مدل مانتو گل گلی تابستانه

دسته بندی : مدل لباس زنانه

مدل مانتو گل گلی تابستانه

مدل مانتو گل گلی تابستانه

مانتو گل گلی با چی ست کنیم و جطور بپوشیم

این مطلب به شما در پوشیدن لباس های گل گلی زیبا در تابستان کمک میکند

یک مانتوی ساده مشکی برای دانشگاه، یک پیراهن مشکی برای عروسی، یک دامن مشکی برای مهمانی دورهمی و یک شلوار مشکی برای ست کردن با همه مانتوها، انتخاب دم دستی و راحتی است.

اما یک چیزی ته دل آدم را قلقلک می‌دهد که در این هوای بهاری لباس‌های گل‌گلی را دریابیم! گل‌گلی‌ها در تمام طول تاریخ یکی از انتخاب‌های مهم دنیای مد بوده‌اند. سلبریتی‌ها کلی عکس جذاب با دامن‌ها و پیراهن‌های گل‌گلی دارند، اما معلوم نیست چرا عکس‌های آن‌ها این قدر شیک و جذابند، ولی ما وقتی همان دامن را می‌پوشیم، عین آدم‌های از پشت کوه آمده می‌شویم!

اگر دل‌تان پر می‌کشد برای لباس‌های گل‌گلی، اما دل‌تان نمی‌خواهد بر و بچز شما را سوژه روزشان کنند، این چند نکته را جدی بگیرید.

مدل مانتو گل گلی تابستانه

فقط یک تکه از مجموعه لباس‌هایتان را گل‌گلی انتخاب کنید. اگر مانتویتان گل‌گلی است، روسری و شلوار یا دامن‌تان را طرح‌دار انتخاب نکنید. دیگر خیلی که اصرار داشته باشید، طرحی که می‌تواند کنار گل‌گلی قرار بگیرد، یک راه راه مات از دو رنگ با اختلاف کم است. اگر بیشتر اصرار کنید، می‌شود با یک روسری با گل‌های درشت، مانتو یا دامنی با گل‌های خیلی ریز پوشید. اگر باز هم اصرار بیشتری داشته باشید، می‌توانید سرتاپایتان را گل‌گلی کنید و شبیه ساکنین قبایل افریقایی شوید!

مدل مانتو گل گلی تابستانه

گاهی رنگ هایی که فکرش رو نمیکنید کنار هم عالی میشوند مثل عکس پایین … اصلا اگر عاشق رنگ ها نبودید که هوس مانتو گل گلی نمیکردید.

مدل مانتو گل گلی تابستانه

گل‌گلی را از رنگ‌های زنده و شاد انتخاب کنید. در غیر این صورت اصل وجودی خوشحال بودن لباس‌های گل‌گلی را زیر سوال برده‌اید. اما لباس‌های دیگر را از رنگ‌های مات و ترجیحا خنثی انتخاب کنید. مثلا یک دامن سفید با گل‌های قرمز و برگ‌های سبز را با یک مانتوی سفید ساده و روسری سبز ساده ست کنید.

مدل مانتو گل گلی تابستانه

لباس‌های دیگرتان را از رنگ‌هایی انتخاب کنید که در طرح گل‌گلی وجود دارند. اگر مانتو زمینه آبی دارد و گل‌های زرد و شکوفه‌های نارنجی، از رنگ‌های آبی و زرد و نارنجی برای انتخاب دامن/شلوار، روسری، کمربند، کیف و کفش‌تان استفاده کنید. رنگ‌های غالب (مثلا آبی زمینه) را زیاد استفاده نکنید. بروید سراغ آن رنگی که در حد چند لکه کوچک در گل‌گلی‌ها به چشم می‌خورد.

مدل مانتو گل گلی تابستانه

 

اگر پوست‌تان روشن است، می‌توانید گل‌گلی‌ها را برای شال و روسری هم انتخاب کنید. اما اگر سبزه و برنزه هستید، دور صورت‌تان را شلوغ نکنید. به جایش بروید سراغ دامن‌های گل‌گلی

دور خنزر پنزر و آویزان کردنی‌ها را یک خط پررنگ بکشید. گل‌گلی‌ها به قدر کافی شلوغ هستند. آویزان کردن کلی النگو و گوشواره و گردن‌بند شما را شبیه فالگیرها می‌کند! کیف و کفش را هم تا حد امکان دخترانه و سبک انتخاب کنید. کیف مشکی رسمی اصلا به چنین تیپی نمی‌آید.

 

مدل مانتو گل گلی تابستانه

آرایش غلیظ نکنید. چند کیلو کرم‌پودر به صورت‌تان نزنید و چشم‌هایتان را هم پر از سایه و ریمل نکنید، چون شبیه دستفروش‌های دوره‌گرد می‌شوید! یک روژ به رنگ گل‌های لباس و گونه‌هایی به رنگ شکوفه‌هایش کافی است. سعی کنید با لباس بهاری‌تان هماهنگ باشید. شفاف و ساده و جوان!

مدل مانتو گل گلی تابستانه

برای تیپ خودتان یک عنصر گل گلی در نظر بگیرید تا با فصل ست شوید و وقتی بیرون از خانه می روید احساس طراوت و شادی کنید.

مدل مانتو گل گلی تابستانه

شلوارهای گل گلی بهترین انتخاب برای مهمانی های عصرانه هستند.

9524919_1465128823

ساپورت ها و لگ های گل گلی برای تیپ دختران نوجوان و خوش تیپ بسیار مناسب است.

modele-lebase-zanane2-10

یک ست کیف گل گلی می تواند تیپ ساده شما را متحول کند، این تیپ کیف ها به تازگی در بین دخترها و خانم های جوان طرفدار پیدا کرده است.

modele-lebase-zanane4-10

مانتوهای گل گلی هم در فصل های گرم میتوانند استایل شما را شیک کنند.

modele-lebase-zanane6-14

پوشیدن شال گل گلی با یک مانتو ساده یا راه راه تیپ شما را برای یک فصل گرم بسیار جذاب خواهد کرد. مدل های شال و روسری دست دوز شیک دوز می تواند به شما ایده دهد.

modele-lebase-zanane8-8

با مشاهده نحوه ست کردن مدل های مختلف مانتو میتوانید ایده های خوبی لز نحوه ست کردن مانتو ، شلوار ، کفش و شال و روسری بدست بیاورید .

modele-lebase-zanane8-13

مانتو گل گلی مشکی ست شده با شال مشکی و ساپورت مشکی… زیباست.

modele-lebase-zanane10-13

یه گل گلی ساده دخترونه با رنگی که خیلی تو چشم نیست اگه خیلی گل گلی دوست رو نمی پسندید .

rada

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم