لباس راحتی منزل زنانه و دخترانه جذاب ۲۰۱۷

کلکسیون مدل لباس راحتی منزل زنانه ۲۰۱۷

لباس های راحتی برای دختر خانم ها یکی از ضروریات لباس های منزل به حساب می آید. از انواع مدل های لباس راحتی دخترانه و زنانه که در بازار وجود دارد دختر خانم ها مدل های ترکیه ای و کرده ای و ایرانی رو پسند می کند و ما سعی کردیم در این مطلب جدیدترین مدل های لباس راحتی دخترانه رو در ۳۶ مدل مختلف برای شما به از برندهای ترکیه ای و ترک به نمایش بذاریم که در ادامه در سایت دلبرانه این مدل ها رو مشاهده می کنید

لباس راحتی دخترانه, مدل لباس راحتی لباس راحتی منزل

همه چیز درباره ی جنس لباس هایی که می پوشیم

وقتی قصد خرید مدل لباس زنانه دارید چه فاکتورهایی برایتان ارزشمند است ؟ برای بسیاری از ما در کنار فاکتورهای مهمی مثل قیمت و مدل لباس، جنس لباس و لطافت آن هم ، مهم است. اما در واقع، ما جنس های مختلف لباس را چقدر می شناسیم ؟ در این مطلب خلاصه ای  از ۷ جنس متداول طبیعی و مصنوعی لباس ها و محاسن و معایب هر یک بررسی می شود.
لباس راحتی منزل

لباس راحتی دخترانه, مدل لباس راحتی لباس راحتی منزل
مدل لباس راحتی زنانه شیک ۱۳۹۵

۱ – نخ ، پنبه

یکی از پرفروش ترین جنس ها در آمریکا و سراسر جهان می باشد. به طور طبیعی از گیاه پنبه نشات می گیرد که فوق العاده با دوام می باشد . گیاه پنبه می تواند هزاران مایل با باد سفر کرده و از روی اقیانوس ها بگذرد ، ولی از بین نمی رود. به همین دلیل این گیاه در همه جای دنیا وجود دارد. نکته جالب اینکه : آیا می دانستید برای تولید اسکناس های آمریکا از پنبه هم استفاده می شود ! همین طور در باروت !

محاسن : پنبه دقیقا همان جنسی است که ما انتظارش را داریم . بادوام و نرم و راحت است .به خاطر منافذش به راحتی هوا در آن جریان دارد و کمتر در آن عرق می کنید. در زندگی روزمره به راحتی می توان از آن استفاده کرد . مراقبت از آن بسیار ساده می باشد و برای محیط زیست مناسب است .

معایب : لباس های پنبه ای به مرور زمان شل می شوند. همچنین آنها بعد از چند بار شستشو شکل و رنگ خود را  از دست می دهند .

مدل لباس راحتی لباس های راحتی, لباس راحتی منزل

۲ – کتان

کتان، یک جنس نشات گرفته از گیاه کتان است. این جنس از هزاران سال پیش استفاده می شده و مصریان باستان از آن برای پوشش مومیایی ها استفاده می کردند.

محاسن : شیک و سبک است و برای تابستان عالی می باشد . علاوه بر راحت بودن ، منفذ دار هم هست که به عبور و مرور هوا به داخل لباس کمک می کند و برای هر مکان و هر زمانی مناسب است . همچنین این جنس ظرافت خاصی دارد.

معایب : آیا تا به حال لباس جنس کتان پوشیده اید که زود چروک نشود ؟ این لباس ها زود چروک می شوند، بنابراین سریعتر آنها را آویزان کنید و از تا کردن آنها بپرهیزید .

لباس راحتی دخترانه, مدل لباس راحتی,لباس راحتی منزل

۳ – پلی استر

پلی استر در سال ۱۹۵۱ طراحی شده است و  به عنوان یک پارچه ی استثنایی مورد ستایش قرار گرفت . این پارچه از پلی اتیلن ترفتالات درست شده است که با ترکیب این عناصر،  الیاف لباس درست می شود. در واقع این عناصر از ترکیب چند استر درست شده است، که از ترکیب الکل و اسید کربوکسیلیک تشکیل شده است . در واقع آنها از نفت ساخته می شوند.

محاسن : خیلی بادوام است و می تواند بارها پوشیده شود ،بدون اینکه شکل و جنس خود را از دست دهد . به خاطر مصنوعی بودن مراقبت از آن راحت تر است و به راحتی چروک نمی شود.

معایب : مثل کتان و پنبه منفذ برای عبور هوا ندارد و می تواند خارش ایجاد کند . این جنس لباس قابل بازیافت نیست و این موضوع برای طرفداران محیط زیست مهم است .

لباس راحتی دخترانه, لباس راحتی منزل, مدل لباس راحتی

۴ – ابریشم

ابریشم یک جنس طبیعی است که از کرم ابریشم چینی نشات گرفته است . این الیاف ساخته شده از پیله ابریشم در دو شکل وجود دارند : کرم ابریشم درخت شاه توت ( یعنی خوراک کرم ها از شاه توت است ) و ابریشم وحشی ( که از برگ درخت بلوط تغذیه می کنند .)

کرم ها پیله ها را می تنند و قبل از تبدیل شدن به پروانه، فیبرها ، با جوشاندن پیله ها و تابیدن فیبر های آن ساخته می شوند .

محاسن : ابریشم لوکس و نرم است . نور را منعکس می کند و برق خاصی دارد .

معایب : قطعا گیاهی نیست و بسیار بحث برانگیز است .ابریشم هم گران است و مراقبت از آن واقعا سخت است و هم برای ساختنش باید از به وجود آمدن پروانه ها جلوگیری کرد ، که بسیار دردناک است و خیلی افراد به این دلیل با ابریشم مخالف هستند .

مدل لباس راحتی, لباس های راحتی,لباس راحتی منزل

۵ – نایلون

نایلون در ابتدا جایگزین ابریشم ساخته شد . اغلب از پلی آمید ها منشا می گیرد . مصنوعی است و اولین بار در سال ۱۹۳۰ ساخته شد. جایگزین ابریشم در ساخت جوراب شد که به آن نام نایلون دادند. در خانواده های فیبرهای صناعی یکی از متداول ترین آنها نایلون می باشد. نایلون از  تکرار واحدهای آمیدی ساخته شده است  .

محاسن : نایلون قوی ، ارزان و متنوع است . برای افرادی که ضد جنس ابریشم هستند، ( به خاطر بحث های موجود در مورد ابریشم ) جنس بسیار مناسبی است .

معایب : شستن و اتوی زیاد آنها را دانه دانه می کند و در دمای بالا ذوب می شوند .

مدل لباس راحتی - لباس راحتی منزل

۶ – پشم

پشم از بدن گوسفندان نشات می گیرد و هزاران سال است که استفاده می شود . دیگر اشکال آن ترمه است که از پوست بز  ساخته می شود و موهر که از موی خرگوش ساخته می شود. موی این حیوانات با بقیه تفاوت دارد، چین کمتر دارند و با یک واکسی به نام لانولین پوشانده شده اند .

محاسن : پشم کاملا ضدحساسیت است و بسیار گرم می باشد . به خصوص در جنس ترمه بسیار نرم می باشد .بسیار مناسب افرادی است که از الکتریسیته ی لباس متنفرند، زیرا به راحتی الکتریسیته به خود نمی گیرد و اصطکاک ایجاد نمی کند .

معایب : گاهی وقت ها ممکن است خارش ایجاد کند و بعضی به خاطر مشتق شدن از حیوانات با آن مخالفند. اگر در دمای بالا شسته شوند کوچک می شوند.( به اصطلاح آب می رود )

لباس راحتی منزل, لباس های راحتی, لباس راحتی ترکیه ای

مدل لباس راحتی زنانه جدید – لباس راحتی منزل
لباس راحتی دخترانه, لباس های راحتی, لباس راحتی منزل

۷ – ریون ( ابریشم مصنوعی )

ریون به نوعی ایریشم مصنوعی اطلاق می شود. پنبه و کتان توسط بازسازی الیاف سلولزی تولید می شوند ولی ریون از پلیمرهای طبیعی  ساخته شده است  .جنس ریون هم مصنوعی است و هم طبیعی .

محاسن : نرم و صاف و راحت است . طراحی ، روی آن راحت است و رنگ را خیلی خوب روی خود نگه می دارد.

معایب : ریون سریع تر از پنبه خراب می شود و عمر زیادی ندارد و تولید محصولات ریون ضایعات زیادی دارد.

لباس راحتی دخترانه, لباس راحتی منزل, لباس راحتی ترکیه ای

مدل لباس راحتی زنانه ۲۰۱۷ – لباس راحتی منزل

لباس راحتی دخترانه, لباس های راحتی, لباس راحتی منزل

لباس راحتی منزل – مدل لباس راحتی زنانه ۹۵

لباس راحتی منزل

لباس راحتی منزل : بهترین رنگها برای شیک پوشی در تابستان

اکنون که زمان انتخاب لباس های تابستانی بهتر است بدانیم رنگ های فصل تابستان چه رنگ هایی هستند. به طور کلی رنگ فصل تابستان، رنگ های روشن به ویژه سفید هستند.
اصول شیک پوشی در تابستان
اگر چه روزهای گرم تابستان، زمانی برای تفریح و سپری کردن اوقاتی خوش در فضای بیرون از خانه است. اما گرمای این روزها گاهی اوقات کلافه کننده می شود و هرکس به دنبال راه حلی برای خنک شدن است.

