مانتو مشکی شیک | ۴۴ مدل مانتو مشکی مجلسی + آموزش ست کردن مانتو مشکی

مانتو مشکی شیک | ۴۴ مدل مانتو مشکی مجلسی + آموزش ست کردن مانتو مشکی

در آستانه ماه محرم ما در دلبرانه ۴۴ مدل مانتو مشکی شیک و مجلسی را برای شما از صفحات اینستاگرامی جمع آوری کرده ایم که تقدیم حضور شما میکنیم سپس در مورد چگونگی ست کردن مانتو مشکی با شال و روسری و کیف و کفش و البته شلوار مناسب آن صحبت خواهیم کرد.

مانتو مشکی شیک

مدل مانتو مشکی شیک مجلسی

یکی از طراحان مد و لباس میگفت وقتی دنبال طراحی مانتو برای خانم ها هستیم سعی میکنیم از رنگ های شاد و روشن و متنوع استفاده کنیم اما موقع فروش اولین رگالی که خالی میشود رگال مانتو های مشکی است ، خوب یا بد مانتو مشکی محبوب ترین مانتو در میان خانم هاست که این محبوبیت دلایل بیشماری هم دارد ، چرک تاب بودن ، رسمی بودن ، شکی بودن ، لاغر تر نشان دادن بدن ، مناسب بودن برای عروسی و عزا ، ست شدن با همه رنگ ها ، مجلسی بودن از این جمله این دلایل است .

مانتو مشکی شیک (۱)

مانتو مشکی شیک مجلسی

اما توجه ما در این نوشته بیشتر مربوط به مدل مانتو های مشکی شیک و مجلسی است که مناسب پوشیدن در مجالس و مهمانی و عروسی و عید دیدنی است .

مانتو مشکی شیک دخترانه

مانتو مشکی شیک (۲)

شاید در خیلی فرهنگ ها رنگ مشکی به رنگ عزا باشد ، اما در فرهنگ ما مشکی رنگ همه کاره است که هم در مراسم هایی مثل ختم و عزاداری مثل عزاداری های ماه محرم و مراسم فوت اقوام و آشنایان کاربرد دارد و هم به عنوان مانتو عروسی ، مانتو مجلسی ، مانتو رسمی شیک و کار شده برای مهمانی ها و عید دیدنی و البته مانتو های مشکی ساده و اسپرت که برای محیط های اداری و دانشگاه و مدارس .

مانتو مشکی شیک کوتاه ، مانتو مشکی شیک بلند

مانتو مشکی شیک (۹)
مانتو مشکی شیک رسمی
مانتو مشکی شیک و ساده

تفاوت مهم بین مانتو های مشکی مجلسی و ساده و رسمی اداره معمولا کار شدگی روی آنهاست ، مانتو های رسمی و اداری معمولا بدون کارشدگی هایی مثل سنگ دوزی ملیله دوزی و گلدوزی هستند و کاملا ساده و اسپرت و مناسب محیط های کاری طراحی شده اند در عوض در مورد مانتو های مجلسی دست طراحان مد و لباس برای انواع و اقسام تزیین مانتو های مشکی باز است .

مانتو مشکی شیک (۴)
مانتو مشکی شیک جدید

نکته خیلی مهم در مورد مانتو های کار شده مشکی این است که به علت ویژگی رنگ مشکی همه رنگ ها روی آن دارای جلا و جذابیت زیادی هستند ، مثلا گلدوزی های قرمز و سبز روی زمینه مشکی فوق العاده زیبا و جذاب به نظر میرسد ، نما و جذابیتی که روی سایر رنگ ها ندارند ، به علاوه کار شدگی هایی مثل سنگ دوزی ، مونجوق دوزی ،مروارید دوزی ، ملیله دوزی هایی با رنگ های طلایی و نقره ای روی مشکی به آن جذابیتی اصیل و مجلسی و اشرافی میدهد ، در واقع چیزی که باعث میشود مانتو های مجلسی مجلل و درخشان باشند تضادی است که بین رنگ های تیره و روشن به وجود می آید .

مانتو مشکی شیک (۵)

همه این خصوصیات در کنار ویژگی های مثبت رنگ مشکی که قبلا در مورد آن صحبت کردیم باعث میشود یک مانتو مشکی شیک مجلسی انتخاب اولی باشد که معمولا خانم ها سراغ آن میرند . مثلا ممکن است هر خانم در کمد لباس هایش مانتو هایی به رنگ سفید ابی قرمز یا سبز نداشته باشد اما همه ما بدون استثنا یک مانتو مشکی مجلسی یا اسپرت و ساده در کمد لباس هایمان داریم که معمولا همان مانتویی است که بیشتر از بقیه لباس ها پوشیده میشود و راحت تر و محبوب ترین مانتو ماست .

