زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال 2018 + آموزش ثبت نام
زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

ثبت نام لاتاری، ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸، ثبت نام گرین کارت، ثبت نام گرین کارت ۲۰۱۸، راهنمای ثبت نام گرین کارت، ثبت نام کارت سبز آمریکا، تاریخ اعلام نتایج لاتاری، تاریخ اعلام نتایج گرین کارت، ثبت نام گرین کارت ۱۳۹۶، ثبت نام لاتاری گرین کارت ۲۰۱۹

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ – پارس مهاجر راهنمای ثبت نام گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸ ۹۶ – تاریخ اعلام نتایج کارت سبز

 ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸,ثبت نام لاتاری ۹۶,راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸  نتایج لاتاری ۲۰۱۸ گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸ ۹۶
تمامی اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام گرین کارت موجود می باشد . زمان نام نویسی شرکت در قرعه کشی لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸ ۱۳۹۷
زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال 2018 + آموزش ثبت نام
زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

اداره کنسولی وزارت امور خارجه آمریکا هیچ گونه اطلاع رسانی برای برندگان ندارد و خودتان شخصا باید در تاریخ ۲ می ۲۰۱۷ به سایت اداره کنسولی مراجعه و نسبت به دریافت نتیجه لاتاری اقدام کنید.

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ ۹۶

مشاوره و راهنمای کامل و فارسی برندگان لاتاری گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸ و ۲۰۱۷ |
 تشریح شرایط زندگی در آمریکا| ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ ۹۶ تا اخذ ویزای اقامت دائم آمریکا.

اگر برنده شوید، باید سریعا نسبت به تکمیل فرمهای DS260 اقدام کنید. هر روز تاخیر در ارسال ممکن است شانس شمارا برای دریافت ویزا کم کند. فراموش نکنید ۴۵۰۰ نفر برنده میشوند و فقط ۳۵۰۰ نفر ویزا دریافت میکنند.

 

برنده های لاتاری که سریعتر از نتیجه مطلع میشوند نسبت به شماره کیس شان، سریعتر وقت مصاحبه میگیرند و شانس بیشتری برای دریافت ویزا دارند.

مهلت ثبت نام گرین کارت DV ۲۰۱۸ – مطلبستان فالند FaLand 1396

 ثبت نام گرین کارت لاتاری آمریکا ۲۰۱۸ ، ثبت نام گرین کارت ۲۰۱۸ زمان قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۸ farsitopz ir
چطور در لاتری گرین کارت ۲۰۱۸ آمریکا

ثبت نام لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸

نام صحیح برنامه قرعه کشی و ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ ثبت نام گرین کارت ( کارت اقامت دائم ایالات متحده آمریکا ) که در ایران به لاتاری گرین کارت مشهور است، “قرعه کشی ویزای گوناگونی” است که در زبان انگلیسی DV lottery یا Diversity visa lottery program واژه صحیح آن است. برنامه ویزای دایورسیتی بر مبنای S201 تا S204 قانون ملی و مهاجرت سال ۱۹۹۰ پایه ریزی شده است. به بیان ساده تر لاتاری گرین کارت یک قرعه کشی است که هر سال توسط کنتاکی کونسولار امریکا انجام میشود و از میان متقاضیان به ۵۵۰۰۰ نفر ویزای اقامت دائم داده میشود.

راهنمای فارسی ثبت نام گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸.! HD آپارات

چطور در لاتری گرین کارت ۲۰۱۸ آمریکا ثبت نام کنیمزمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ شراط ثبت نام لاتاری ۹۶ گرین کارت ۲۰۱۸ آمریکا ثبت نام

زمان نام نویسی برای شرکت در قرعه کشی لاتاری

۴ اکتبر تا ۷ نوامبر
فرم های نام نویسی برای شرکت در برنامه ویزای اقامت دائم آمریکا یا لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸ ، باید مابین سه شنبه چهارم اکتبر تا دوشنبه هفتم نوامبر ساعت دوازده ظهر (به وقت شرق آمریکا)به طور الکترونیک در تارنمای رسمی www.dvlottery.state.gov دریافت شود. برای شرکت تا آخرین هفته ثبت نام منتظر نمانید زیرا حجم بالای تقاضا میتواند موجب تاخیر در عملکرد تارنما شود. درخواست های پس از موعد و یا درخواست های غیر الکترونیکی پذیرفته نخواهند شد. وزارت امور خارجه با استفاده از فنآوری های پیشرفته توانایی تشخیص ثبت نام های مکرر را دارد. نام نویسی بیش از یک مرتبه موجب مردود شدن درخواست شما خواهد شد.

