مانتو گیپور | ۴۰ مدل مانتو گیپور دار مشکی و رنگی شیک مجلسی

دسته بندی : مدل لباس,مدل مانتو

مانتو گیپور | ۴۰ مدل مانتو گیپور دار مشکی و رنگی شیک مجلسی

مانتو گیپور مثل لباس های مجلسی گیپور از جمله لباس هایی هستند که همیشه پرطرفدار هستند و هیچ وقت مد نمی افتند این مدل لباس همیشه طرفداران خاص خودش را دارد ، خانم هایی که عاشق استایل شکیل و شیک و مجلسی هستند و تیپ های خانمانه وسنگین و موقر را به تیپ های اسپورت و پسرانه و غیر رسمی ترجیح میدهند . در این نوشته از دلبرانه در مورد مدل های مختلف مانتوی گیپور و نحوه ست کردن این مانتو و ریزه کاری های مربوط به آن خواهیم پرداخت و با هم ۴۰ مدل شیک و خاص مانتو گیپور که از صفحات اینستاگرامی جمع آوری شده است را مرور میکنیم.

مانتو گیپور دار (۱)

۱۰ نکته در مورد پارچه گیپور Guipure

خوب است بدانید این موارد را در مورد پارچه های گیپور ، موارد مصرف و تفاوت آن با دانتل بدانید :

  1. اصولا پارچه گیپور به پارچه هایی می گویند که دارای الیاف ابریشم و پنبه باشد .
  2. این پارچه برعکس پارچه های تور یا دانتل بدون زمینه توری و به صورت ضخیم تر تولید می شود.
  3. برای دوخت لباس هاو مانتو های مجلسی و رسمی می توان از پارچه گیپور استفاده کرد.
  4. شکل توری شکل این پارچه باعث میشود که حتما باید آن را با آستر در دوخت لباس به کار برد .
  5. محبوبیت و پر طرفداری این نوع پارچه باعث شده است اغلب طراحان مد و فشن از گیپور برای طراحی لباس های شیک و مجلسی استفاده کنند.
  6. برجسته بودن گل ها بدون زمینه توری خصوصیت بارز گیپور است.
  7. تفاوت پارچه گیپور با دانتل در زمینه و جنس آنهاست گیپور روی پارچه توری نیست ولی دانتل روی طرح های برجسته اغلب ابریشمی روی تور است.
  8. هم گیپور و هم دانتل در دوخت لباس های مجلسی مورد استفاده قرار میگیرد
  9. اما دانتل اغلب گران قیمت تر است و برای دوخت لباس عروس استفاده می شود
  10. ولی گیپور بازه مصرف گستره تری دارد و هم برای دوخت لباس های مجلسی و هم برای دوخت مانتو حتی لباس های خانگی استفاده میشود.

مانتو گیپور دار (۱۳)

مانتو گیپور تابستانه و بهاره خنک 

همانطور که میدانید پارچه های گیپور اغلب نسبتا گران قیمت هستند و دوختن مانتو که به طور کامل از گیپور باشد علاوه بر گران قیمت بودن باعث میشود مانتو ما کمی سنگین و بیشتر مناسب فصل هاس سرد سال باشد ، اما اگر شما جزء طرفداران پر و پا قرص پارچه های گیپور یا پارچه های توری شکل مثل خود تور یا دانتل هستید میتوانید به راحتی ترکیبی از گیپور و پارچه های دیگر را برای دوخت مانتو گیپور استفاده کنید ، و به این صورت مانتو گیپور های خنک و تابستانی خواهید داشت در زیر سه نمونه از ترکیب پارچه گیپور با پارچه نخی و خنک برای فصل بهار یا تابستان در رنگ های شاد و متفاوت مشاهده می کنید .

مانتو گیپور دار (۵)

مانتو گیپور

مانتو گیپور دار (۴)
مانتو گیپور مجلسی

مانتو گیپور دار (۶)
مانتو گیپور دار

همانطور که میدانید و اشاره شد پارچه های گیپور اغلب گران قیمت بوده و بیشتر مناسب دوخت و تهیه لباس و مانتو مجلسی هستند اما اگر به طور کل به سبک تور مانند گیپور علاقه مند هستید اما برای لباس ها و تونیک های محلی میخواهید یک پارچه مشابه جایگزین گیپور یا دانتل کنید که کم هزینه تر بوده و همان سبک و سیاق خانمانه و رسمی را داشته باشد میتوانید انواع پارچه های توری شکل موجود را بازار را مثل تصویر زیر جایگزین گیپور کنید .

