لباس حاملگی | ۴۰ مدل زیبا و شیک لباس بارداری بلند و ایرانی

لباس حاملگی | ۴۰ مدل زیبا و شیک لباس بارداری بلند و ایرانی

وقتی دنبال مدل لباس حاملگی آن هم از نوع ایرانی آن هستیم ممکن است در اینترنت به مدل لباس های بارداری از نوع اروپایی برخوریم که اغلب جذب و تنگ و کوتاه بوده و راحتی چندانی برای مادران فراهم نمیکند و تناسب چندانی با فرهنگ و عرف جامعه ما ندارد این است که بهتر است در میان مدل لباس های ایرانی یا حداقل مدل لباس های بارداری در کشور های شرق مثل لباس های عربی و ترکی دنبال مدل مورد نظر خودمان باشیم .

به همین دلیل در این نوشته از دلبرانه سراغ مدل لباس حاملگی از نوع بلند و راحت ایرانی آن هستیم با هم ۴۰ مدل بسیار شیک و چشم نواز لباس بارداری را تماشا خواهیم کرد و در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

لباس حاملگی (۱)

لباس حاملگی

لباس مناسب برای حاملگی چیست؟

حاملگی از مراحل زیبای زندگی زن است. در طول این مرحله بدن تحت تحول فیزیکی قرار می گیرد و لباس های نرم و راحت را می طلبد. بهترین لباس برای زنان باردار لباسی است که اجازه می دهد تا منطقه شکم و پهلو ها  راحت باشند ، و این برای مادر و نوزاد ضروری است.

در گذشته، اکثر زنان باردار ترجیح میداند لباس های قدیمی خود  را بپوشند و حتی قصد خرید لباس های بارداری را نداشتند. این موضوع عمدتا به این دلیل است که آنها در طول بارداری احساس خجالت می کردند.

با این حال این مورد امروزه وجود ندارد ، و بسیاری از زنان باردا مشغول به کار در اجتماع ، محصل و دانشجو یا حتی زنانی که نیاز به مسافرت های داخلی و بین المللی دارند در میان زنان بارداری وجود دارند که هر کدام دنبال انتخاب لباس مناسب در طول دوره بارداری هستند. و انتخاب لباس بارداری امروزه مساله مهمی برای خانم ها محسوب میشود.

لباس حاملگی (۲)لباس حاملگی (۳)

لباس حاملگی شیک

این موضوع که امروزه لباس های مناسبی برای طول دوران بارداری و پس از آن وجود دارد بسیار مطلوب به نظر میرسد . اکثر زنان باردار امروز دیگر سعی در پنهان کردن یا پوشیدن حاملگی خود ندارند؛ در عوض، آنها انواع مختلف لباس را انتخاب می کنند که متناسب با شکل جدید بدنشان است.

لباس حاملگی (۴)لباس حاملگی (۵)
لباس حاملگی مجلسی

انتخاب لباس بارداری درست:

مهمتر از همه این است که بهترین لباسها را برای پوشیدن در طول بارداری انتخاب کنید. انتخاب لباس حاملگی در طول این دوران نیز سرگرم کننده است، زیرا اعتماد به نفس و احساس زیبایی را در زنان باردار افزایش می دهد. زیرا آنها به جای پنهان کردن و خجالت کشیدن از شکم بزرگ دنبال لباس های شاد و زیبایی میگردند که فرم جدید بدنشان را به خوبی نشان دهد .  در اینجا چند نکته برای انتخاب لباس حاملگی را با هم خواهیم خواند :

  • لباس های سبک و راحت را انتخاب کنید و از فکر این که باید لباس های بسیار شیک و مجلل بپوشید اجتناب کنید .
  • می توانید لباس های سنتی و محلی منطقه خود را انتخاب کنید که متناسب با سبک زندگی شما طراحی شده است و مناسب بودجه شما ست.
  • از لباسهایی که تنگ و چسبنده هستند باعث فشار به معده و شکم شما میشوند اجتناب کنید .
  • همچنین لباس های تنگ باعث جلوگیری از تهویه و تعرق راحت بدن و اختلال در گردش خون میشود آنها را کنار بگذارید .

لباس حاملگی (۶)لباس حاملگی (۷)
لباس حاملگی جدید

جنبه های مختلف برای انتخاب لباس حاملگی مناسب برای شما:

شما می توانید لباس های بارداری خود را با توجه به شیوه زندگی، فرهنگ ، بودجه ، سلیقه و غیره انتخاب کنید. همچنین می توانید طبق دستورالعمل ها و قوانین لباس فرم حرفه ای خود لباس های خود را انتخاب کنید، به عنوان مثال اگر در بخش تولیدی یا اداری یک شرکت مشغول به کار هستید، بدیهی است که شما نیاز به دقت بیشتر برای انتخاب لباس مناسب خودتان با حفظ قواعد کاری دارید .اما هیچ چیز نباید هرگز راحتی شما را به خطر بیاندازد!

لباس حاملگی (۸)لباس حاملگی (۹)
لباس حاملگی ایرانی

یکی از مهمترین عواملی که باید هنگام انتخاب لباس مادر پس از زیمان یا بارداری در ذهن داشته باشید، راحتی شما در هنگام پوشیدن آنها است. لباس های یقه گشاد و دکمه دار و یا بند داری انتخاب کنید که پوشیدن آنها برای شما راحت باشد. لباس هایی را انتخاب کنید که به شما امکان تنفس راحت و تهویه بدن بدهد.

لباس حاملگی (۱۰)لباس حاملگی (۱۱)
لباس حاملگی حریر

توجه به بودجه در انتخاب لباس بارداری :

اغلب زنان در مراحل مختلف بارداری خود در مورد وضعیت بدن خودشان آگاهی دارند و به همین دلیل است که توصیه می شود برای لباس حاملگی از انواع با کیفیت مناسب استفاده کنید. چندین گزینه در دسترس برای انواع بودجه در فروشگاه های خرده فروشی و وب سایت های خرید آنلاین وجود دارد . سعی کنید از الیاف طبیعی استفاده کنید. که خنک تر و با قیمت های مناسب تری در بازار وجو دارند .

لباس حاملگی (۱۲)لباس حاملگی (۱۳)
لباس حاملگی بلند

لباس حاملگی و مد:

مد در انتخاب لباس همیشه نقش مهمی ایفا می کند،  اما به خاطر داشته باشید که شما و سلامت کودک شما مهم ترین اصل در انتخاب لباس است نه مد و شیک پوشی .مثلا شلوار زایمان در کمر باید شل و الاستیک باشد نباید حرکت کودک را محدود یا جریان خون را به معده محدود کند.

لباس حاملگی (۱۴)
لباس حاملگی ۲۰۱۷
لباس حاملگی ۲۰۱۸

همان طور که مشاهده میکنید مدل های موجود در این نوشته شامل مدل های لباس بارداری (حاملگی ) از نوع شرقی و عربی است ، این مدل لباس ها که اغلب مثل عبا های عربی بلند و گشاد و راحت هستند انتخاب های بسیار خوبی هم به عنوان لباس مجلسی و هم به عنوان لباس خانه برای دوران بارداری محسوب میشود ، و با فرهنگ و عرف پوشش در در جوامع شرقی سازگار تر است .

لباس حاملگی (۱۵)
لباس حاملگی مجلسی جدید

در ادامه نظر شما را به دیدن مدل های بیشتری از لباس های خانگی و مجلسی دوران بارداری دعوت میکنم که امیدوارم برای شما مفید باشد و ایده های خوبی از آن بگیرید .

لباس حاملگی (۱۶)لباس حاملگی (۱۷)
لباس حاملگی

لباس حاملگی (۱۸)
لباس حاملگی مجلسی

لباس حاملگی (۱۹)لباس حاملگی (۲۰)
googleمدل لباس حاملگی

لباس حاملگی (۲۱)لباس حاملگی (۲۲)
lمدل لباس حاملگی

لباس حاملگی (۲۳)
لباس بارداری ۱۳۹۸
لباس بارداری ۱۳۹۷

لباس حاملگی (۲۴)
مدل لباس حاملگی ۱۳۹۸

لباس حاملگی (۲۵)
لباس حاملگی ۲۰۱۹
لباس حاملگی ۲۰۱۸
لباس حاملگی ۲۰۱۷

لباس حاملگی (۲۶)
لباس بارداری ۲۰۱۹
لباس بارداری ۲۰۱۸
لباس بارداری ۲۰۱۷

لباس حاملگی (۲۷)
لباس بارداری ۲۰۱۸ مجلسی
مدل لباس حاملگی ۲۰۱۹

لباس حاملگی (۲۸)
لباس حاملگی ۹۹
لباس حاملگی ۹۸
لباس حاملگی ۹۷

لباس حاملگی (۲۹)
لباس بارداری ۹۸
لباس بارداری ۹۷

لباس حاملگی (۳۰)لباس حاملگی (۳۱)

مدل لباس مهمانی حاملگی ۹۸

لباس حاملگی (۳۲)
لباس مجلسی حاملگی سال ۹۹

لباس حاملگی (۳۳)
لباس جدید حاملگی مجلسی ۹۷

لباس حاملگی (۳۴)
لباس شیک حاملگی مجلسی ۹۸

لباس حاملگی (۳۵) لباس حاملگی (۳۶) لباس حاملگی (۳۷) لباس حاملگی (۳۸) لباس حاملگی (۳۹) لباس حاملگی (۴۰) لباس حاملگی (۴۱)

همچنین بخوانید :

مدل مانتو بارداری | ۳۳ عکس مانتو بارداری ایرانی و شیک + مانتو بارداری بازیگران

مانتو بارداری | ۴۰ مدل مانتو ی بارداری شیک برای دوران حاملگی

تیشرت بارداری | ۳۰ مدل تیشرت فانتزی و بامزه دوران حاملگی

لباس بارداری | ۴۰ مدل لباس شیک باردرای + ۲ فیلم آموزش لباس بارداری

لباس بارداری مجلسی | ۶۰ مدل لباس مجلسی شیک برای دوران حاملگی

آموزش مانتو بارداری | آموزش مدل های مانتوهای بارداری با الگو

لباس بارداری برای محرم | ۲۲ مدل لباس باردرای مشکی برای ایام محرم


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.