تکمیل نام نویسی برای برنامه قرعه کشی گرین کارت برای سال ۲۰۱۸ اطلاعات خود را به طور الکترونیک در فرم ( ۵۵۰۱-DS ) یا( DV-E ) بصورت آنلاین در تارنمای www.dvlottery.state.gov وارد کنید. فرم های ناقص بررسی نخواهند شد. نام نویسی برای شرکت در قرعه کشی اگر توسط خودتان صورت گیرد رایگان است. در صورتی که میخواهید این کار را به شخص دیگری بسپارید حتما حواستان باشد که اطلاعاتتان را بدون مشکل به آنها ارائه دهید و حتما بعد از ثبت نام کانفیرمیشن نامبر و همچنین اطلاعات فرم ثبت نام اصلیتان را از آنها دریافت نمایید .

نحوه چک کردن نتایج لاتاری آمریکا ۹۶ و ۲۰۱۸ – قاره پیما

  ۱- برای چک کردن نتایج لاتاری آمریکا در ابتدا می بایستی وارد سایت آموزش نحوه ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸

تاریخچه ثبت نام لاتاری

برنامه ویزای دایورسیتی از سال ۱۹۹۴ ، ۳مرتبه در فوریه، یکبار در نوامبر و چندین بار در اکتبر اجرا شده. موسسه مسئول این پروژه در ۲۰۰۰ تغییر کرد. مرکز قبلی منصوب ملی ویزا در پورتس موث این وظیفه را به مرکز کنسولی کنتاکی منتقل کرد که از آن پس کلیه امور مربوط به اپلیکیشن های این نوع ویزا را مسئول بوده است. در سال اول این امکان وجود داشت که هر شخصی چندین بار ثبت نام داشته باشد. که این مسئله مشکلاتی برای این سازمان در بر داشت و البته در صورت ثبت نام شاید ۱۰۰۰ مرتبه توسط یک فرد امکان برنده شدن نزدیک به ۱۰۰% میرسید. اما پس از آن جلوی این امر گرفته شد و هرکس در هر سال مجوز فقط یک ثبت نام را داشت.

تعداد برنده لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. در لاتاری۲۰۱۷ و لاتاری ۲۰۱۶ ایران ۳۵۰۰ ویزای اقامت دائم را در هر سال از آن خود کرد که در میان دیگر کشورها از نظر تعداد ویزا پیشتاز بوده است.

آموزش و نحوه ثبت نام رایگان در لاتاری گرین کارت امریکا ۲۰۱۸

تنها راه برای شرکت در قرعه کشی پر کردن فرم ثبت نام اینترنتی (DS-5501) از
طریق سایت رسمی گرین کارتلاتاری امریکا ۲۰۱۸ است. برای شرکت در

الزامات ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

فقط دو شرط برای ثبت نام لاتاری وجود دارد. اول اینکه شما متولد کشور های مجاز باشید که ایران یک کشور مجاز برای ثبت نام است و دوم آنکه حداقل دیپلم داشته باشید و اگر دیپلم ندارید دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته داشته باشید که آن شغل در لیست مشاغل اداره کار ایالات متحده در لیست JOB ZONE 4 و البته با امتیاز SVP 7 باشد. مانند طراحی گرافیک، طراحی وبسایت، مدیریت صنعتی یک کارخانه یا کارگاه و …

شرط سنی لاتاری گرین کارت

زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال 2018 + آموزش ثبت نام
زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

ثبت نام لاتاری گرین کارت چالشی جالب بین ایرانیان شده است، به این ترتیب که عده ای بسیار نگران از انجام صحیح آن هستند و عده ای دیگر بدون دقت به هیچ موضوع خاصی اقدام به ثبت تقاضا میکنند و سالیان سال است که این کار را تکرار میکنند. اما عمدتا حتی متوجه نمیشوند که اصلا در قرعه کشی وارد نمیشوند.

زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ | شراط ثبت نام لاتاری – رز بلاگ

 ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸,ثبت نام لاتاری ۹۶,راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸,عکس لاتاری,ثبت نام لاتاری گرین کارتآمریکا,آموزش ثبت نام زمان نام نویسی

آیا محدودیت سنی وجود دارد؟

در قوانین مهاجرتی ایالات متحده امریکا برای تقاضای این نوع ویزا ( ویزای دایورسیتی) در واقع هیچ محدودیت سنی وجود ندارد. یعنی حتی کوکد یک ساله هم میتواند متقاضی این ویزا باشد. اما نکته دیگری در بندی دیگر مطرح شده است که سن وابسته به آن است. حد اقل دارا بودن دیپلم دبیرستان یا دوسال سابقه کار در ۵ سال گذشته بر اساس ظوابط اداره کار ایالات متحده ما را به این نتیجه میرساند که سن وابسته به تحصیلات اهمیت پیدا میکند.

تاکید میکنیم که اگر فرد ۱۴ ساله ای توانسته باشد معادل دیپلم دبیرستان را اخذ کند، میتواند متقاضی مستقل این وایزا باشد

افراد بالای ۲۱ سال

نکته مهمی که در باره سن وجود دارد این است که هر شخص زیر ۲۱ سال و مجرد میتواند به عنوان فرزند در فرم تقاضای پدر یا مادرش نام نویسی کند. این حضور به عنوان فرزندهیچ تداخلی با ثبت تقاضای انفرادی نخواهد داشت و فقط شانس متقاضی را افزایش میدهد. به این ترتیب که یک دختر ۱۹ ساله با مدرک دیپلم دوازده ساله میتواند هم شخصا یک تقاضای شرکت در لاتاری و ثبت نام گرین کارت داشته باشد و هم در ثبت نام لاتاری پدر و هم در ثبت نام لاتاری مادر به عنوان همراه آنها حضور داشته باشد. به هر تقدیر در صورت برنده شدن در لاتاری ۲۰۱۸، این شخص در لیست ویزا قرار خواهد داشت.

سامانه ثبت نام گرین کارت ۲۰۱۸ لاتاری ۱۳۹۶ – آسمونی

زمان ثبت نام,تاریخ ثبت نام,سایت ثبت نام,فرم,شرایط ثبت نام,هزینه,
نحوه ثبت نام برای گرین کارت ۹۶نزدیک است و کسانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند
اطلاعات ثبت نام اینترنتی سال ۱۳۹۶ / ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸

مدرک تحصیلی لاتاری گرین کارت

زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال 2018 + آموزش ثبت نام
زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

شرط تحصیل که یکی از مهمترین شرایط برای شرکت در لاتاری گرین کارت یا همان ثبت نام لاتاری است بر خلاف اطلاعات عموم مردم کمی پیچیدگی دارد و آن پیچیدگی اینجا مطرح میشود که در هنگام ثبت نام گزینه دیپلم در فرم تقاضا وجود ندارد. نکته مهم اینجاست که فرم های تقاضای ویزای در هر کشوری بر اساس قوانین همان کشور تهیه میشوند و انتظار میرود که بر اساس قوانین همان کشور نیز تکمیل شوند.

معادل سازی مدارک تحصیلی

اینجا این سوال پیش می آید که مدرک دیپلم شما نظام قدیم است یا جدید، فنی حرفه ای است یا دبیرستانی یا کاردانش! بسته به مدرک تحصیلی شما شرایط متفاوتی پیش روی شماست. کسی که وارد دانشگاه شده است چگونه باید فرم پر کند؟ کسی که فوق دکترا دارید یا یک پزشک با مدرک دکتری تخصصی که هیچ معادلی در فرم تقاضا برایش وجود ندارد باید چه کند؟

پیش از ثبت نام لاتاری، نسبت به ترجمه مدارکتان و معادل سازی اقدام کنید، اما به صورت کلی معادل سازی اینچنین خواهد بود :

