تبلیغات

 
 

اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۸ گرین کارت آمریکا+نتایج لاتاری امسال

دسته بندی : آموزش

اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۸ گرین کارت آمریکا+نتایج لاتاری امسال

نتایج لاتاری 2018 گرین کارت آمریکا+نتایج لاتاری امسال

نتایج لاتاری ۲۰۱۸

کشور آمریکا هر ساله اقدام به برگزاری برنامه لاتاری می نمایند که برندگان این قرعه کشی میتوانند ویزای آمریکا را دریافت نمایند و برای زندگی کردن وارد کشور آمریکا شوند .هدف کشور آمریکا از برنامه لاتاری ایجاد تنوع نژادی در کشور آمریکا می باشد.

شرایط شرکت در لاتاری آمریکا:

افرادی که میخواهند در قرعه کشی گرین کارت آمریکا ثبت نام نمایند باید حداقل مدرک پایان ۱۲ سال تحصیلی ( یعنی پیش دانشگاهی ) یا معادل آن را داشته باشند . افرادی که این پیش نیاز را نداشته باشند حق شرکت در قرعه کشی را ندارند و در صورت شرکت و برنده شدن کیس آنها مردود خواهد شد .

افرادی که شرط حداقل تحصیل را ندارند باید سابقه کار ۲ ساله از مشاغلی که امتیاز بالای ۷ در آمریکا را دارند ارائه بدهند. البته قابل ذکر هست فقظ شغلهای سطح بالا و مهندسی این امتیاز را دارند و شغلهای معمولی این جد نصاب را ندارند .

مزایای برندگان قرعه کشی لاتاری :

افرادی که برنده میشوند و بعد از انجام مراحل مختلف موفق به دریافت ویزای آمریکا می شوند ( خیلی از کیس ها موفق به دریفات ویزا نمی شوند ) میتوانند حداکثر ظرف شش ماه پس از دریافت ویزا به آمریکا سفر کرده و در آنجا مشغول زندگی شوند . برندگان لاتاری اجازه کار – سکونت – تحصیل در آمریکا دارند و می توانند گرین کارت آمریکا را دریافت کنند. دولت آمریکا هیچ گونه کمک هزینه ای به برندگان لاتاری نمی دهد و تمامی هزینه ها اعم از هزینه بلیط برای رفتن به کشور محل مصاحبه ، هزینه معاینات ، هزینه مصاحبه ، هزینه های اقامتی همه و همه به عهده خود شخص برنده می باشد . حتی پس از دریافت ویزا و سفر به آمریکا هزینه های اجاره یا خرید منزل ، پیدا کردن کار و باقی هزینه ها تماما بر عهده شخص برنده می باشد. شخص برنده بعد از گذشت پنج سال از زمان ورود به آمریکا میتواند در خواست شهروندی این کشور را بدهد و شهروند آمریکایی شود.

زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۷ آمریکا :

زمان ثبت نام هرساله از ۱ اکتبر شروع میشود و تا پایان اکتبر ادامه می یابد. یعنی از ۱۰ مهرماه تا ۱۰ آبان ماه 

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۷ آمریکا :

نتایج قرعه کشی لاتاری هم هر ساله ۳ می اعلام میشود . یعنی ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰ نتایج اعلام شده است

نحوه ثبت نام لاتاری ۲۰۱۷ آمریکا

برای ثبت نام در لاتاری ۹۴ در زمان اعلام شده باید به سایت وزارت امور خارجه آمریکا مراجعه کنید و فرم های مربوطه به ثبت نام را تکمیل نمایید. فرمها متعاقبا اضافه خواهد شد.

**برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی بر روی آنها کلیک کنید

برای چک کردن برنده شدن یا نشدن پس از این که وارد سایت شدید

از طریق سایت زیر می توانید نتایج را چک کنید:

سایت وزارت امور خارجه آمریکا

نتایج لاتاری 2018 گرین کارت آمریکا+نتایج لاتاری امسال


پیام برندگان لاتاری ۲۰۱۷

نتایج لاتاری 2018 گرین کارت آمریکا+نتایج لاتاری امسال

پیام قبول نشدگان لاتاری ۲۰۱۷

 

بازیابی کانفرمیشن نامبر

در صورت فراموشی یا عدم دسترسی به کانفرمیشن نامبر، به لینک زیر مراجعه کرده و فرم موجود در صفحه را طبق اطلاعات ثبت نام، تکمیل کنید:

نتایج لاتاری ۲۰۱۸ اعلام شد/ آموزش مشاهده جواب گرین کارت ۲۰۱۸

 

 ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۷ آمریکا در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۴ به پایان رسید و زمان اعلام نتایج از روز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ (۳ می ۲۰۱۶) ساعت ۸ صبح به وقت شهر واشنگتن  آغاز شده و تا حدود ۱ سال (۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷) میتوان در خصوص چک کردن به لینک راهنمای اعلام نتایج لاتاری گرین کارت امریکا مراجعه و از این راهنما برای چک کردن نتایج لاتاری خود استفاده کنید، همچنین نتایج سال گذشته یعنی جواب لاتاری ۲۰۱۶ نیز کماکان قابل دسترس می باشد

امیدواریم شما بازدیدکنندگان سایت مرمر جزء برنده های گرین کارت لاتاری ۲۰۱۷ باشید.

برای جستجو روی لینک زیر کلیک نمایید :

اعلام نتایج لاتاری

نــکــات جدید و مـهـم:

۱- لطفاً اطلاعات و مشکلات نمایش ندادن نتیجه را در بخش زیر با دقت بخوانید.

۲- وزارت امور خارجه امریکا به هیچ شخصی جهت اطلاع رسانی برنده شدن در قرعه کشی لاتاری، ایمیل ، نامه ، تلفن یا پیامک یا … نمیزند.

۳- جهت مطلع شدن از نتیجه قرعه کشی و وضعیت فرد ، تنها راه ، مراجعه به لینک بالا و چک وضعیت توسط اطلاعات فردی اون شخص هست.

۴- قرعه کشی فقط یکبار انجام شده و اگر شما برنده شده باشید مشخص می شود و اینطور نیست که مجدد قرعه کشی صورت گیرد.

آموزش مشاهده جواب گرین کارت ۲۰۱۷:

پس از کلیک بر روی لینک فوق صفحه ای باز می شود که عبارت Continue در آن قرار دارد، روی آن کلیک نمایید، در صفحه بعد اطلاعات شما شامل موارد زیر خواسته می شود

۱٫ Confirmation Number: در این بخش کد تاییدیه ثبت نام را به صورت کامل وارد نمایید (این کد ۱۶ کاراکتر بوده و با عدد ۲۰۱۷ شروع می شود، حتماً با حروف بزرگ تایپ نمایید) مثال: ۲۰۱۷۵MOUNJIWZ1JJ

۲٫ Last/Family Name: در این بخش روی گزینه اول کلیک نموده و فقط نام خانوادگی خود را وارد نمایید (دقیقاً مطابق با حروفی که زمان ثبت نام وارد نموده اید و فقط با حروف بزرگ) مثال: ZANGANEH

۳٫ Year of Birth: در این بخش سال تولد را به میلادی وارد نمایید (دقیقاً مطابق با سال ۴ رقمی که زمان ثبت نام وارد نموده اید) مثال: ۱۹۸۷

۴٫ Authentication: در این بخش کد نمایش داده شده درون عکس را در کادر خالی وارد نمایید.

سپس برای نمایش نتیجه روی گزینه Submit کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی این گزینه یکی از پیام های زیر نمایش  داده می شود.

پیام اشتباه وارد نمودن اطلاعات:

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth 

to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:

۰ = zero, O = letter ‘O’, ۱ = one, I = letter ‘I’ (like ‘Ice’), ۶ = six, G = letter ‘G’, ۸ = eight, B = letter ‘B’

پیام برنده نشدن در لاتاری:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

و

در صورت برنده شدن کاملا متوجه خواهید شد!

به این صورت که تاریخ و محل مصاحبه با اطلاعات در شکل نامه ای ویژه نمایش داده میشود.

همونطور که عرض شد اگر شما در قرعه کشی لاتاری انتخاب شده باشید، در سایت به شما نامه ای نشون داده میشه حاوی مشخصات خودتون

اما مهمترین قسمت اون نامه لینکی هست که به شما داده شده جهت اطلاع از “مراحل منتخبین لاتاری” و بقیه کارهایی که باید انجام بدید که در زیر قید خواهد شد.

لینک راهنمایی منتخبین لاتاری در سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده امریکا : http://www.dvselectee.state.gov

فراموشی Confirmation Number:

اگر شما کد تاییدیه ثبت نام، همان کد که پس از تکمیل نمودن ثبت نام به شما اعلام نمود را فراموش یا گم نموده اید، جای نگرانی نیست

در صفحه مشاهده نتایج زیر گزینه شماره ۱ یعنی Confirmation Number عبارتی با عنوان Forgot Confirmation Number وجود دارد، روی آن کلیک نمایید

فرمی برای شما باز می شود که می بایست اطلاعات آنرا به دقت تکمیل نمایید:

۱٫ Diversity Visa Lottery Program Year:: سال لاتاری، عدد ۲۰۱۷ را انتخاب کنید (لاتاری ۲۰۱۷ آخرین لاتاری می باشد که مربوط به سال ۱۳۹۴ است).

۲٫ Name: شامل نام و نام خانوادگی شماست، Last/Family Name: نام خانوادگی و First Name نام کوچک (دقت نمایید میبایست دقیقا همان اطلاعات ثبت نام به همان شکل را با حروف بزرگ تایپ نمایید)

گزینه Middle Name (اسم میانه) در اسم و فامیل ایرانی ها وجود ندارد که می بایست تیک No middle name را بزنید.

۳٫ Date of Birth: تاریخ تولد میلادی شما می باشد، Day روز Month ماه Year سال (۴ رقمی)

۴٫ Email Address: آدرس ایمیلی که زمان ثبت نام وارد کرده اید را در این بخش تایپ نمایید.

۵٫ Authentication: در این بخش کد نمایش داده شده درون عکس را در کادر خالی وارد نمایید.

سپس برای نمایش نتیجه روی گزینه Submit کلیک نمایید.

مشکلات عدم نمایش نتیجه:

با توجه به انبوه سوالها از سایت مرمر ذکر چند نکته در این خصوص را لازم دانستیم :

۱- بسیاری از افراد در هنگام ثبت نام،  نام و نام خانوادگی را جا به جا در فرم پر کرده اند و حالا در نمایش نتیجه به جای نام خانوادگی در بخش مربوطه می بایست نام خود را وارد کنند.

۲- در بخش کد تاییدیه و نام خانوادگی حتما می بایست مقادیر را با حروف بزرگ تایپ نمایید و در بخش تولد، فقط سال تولد را به میلادی (همان سالی که در فرم پر کرده اید وارد نمایید)

۳- مدت زمان تایپ نمودن اطلاعات کوتاه است، اگر پیغام session timed out دریافت میکنید، حتماً صفحه اینترنت را بسته و مجدد وارد شوید.

۴- اگر کد تاییدیه ثبت نام را نیز گم کرده اید، در بخش فراموشی کد تاییدیه (Forgot Confirmation Number) تمام اطلاعات مطابق با توضیح بخش بالا میبایست صورت گیرد، دقت نمایید که بخش ایمیل نیز حتماً باید پر شود (همان ایمیل که زمان ثبت نام وارد نموده اید)

۵- اما یک مورد بسیار مهم که در بین کاربران دیده ایم، کد تاییدیه تقلبی می باشد، بعضی ها در زمان ثبت نام به مرکزی غیر معتبر (کافی نت یا شخصی بی تجربه) مراجعه نموده اند، که این افراد صرفاً یک کد تاییدیه تقلبی در اختیار متقاضی قرار داده اند. همچنین برخی از افراد نیز در زمان ثبت نام وارد صفحات تقلبی (غیر صفحه رسمی لاتاری) شده اند و پس از ثبت نام کدی بی اعتبار دریافت نموده اند (بعضاً مشاهده شده این کدهای تقلبی در صفحه ای پرینت شده با لوگوی لاتاری در اختیار متقاضیان قرار گرفته است). به طبع از این کدهای نامعتبر لاتاری نمی توان برای مشاهده نتیجه لاتاری استفاده نمود.

لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

گرین کارت ویزای اقامت دائم در آمریکاست. دارنده گرین کارت میتواند آزادانه در این کشور زندگی، کار و تحصیل کند. یک فرد ایرانی پس از دریافت گرین کارت میتواند تحت شرایط افراد دارای اقامت، بدون هیچ مشکلی به ایران سفر کند و با همان کارت به آمریکا بازگردد. همانطور که پیشتر گفته شد، گرین کارت به مثابه ویزای دائم برای هر فرد جهت ورود به خاک آمریکا میباشد.

دولت آمریکا هر ساله از طریق قرعه کشی به ۵۵,۰۰۰ نفر از سرتاسر جهان گرین کارت اعطا میکند. هر ساله لیستی از کشورهایی که اتباعشان مجاز به شرکت در لاتاری هستند از سوی اداره مهاجرت آمریکا اعلام میشوند. کشور ما ایران نیز تا به امسال جزو کشورهای مجاز بوده است.

