداری قوی کنند و نتایج تحقیقات نشان می‌دهند که تمرین‌های صحیح در دوره‌ی بارداری در رشد همه‌ی بدن فرزندتان تاثیر مثبت می‌گذارد.

۹ – سختی‌های دوران بارداری:

باردار بودن آسان نیست. یقینا سختی هایی در طول این دوره تجربه می‌کنید. فعالیت هایی مثل ایستادن یا نشستن طولانی مدت برای شما یا ممنوع خواهد بود یا به سختی انجام می‌گیرد. تهوع و یبوست هم در طول این دوره انرژی شما را تخلیه می‌کند. خوردن غذاهای سلامت و استراحت به مقدار کافی می‌تواند این سختی‌ها را برای شما آسان کند.

۱۰- سفر در دوران بارداری:

مسافرت در مراحل اولیه مشکلی ندارد اما با نزدیک شدن به زمان زایمان احتمال خطر برای شما بالا می‌رود. بیشتر شرکتهای هواپیمایی به بانوان ۳۶ هفته باردار اجازه‌ی پرواز نمی دهند. اگر سفر شما غیرقابل اجتناب است با دکتر خود مشورت کنید و گاهی حتی گواهی پزشک برای مسافرت الزامی است.

۱۱- برای هر چیزی وقت مناسب آن را در نظر بگیرید:

تحقیقاتی منتشر شده نشان می‌دهد که نوزاد مادران بارداری که تا ماه هشتم در حال کار کردن بوده‌اند، به طور میانگین ۳۰۰ گرم سبکتر از نوزادان دیگر بوده‌اند. بارداری فشار زیادی بر بدن شما می‌آورد و شما نباید با استرس کار فشاری مضاعف بر بدن خود بیاورید. اگر نمی توانید مرخصی طولانی مدت برای بارداری بگیرید حتما در بازه هایی کوتاه مدت استراحت مطلق به خودتان بدهید.

مانتو بارداری بلند

مطالب مرتبط : 

مانتو بارداری جدید | ۲۵ مدل جدید مانتو بارداری شیک و مانتو حاملگی نخی

مدل مانتو بارداری | ۳۳ عکس مانتو بارداری ایرانی و شیک + مانتو بارداری بازیگران

لباس حاملگی | ۴۰ مدل زیبا و شیک لباس بارداری بلند و ایرانی

مانتو بارداری | ۴۰ مدل مانتو ی بارداری شیک برای دوران حاملگی

مانتو بلند مجلسی | ۲۵ مدل مانتو بلند جلو بسته و سنتی از برند ” نورا “

مانتو بلند | ۴۰ مدل مانتوهای بلند مجلسی و دخترانه از برند ایرانی MESHKAT

مدل مانتو بلند | ۲۲ مدل مانتوی بلند دخترانه شیک و اسپورت ۹۷ – ۲۰۱۸

مانتو بلند زنانه | ۴۰ مدل مانتو بلند پوشیده عبایی مناسب میزبانی در مهمانی ها

مدل مانتو بلند عربی زنانه مناسب برای مجالس و مهمانی ۱۳۹۸

مدل مانتو بلند زنانه ترک | ۲۴ مدل مانتو و تونیک بلند ترک پاییزه ۲۰۱۸


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.