مانتو گیپور دار (۲)
سارافون گیپور

مانتو گیپور دار (۳)
مانتو گیپور بلند

تصاویر زیر که از سایت لیدی کویین جمع آوری شده اند نمونه هایی زیبایی از انواع مانتو گیپور رسمی و مجلسی هستند که با ترکیب ساتن یا کرب دوخته شده اند . ترکیب ساتن و گیپور در دوخت مانتو های گیپور به شما استایلی کاملا مجلسی و شیک خواهد داد.

مانتو گیپور دار (۷)
مانتو گیپور جدید

مانتو گیپور دار (۸)
مانتو گیپور مشکی

گیپور سیاه و سفید از محبوب ترین انواع مانتو گیپور موجود در بازار هستند که هر دو نمونه را در دو تصویر پایین می بینید هر دو این مانتو ها کاملا رسم و مجلسی است با این تفاوت که گیپور رنگی مشکی برای خانم های کم چاق یا دارای اضافه وزن مناسب تر از انواع رنگی پارچه گیپور است ، حتی بهتر است خانم های با اضافه وزن از مدل های گیپوری استفاده کنند که علاوه بر رنگ مشکی دارای نقش و نگار ظریف تری باشد .

مانتو گیپور دار (۹)
مانتو گیپور شیک

مانتو گیپور دار (۱۰)
مانتو گیپور ۹۷

مانتو گیپور دار (۱۱)
مانتو های گیپور سفید

مانتو گیپور دار (۱۲)
مانتو گیپوری جدید

بدون شک استفاده از نقوش برجسته و گل های پارچه گیپور به عنوان تزیین روی مانتو یکی از بهترین و شیک ترین ایده های مانتو مجلسی برای خانم ها محسوب میشود در عکس پایین یک مدل خوب در این رابطه را مشاهده میکنید .

مانتو گیپور دار (۱۴)
مانتو گیپور
مانتو ی گیپور مجلسی

مانتو گیپور دار (۱۵)

مدل مانتو گیپور.com  googleمدل مانتو گیپور

ما قبلا در دلبرانه نوشته مفصلی در مورد مانتو گیپور مجلسی داشتیم که خوشبختانه با اقبال زیادی از طرف شما روبروی شد اگر دوست دارید در مورد این مدل مانتو محبوب بیشتر بدانید و مدل های بیشتری از مانتو های گیپور مجلسی ببینید روی لینک زیر کلیک کنید .

مانتو های گیپور مجلسی | ۴۵ مدل مانتو ی گیپور کارشده + مانتو ی گیپور بازیگران

مانتو گیپور دار (۱۷)

مانتو گیپور ۱۳۹۷
مانتو ی گیپور ۱۳۹۸

بیشترین رنگی پارچه گیپور و با محبوبیت بالا رنگ مشکی است بخصوص در مورد مانتو که اصولا بیشتر خانم ها ترجیح میدهند اغلب مانتو هایی به رنگ سیاه داشته باشند گیپور مجلسی میتواند به این تیپ همیشه مشکی تنوع و شکل مجلسی تری ببخشد نظر شما در مورد این مدل مانتو مجلسی گیپور به رنگ مشکی چیست ؟ به نظر شما بهتر است رنگ مشکی گیپور به تنهایی در دوخت مانتو به کار گرفته شود یا ترکیب آن را با پارچه های جنس دیگر ترجیح میدهد ؟

مانتو گیپور دار (۱۸)
مدل مانتو گیپور ۱۳۹۷
مدل مانتو گیپور ۱۳۹۸

مانتو گیپور دار (۱۹)
مانتو گیپور ۲۰۱۸
مانتو گیپور ۲۰۱۹

به ترکیپ پارچه گیپور یا دانتل با پارچه های دیگر در دوخت مانتو زیر دقت کنید ، این ترکیب پارچه باعث میشود برجستگی نقش و نگار موجود در گیپور یا دانتل بیشتر به چشم بیاید و زیبا تر شود. البته در اغلب موارد بالاتنه مانتو از گیپور و پایین تنه از پارچه ساده دوخته میشود که در این مدل برعکس است وقسمت دامن مانتو از گیپور و بالاتنه از پارچه ساده دوخته شده و برای زیبایی بیشتر از قسمت هایی از گیپور و دانتل روی یقه و سر آستین مانتو استفاده شده است.

مانتو گیپور دار (۲۰)
مدل مانتو گیپور ۲۰۱۷
مانتو مجلسی گیپور ۲۰۱۸

مانتو گیپور دار (۲۱)
مانتو گیپور ۹۷
مانتو گیپور ۹۸

اگر به گیپور مشکی علاقه دارید ولی کمد پر از مانتو ها و لباس های مشکی دارید و دوست دارید به آن تنوعی بدهید میتوانید مثل این خانم بازیگر گیپور مشکی را با یک آستر رنگی از رنگ مورد علاقه خودتان ترکیب کنید تا هم نقش و نگار پارچه گیپور برجسته تر و زیبا تر شود هم شما یک مانتو با ترکیب رنگ مشک و رنگ های دیگر داشته باشید.

