دانلود فیلم توهین یک جوان به عراقچی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵

دانلود فیلم توهین یک جوان به عراقچی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵

بی ادبی به عراقچی , بی ادبی به عراقچی در ۲۲ بهمن , توهین به عراقچی , توهین به عراقچی در ۲۲ بهمن , عراقچی در ۲۲ بهمن ۹۵ , علیرضا شدت , علیرضا شدت و عراقچی

دانلود فیلم توهین یک جوان به عراقچی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵
دانلود فیلم توهین یک جوان به عراقچی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵

توهین به عراقچی در راهپیمایی

فیلم توهین و بی ادبی یک جوان به قول خودش انقلابی به عراقچی یکی از اعضای محترم تیم مذاکره کننده ایران با گروه ۱+۵ که در راهپیمایی امروز جمعه ۲۲ بهمن ۹۵ اتفاق می افتد.

راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم در اقصی نقاط کشور برگزار شد.در تهران نیز همانند سال های گذشته مسئولین کشوری دوشا دوش ملت در این راهپیمایی حضور به هم رساندند تا با اتحاد و همبستگی خود مشت محکمی بردهان دشمنان خود زنند.

در همین راستا ” علیرضا شدت” خواننده انقلابی پس از روبرو شدن با سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه در جمع راه پیمایان سوالی تعجب برانگیز و جنجالی در رابطه با توافق هسته ای ایران از وی پرسید.

این خواننده از سید عباس عراقچی سوال کرد که حضورشما در اینجا مغایرتی با توافق ندارد؟

عراقچی در پاسخ گفت : اصلا مسئله ای ندارد این هم توافق هست.

شدت دوباره سوال کرد یک موقع ناراحت نشوند کدخدا(آمریکا)؟

که عراقچی در پاسخ گفت تو دهن کدخدا هم می زنیم .

علیرضا شدت” خواننده انقلابی پس از روبرو شدن با سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه در جمع راه پیمایان سوالی تعجب برانگیز و جنجالی در رابطه با توافق هسته ای ایران از وی پرسید. این خواننده از سید عباس عراقچی سوال کرد که حضورشما در اینجا مغایرتی با توافق ندارد؟ عراقچی در پاسخ گفت : اصلا مسئله ای ندارد این هم توافق هست. شدت دوباره سوال کرد یک موقع ناراحت نشوند کدخدا(آمری

تیکه انداختن خواننده پاپ به دکتر عراقچی!

سوال علیرضاشدت خواننده پاپ از عراقچی! یه وقت کدخدا ناراحت نشه اومدید راهپیمایی؟ با برجام که مغایرت نداره؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.