  • مدرک دیپلم نظام قدیم و پیش دانشگاهی نظام جدید معادل دیپلم آمریکا
  • مدرک فوق دیپلم و لیسانس معادل university degree
  • مدرک فوق لیساسن معادل advanced degree
  • مدرک دکترا یا PHD معادل Doctorate degree

آموزش ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ گرین کارت ۲۰۱۹ ۱۳۹۷

 ثبت نام لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸ نام صحیح برنامه قرعه کشی گرین کارت
 در لاتاری ۲۰۱۸ و لاتاری ۲۰۱۸ ایران ۳۵۰۰ ویزای اقامت دائم را در هر سال از آن خود
در لیست این مشاغل خاص قرار داردن کافیست به سایت O*NET OnLine

اطلاعات نادرست درباره مدرک تحصیلی

دو گروه اشتباه در هنگام تکمیل فرم ثبت نام وجود دارد. بخشی در پروسه ثبت نام لاتاری حیاتی هستند. تحصیلات نیز یکی از اینهاست. در صورتی که اعلام کردید دیپلم دارید وسپس در اردیبهشت سال بعد از برندگان لاتاری گرین کارت بودید، دقت کنید که باید و باید بتوانید مدرک دیپلم معادلتان را به افسر سفارت ارائه کنید. در غیر این صورت شما rejectخواهید شد. در باره مدرک تحصیلی در ثبت نام لاتاری اصلا بی دقتی نکنید

شرط شغلی ثبت نام لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸

زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال 2018 + آموزش ثبت نام
زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ با سابقه شغلی

مطالعه این بخش مناسب برای کسانی است که مدرک دیپلم ندارند و قصد شرکت در لاتاری گرین کارت را دارند.. پس اگر مدرک دیپلم دبیرستان را دارید نیاز به مطالعه این بخش نخواهید داشت.

مشاغل قابل قبول در ثبت نام لاتاری

اگر مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر ندارید، شانس دیگری برای ثبت نام لاتاری خواهید داشت و آن هم داشتن مشاغل خاصد به مدت دو سال در پنج سال گذشته است که البته لیست این مشاغل را از وبسایت رسمی اداره کار ایالات متحده امریکا میتوانید مشاهده کنید. https://www.onetonline.org

آیا شغل من در این لیست قرار دارد؟

برای اینکه بفهمیم شغل مورد نظر شما در لیست این مشاغل خاص قرار داردن کافیست به سایت O*NET OnLine بروید و شغلتان را به زبان انگلیسی در بخش جستجو آن وبسایت جستجو کنید. پس از آن لیستی از مشاغل مربوط به کلمه کلیدی شما ظاهر میشود که شما در بین آنها شغل خودتان یا نزدیکترین به شغلتان را انتخاب کنید. به عنوان مثال ما graphic designer را جستجو کردیم و روی اولین گزینه یعنی Graphic designers کلیک میکنیم.
در صفحه جدید شرحی کامل از شغل مورد نظر یافت میشود. وظایف، ابزار و تکنولوژی، دانش مورد نیاز آن شغل, مهارت های مورد نیاز آن شغل, توان مندیهای فرد شاغل و فعالیت های شغلی روزانه و سایر اطلاعات آن شغل را در این صفحه خواهید دید. در انتها بخشی وجود دارد که تیتر Job Zone دارد. در این بخش گزینه title باید بالای Job Zone Four یا خود Job Zone Four باشد و البته SVP Range باید بین ۷ تا ۱۰ باشد. در این صورت این شغل میتواند مشکل تحصیل شمارا حل کند.

آیا داشتن شغل در Job Zone 4 و تحصیلات دانشگاهی هردو نیاز است؟

داشتن صرفا یکی از این دو برای ثبت تقاضای لاتاری گرین کارت کافیست. یا حداقل مدرک دیپلم دبیرستان و یا داشتن شغلی که دو سال در پنج سال گذشته در آن شغل شاغل بوده باشید به شرطی که آن شغل در Job Zone Four و یا بالاتر قرار داشته باشد و SVP آن بیش از ۷ باشد.

