آموزش گام به گام ثبت نام Lottery لاتاری ۲۰۱۸+لینک ثبت نام

آموزش گام به گام ثبت نام Lottery لاتاری ۲۰۱۸+لینک ثبت نام

لاتاری چیست،لاتاری ۲۰۱۸،لاتاری کلیرنس،لاتاری گرین کارت

آموزش گام به گام ثبت نام Lottery لاتاری 2017+لینک ثبت نام

ویزای گوناگونی یا گرین کارت لاتاری یکی از انواع ویزاهای مهاجرتی آمریکا است.

از سال ۱۹۹۰ و به دستور کنگره آمریکا، هر سال وزارت امور خارجه آمریکا مطابق بخش ۲۰۳‌(سی) از قانون مهاجرت و ملیت (Immigration and Nationality Act) آمریکا، به صورت قرعه‌کشی (موسوم به لاتاری) تعدادی افراد را برای دریافت این نوع ویزا انتخاب می‌کند که نهایتاً منجر به دریافت کارت اقامت دائم آمریکا (معروف به گرین کارت) می‌شود.

برندهٔ اصلی در صورت برخورداری از شرایط لازم موفق به کسب ویزای وگ-۱ می‌شود.

همسر وی و فرزندان مجردی که در روز نام‌نویسی اینترنتی زیر ۲۱ سال دارند نیز در صورت برخورداری از شرایط لازم موفق به کسب ویزای وگ-۲ می‌شوند.

ثبت نام لاتاری 2018-آموزش گام به گام ثبت نام Lottery لاتاری 2017+لینک ثبت نام

لاتاری آمریکا،لاتاری امریکا چیست،لاتاری برای گرین کارت امریکا

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

diversity visa lottery یا همان ویزای تنوع فرهنگی آمریکا که در ایران به نام لاتاری مشهور شده  است از طرف کنگره آمریکا که برای تعادل بخشیدن به تعداد مهاجران در کشور آمریکا ایجاد شده است. طبق این برنامه هر ساله دولت آمریکا به ۵۰۰۰۰ نفر از برندگان لاتاری گرین آمریکا را می دهد. البته ثبت نام در این برنامه شرایط خاصی دارد و همه کشورها و همه افراد شامل شرکت در برنامه ویزای تنوع فرهنگی نیستند . خوشبختانه کشور ایران در حال حاظر مشمول این قانون هست و برای امسال نیز هموطنان ایرانی می توانند در این قرعه کشی شرکت نمایند. ثبت نام در لاتاری به صورت آنلاین و رایگان است ، که افرادای که دارای مدرک پایان ۱۲ سال تحصیلی هستند و یا سابقه دو سال کار در یکی از مشاغل رتبه ۷ در کشور آمریکا دارند در این برنامه شرکت نمایند.

افراد اگر آشنایی با زبان انگلیسی داشته باشند و با دقت کافی می توانند فرم مربوطه خود را ثبت نام نمایند. در صورتی که در هنگام نام نویسی دقت کافی را به خرج ندهید امکان دارد بندهای مربوطه را به اشتباه وارد نمایید و این کار باعث حذف شدن شما از قرعه کشی خواهد شد.

آموزش گام به گام ثبت نام Lottery لاتاری 2017+لینک ثبت نام

لاتاری بخت آزمایی آمریکا،جواب لاتاری،لاتاری پولی،لاتاری پناهندگی

لاتاری

در صورت نیاز و برای اطمینان از صحت ثبت نام و نام نویسی بدون مشکل در لاتاری این کار با پرداخت هزینه توسط گروه پارس مهاجر برای متقاضیان انجام خواهد شد .

اساس حقوقی لاتاری گرین کارت

نام صحیح برنامه قرعه کشی گرین کارت ( کارت اقامت دائم ایالات متحده آمریکا ) که در ایران به لاتاری گرین کارت مشهور است، “قرعه کشی ویزای گوناگونی” است که در زبان انگلیسی DV lottery یا Diversity visa lottery program واژه صحیح آن است. برنامه ویزای دایورسیتی بر مبنای S201 تا S204 قانون ملی و مهاجرت سال ۱۹۹۰ پایه ریزی شده است. به بیان ساده تر لاتاری گرین کارت یک قرعه کشی است که هر سال توسط کنتاکی کونسولار امریکا انجام میشود و از میان متقاضیان به ۵۵۰۰۰ نفر ویزای اقامت دائم داده میشود.

