انواع کاغذ دیواری ساده؛ زیبایی را در سادگی پیدا می‌کنید

چکیده : انواع کاغذ دیواری ساده را مرور کنید و برای طراحی داخلی منزل یا هر محیط دیگری از جمله دفتر کار یا اتاق کودک و…، بهترین انتخاب را داشته باشید. زیبایی همیشه در سادگی است.

انواع کاغذ دیواری ساده

اگر قصد دارید که از کاغذ دیواری برای دیوارهای فضای موردنظرتان استفاده کنید، به‌سراغ گزینه‌ای بروید که برای مدتی طولانی دوام دارد و از نظر ظاهر هم خسته‌تان نمی‌کند. طرح‌های ساده می‌توانند به دور از تکراری‌شدن و ایجاد فضایی خسته‌کننده به زیبایی و نظم فضا کمک کنند. انواع کاغذ دیواری ساده را مرور کنید و برای طراحی داخلی منزل یا هر محیط دیگری از جمله دفتر کار یا اتاق کودک و…، بهترین انتخاب را داشته باشید. زیبایی همیشه در سادگی است. طرح‌های ساده بدون زرق‌وبرق اضافی که پس از مدتی خسته‌کننده نمی‌شوند به شما کمک می‌کنند که فضایی مرتب و دوست‌داشتنی و البته مطابق با سلیقه‌تان فراهم کنید. در ادامه به انواع کاغذ دیواری ساده و شیک نگاهی خواهیم داشت.

کاغذ دیواری ساده رنگی

رنگ‌ها دنیایی اعجاب‌انگیزی دارند. شما می‌توانید به سادگی با انتخاب رنگی مناسب برای فضای موردنظرتان به زیبایی آن کمک کنید. بنا به اینکه قرار است چه فضایی را با کاغذ دیواری آماده کنید،‌ دستتان در انتخاب رنگ باز است. برای نمونه، رنگ‌های پاستلی یعنی طیف کم‌رنگ هر رنگ ملایمی مانند آبی، سبز، زرد و سفید سایه‌دار می‌توانند در دسته‌بندی پاستلی‌ها قرار بگیرند و هر فضا را شاد، درخشان و روشن کنند. انتخاب‌های دیگری هم برای کاغذ دیواری ساده بدون طرح ارزان وجود دارد. بعضی‌ها ترجیح می‌دهند که به‌خاطر نور زیاد فضا از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنند. استفاده از کاغذهایی با رنگ‌هایی مانند سورمه‌ای یا سبز تیره هم ایده خوبی برای ایجاد فضایی خاص و شیک به‌نظر می‌رسد.

کاغذ دیواری ساده با هاله‌ای از نقوش

کاغذ دیواری ساده تک رنگ شیک

برخی از انواع کاغذ دیواری ساده هم دارای هاله‌ای از نقش‌های مختصر در بستر خود هستند. این دسته از کاغذدیواری‌ها می‌توانند با طرح پارچه مبل‌ها یا پرده‌ها سِت و هماهنگ شوند. چنین مدل‌هایی بیشتر برای استفاده در اتاق پذیرایی یا فضاهای رسمی هر منزل و دفتر کار مناسب‌اند. اگر نگران این هستید که فضای خانه و طراحی‌اش تکراری نشود، بهتر است که به سراغ همین مدل از کاغذهای دیواری بروید چون هم طرحی همیشه‌پسند دارند و هم از سادگی مطلق کمی دور هستند.

کاغذ دیواری ساده با بافت برجسته

درمیان انواع مدل کاغذ دیواری ساده به مواردی با بافت برجسته هم دقت کنید. این دست از کاغذها طرحی ندارند و خالی از نقش هستند اما دارای بافتی برجسته هستند که باعث می‌شود بستر کاغذ کاملا ساده نباشد. این دسته از کاغذها برای دیوارهایی مناسب‌اند که آنچنان سطح صاف و بدون پستی و بلندی ندارند. اگر دیوار موردنظرتان برای کاغذدیواری صاف نیست، با تهیه چنین مدلی از کاغذ دیواری می‌توانید مانع از مشخص‌شدن پستی‌ها و بلندی‌های روی آن شوید.

