راه هایی برای عادت کردن به پوشیدن کفش پاشنه بلند و راه رفتن

اگر شما هم برای پوشیدن کفش های پاشنه بلند مشکل دارید و به دنبال راهکار هایی هستید که به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت کنید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

زیرا روش های و راه حل های ساده برای عادت کردن به پوشیدن این گونه کفش ها را برای شما گرداوری کرده ایم.امیدواریم که برای شما مفید باشد.

عادت کردن به پوشیدن کفش پاشنه بلند

عادت کردن به پوشیدن کفش پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند می توانند بهترین انتخاب برای  یک خانم باشند. در حالت ایستاده شما را بلندتر، لاغرتر و اعتماد به نفس بیشتری می کند. با این حال، راه رفتن با کفش های پاشنه بلند می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر به آن عادت نداشته باشید. هر چند نگران نباشید؛ راه رفتن بدون ترس با کفش های پاشنه بلند فقط کمی تمرین لازم دارد.

عادت کردن به پوشیدن کفش پاشنه بلند

روش های عادت به پوشیدن کفش پاشنه بلند امروزه به موضوعی تبدیل شده است که بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است. اگرچه دلایل زیادی برای این امر وجود دارد، اما مهم ترین دلایل آن این است که زنان را قد بلندتر نشان می دهند و لباس هایی را که می پوشند بهتر نشان می دهند.

با این حال، ممکن است شاهد باشید که حتی زنان قدبلندی که به  اینها نیاز ندارند، کفش پاشنه بلند می پوشند و استدلال می کنند که این یک موضوع استایل است. بنابراین، با وجود تمام مشکلات، بیایید در این نوشته از دلبرانه نگاهی بیندازیم به دلایل ترجیح دادن کفش های پاشنه بلند و نحوه عادت به پوشیدن کفش های پاشنه بلند .

چگونه به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت کنیم؟

اگر می‌خواهید کفش‌های پاشنه بلند بپوشید، اما تجربه زیادی ندارید و در مورد اینکه چگونه به پوشیدن دائمی کفش‌های پاشنه بلند عادت کنید سردرگم هستید ، اولین پیشنهاد ما این است که کفش‌های پاشنه بلندتر را انتخاب کنید.

می‌توانید با کفش‌هایی پاشنه کوتاه تر شروع کنید و هرچه می‌روید سایز پاشنه را افزایش دهید. این توصیه ما برای جلوگیری از موقعیت هایی مانند رگ به رگ شدن و افتادن است که ممکن است خیلی سریع رخ دهد زیرا شما به آن عادت ندارید.

مهم نیست که پاشنه پا چقدر کوتاه باشد، ممکن است در روزهای اول درد زیادی احساس کنید. برای به حداقل رساندن این دردها، می توانید بدون اینکه فشار زیادی به پاهای خود وارد کنید، استراحت های کوتاه مدت داشته باشید.

علاوه بر این توصیه می شود هر بار که به خانه برگشتید، پاهای خود را ماساژ دهید و در این دوره سازگاری کفش های خود را در بیاورید.

پوشیدن کفش پاشنه بلند

پاشنه ضخیم

پیشنهاد دیگر این است که با یک پاشنه ضخیم تر شروع کنید. این هم به شما کمک می کند تا تعادل را راحت تر حفظ کنید و هم اعتماد به نفس بیشتری برای شروع نسبت به یک پاشنه باریک به شما می دهد.

اگر در وهله اول با کفش پاشنه بلند و نازک شروع کنید، ممکن است تجربیات بدی داشته باشید و تمایل خود به پوشیدن کفش پاشنه بلند را به دلیل نداشتن تجربه تبدیل به ترس کنید.

قدم های کوچک

برداشتن قدم های کوچک نیز بسیار مهم است. این کار باعث می شود با احتیاط بیشتری راه بروید و احساس امنیت و آرامش بیشتری داشته باشید. وقتی با قدم های کوچک شروع می کنید و با حوصله راه می روید، با دیدن عادت کردن به آن اعتماد به نفس شما افزایش می یابد بنابراین ، اعتماد به نفس جایگزین سوال شما در مورد چگونگی عادت به پوشیدن کفش پاشنه بلند خواهد شد.

انتخاب کفش مناسب با پای شما

انتخاب کفش های تخت مناسب با فرم پاهای شما نیز دردی را که ممکن است رخ دهد به حداقل ممکن کاهش می دهد. انتخاب کفش نامناسب می تواند بر مفاصل و حتی کل بدن شما تأثیر بگذارد.