معیار اینکه اتباع چه کشورهایی میتوانند در لاتاری شرکت کنند و چه کشورهایی نمیتوانند، بستگی به تعداد مهاجران آن کشور در ایالات متحده دارد. برای مثال اتباع کشورهای چین، کانادا، هندوستان، فیلیپین، برزیل و چند کشور دیگر اجازه شرکت در این قرعه کشی را ندارند، چرا که با توجه به اینکه آمریکا یک کشور مهاجر پذیر است، تعداد بسیار زیادی از اتباع این کشورها هر ساله از طرق دیگر به آمریکا مهاجرت میکنند. به واقع این لاتاری فرصتی برای کشورهایی است که هر ساله مهاجر کمتری به این کشور گسیل میدارند، تا از این طریق بتوانند موازنه ای بین نژاد و جمعیت مهاجران بوجود آورند. به همین دلیل این برنامه Diversity Visa Lottery (قرعه کشی ویزای گونه گونی) نام گرفته است.

مزایای داشتن گرین کارت آمریکا :

گرین کارت به مانند ویزایی مادام العمر برای شما تلقی خواهد شد. به شما فرصت اقامت و کار دائمی در آمریکا خواهد داد. بعد از این که ۵ سال از اقامت شما در آمریکا گذشت، قادر خواهید بود برای دریافت شهروندی (Citizenship) آمریکا اقدام نمایید. در همان حین مانند هر فرد دیگر، میتوانید کار کنید، کودکان خود را به مدرسه بفرستید، خانه بخرید و هر آنچه که یک شهروند آمریکایی اجازه انجام آنرا خواهد داشت، به جز حق رای داشته باشید

Save

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۶۱ نظر ثبت شده است.

 • XRumer 12.0.19 is the BEST

 • Hello. And Bye.

 • Woah! I’m really enjoying the template/theme of this blog.

  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that “perfect balance” between user friendliness and
  visual appeal. I must say you have done a excellent job with this.
  In addition, the blog loads extremely fast for me on Chrome.
  Outstanding Blog!

 • Thanks t᧐ my fаther who stated tto me oon the topic of this weblog, tһіs weblog is really awesome.

 • Haνing read this I believеd it was really informative.
  I appreciate you taking the time and energy to put tһis short article together.
  I once again find myself personally spending a siցnificant amount of time both reading and
  commenting. But so what, іt was still worth it!

 • Elas prometiam limpar corpo e oferecer emagrecimento.

 • Hi there! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
  Is it tough to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things
  out pretty quick. I’m thinking about making my own but I’m not sure where to begin. Do you have any points or suggestions?
  Appreciate it

 • I read this piece of writing completely regarding the difference of latest and preceding technologies, it’s amazing article.

 • Heya! I’m at work surfing around your blog from my new iphone 4!

  Just wanted to say I love reading through your blog
  and look forward to all your posts! Carry on the great work!

 • Fantastic site. A lot of helpful information here. I’m sending it to some buddies
  ans additionally sharing in delicious. And obviously, thanks on your effort!

 • I must thank you for the efforts you’ve put in writing this
  blog. I really hope to view the same high-grade blog posts
  from you later on as well. In truth, your creative writing abilities has encouraged me to get my own, personal
  blog now 😉

 • Attractive section of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to assert that I get in fact enjoyed
  account your blog posts. Any way I will be subscribing to your feeds
  and even I achievement you access consistently quickly.

 • Sim! Gostaram? Você também pode sentir fraqueza.

 • I savor, lead to I discovered just what I used to be taking a look for.
  You have ended my four day long hunt! God Bless
  you man. Have a nice day. Bye

 • This excellent website truly has all of the information I wanted about this subject and didn’t know
  who to ask.

 • WOW just what I was searching for. Came here by searching for księgowość online warszawa

 • WOW just what I was searching for. Came here by searching for adult

 • Ꮋi, this weekend is good in support of mе, for the reason that this occasion і ɑm reading this impressive informative piece оf writing here at myy residence.

 • Appreciate the recommendation. Let me try it out.

 • WOW just what I was searching for. Came here
  by searching for adult

 • It’s going to be finish of mine day, but before finish I am reading this enormous article to improve my knowledge.

 • Very descriptive article, I liked that a lot. Will there be a part
  ۲?

 • I always spent my half an hour to read this website’s
  content every day along with a mug of coffee.

