۵ روش برای اندازه گیری سایز شلوار قبل از خرید آنلاین

اندازه گیری سایز شلوار

خرید یک شلوار با سایزهای متناسب با بدن شما می‌تواند هم به زیباتر شدن استایل شما و هم پوشیدن آن را برای شما راحت‌تر و بدون مشکل کند. اما در هنگام خرید آنلاین، ممکن است پیدا کردن شلواری که دقیقاً متناسب با شما باشد مقداری سخت و چالش برانگیز باشد. اما به این معنی نیست که خرید کردن از آنلاین شاپ‌ها راه خوبی برای خرید لباس نمی‌باشند! یکی از مهم‌ترین کارها برای خرید یک شلوار متناسب با بدن شما، دانستن سایزهای لازمه برای خرید شلوار است.

ما در این مطلب بهترین روش‌ها برای اندازه‌گیری سایز را به شما معرفی می‌کنیم و به شما آموزش می‌دهیم که مهم‌ترین قسمت‌ها برای سایزگیری کدام قسمت‌ها هستند. با ما همراه باشید!

سایز کردن دور کمر

سایز کردن دور کمر

اولین و مهم‌ترین سایزی که شما نیاز به دانستن آن دارید، سایز دور کمر است. برای پیدا کردن هر سایزی، شما می‌توانید از دو راه این کار را انجام دهید که راه اول سایز کردن شلوار از قبل خریداری شده است که دقیقاً متناسب با بدن شما است و راه دوم سایز کردن خود بدن است. برای پیدا کردن سایز از روی شلوار، ابتدا شلوار خود را بر روی زمین و یا میز پهن کنید و به یاد داشته باشید که دکمه‌ها و یا زیپ شلوار خود را به طور کامل ببندید. حالا متر خود را از بر روی یک نقطه ابتدایی بگذارید و متر را به دور شلوار بچرخانید و در نهایت به نقطه ابتدایی برسانید. با این روش شما می‌توانید سایز دور کمر شلوار را پیدا کنید.

برای سایزگیری بدن، شما نیاز دارید که تا حد ممکن از لباس کمتر استفاده کنید تا اندازه‌های گرفته شده دقیق‌تر باشند. همانند سایزگیری شلوار، قسمت صفر متر خود را بر روی یک نقطه ابتدایی بگذارید و به دور کمر خود بپیچید تا به نقطه ابتدایی برسید. با این روش شما می‌توانید سایز دقیق دورکمر خود را پیدا کنید.

شلوار بگی لی یکی از بهترین مدل‌های شلوار هستند که معمولاً فری سایز هستند و متناسب با هر تایپ بدنی و استایل! اگر شما هم به خرید شلوار بگ علاقه‌منند هستید، هم اکنون می‌توانید شلوار بگ موردعلاقه خود را انتخاب و خریداری کنید!

گرفتن سایز باسن

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های شلوار که می‌تواند در راحتی آن تاثیر زیادی داشته باشد، قسمت باسن شلوار است که شما نیازمند دانستن سایز دقیق آن هستید. برای گرفتن سایز از روی شلوار از پیش خریداری شده، شما نیازمند گرفتن سایز از پشت شلوار هستید. برای این کار شلور خود را بر روی سطح صاف قرار دهید و متر خود را در یک خط صاف بر روی پهنای شلوار قرار دهید تا اندازه دقیق باسن شلوار را پیدا کنید.

برای گرفتن اندازه دور باسن بر از روی بدن، متر خود را بر روی سمت چپ و یا راست باسن خود قرار دهید و متر اندازه‌گیری را در یک خط صاف نگه دارید. فاصله چپ به راست باسن، اندازه دقیق شما است.

شلوار کارگو یکی از جدیدترین و خاص‌ترین شلوارها برای هر استایلی است که شما می‌توانید همین حالا شلوار کارگو مورد علاقه خود را از صفحه خرید شلوار کارگو تهیه کنید و استایل منحصربه فرد خود را بسازید!

اندازه گرفتن پهنای ران

اندازه گرفتن پهنای ران

دانستن سایزهای بدن به شما برای داشتن یک شلوار راحت و فیت کمک می‌کند و دانستن پهنای ران یکی از همان سایزها است که در راحتی شلوار تاثیر دارد! شما برای رفتن سایز ران از روی شلوار، نیاز دارید که پهن‌ترین قسمت از ران را اندازه گیری کنید. برای این کار می‌توانید یا دور ران و یا روی ران را از روی شلوار اندازه‌گیری کنید تا اندازه خود را پیدا کنید.

برای پیدا کردن اندازه ران روی بدن، متر خود را بر روی پهن‌ترین قسمت ران قرار داده و متر را از روی نقطه ابتدایی به دور ران خود بپیچید و در نهایت به نقطه ابتدایی برسانید. اندازه به دست آمده، اندازه دقیق پهنای ران و یا دور ران است.

اندازه گرفتن دور زانو

برای اندازه گرفتن دور زانو از روی شلوار، شما نیازمند این هستید که شلوار خود را بپوشید و سپس به اندازه‌گیری بپردازید. این به این دلیل است که برخی از شلوارها ممکن است که از پارچه کشی ساخته شده باشند و گرفتن اندازه آنها قبل از پوشیدن، می‌تواند اندازه کوچک‌تری به شما بدهد که در نهایت موجب تنگ شدن شلوار جدید شما خواهد شد.

پوشیدن شلوار با گرفتن سایز از روی بدن در این مرحله تفاوتی ندارد و برای انجام دادن هر دو، شما نیاز دارید که دور زانو خود را اندازه بگیرید. اگر شلوار خود را پوشیده‌اید، از راحت بودن زانوی آن مطمعن شوید و سپس اندازه‌گیری کنید. برای پیدا کردن اندازه دقیق، متر خود را بر روی یک نقطه ابتدایی بر روی زانو قرار دهید و متر را به دور زانوی خود بپیچید. با این روش، اندازه دقیق دور زانوی خود را پیدا کیند.

اندازه گیری قد شلوار

و در آخر مهم‌ترین سایزی که شما برای خریدن یک شلوار جدید نیاز دارید! برای پیدا کردن قد شلوار، از متر خیاطی برای این کار استفاده کنید تا به نتیجه دقیقی برسید. برای این کار شلوار خود را بر روی سطح صاف قرار دهید و از وسط، هر کدام از پاچه‌ها را اندازه گیری کنید تا اندازه قد شلوار خود را پیدا کنید.

برای پیدا کردن اندازه قد از روی بدن، متر خود را پایین‌تر از قوزک پای خود قرار دهید دهید و از بغل تا دور کمر متر را بکشید. اندازه به دست آمده، سایز دقیق قد شلوار شما است.

نویسنده: امیرحسین نظری


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.