کاغذ دیواری‌ ساده مدرن

درمیان انواع کاغذ دیواری ساده به طرحی هم می‌رسید که به آن مدرن می‌گویند. چنین کاغذدیواری‌هایی دارای طرح و نقشی ساده هستند که در تمام بستر محصول پخش شده است. برای مثال، رگه‌هایی کم‌رنگ از نقش موج دریایی آبی روی بستر کاغذ تکرار می‌شود. این دست از کاغذها هم ضمن شیک‌بودن به ایجاد حال‌وهوایی خاص در هر محیط کمک شایانی می‌کنند. برای انتخاب نقش و رنگ هم آزادی عمل زیادی دارید و می‌توانید بنا به وسایل دیگر و سلیقه شخصی‌تان در خرید کاغذهای ساده و مدرن اقدام کنید.

کاغذ دیواری ساده پتینه

با پتینه‌کاری آشنا هستید؟ پتینه‌کاری یکی از تکنیک‌های نقاشی است و برای افرادی با سلیقه‌های خاص موردپسند واقع می‌شود. چرا؟ چون تداعی‌گر نوعی کهنگی روی بوم یا بستر کاغذ دیواری است. البته منظور از کهنگی جلوه نمور و نامناسبی از رنگ روی دیوار نیست بلکه با ایجاد سایه‌ها و بخش‌های تیره و روشن رنگ روی کاغذ یا بوم، نوعی اصالت و خاص‌بودن را به نمایش می‌گذارد. برای اینکه محیطی ویژه و کم‌نظیر داشته باشید، انتخاب چنین طرحی از کاغذ دیواری هم به شما توصیه می‌شود.

کاغذ دیواری ساده هندسی

طرح‌های هندسی هم از رایج‌ترین گزینه‌هایی هستند که نقوششان بر بستر کاغذهای دیواری مختلف می‌نشیند. کاغذهای ساده‌ای که با شکل‌های هندسی مختلف پوشانده می‌شوند هم ایده خوبی برای طراحی فضایی مینیمال و زیبا فراهم می‌کنند. برای نمونه، کاغذ دیواری را در نظر بگیرید که زمینه‌اش با طرحی تکرارشونده از لوزی یا مثلث و موارد مشابه پر شده است. این کاغذها ضمن ایجاد نظم و انسجام در فضای هر اتاق، دیوارها را از سادگی زیاد دور می‌کنند.

کاغذ دیواری ساده هنری

کاغذ دیواری ساده اتاق خواب

درمیان محصولات متنوع کاغذ دیواری، نمونه‌هایی با عنوان سادهِ هنری هم دیده می‌شوند. منظور از طرح هنری چیست؟ یعنی ایده‌ای خلاقانه که کاغذدیواری را از سادگی خارج می‌کند و آن را زیباتر جلوه می‌دهد. برای مثال، کاغذهایی با بستری ساده از رنگ سفید را در نظر بگیرید که انگار قلم‌مویی از رنگ آبی روی آن کشیده شده و با ایجاد هاله‌ای رنگی و محو به زیباترشدنش کمک کرده است. چنین طرح‌های هنری می‌توانند فضا را خلاق‌تر، پرنشاط‌تر و زیباتر جلوه بدهند.

کاغذ دیواری با طیفی از رنگ‌ها

به طیف رنگ‌های رنگین‌کمان دقت کرده‌اید؟ ۷ رنگ زیبا در کنار یکدیگر می‌نشینند و طیف دلربایی به وجود می‌آورند که مشاهده‌اش شادی‌بخش و رویایی است. امکان خرید و سفارش کاغذ دیواری‌ هایی با طیفی از رنگ‌های رنگین‌کمان هم وجود دارد. چنین ایده‌ای به طراحی فضایی کمک می‌کند که قرار است آرام باشد و برای استفاده‌هایی مانند خواب در نظر گرفته شده است. چنین طرحی می‌تواند برای دیوار محیطی مانند مهدکودک، اتاق کودک یا دفتر کاری هم مناسب باشد که فضایی فانتزی دارد.

کاغذ دیواری طرح گچ یا رنگ

شاید برایتان جالب باشد که تنوع محصولات کاغذ دیواری در دسته‌بندی کاغذهای ساده چقدر زیاد است. درمیان انواع کاغذ دیواری ساده به نمونه‌هایی برخورد خواهید کرد که طرح گچ یا رنگ یا سنگ دارند. چنین ایده‌ای می‌تواند فضا را خاص و دیدنی کند. در واقع، اگر به‌دنبال ایجاد حس‌وحالی ویژه و خاص در فضای اتاق خواب، نشیمن یا پذیرایی و… هستید، حتما به انواع طرح و مدل های کاغذ دیواری اتاق خواب یا کاغذ دیواری پذیرایی توجه داشته باشید.