 • What’s up mates, pleasant article and fastidious urging commented at this place,
  I am truly enjoying by these.

 • Hiya very nice site!! Guy .. Beautiful .. Wonderful ..
  I will bookmark your blog and take the feeds additionally?
  I’m glad to search out so many helpful info here in the submit, we’d like develop extra
  techniques in this regard, thanks for sharing. .
  . . . .

 • Hello, yup this post is truly good and I have learned lot of
  things from it concerning blogging. thanks.

 • Everything is very open with a very clear description of the issues.
  It was definitely informative. Your website is very helpful.
  Thank you for sharing!

 • but [cue for newness] bravery, constancy, and resolution [reverse of submission].
  Understand the topic – While writing the essay, the first
  thing you have to do is to define the topic. Run-on sentences occur as a result
  of lack of punctuation and happen once you become lost with your
  essay.

 • Every weekend i used to pay a visit this website, because i want enjoyment,
  as this this site conations actually pleasant
  funny stuff too.

 • Cool blog! Is your theme custom made or did you download
  it from somewhere? A design like yours with a few simple tweeks would really make my blog shine.
  Please let me know where you got your design. Cheers

 • Estabelecimento com características com finalidade de qualquer análise da
  apreciação.

 • Good article! We are linking to this great article on our
  site. Keep up the great writing.

 • That is a good tip particularly to those fresh to the blogosphere.
  Short but very accurate information… Appreciate your sharing
  this one. A must read post!

 • It’s really a nice and useful piece of information.
  I’m satisfied that you simply shared this helpful info with us.
  Please stay us informed like this. Thank you for sharing.

 • Importante ter experimentação comprovada no carteira.

 • There has been revitalization and constructing occurring around the team lineup and also the area streets.

 • Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it.
  Look advanced to far added agreeable from you!
  However, how could we communicate?

 • Hmm is anyone else encountering problems with the pictures on this blog loading?
  I’m trying to determine if its a problem on my end or if it’s the blog.
  Any responses would be greatly appreciated.

 • Hey! This is my first visit to your blog! We are a collection of volunteers and starting a new project in a community in the same niche.
  Your blog provided us useful information to work on. You have done a outstanding job!

 • That is very attention-grabbing, You are a very skilled blogger.

  I hqve joined your feed and sitt up for in quest
  of more of yopur excellent post. Also, I’ve shared your site in my
  social networks

 • Hey very nice blog!

 • I savor, cause I found exactly what I was having a look for.
  You have ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a
  nice day. Bye

 • It’s going to be ending of mine day, except before ending I am reading this great piece of writing to
  increase my experience.

 • If you aree going for most excellent contents like myself, simply pay a visit
  this website daily since it offers feature contents, thanks

 • Bosentan therapy for pulmonary arterial hypertension.

 • Quality posts is the main to interest the users to visit the website,
  that’s what this web page is providing.

 • I really like your blog.. very nice colors & theme.
  Did you make this website yourself or did you hire someone to do it for you?
  Plz respond as I’m looking to design my own blog and would like to find out where u
  got this from. many thanks

 • We’re a bunch of volunteers and starting a brand new scheme in our community.
  Your website provided us with helpful info to work on. You’ve done a formidable process and our entire community will likely be grateful to you.

 • My partner annd I stumbled ovdr here from a different page and thhought I may as well check
  things out. I like what I see so now i am following you.
  Look forward too going over your web page again.

 • Bosentan therapy for pulmonary arterial hypertension.

 • Add these top HVAC tools to your truck or device belt.

 • Thanks for some other excellent post. The place else may anybody get
  that type of information in such an ideal means of writing?
  I have a presentation subsequent week, and I am
  at the look for such info.

 • What’s Taking place i am new to this, I stumbled upon this I have found It positively useful and it has aided me out loads.

  I hope to give a contribution & aid other customers like its aided me.
  Great job.

 • I love the post its truly amazing share more information like that……

 • You can use this Software

 • What a information of un-ambiguity and preserveness of valuable knowledge on the topic of unexpected
  emotions.

 • Great! this is want I am searching, thank you!!

 • For hottest news you have to visit the web and on the web
  I found this site as a most excellent web page for newest
  updates.

 • Hello thanks for this post.

*

code

بهینه سازی : دلبرانه


اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم
کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است و کپی برداری فقط باذکر منبع با لینک مربوطه بلامانع است
Copyright delbaraneh.com © 2019- Allrights Reserved.