علاوه بر این نباید کفش هایی با سایز بالاتر از خودتان انتخاب کنید تا پا به سمت پایین سر نخورد و به انگشتان پا فشار وارد نشود. یعنی کفش سایز پای خودتان را بخرید که هم حساس راحتی کنید و هم اذیت نشوید.همچنین می توانید برای جلوگیری از لیز خوردن، کفش هایی را با بند در بالا انتخاب کنید.

کفی های سیلیکونی ضد لغزش با چسبندگی به کف کفش یکی دیگر از گزینه های جلوگیری از سر خوردن است.

اگر کف پا صاف و نرمی دارید، می‌توانید از کفش‌هایی با پاشنه‌های کوتاه تر و ضخیم‌تر استفاده کنید که به خوبی از قوس کف پا پشتیبانی می‌کنند.

تصور کنید که روی یک خط نامرئی قدم می زنید

تصور کنید که روی یک خط نامرئی قدم می زنید. بسیاری از خانم‌ها کفش‌های پاشنه بلند می‌پوشند تا جذاب به نظر برسند.

برای این کار یک پا باید مستقیماً جلوی پای دیگر بیاید و انگشتان پا به سمت جلو باشد. برای تسلط بر این پیاده روی کمی تمرین بیشتری لازم است، اما نتیجه ارزشش را دارد.

تمرین پوشیدن کفش های پاشنه بلند در خانه

تمرین پوشیدن کفش های پاشنه بلند در خانه

قبل از پوشیدن کفش‌های پاشنه‌دار ، یک روز در خانه بپوشید . این  کار به شما کمک می‌کند تا به پوشیدن آن‌ها عادت کنید،  این امر احتمال لیز خوردن کفش را کاهش می دهد. حتماً تمام کارهایی را که به طور معمول در حین راه رفتن انجام می دهید تمرین کنید: راه بروید، توقف کنید، بچرخید.

چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحت تر راه برویم

مطمئن بشوید که کفش پاشنه بلند کاملا اندازه پای شما است. این نخستین نکته در راه رفتن با کفش های پاشنه دار است. کفشی را انتخاب کنید که مناسب و اندازه پای شما است. اگر کفشتان خیلی بزرگ باشد، این خطر وجود دارد که پای شما بلغزد و زمین بخورید، زیرا پای شما در این کفش سر می خورد. اگر هم کفش خیلی تنگ باشد، راحت نیست و شما به شکلی غیر طبیعی راه خواهید رفت. آلبوم جدیدترین مدل های کفش پاشنه بلند زنانه را از اینجا ببینید

حالا وقت آن رسیده است که کفش ها را بیرون از خانه بپوشید. وقتی در راه رفتن با این نوع کفش ها در خانه مهارت پیدا کردید، کفش ها را بیرون از خانه برای مدت کوتاهی بپوشید. اگر می خواهید زمان طولانی را بیرون از خانه باشید، یا هر موقعیتی که باید بسیار تحرک و فعالیت داشته باشید، کفش پاشنه بلندتان را نپوشید. پس از اینکه مهارت کافی کسب کردید، می توانید این کارها را انجام بدهید.

چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحت تر راه برویم

نکات آموزشی

هر چه پاها بزرگتر باشد کفش هایی با پاشنه بلندتر می توانید بپوشید. اگر پاهای کوچکی دارید سعی نکنید کفشهای با پاشنه های خیلی بلند بپوشید.
همیشه مطمئن شوید کفشی که میخرید در آن راحت می باشید.
پوشیدن کفش پاشنه‌بلند به مرور زمان عضلات پشت ساق پا را جمع می‌کند. پس بهتر است با انجام یک سری حرکات کششی از جمع شدن و دردناک شدن عضلات پشت ساق پا جلوگیری کنید.
یک جفت کفش تخت همراه خود داشته باشید، به خصوص زمانی که به یک مهمانی و یا جشن عروسی می‌روید. در این صورت می‌توانید موقع سرو شام کفش‌های خود را عوض کنید.

هشدار

 هنگام رانندگی سعی کنید از کفش پاشنه بلند استفاده نکنید مخصوصا اگر ماشین شما دنده اتوماتیک نمی باشد.
کفش های پاشنه بلند را هر چه قدر هم که زیبا باشند زیاد نپوشید چرا که باعث کمردرد و درد های مزمن پا می شوند.
با دقت راه بروید. چمن، فرش، قلوه سنگ و خاک دشمن شما هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.