مانتو مشکی شیک ۹۸ ، مانتو مشکی شیک ۲۰۱۸

مانتو مشکی شیک (۶)

پنل دوزی از جمله جدید ترین متد هایی است که برای تزیین مانتو و لباس مجلسی استفاده میشود ، در این نوشته ما تلاش کرده ایم مدل های شیک و به روزی از پنل دوزی روی مانتو مشکی را برای شما گرد آوری کنیم . در این صورت میتوانید حتی مانتو های ساده ولی شیک خود را به سادگی با استفاده از پنل های زیبا و شیک موجود در بازار از سادگی در آورید . مثل مدل لباس بالا که میتواند به عنوان یک مانتو مشکی شیک و مجلسی در مجالس و مهمانی ها و حتی در عروسی های مختلط مورد استفاده قرار بگیرد.

مدل مانتو مشکی شیک ۲۰۱۹
مدل مانتو مشکی شیک ۲۰۲۰

مانتو مشکی شیک (۷)

در ادامه نظر شما را به مدل های شیک و جذابی از مانتو مشکی های مجلسی جمع آوری شده از صفحات instagram  و سایر صفحات وب جلب میکنم که امیدوارم ایده های خوبی برای تهیه مانتو مشکی به شما عزیزان بدهد .

مدل مانتو مشکی شیک ۹۷
مدل مانتو شیک مشکی ۹۸

مانتو مشکی شیک (۸)

مانتو مشکی مجلسی

مانتو مشکی مجلسی کار شده

مانتو مشکی شیک (۱۰)
مانتو مشکی مجلسی شیک
مانتو مشکی مجلسی جدید
مانتو مشکی مجلسی بلند

مانتو مشکی شیک (۱۱)

مانتو مشکی مجلسی ۲۰۱۸

مانتو مشکی شیک (۱۲)

مانتو مشکی مجلسی زنانه

مانتو مشکی شیک (۱۳)

مانتو مشکی مجلسی با گیپور
مانتو مشکی مجلسی بلند شیک

مانتو مشکی شیک (۱۴)

مانتو مشکی مجلسی

مانتو مشکی شیک (۱۵)

مانتو مشکی مجلسی ۲۰۱۸
مانتو مشکی مجلسی ۲۰۱۹

مانتو مشکی شیک (۱۶)

مدل مانتو مشکی مجلسی ۲۰۱۸

مدل مانتو مشکی مجلسی ۲۰۱۹
مانتو بلند مشکی مجلسی ۲۰۲۰

مانتو مشکی شیک (۱۷)

مانتو مشکی مجلسی ۹۸

مانتو مشکی شیک (۱۸)

مدل مانتو مشکی مجلسی ۹۷
مدل مانتو مشکی مجلسی ۹۸
مانتو مجلسی مشکی سال ۹۹

مانتو مشکی شیک (۱۹)

مدل مانتو مشکی مجلسی سال ۹۸
مدل مانتو مشکی مجلسی سال ۹۹

مانتو مشکی شیک (۲۰)

مانتو مشکی کار شده

مانتو مشکی شیک (۲۱)

مانتو مشکی کار شده با تور
مانتو مشکی کار شده با مروارید

مانتو مشکی شیک (۲۲)

مانتو مشکی کار شده جدید
مانتو مشکی کار شده با گیپور

مانتو مشکی شیک (۲۳)

مانتو مشکی کار شده مجلسی
مانتو مشکی کار شده با دانتل

مانتو مشکی شیک (۲۴)

مانتو مشکی کار شده با سنگ
مانتو مشکی کار شده با پنل
مانتو مشکی کار شده با پارچه سنتی

مانتو مشکی شیک (۲۵)

مانتو مشکی کار شده

مانتو مشکی کار شده با تور

مانتو مشکی شیک (۲۶)

مانتو مشکی کار شده با مروارید
مانتو مشکی کار شده جدید

مانتو مشکی شیک (۲۷)

مانتو مشکی کار شده با گیپور
مانتو مشکی کار شده مجلسی

مانتو مشکی شیک (۲۸)

مانتو مشکی کار شده با دانتل
مانتو مشکی کار شده با سنگ

مانتو مشکی شیک (۲۹)

مانتو مشکی کار شده با پنل
مانتو مشکی کار شده با پارچه سنتی

مانتو مشکی شیک (۳۰)

مانتو مشکی گلدوزی

مانتو مشکی گلدوزی شده

مانتو مشکی شیک (۳۱)

مانتو مشکی گلدوزی قرمز

مانتو مشکی شیک (۳۲)