لباس راحتی منزل

لباس راحتی منزل – لباس راحتی دخترانه – لباس خانه دخترانه

استفاده از رنگ های روشن
در روزهای گرم تابستان، استفاده از رنگ های روشن ضروری است. نور خورشید از نور مرئی و همچنین حرارت تشکیل شده است و وقتی جسمی سیاه رنگ باشد، تمام آن نور و حرارت را به سمت خود جذب می کند و سطح آن بسیار داغ می شود. به طور مثال وقتی تی شرتی سیاه رنگ بپوشید، پس از مدتی احساس گرمای شدید می کنید.
اما اگر به جای رنگ سیاه، رنگ روشن به ویژه سفید به تن کنید، نور و حرارت خورشید منعکس شده و شما خنک تر باقی می مانید. دقیقا به همین دلیل است که بیشتر لباس های ورزشی تابستانی از رنگ های روشن استفاده می کنند و معمولا مردمان کشورهای با آب و هوای بسیار گرم ، لباس های روشن می پوشند.

لباس راحتی منزل

مدل لباس راحتی دخترانه اروپایی شیک ۲۰۱۷ مدل لباس راحتی منزل
لباس راحتی منزل

تنفس پوست
بدن انسان نیز قادر به تولید گرماست و بخشی از انرژی پتانسیل موجود در بدن به شکل انرژی گرمایشی در محیط پراکنده می شود. بنابراین با استفاده از لباس های روشن، می توان فضای تنفسی پوست را حفظ کرد و علاوه بر ایجاد حس خنکی، موجب طراوت پوست شد.

لباس راحتی دخترانه, لباس های راحتی, لباس راحتی منزل

لباس راحتی منزل  لباس راحتی ترک لباس راحتی منزل

تاثیر رنگ ها در تابستان
رنگ سفید برای تابستان
رنگ سفید رنگ پاکیزگی و تمیزی است و از آنجایی که بیشتر نور و حرارت خورشید را منعکس می کند، بسیار خنک کننده است. علاوه بر آن سفید یادآور یخ است و باعث می شود که ما و اطرافیان مان احساس خنکی کنیم. این رنگ خنک کننده، حس و حال و روحیه مان را هم بهبود می بخشد.

لباس راحتی دخترانه, لباس راحتی منزل, لباس راحتی ترکیه ای

لباس راحتی منزل – لباس منزل دخترانه – لباس راحتی دخترونه

رنگ قرمز برای تابستان
رنگ گرم قرمز، یکی از رنگ هایی است که معمولا در تابستان کاربرد فراوان دارد. این رنگ یادآور گل هاست و حس خوبی به فرد می دهد. اما از آنجایی که می تواند ضربان قلب فرد را بالا ببرد، بهترین رنگ برای محیط های تفریحی تابستانی محسوب می شود.

رنگ زرد و نارنجی برای تابستان
این دو رنگ یادآور رنگ خورشید هستند و باعث سرزندگی انسان می شوند. رنگ زرد از میان رنگ های گرم، بسیار انرژی بخش است و با خنده و امید در ارتباط است. این رنگ نیز یکی از بهترین رنگ های مورد استفاده در تابستان است و فرد را سرزنده و پر انرژی نگه می دارد.

لباس راحتی منزل, لباس های راحتی, لباس راحتی ترکیه ای

مدل لباس راحتی زنانه ترک سال ۲۰۱۷ – لباس راحتی اروپایی

لباس راحتی منزل

رنگ سبز برای تابستان
این رنگ نماد طبیعت است. با خود راحتی ذهن و اعتماد به نفس می آورد. سبز نوید آغازی نو، ثروت و سلامت را می دهد. چشم ها با دیدن این رنگ، احساس آرامش می کنند. سبز  برای فصل تابستان بسیار مناسب است. این رنگ به راحتی با رنگ های دیگر هماهنگ می شود و در خنک ماندن بدن بسیار موثر است.

لباس راحتی دخترانه, لباس های راحتی, لباس راحتی منزل

جدیدترین مدل های لباس راحتی زنانه ترک شیک ۱۳۹۵ – لباس منزل جدید -لباس راحتی جدید

لباس راحتی منزل

رنگ آبی برای تابستان
رنگ آبی نیز مانند رنگ سبز آرامش بخش است و در عین حال حس معنوی و امنیت به فرد می دهد. دیدن رنگ آبی موجب ترشح مواد شیمیایی آرام کننده در بدن می شود و همچنین احساس خنکی بسیاری به فرد می دهد. بنابراین یکی از رنگ های مناسب فصل گرماست.

لباس راحتی منزل

مدل لباس جدید برای خانه – لباس دخترانه راحتی – مدل لباس دخترانه منزل

لباس راحتی منزل

لباس راحتی دخترانه, لباس های راحتی, لباس راحتی منزل

سری جدید مدل لباس راحتی دخترانه با رنگ های شاد

لباس راحتی منزل

مدل ست لباس راحتی شیک زنانه و دخترانه

لباس راحتی منزل

لباس راحتی دخترانه, لباس راحتی منزل

مدل های زیبا و شیک پیراهن مجلسی زنانه ۲۰۱۷-۱۳۹۶

مدل های زیبا و شیک تیپ اسپرت دخترانه ۲۰۱۷

مدل شلوار جین دخترانه و زنانه مخصوص تابستان ۱۳۹۵

 

منبع:ایران مطلب


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.