مدل شلوار جین دخترانه و زنانه مخصوص تابستان ۱۳۹۵

مدل شلوار جین دخترانه و زنانه مخصوص تابستان ۱۳۹۵

مدل شلوار جین دخترانه برای تابستان

در این بخش جدیدترین مدل شلوار جین دخترانه و زنانه برای تابستان ۹۵ را مشاهده کنید.

فشن در خیابانهای ایران

وقتی از استایل خیابانی یا Street Style صحبت می شود توجه همه جلب شده و چشمها به دنبال رصد مدلها و استایلهای جدید زنانه  مردانه می باشد.گرچه در سایر کشورها می توان تنوع بسیار بیشتری در استایلهای خیابانی مشاهده کرد اما در ایران با وجود قوانین و شرایط داخلی، طراحان مد و لباس دست از کار نکشیده و طراحی های منحصر به فرد خود را به خیابان ها آوردند.

در سری اول معرفی استایلهای خیابانی قصد داریم ۵ نمونه از این طراحی ها را به شما ارائه نموده تا باور کنیم در کشورمان طراحان مد و فشن توانمندی هستند که با خلاقیت بالا، هنر و مد روز را با طرحهای ایرانی ترکیب کرده و آثار زیبایی را خلق نموده اند.

احتمالا شما نیز از دیدن چنین استایلی در خیابان تعجب خواهید کرد! این استایل توسط Salar Bil طراحی شده که توسط خود او نیز بر تن شده است.قطعاً چنین پوششی برای خیابان های ایران مناسب نیست اما طراحی این استایل مانند فشن شوهای مردانه در اروپا انجام شده که با ترکیب عبا و گردنبندهایی مشابه تسبیح، رنگ و بویی بومی به خود گرفته.

مدل شلوار تابستانی دخترانه

این استایل فانتزی را هر خانمی نمی پسندد! استفاده از کاراکترهای کارتونی و نمادی برای طنز روی کیف دستی و نیز هارمونی رنگهای به کار رفته در این استایل می تواند نظر بسیاری را به خود جلب کند.

بلوز : Bershka

کت : Zara

لگینگ : Mango

کفش : Adidas

کیف : Anya Hindmarch

ساعت : Rolex

شال : Salvatore Ferragamo

عینک آفتابی : Prada

مدل شلوار جین دخترانه

همیشه بر این باور بودیم که توریستهایی که به ایران سفر می کنند سبک پوشش و لباسشهایشان از شهر محل زندگی آنها الهام گرفته و تاثیر می پذیرد؛ در این تصویر، خانم ” الهه ” از آلمان را مشاهده می کنید که از استایل روز برلین برای انتخاب مانتو و شال خود در ایران استفاده کرده است.

این تصویر که در باغ ارم شیراز گرفته شده استایلی خاص و زیبا را نمایش می دهد.این استایل خیابانی توسط برخی فعالان حوزه مد نیز تحسین شده و از واژه هایی نظیر ” استایلی زیبا و رومانتیک ” برای توصیف آن استفاده شده است!

مدل شلوار های لی دخترانه برای تابستان

گاهی پیامی که در یک لبخند زیبا نهفته است می تواند زیبایی تصویر را دوچندان کند. در این استایل خیابانی از طراحی های نو ، خلاقانه و عجیب استفاده نشده بلکه قوت این استایل به سادگی آن می باشد. مانتویی ساده و جلوباز با رنگی آرام بخش با شالی زیبا، ترکیبی از رنگ روشن و تیره ایجاد کرده که همچون لبخند این بانو به دل می نشیند.

****

اگر نظری برای بهبود سری مطالب ” فشن در خیابانهای ایران ” دارید لطفاً در بخش نظرات اراسال نمایید تا بتوانیم به کمک شما کیفیت مطالب را بهبود ببخشیم.

زیباترین مدل شلوار های زنانه برای تابستان

مدل شلوار تابستانی زنانه ۲۰۱۶

مدل شلوار جین شیک زنانه

مدل شلوار جین تابستانی دخترانه ۹۵

مدل شلوار لی زنانه تابستانه ۹۵

خوشگل ترین مدل شلوار های جین دخترانه در سال ۹۵

منبع: مدوی


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.