مانتو مشکی گلدوزی طلایی

مانتو مشکی با گلدوزی طلایی

مانتو مشکی شیک (۳۳)

مدل مانتو مشکی گلدوزی شده
مانتو مجلسی مشکی گلدوزی شده

مانتو مشکی شیک (۳۴)

مدل مانتو مشکی گلدوزی

مانتو مشکی شیک (۳۵)
مانتو مشکی با گلدوزی
مانتو مجلسی مشکی گلدوزی

مانتو مشکی شیک (۳۶)

مدل مانتو مشکی

مدل مانتو مشکی اسپرت

مانتو مشکی شیک (۳۷)
مدل مانتو مشکی مجلسی
مدل مانتو مشکی ساده و شیک

مانتو مشکی شیک (۳۸)

مدل مانتو مشکی جدید

مانتو مشکی شیک (۳۹)

مدل مانتو مشکی ساده

مدل مانتو مشکی ساده کوتاه
مدل مانتو مشکی بلند

مانتو مشکی شیک (۴۰)

مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم

مانتو مشکی شیک (۴۱)

مدل مانتو مشکی.com

مانتو مشکی شیک (۴۲)

مدل مانتو مشکی ۱۳۹۸
مدل مانتو مجلسی مشکی ۲۰۱۸

مانتو مشکی شیک (۴۳)
مدل مانتو مشکی ۹۸
مدل مانتو مشکی ۹۹

مانتو مشکی شیک (۴۴)

همانطور که قول داده بودیم در مورد ست کردن رنگ مشکی با سایر رنگ ها و فوت و فن های آن مطلبی را از سایت خوب تبیان اینجا بازنشر میکنیم تا در کنار دیدن تصاویر و مدل های موجود در این نوشته با نکاتی در مورد پوشیدن رنگ مشکی با سایر رنگ ها آشنا شوید که به شما کمک میکند در لباس مشکی خوش تیپ تر و جذاب تر شوید.

مشکی را با چه رنگ هایی ست کنیم؟

مشکی از آن رنگ هایی است که طرفداران خاص خودش را دارد، چرا که اولا خیلی ها معتقدند، مشکی انسان را لاغرتر از آن چیزی که هست نشان می دهد، دوم آن که رنگ شیک و مجلسی است و سوم این که به همه رنگ پوستی هم می آید.

ست کردن لباس مشکی

از طرف دیگر رنگ مشکی در بازار زیاد پیدا می شود و نسبت به رنگ های دیگر، کمتر لک و کثیف می شود، پس نگهداری آن هم آسانتر است.
سیاه رنگ اقتدار و قدرت است و معمولا آدم هایی که سیاه می پوشند از نوعی ابهت برخوردارند. این رنگ در دنیای مد به یک دلیل عمده محبوبیت دارد؛. افرادی که لباس های مشکی می پوشند به نظر مرموز و پیچیده می آیند و ذهن به صورت ناخودآگاه وقار خاصی را به آن ها نسبت می دهد.مشکی در عین حال رنگ افرادی است که دوست ندارند خیلی به چشم بیایند؛ آدم هایی که ناشناخته ماندن را به توی چشم بودن ترجیح می دهند و اغلب شخصیت های آرامی دارند.

مشکی با تناژ متفاوت ممنوع

اگر از یک کارشناس مد راجع به پوشیدن تیپی سراسر مشکی سوال کنید به شما یک راهنمایی خیلی خوب خواهد کرد که می تواند ظاهرتان را بسیار منظم و آراسته کند. او به شما خواهد گفت که از پوشیدن لباس های مشکی که سیر و روشن هستند خودداری کنید. مثلا این طور نباشد که پیراهن تان مشکی بور باشد و کت تان مشکی سیر. این کار باعث می شود ظاهرتان نامرتب به نظر بیاید و آدمی دمدمی و شلخته جلوه کنید.

هماهنگ کردن

از آنجایی که هر خانم و آقایی حد اقل یک لباس مشکی در کمدش دارد بد نیست بدانیم مشکی معمولا با چه رنگ هایی هماهنگ می شود:

۱ – آبی سیر :

امسال ترکیب آبی سیر با مشکی یکی از ترکیب های مورد علاقه طراحان لباس است. این ترکیب حالتی با شکوه را برای فرد خلق می کند و تداعی کننده ثروت و آراسته بودن است.

۲ – قهوه ای :

یکی از زیباترین ترکیب رنگ های دنیا روی پوست پلنگ ها دیده می شود. خال های مشکی و زمینه قهوه ای یک ترکیب زیبا را به وجود می آورد. دقت داشته باشید که رنگ غالب باید قهوه ای باشد و مشکی به عنوان رنگ مغلوب به کار برود.