با انتخاب چنین طرحی می‌توانید از استایل مینیمال برای چیدمان و طراحی دکوراسیون بهره ببرید. طرح گچ یا رنگی که با پیش‌زمینه کاغذدیواری به نمایش دربیاید، فضا را بسیار ساده و در عین حال دوست‌داشتنی می‌کند. با این کاغذدیواری هم به دکوراسیون و استایل طراحی موردعلاقه‌تان می‌رسید و هم از سوی دیگر، دیوارها را با کاغذهایی می‌پوشانید که ماندگاری و دوامشان بسیار بیشتر از خود رنگ و گچ است.

کاغذ دیواری با طرح سنگ ساده

تنوع محصولات کاغذ دیواری بسیار زیاد است. مدلی از این محصول هم وجود دارد که طرح سنگ را در پس‌زمینه خود دارد. انواع سنگ‌ها مانند مرمر یا گرانیت در رنگ‌های گوناگون در بستر کاغذدیواری چاپ شده‌اند و با انتخابشان می‌توانید محیط لوکس و جذابی برای هر فضا بسازید. کاغذ دیواری‌هایی با طرح سنگ برای فضاهای رسمی مانند پذیرایی، سالن‌های بزرگ یا دفاتر کاری مناسب‌تر هستند. بااین‌حال، باز هم انتخاب با شما است و بنا به ترجیحات و سلیقه‌تان می‌توانید از این مدل کاغذهای ساده اما خاص هم برای طراحی دکوراسیون موردنظر خود بهره ببرید.

قیمت کاغذ دیواری ساده تک رنگ

در میان انواع کاغذ دیواری‌ها، کاغذ دیواری ساده یا کاغذ دیواری ساده رنگی از جمله محصولات پرکاربرد محسوب می‌شود. این دیوارپوش‌ها به دلیل اینکه طرح خاصی در آنها به کار نرفته، در تمام فضاها قابل استفاده هستند. واقعیت این است که کاغذ دیواری ساده یا کاغذدیواری ساده رنگی مورد پسند بیشتر اقشار جامعه است. این نوع دیوارپوش بعد از مدتی موجب ایجاد کسالت در افراد نشده و فضا را به یک محیط تکراری تبدیل نمی‌کنند. در اصل حتی در دنیای دیوارپوش‌ها نیز، زیبایی در سادگی است. در ادامه با انواع مختلف این دیوارپوش با شما هستیم.

کاغذ دیواری ساده و یا پوستر دیواری ساده در میان دیوارپوش‌های همنوع خود قیمت مناسبی دارد. درهرحال خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری ساده می‌تواند معجزه فضای شما باشد. قیمت کاغذ دیواری ساده در فروشگاه منزل از ۹۸,۰۰۰  تا ۳۵۰,۰۰۰ تومان برای هر متر مربع متغیر است.

نتیجه

انواع کاغذ دیواری ساده را که بشناسید، راحت‌تر درباره خرید و انتخاب گزینه مناسب تصمیم می‌گیرید. از قدیم گفته‌اند که زیبایی در سادگی است. این حرف تاحد زیادی درست به‌نظر می‌رسد چون با وجود طرحی ساده و رنگی مناسب، همیشه فضای مرتب و دل‌نشینی خواهید شد که نیاز به تغییرات زودهنگام ندارد. تنوع طرح‌های ساده هم کم نیست و با مراجعه به فروشگاه‌های معتبر می‌توانید از میان محصولات مختلفشان دست به انتخاب بزنید. برای خرید انواع کاغذ دیواری ساده به بازار مراجعه کنید و محصولات موردنظرتان را از حوالی متری ۱۵۰هزار تومان قیمت خریداری کنید. انتخابتان چیست؟ با خرید چنین کاغذ دیواری ‌هایی، امکان ست‌کردن انواع رنگ‌ها و مدل‌های لوازم منزل برایتان مقدور می‌شود. این عالی نیست؟ انتخاب با شما است و آزادی عمل زیادی دارید.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.