راهنمای خرید انگشتر زنانه با بهترین قیمت

یکی از زیورآلات جذاب برای خانم ها انگشتر می باشد ، افراد با توجه به موقعیت ، سلیقه ، سبک زندگی اقدام به تهیه این محصول زیبا و خاص می کنند. استفاده از این اکسسوری بسته به زمان خاصی نداشته و افراد در بسیاری از موقعیت می توانند اقدام به تهیه این محصول کنند. البته انگشتر های وجود دارد که با توجه به زمان خاصی یا رسوم مختلفی استفاده می شود ولی این مورد بسیار کمیاب بوده است.

گاهی اوقات ممکن است شما از مدل و جنس انگشتری که در ویترین فروشگاه ها می بیند خوشتان بیاد اما هنگامی که آن روی انگشتر خودتان قرار می دهید برای دستان شما زیبا و جذاب نیست.این اتفاق می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما در این بخش ما قصد داریم تا جواب این سئوال که چگونه یک انگشتر زنانه مناسب خود را تهیه کنیم پاسخ دهیم.

راهنمای خرید انگشتر زنانه

انتخاب یک انگشتر معمولا یک فرایند بدون اتمام است زیرا افراد با توجه به بودجه ای که برای خود در نظر می گیرند ، تصمیم به خرید انگشتر زنانه گرفته و اینکه این محصول چه ویژگی هایی داشته باشد بسته به آن دارد. افراد که تمکن مالی خوبی داشته بیشتر انگشتر هایی از جنس را طلا را انتخاب می کنند و افراد دیگر انگشتر های نقره و بدل را نیز انتخاب می کنند. امروز با توجه به پیشرفت صنعت مد فشن و استفاده از جواهرات زیبا و به روز باعث تمایز زیادی شده اما تولید کنندگان برای رفع این شکاف دست به تولید انواع مختلفی از بدلیجات طرح طلا می زنند که تشخیص آن از طلا کار بسیار دشواری است و گاهی طلا فروشان بدون استفاده از سنگ محک نمی توانند آن ها را تشخیص دهند.

سبک جدید انتخاب انگشتر

یکی از ابتدایی ترین قسمت انتخاب انگشتر زنانه انتخاب سبک محصول است ، این بدان معناست که با توجه به سبک و استایل خود انتخاب هایی را انجام می دهند ، امروزه انواع اقسام مختلفی از سبک های انگشتر وجود دارد برای مثال ، انگشتر های بدون نگین ، با سنگ های فیروزه ، زمرد و…. که هر کدام از آن ها با توجه به سبک و سلیقه افراد انتخاب می شوند. البته طی سال های جدید طرح ها و سبک های مینمال طرفداران زیادی به خود جذب کرده اند ، حلقه های ساده رینگ و انگشتر با سنگ های کوچک و خاص نیز مورد توجه خانم ها قرار گرفته است.

سبک جدید انتخاب انگشتر

جنس

یکی از مهم ترین موارد در انتخاب یک انگشتر جنس آن می باشد ، البته با توجه به مناسبت انتخاب جنس انگشتر نیز اهمیت فراوانی پیدا می کند معمولا برای ازدواج از انگشتر هایی با جنس طلا استفاده می کنند ولی جنس های مختلفی برای انگشتر ها وجود دارد که در ادامه به هر یک از آن ها می پردازیم.

استیل: یکی از پر کاربرترین فلز در صنعت به شما می رود، در صنایع مختلفی از این نوع فلز استفاده می شود اما این فلز در ساخت انواع زیورآلات از جمله انگشتر ، نیم ست ، سرویس ، دستبند و… استفاده می شود که هر کدام از آن ها زیبایی خود را دارند ، معمولا زیورآلاتی که از این جنس ساخته می شوند ضد حساسیت و رنگ ثابت می باشند.

برنج : یکی دیگر از آلیاژ هایی که در ساخت انواع زیور آلات استفاده می شود و ترکیبی از فلزات مس و روی بوده و خاصیت چکش خوری بیشتری داشته این نوع از محصولات ضد حساسیت بوده و معمولا مشکلات پوستی زیادی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

طلا روس : یکی از جدید ترین فلزات ترکیبی است که در صنعت بدلیجات استفاده می شود و زیورآلاتی که از جنس طلا روس می باشد همگی ضد حساسیت و رنگ ثابت بوده تنها مسئله هنگام استفاده از این نوع زیورآلات این است که به دلیل خاصیت برنجی که دارد باعث سبز شدن بخشی از بدن شما می شود که از آن استفاده می کنید که این مورد بعد از مدتی از بین می رود.

نقره: یکی از فلزات گران بها که خاصیت چکش خواری خوبی داشته این فلز خواص درمانی نیز داشته و باعث بهتر شدن جریان خون در بدن خواهد شد. در ادیان مختلف به استفاده از زیورآلات نقره توصیه شده که اگر با سنگ های خاص مانند : عقیق ، شرف الشمس و .. باشد باعث افزایش رزق و روزی نیز می شود.

نگین

یکی از مواردی که باعث زیبایی انگشتر ها می شود استفاده از نگین در آن است امروزه نگین های که در ساخت زیورآلات استفاده می شود بسیار متنوع بوده و هر کدام خاصیت های نیز دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم برای مثال نگین های ( اتمی ، اونیکس ، باگتی ، زیر کونیا) که زیبایی های فراوانی به هر یک از زیور آلات می دهند. انگشتر های زنانه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نگین های بسیار زیبا و طرح جواهر در هر یک از آن استفاده شده که بر جذابیت آن افزوده البته قیمت نیز دست خوش تغییر تحول بود ، انگشتر زنانه که از نگین های زیاد و خاص در آن ها استفاده شده قیمت های بیشتر نیز دارد.

تعیین اندازه رکاب انگشتر

تعیین اندازه رکاب انگشتر

از دیگر موارد برای خرید انگشتر زنانه تعیین سایز مناسب برای آن می باشد اگر شما انگشتری که مناسب دست خودتان را پیدا نکنید مشکلات زیادی برای شما ایجاد خواهد کرد اولین مشکلی ایجاد لختگی خون برای زمانی که انگشتر در دستان شما تنگ و کیپ باشد ، اما شما با استفاده از یک نخ و خط کش به سادگی می توانید این کار را انجام دهید به صورتی که نخ را دور انگشت خودتان بپچید و بعد از اینکه یک دور کامل شد آن را با استفاده از یک خط سانت بزنید و با توجه به راهنمای سایز در سایت ها وجود دارد ، انگشتر مناسب خود را انتخاب کنید البته در وهله اول این مورد ممکن است برای شما کمی سخت یا گیج کننده باشد اما این روش تا مدت زمانی که تغییرات عمده ای در دستتان ایجاد نشود کافی است .

جمع بندی

در نهایت با توجه به علاقه شدید خانم های شیک پوش به استفاده از انگشتر های زیبا توصیه می شود که محصولات موجود در فروشگاه سیلور تی تی که با قیمت و کیفیت مناسب هستن را مشاهد و با بررسی و مقایسه هر کدام را انتخاب کنید.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.