علت حرکات عجیب و خنده دار عباس جدیدی در نشست خبری+فیلم

علت حرکات عجیب و خنده دار عباس جدیدی در نشست خبری+فیلم

حرکات خنده دار عباس جدیدی , دوپینگ عباس جدیدی , عباس جدیدی , عباس جدیدی در نشست خبری , فیلم خنده دار عباس جدیدی , نشست خبری عباس جدیدی , نشست خنده دار عباس جدیدی

علت حرکات عجیب و خنده دار عباس جدیدی در نشست خبری+فیلم

علت حرکات عجیب و خنده دار عباس جدیدی در نشست خبری+فیلم

عباس جدیدی

فیلم حرکات عجیب و خنده دار عباس جدیدی در نشست خبری که گویا عباس جدیدی دوپینگ کرده است و در نشست خبری شورای شهر تهران عباس جدیدی خیلی جالب است.

او در روزی که خشمگین بود، نکات جالبی به زبان آورد. البته ساعاتی بعد وقتی در حین صرف ناهار داشت با «تماشاگران‌امروز» درباره این اتفاقات حرف می‌زد، مدام می‌خندید و سعی می‌کرد نشان دهد عصبی نبوده است. بخش‌هایی از مصاحبه عباس جدیدی را که در آخرین شماره «تماشاگران امروز» منتشر شده با هم مرور می‌کنیم.
امتیاز خبر: ۹۶ از ۱۰۰ تعداد رای دهندگان ۱۲۷۲۰
تماشاگران امروز: «آقای کیانیان هنرمندی هستند که مردم دوست‌شان دارند ولی اگر بخواهند نظر غیرکارشناسی بدهند، باعث بالا رفتن محبوبیت‌شان نمی‌شود.»

او در روزی که خشمگین بود، نکات جالبی به زبان آورد. البته ساعاتی بعد وقتی در حین صرف ناهار داشت درباره این اتفاقات حرف می‌زد، مدام می‌خندید و سعی می‌کرد نشان دهد عصبی نبوده است. بخش‌هایی از مصاحبه عباس جدیدی را با هم مرور می‌کنیم.

آقای کیانیان در رشته کاری خودشان صاحب نظر هستند. ایشان در بحث سینما و این‌طور موضوعات باید ابراز فضل کنند. آقای کیانیان هنرمندی هستند که مردم دوست‌شان دارند ولی اگر بخواهند نظر غیرکارشناسی بدهند، باعث بالا رفتن محبوبیت‌شان نمی‌شود. اتفاقاً محبوبیت‌شان را پایین می‌آورد. بالاخره خودشان می‌دانند که نظرات غیرکارشناسی نباید بدهند. ایشان سررشته‌ای در مدیریت شهری ندارند که بخواهند نظر بدهند. نمی‌توانند بگویند ورزشکار باید در شورای شهر باشد یا نباشد! چون اگر تخصص داشت متوجه می‌شد که اداره شهر و مدیریت شهری صرفا به سنگ و گِل و ساختمان و موضوعات عمرانی خلاصه نمی‌شود.

اداره شهر موضوعات فرهنگی و ورزشی دارد. سرانه‌های فرهنگی، ورزشی، رفاهی دارد. ناراحتی من از این است که آقای کیانیان نیابد درباره سناریوی غیرمطالعه شده‌ای که دستش می‌دهند، عرض‌اندام کند و از ایشان بعید است که بخواهد آلت دست شود. هر سناریویی که به او می‌دهند را در تلویزیون بگوید یا در صفحه شخصی‌‌اش بگذارد. باید مطالعه کند. از ایشان توقع بیشتر می‌رود.

این عزیزان به عنوان یک وطن‌پرست باید بیایند در این فضایی که ملتهب است و همه داغدار هستند، در این لحظه بر این فضا بر دل مردم مرهم بگذارند نه اینکه نمک بپاشند. بدون مطالعه و بدون کارشناسی هر کس هرچه گفت را بگویند.

باید دولت، مجلس و تمام نهادهای بین بخشی و ذی‌ربط به آن کمک کنند. این نیست که بخواهند فرار رو به جلو کنند و به خاطر اینکه ذهن و اذهان عمومی را برگردانند بخواهند با نگاه کوته‌بینانه این همه مشکلات ۵۰ ساله را روی سر چهار تا قهرمان افتخارآفرینی که یک عمر برای این مملکت پرچم بالا بردند و باعث شادی مردم شدند، خراب کنند.

کاسه کوزه‌ها را روی سر اینها که با عشق مردم کار می‌کنند بشکنند. خود این یعنی بی‌عدالتی و بی‌قانونی. خدا را خوش نمی‌آید. وجدان ملت بیدار و هشیار است. این جوسازی‌ها را متوجه می‌شوند. این کی بود کی بود، من نبودم‌ها را می‌فهمند. یعنی‌ چی که همه چیز را بریزیم روی سر ورزشکارها؟ این خیلی بد است. این یک فرار رو به جلو است.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.