اهمیت کشور محل تولد

زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال 2018 + آموزش ثبت نام
زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

لاتاری گرین کارت بر اساس قانون ملیت و مهاجرت ایالات متحده امریکا با هدف حفظ تنوع نژادی در آمریکا انجام میشود و هر ساله ۵۵۰۰۰ شماره ویزا اعتبار می یابد. برخی کشور ها، آهنگ مهاجرت بسیار بالایی نسبت به دیگر کشور ها در مهاجرت به آمریکا دارند که این موضوع باعث شده آنها از لیست کشور های واجد الشرایط شرکت در برنامه بزرگ لاتاری گرین کارت آمریکا خارج شوند. خوشبختانه تا کنون ایران از این لیست خارج نشده و این موضوع گریبان گیر کشورمان نشده است.

آیا ایرانیان متولد در کشور های غیر مجاز امکان ثبت نام دارند؟

بله. ایرانیانی که پدر و مادر آنها ایرانی هستند و فقط در کشور هایی مانند بریتانیا متولد شده اند میتوانند با استناد به محل تولد پدر و مادرشان در این برنامه بزگ شرکت کنند و ثبت نام لاتاری را بدون دغدغه انجام دهند. اما ثبت تقاضایشان کمی متفاوت از سایر شرکت کنندگان خواهد بود.

کشور های مجاز ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

لیست کشور های غیر مجاز هر ساله در هنگام ثبت نام لاتاری مشخص خواهد شد، اما ایران در لیست کشور های مجاز برای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ می باشد.

مهلت لاتاری ۲۰۱۸

تاریخ آغاز ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ گرین کارت آمریکا – نحوه ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۸ گرین ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸,ثبت نام لاتاری۹۶,راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

عکس برای ثبت نام لاتاری گرین کارت

زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال 2018 + آموزش ثبت نام
زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سال ۲۰۱۸ + آموزش ثبت نام

مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ :: روزنگار ۹۶

 مشاوره و راهنمای کامل و فارسی برندگان لاتاری گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸ و ۲۰۱۷ |
تشریح شرایط زندگی در آمریکا| ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ ۹۶ تا اخذ ویزای اقامت

در این مقاله یکی از مهمترین پیش نیاز های ثبت نام لاتاری ( تقاضای شرکت در برنامه لاتاری ویزای دایورسیتی) را مورد بحث قرار میدهیم. این مبحث برای برندگان لاتاری و همچنین متقاضیان شرکت در قرعه کشی بسیار با اهمیت بوده و به تفصیل بحث خواهد شد.

اهمیت عکس لاتاری

در باره اهمیت عکس برای لاتاری همین بس که بزرگترین علت رد شدن متقاضیان قبل از ورود به قرعه کشی است. بیش از ۵۰ درصد تقاضاهای مربوط به هر سال در ثبت نام لاتاری به مرحله قرعه کشی نمیرسند. علت واضح است. شما متقاضی ویزای دایورسیتی هستید. باید مطابق قوانین ایالات متحده امریکا مدارک تهیه و ارسال کنید، لذا عکس ۳ در ۴ که در کشور ما متعارف است اصلا در کشور ایالات متحده امریکا مفهوم ندارد. و ارسال مدارک اشتباه یعنی شما صلاحیت حضور در قرعه کشی را ندارید.

عکس صحیح چگونه باشد؟

داشتن عکس صحیح ساده است. استانداردهای خودش را دارد که در این بخش توضیح کافی در باره آن خواهیم داد. عکس صحیح باید با زمینه سفید باشد. حتما در عکاسی انجام شود با نور پردازی صحیح. سایه روی صورت یا پشت سر باعث رد شدن عکس خواهد شد. بودن عینک یا کروات و موی بلند اشکالی ندارد به شرط آنکه باعث رفله نور یا پوشاندن صورت نشود. عکس باید تکی (پرسنلی) باشد و حتمابه صورت مربع و به ابعاد ۶۰۰پیکسل در ۶۰۰ پیکسل برای متقاضیان ثبت نام لاتاری و ۵ سانتی متر در ۵ سانتی متر برای برندگان لاتاری باشد. برندگان لاتاری باید عکس را چاپ شده به همراه ببرند و متقاضیان باید فایل دیجیتالی عکس را استفاده کنند.