تعداد برنده لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. در لاتاری ۲۰۱۷ و لاتاری ۲۰۱۶ ایران ۳۵۰۰ ویزای اقامت دائم را در هر سال از آن خود کرد که در میان دیگر کشورها از نظر تعداد ویزا پیشتاز بوده است.

آموزش گام به گام ثبت نام Lottery لاتاری 2017+لینک ثبت نام

معاینه پزشکی لاتاری،پیگیری لاتاری،لاتاری تا کی وقت داره

تاریخچه ثبت نام لاتاری

برنامه ویزای دایورسیتی از سال ۱۹۹۴ ، ۳مرتبه در فوریه، یکبار در نوامبر و چندین بار در اکتبر اجرا شده. موسسه مسئول این پروژه در ۲۰۰۰ تغییر کرد. مرکز قبلی منصوب ملی ویزا در پورتس موث این وظیفه را به مرکز کنسولی کنتاکی منتقل کرد که از آن پس کلیه امور مربوط به اپلیکیشن های این نوع ویزا را مسئول بوده است. در سال اول این امکان وجود داشت که هر شخصی چندین بار ثبت نام داشته باشد. که این مسئله مشکلاتی برای این سازمان در بر داشت و البته در صورت ثبت نام شاید ۱۰۰۰ مرتبه توسط یک فرد امکان برنده شدن نزدیک به ۱۰۰% میرسید. اما پس از آن جلوی این امر گرفته شد و هرکس در هر سال مجوز فقط یک ثبت نام را داشت.

شانس برنده شدن در لاتاری

با این وجود همچنان شانس بالایی برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت وجود دارد. پس از الکترونیکی شدن پروسه ثبت نام لاتاری گرین کارت در سال ۲۰۰۳ تعداد ثبت نام ها از ۱۳ میلیون به ۶ میلیون در سال رسید. به نظر میرسد رویه های جدید این سازمان شانس کسانی که برای سال ۲۰۱۸ و پس از آن را ثبت نام میکنند را بالا میبرد. در لاتاری ۲۰۱۷ که در سال ۲۰۱۶ اعلام نتیجه شد، از بین هر ۱۵۰ متقاضی، یک نفر ویزا دریافت کرد.

آموزش گام به گام ثبت نام Lottery لاتاری 2017+لینک ثبت نام

تاریخ لاتاری،تاریخ لاتاری گرین کارت،ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ رایگان،لاتاری جدید برای دی اکتیو

الزامات ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸

فقط دو شرط برای ثبت نام لاتاری وجود دارد. اول اینکه شما متولد کشور های مجاز باشید که ایران یک کشور مجاز برای ثبت نام است و دوم آنکه حداقل دیپلم داشته باشید و اگر دیپلم ندارید دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته داشته باشید که آن شغل در لیست مشاغل اداره کار ایالات متحده در لیست JOB ZONE 4 و البته با امتیاز SVP 7 باشد. مانند طراحی گرافیک، طراحی وبسایت، مدیریت صنعتی یک کارخانه یا کارگاه و …

ثبت نام اشتباه لاتاری وارد قرعه کشی نخواهد شد

لازم است بدانید هر ساله بیش از ۵۰ درصد از ثبت نام های لاتاری قبل از ورود به قرعه کشی از لیست اپلیکیشن های مجاز حذف میشوند که علت این امر اشتباه در ثبت نام است. ضمنا اگر پس از برنده شدن هم در سفارت اشتباهی در ثبت نام لاتاری اتفاق افتاده باشد که در مصاحبه مشخص شود، آن تقاضا رد خواهد شد و به ویزا نخواهد رسید. پس برای ثبت نام لاتاری به کافی نت ها و اشخاص کم اطلاع مراجعه نکنید. هرساله بیش از ۲۰۰ کیس برنده به ما مراجعه میکنند که به علت ثبت نام اشتباه از اخذ ویزا باز مانده اند.

Save


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.