مانتو گیپور دار (۲۲)
مدل مانتو گیپور ۹۸

ترکیب سفید و مشکی همیشه جزء ترکیب رنگ های مورد علاقه طراحان مد و فشن بوده است ، در زیر نمونه ای زیبا از این ترکیب رنگ می بینید که البته جای رنگ مشکی و سفید آن میتواند عوض شده و بیشتر از رنگ گیپور مشکی استفاده شود که چرک تاب تر و رسمی تر باشد .

مانتو گیپور دار (۲۳)
مانتو گیپور بارداری مجلسی

اگر یک مانتو گیپور مجلسی برای دوران بارداری خود هستید ، بهتر است در قسمت بالاتنه لباس از پارچه گیپور و در قسمت پایین تنه از پارچه معمولی و کمی کشی در ناحیه شکم استفاده کنید . در این صورت است بهتر است سراغ مدل هایی بروید که از ناحیه زیر سینه گشاد و چین دار میشوند تا شکم و پهلو های شما خیلی هم به چشم نیاید .

مانتو گیپور دار (۲۴)
مانتو گیپور جدید ۹۷

مانتو گیپور دار (۲۵)

مانتو های گیپور دار

مانتو گیپور دار (۲۶)

مانتو گیپور دار جدید

شاید بیشتر ما مانتو های گیپور را به رنگ های مشکی و کرم و رنگ های خنثی در این طیف دیده یا خریده باشیم اما به عنوان یک تیپ دخترانه و جدید میتوانید گیپور با رنگ خنثی را رنگ های شاد و کمی جیغ ترکیب کنید و یک استایل دخترانه ولی خانمانه و رسمی برای مهمانی ها و عروسی ها و مجالس بسازید ، نظر شما در مورد ترکیب رنگ مانتو در مدل زیر چیست ؟

مانتو گیپور دار (۲۷)

مانتو گیپور دار مشکی

مانتو های گیپور دار مشکی مانتو هایی هستند که اصولا دارای یک استایل رسمی و مجلسی هستند اما برای خانم های دارای اضافه وزن استفاده از گیپور مشکی بیشتر از انواع رنگی و نوع گل ریز آن بیشتر از طرح های گل درشت و برجسته توصیه میشود اما برای خانم های لاغر اندام محدودیتی در زمینه طرح و رنگ و مدل مانتوی گیپور دار وجود ندارد.

مانتو گیپور دار (۲۸)
مانتو گیپور دار مجلسی

مانتو گیپور دار (۲۹)
مانتو گیپور دار

مانتو گیپور دار (۳۰)
مانتو گیپور دار شیک

مانتو گیپور دار (۳۱)
مانتو ی گیپور دار ۹۷

مانتو گیپور دار (۳۲)
مانتو گیپور دار سال ۹۹

مانتو گیپور دار (۳۳)
مانتو ی گیپور دار زنانه

در مورد پارچه های طرح دار مثل گیپور یک قاعده کلی وجود دارد ، بهتر است قسمت هایی از بدن شما که بزرگتر از اندازه معمول است از پارچه های گیپور و طرح دار استفاده نشود ، مثلا در قسمت بازو اگر شما بازوهای بزرگی دارید بهتر است از پارچه های گیپور در قسمت بازو استفاده نکنید یا حدالامکان از پارچه های گیپور مشکی با طرح های ریز استفاده کنید .

مانتو گیپور دار (۳۹)
مانتو گیپور دار دخترانه

مانتو گیپور دار (۴۰)
مانتو ی گیپور دار ۲۰۱۷

این هم یک مدل دیگر از ترکیب رنگ سفید و مشکی در مانتو ی گیپور مجلسی

مانتو گیپور دار (۳۴)
مدل مانتو گیپور دار ۲۰۱۸

مانتو گیپور دار (۳۵)
مدل مانتو ی گیپور دار ۹۹

مانتو گیپور دار (۳۶) 

مدل مانتو ی گیپور دار سال ۹۸

مانتو گیپور دار (۳۷)

مانتو گیپور دار (۳۸)

همچنین بخوانید :

مانتو های گیپور مجلسی | ۴۵ مدل مانتو ی گیپور کارشده + مانتو ی گیپور بازیگران

مدل لباس نامزدی دانتل | مدل لباس های عقد و نامزدی دانتل و گیپور فوق العاده شیک

لباس مجلسی گیپور | متنوع ترین مدل های لباس مجلسی گیپور رسمی ۲۰۱۸

مدل لباس مجلسی گیپور بلند | مدل لباس مجلسی بلند گیپور برند ترک کنزل kenzel

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم