مدل های زیبا و شیک پیراهن مجلسی زنانه ۲۰۱۷-۱۳۹۶

مدل های زیبا و شیک پیراهن مجلسی زنانه ۲۰۱۷-۱۳۹۶

در این بخش از دلبرانه جدیدترین مدل های زیبا و شیک پیراهن مجلسی زنانه را و همچنین مقاله ای پیرامون چه مدل عینک آفتابی برای چه فرم صورت مناسب تر است را مشاهده میکنید.امیدواریم که بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.

 

۱- گرد

عینک های با اشکال هندسی به صورت گرد شما حالت خاصی می دهد و باعث بهتر دیده شدن شما می شود . فریم مستطیل شکل به کشیده تر نشان دادن صورت شما کمک خواهد کرد.در این تصویر سلنا گومز از یک عینک با فریم مربعی استفاده کرده است . مدل پیشنهادی دیگر مدل مستطیلی می باشد .

۲- مربع

برعکس افراد با صورت گرد شما باید از فریم های انحنادار استفاده کنید. اولیویا واید یکی از بهترین نمونه های این مدل از صورت که از عینک هایی با لبه گرد استفاده می کند که تصویر او را در اینجا می بینید.

۳- قلب

اگر شما پیشانی پهن و چانه باریک دارید، شبیه کیلی جنر، سعی کنید از عینک هایی استفاده کنید که در قسمت پایین فریم دارند زیرا این مدل فریم ، به صورت کشیده و موازی خط گونه شما می باشد و فرم صورت شما زیباتر دیده می شود.

۴- بیضی

خوش به حال شما ! افراد دارای این فرم صورت حق انتخاب های زیادی دارند . مثل ریحانا، اساسا شما هر چه دوست دارید می توانید انتخاب کنید . در این اینجا چند مدل رایج تر برای شما نشان داده شده است .

مدل پیراهن مجلسی شیک و جدید ۲۰۱۷

مدل پیراهن مجلسی دخترانه ۱۳۹۵

مدل پیراهن مجلسی زنانه ۲۰۱۷

مدل پیراهن مجلسی جدید

مدل پیراهن مجلسی ۹۵

مدل پیراهن مجلسی ۲۰۱۷

مدل های اروپایی پیراهن مجلسی شیک و جدید ۲۰۱۷

مدل لباس مجلسی ویژه مهمانی های رسمی سال ۱۳۹۵

مدل پیراهن مجلسی بلند زنانه ۲۰۱۷

شیک ترین مدل های لباس مجلسی دخترانه ۱۳۹۵

مدل لباس

مدل لباس مجلسی

پیشنهاد ما:

 

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.