۳ – سفید :

ترکیب سفید و سیاه یکی از بهترین ترکیب رنگ های دنیاست. افرادی که در هماهنگ کردن لباس های شان از این ۲ رنگ استفاده می کنند جزو خوش پوش ترین آدم ها به حساب می آیند. ترکیب یک پیراهن سفید با یک ژیله مشکی یکی از ست های پرطرفدار است که هیچ وقت هم قدیمی و از مد افتاده نمی شود، همه جا پوش هم هست پس تا می توانید این ترکیب را مد نظر داشته باشید.

۴ – نقره ای :

مشکی و نقره ای یک ست کاملا رسمی را ارائه خواهد داد. شاید بتوان گفت بیش از حد رسمی! هر دوی این رنگ ها به تنهایی تداعی کننده مراسم مهم هستند و وقتی با هم ترکیب شوند دیگر خیلی مهم می شوند! سعی کنید اگر واقعا نیازی به خیلی رسمی بودن ندارید طرف این ترکیب نروید.

۵ – طوسی :

شاید بعد از سفید بهترین رنگی که می تواند در کنار مشکی بنشیند طوسی باشد. طوسی ابهت مشکی را تا حد زیادی کم و به آراسته شدنش کمک می کند، به شرطی که رنگ غالب باشد. مثلا یک دامن طوسی با کمربند و حاشیه مشکی می تواند یک لباس زیبا را درست کند.
البته این رنگ ها پیشنهاد های خاص ما برای ست کردن لباس مشکیست، جسارت به خرج دهید و از ترکیب مشکی با رنگ های دیگر نترسید، همه رنگ ها با مشکی جذاب می شود. بنفش، خاکستری، آبی، سبز، قرمز، زرد و همه رنگ ها در هر طیفی.

تنوع جنس پارچه

هنگام پوشیدن لباس های مشکی از جنس پارچه های مختلف استفاده کنید تا ظاهری عالی داشته باشید. به عنوان مثال شلوار کتان با بلوز سیلک یا ابریشمی، دامن چرم با بلوز اطلسی یا ژاکت پشمی یا کیف و کفش چرم با تیپ کاملا مشکی.

اگر مانتویتان مشکی است

اگر رنگ پوستتان روشن است، برای رنگ روسری، رنگ های شادتر را انتخاب کنید بخصوص استفاده از شال های آب رنگی و چند رنگ بسیار زیباتر است . فقط توجه داشته باشید مانتوی مشکی هرگز نباید با شال مشکی پوشیده شود که این ست فقط هنگام عزا پوشیده می شود، ولی می توانید از ست های کیف و کفش مشکی در کنار مانتو مشکی استفاده کنید که کمی رسمی به نظر می رسد، می توانید با انتخاب ست های کیف و کفش رنگی در کنار رنگ مشکی کمی فانتزی به نظر برسید.
البته در طبیعت که نگاه می کنیم، کمتر پدیده ای را با رنگ مشکی می بینیم، برای حفظ روحیه ی خود و اطرافیانتان هم که شده، کمتر از رنگ مشکی استفاده کنید و بگذارید رنگ های زیبا خودشان را به شما نمایان کنند.

مانتو مشکی شیک (۳)

مطالب مرتبط : 

مانتو مشکی | ۴۰ مانتو اسپرت و ساده مشکی دخترانه + مانتو سیاه بازیگران

روسری مشکی مجلسی | ۳۳ مدل روسری مجلسی از برند کوکو به رنگ مشکی

شال مشکی | ۳۰ مدل شال مشکی مجلسی ، ساده ، حریر و کار شده دخترانه

مانتو مشکی مجلسی | ۳۰ مدل مانتو مشکی مجلسی شیک دخترانه

لباس مشکی زنانه | ۳۰ مدل لباس مشکی زنانه ایرانی برای عزاداری محرم و روضه

لباس بارداری برای محرم | ۲۲ مدل لباس باردرای مشکی برای ایام محرم

روسری مشکی | ۵۰ مدل روسری مشکی برای عزاداری های محرم

تیشرت محرم | ۳۰ مدل تیشرت مشکی جدید برای عزاداری های ماه محرم

لباس مشکی محرم | ۴۰ عکس مدل لباس مشکی دخترانه برای روضه های ماه محرم

مدل چادر مشکی| انواع مدل چادر مشکی زیبا برای خانم ها + بررسی معایب و مزایای انواع چادر


ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. بهار می گوید

  عععالی بود ممنونم

  1. saeed می گوید

   ممنون از لطف شما

 2. کیان می گوید

  ممنونم از سایت بسیار خوبتون .

  1. saeed می گوید

   ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.