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ گرین کارت ۲۰۱۹ ۱۳۹۷

 ثبت نام لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸ نام صحیح برنامه قرعه کشی گرین کارت
 در لاتاری ۲۰۱۸ و لاتاری ۲۰۱۸ ایران ۳۵۰۰ ویزای اقامت دائم را در هر سال از آن خود
در لیست این مشاغل خاص قرار داردن کافیست به سایت O*NET OnLine

اسکن عکس

ترجیحا از عکس چاپ شده برای ثبت نام لاتاری استفاده نکنید. اما در صورتی که امکان انجام عکاسی نیست میتوانید با استفاده از اسکنر مناسب با کیفیت ۲۴ بیت و حداقل ۳۰۰ dpi نسبت به اسکن عکس اقدام نمایید. اما هرگز عکس ۳ در ۴ یا ۶ در ۴ را اسکن و استفاده نکنید مگر با شرایط خاص که ۹۹ درصد باعث عدم حضور شما در قرعه کشی خواهد شد.

عکاسی های معتبر

متاسفانه در کشور ما هیچ کس از واژه “نمیدانم” یا “نمیتوانم” استفاده نمیکند. نتیجه اینکه به هر عکاسی یا آتلیه مراجعه کنید و عکس لاتاری بخواهید مدعی سالها تجربه در این زمینه میشوند که شاید علت آن بازار کساد فعلی باشد. اما اکثر آنها حتی فایل عکس را به شما نمیدهند و عکس چاپی هم قابل استفاده نیست. به همین دلیل بر آن شدیم که در هنگام ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ با فراهم کردن اطلاعات زیر و البته امکان عکاسی در دفتر موسسه، این مشکل را رفع نماییم.

تاریخ زمان لاتاری ۲۰۱۸ – مطلبستان فالند FaLand

آموزش نحوه ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸: آموزش نحوه ثبت نام در
 نحوه ثبت تاریخ آغاز ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ ۹۶ گرین کارت آمریکا مادران در زمان شیردهی

 شانس برنده شدن در لاتاری

با این وجود همچنان شانس بالایی برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت وجود دارد. پس از الکترونیکی شدن پروسه ثبت نام لاتاریگرین کارت در سال ۲۰۰۳ تعداد ثبت نام ها از ۱۳ میلیون به ۶ میلیون در سال رسید. به نظر میرسد رویه های جدید این سازمان شانس کسانی که برای سال ۲۰۱۸ و پس از آن را ثبت نام میکنند را بالا میبرد. در لاتاری ۲۰۱۷ که در سال ۲۰۱۶ اعلام نتیجه شد، از بین هر ۱۵۰ متقاضی، یک نفر ویزا دریافت کرد.

ثبت نام اشتباه لاتاری وارد قرعه کشی نخواهد شد

لازم است بدانید هر ساله بیش از ۵۰ درصد از ثبت نام های لاتاری قبل از ورود به قرعه کشی از لیست اپلیکیشن های مجاز حذف میشوند که علت این امر اشتباه در ثبت نام است. ضمنا اگر پس از برنده شدن هم در سفارت اشتباهی در ثبت نام لاتاری اتفاق افتاده باشد که در مصاحبه مشخص شود، آن تقاضا رد خواهد شد و به ویزا نخواهد رسید. پس برای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸  به کافی نت ها و اشخاص کم اطلاع مراجعه نکنید. هرساله بیش از ۲۰۰ کیس برنده به ما مراجعه میکنند که به علت ثبت نام اشتباه از اخذ ویزا باز مانده اند.

منبع : greencard-lottery.ir

ثبت نام گرین کارت ۲۰۱۸ ۹۶

زمان اعلام نتایج گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸ : ۱۵ اردیبهشت هر سال. اعلام نتایج دوره ۲۰۱۷-۲۰۱۸ در ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۹۶ میباشد. اگر چنانچه در زمان ثبت نام

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ گرین کارت ۲۰۱۹ ۱۳۹۷

 ثبت نام لاتاری گرین کارت ۲۰۱۸ نام صحیح برنامه قرعه کشی گرین کارت
 در لاتاری ۲۰۱۸ و لاتاری ۲۰۱۸ ایران ۳۵۰۰ ویزای اقامت دائم را در هر سال از آن خود
در لیست این مشاغل خاص قرار داردن کافیست به سایت O*NET OnLine

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.