دانلود فیلم دزدیدن و قتل دو کودک در کرمان+علت ماجرا

دانلود فیلم دزدیدن و قتل دو کودک در کرمان+علت ماجرا

دانلود فیلم دزدیدن و قتل دو کودک در کرمان+علت ماجرا
دانلود فیلم دزدیدن و قتل دو کودک در کرمان+علت ماجرا

خبرگزاری مهر نوشت: فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان با تشریح ماجرای دو کودک ربایی در کرمان گفت: هر گونه شایعه پراکنی در فضای مجازی جرم محسوب می شود و با این افراد برخورد قانونی خواهد شد.

سردار رضا بنی اسدی در گفتگو با مهر اظهارداشت: هفته گذشته شاهد بروز یک مورد کودک ربایی در یکی از محله های مهاجر نشین کرمان بودیم که در این منطقه بیشتر افاغنه زندگی می کنند، در این مورد کودکی هفت ساله به قتل رسیده است و ماجرا به وسیله کارگاهان و ماموران نیروی انتطامی در حال پیگیری است و به زودی افرادی که در این خصوص دست داشته اند دستگیر و مجازات خواهند شد.

دزدیدن کودک ۵ ساله و قتل کودک ۷ ساله در کرمان + فیلم

وی گفت: دختر ۷ ساله که تبعه افغانستان بعد از مدتی به قتل می رسد و در یکی از خرابه های این محله رها می شود اما به هیچ عنوان اعضای بدن این کودک برداشته نشده بود بلکه به وسیله حیوانات آسیب دیده بود.

وی در پاسخ به خبرنگار مهر در خصوص شایعه قاچاق اعضا در فضای مجازی گفت: این صحبت عوامانه و شایعه است چون پیوند اعضا نیاز به تخصص و اتاق عمل استریل در ضمن همه اعضای بدن این کودک وجود دارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان در خصوص ربایش دختر بچه دیگر که ۵ سال داشته نیز گفت: این ربایش عصر دیروز روی داد و کودکی افغانستانی از یک سوپرمارکت ربوده شد که با اقتدار نیروی انتظامی ظرف ۲۰ ساعت ربایندگان دستگیر و کودک که در سلامت کامل قرار داشت، آزاد شد و به آغوش خانواده اش باز گشت.

وی افزود: در این زمینه یک افغانستانی و دو ایرانی دستگیر شده اند، این افراد با یک خودروی پژو دختر ربوده شده را به اندوهجرد منتقل کرده بودند.

وی ادامه داد: روز جمعه نیروی های متخصص نیروی انتظامی با مصاحبه و تحقیق از اطرافیان کودک، سرنخ هایی را پیدا کرده و متهمان را با تبحر به دام انداختند.

وی گفت: این دو مورد به هم ارتباطی ندارند و در مورد دوم ربایندگان درخواست ۹۳ میلیون تومان پول کرده بودند.

سردار بنی اسدی در خصوص شایعه پراکنی ها در فضای مجازی گفت: در صورت شایعه پراکنی و ایجاد نا امنی در جامعه با منشاء این خبر پراکنی ها برخورد قانونی خواهیم کرد زیرا شایعه پراکنی جرم محسوب می شود و مصادق ایجاد احساس نا امنی در جامعه است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان به اقتدار کامل نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی اشراف کامل دارند و اجازه نا امنی را به سوء استفاده کنندگان نمی دهند و به شدت با تخلفات برخورد می کنند.

آزادی دختر ربوده شده کرمانی و دستگیری آدم رباها

سردار رضا بنی اسدی فر گفت: در پی تماس یکی از شهروندان با سامانه پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

دختر بچه ربوده شده کرمانی

دانلود فیلم دزدیدن و قتل دو کودک در کرمان+علت ماجرا
دانلود فیلم دزدیدن و قتل دو کودک در کرمان+علت ماجرا

وی افزود: با اقدامات فنی و اطلاعاتی لازم و تشکیل تیم های تحقیقاتی اقدامات پلیس برای آزادی کودک ربوده شده آغاز شد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به این مسئله که علی رغم تلاش متهمان برای به جا نگذاشتن سر نخی، پلیس مخفیگاه آنان را در کمتر از ۲۰ ساعت در شهر «اندوهجرد» شناسایی کرد، بیان داشت: پس از آزادی کودک ربوده شده سه متهم این پرونده نیز دستگیر شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: آدم ربایان از خانواده متهم مبلغ ۹۳۰ میلیون ریال را درخواست کرده بودند و در بازجویی ها هدف از اقدام خود را اخاذی عنوان کردند.

سردار رضا بنی اسدی فر اظهار داشت: فقر و عدم التزام به باورهای دینی باعث بروز این واقعه شده است.

وی در پایان با بیان این مسئله که پلیس با تمام توان در راستای جلب رضایت مردم و افزایش احساس امنیت اجتماعی تلاش می کند، گفت: به هیچ عنوان اجازه جولان به برهم زندگان نظم و امنیت را نخواهیم داد.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.