مدل های زیبا و شیک تیپ اسپرت دخترانه ۲۰۱۷

مدل های زیبا و شیک تیپ اسپرت دخترانه ۲۰۱۷

من خیلی خوشحال به شما بگویم که این پست خواهد شد یکی از آخرین من از استانبول است. آن را برای مطمئن است، این جمعه من پرواز من خانه داشته و من به معنای واقعی کلمه نمی تونم برای آن صبر کنید. اگر چه این سفر شده است یکی از بهترین تجربه های همیشه در زندگی من، من خیلی خوشحال به بازگشت به خانه است. وقتی که من در خارج از کشور توسط خودم هستم من همیشه خانواده ام بسیار (و رختخواب خود من البته) از دست ندهید! چیز خوبی است که من همیشه الهام خیلی از سفرهای که من کار حتی بیشتر را به انجام وقتی در خانه هستم. مهم نیست که اگر من در تعطیلات بروید و یا یک سفر مثل این، کشورهای دیگر فقط به من که خلق و خوی الهام. این کاملا همان در حال حاضر. من احساس می کنم الهام و انگیزه برای رفتن، کار سخت تر و سریع تر اجرا شود.

اما برای رویاهای شما باید به کار سخت و این دقیقا همان چیزی است که من قصد دارم برای انجام. من پروژه های بزرگ plannend، همکاری جدید من خیلی افتخار می کنم و الهام بخش خیلی برای کار با. من سخت تر از همیشه کار وقتی که به خانه دیگر هستم برای زندگی همه رویاهای من (خوب من گفت: آن بیش از دو برابر در حال حاضر بیشتر .. اما واقعا به معنی!). از این شنبه در شما می توانید انتظار پست جدید هر روز و گام به گام به شما ایده های من و پروژه های خاص خواهید دید .. من خیلی هیجان زده به همه شما بگویم در مورد آن هستم.

تنها چیزی که که برای من در حال حاضر در سمت چپ با بهره گیری از آخرین من ۲،۵ روز در اینجا، اما که نمی خواهد سخت است. امروز من یک fashionshow در از جزایر از استانبول به نام سو آدا است. وقتی که من در گوگل آن را من در عشق سقوط کرد، فقط وق .. باید هم چنین بیش از وجود دارد زیبا! از آن خواهد شد نشان می دهد در مورد نوآوری و من مانند یک قطعه سرد می پوشند! شما می توانید به روز رسانی من در نمایش مشخصات عمومی دنبال آن، بنابراین می توانید ببینید چه من انجام خواهد آخرین ساعت من در اینجا :). علاوه بر این نشان می دهد من امیدوارم که به برخی از تیراندازی بیشتر در روز پنجشنبه و جمعه خود به طوری که زمان خواهد سریعتر تصویب و من می توانم به خانه زودتر.

مدل لباس شیک و مجلسی ۲۰۱۷

مدل تیپ اسپرت تابستانی ۲۰۱۷

مدل لباس اسپرت دخترانه ۲۰۱۷

مدل تیپ دخترانه و اسپرت ۲۰۱۷

مدل تیپ دخترانه ۲۰۱۷


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.