­معرفی ۱۵ مدل ساعت کارتیه زنانه اصل

ساعت کارتیه اصل

کارتیه در طول سال‌های متمادی، مجموعه‌ای از ساعت‌های استثنایی و بی‌نظیر خلق کرده است. ساعت کارتیه اصل نماد ظرافت، زیبایی و کیفیت است. کارتیه در ابتدا به‌عنوان یک شرکت طلا و جواهر کار خود را آغاز کرد، به همین دلیل است که ساعت‌های این برند لاکچری سوئیسی مزین به جواهرات اصل و فوق‌العاده زیباست.

کارتیه به‌عنوان یکی از برندهای لوکس و گران‌قیمت در کل جهان مطرح است. در کشور ما نیز این برند شیک طرفداران خاص خود را دارد. به دلیل وجود نمونه‌های فیک و تقلبی این برند در بازار، دقت داشته باشید که برای خرید و فروش ساعت کارتیه، صرفاً به نمایندگی ساعت کارتیه مراجعه نمایید.

اکثر طرح‌های این برند دارای رنگ‌بندی متنوع و یا بندهایی با شکل و طرح گوناگون هستند که همه در یک مجموعه و کلکسیون قرار می‌گیرند. در برخی مدل‌ها، وجود یک بند اضافه با طرحی دیگر، شما را ترغیب می‌کند با خرید یک ساعت؛ از دو بند متفاوت استفاده کنید. گویی با خرید یک ساعت، از دو طرح مختلف بهره می‌برید. تمام این موارد باعث شده تا برند کارتیه بین بانوان شیک‌پوش و خاص‌پسند طرفداران زیادی داشته باشد و مدل‌های متفاوت آن را مورد استفاده قرار دهند.

ساعت کارتیه مدل Révélation D’une Panthère

این مدل با سایز ۳۷ میلی‌متر، ترکیبی از طلای سفید رودیوم‌دار و الماس و حرکت مکانیکی با سیم‌پیچی دستی است. قاب آن طلای سفید با ۱۴۴ الماس تراش برلیان و صفحه مروارید آبی و طرح پلنگی آن متشکل از ۶۵۰ الماس تراش برلیان است که با حرکت مچ قابل حرکت هستند.

این ساعت کارتیه اصل چشم‌نواز، دارای طرح‌های دیگری با بند پوست تمساح در رنگ‌های مختلف نیز هست.

ساعت کارتیه مدل Vibrant

این طرح ۳۵ میلی‌متر با حرکت مکانیکی و سیم‌پیچی اتوماتیک است. ست قاب طلای سفید رودیوم‌دار و ۲۲۸ الماس تراش برلیان و عقربه‌های الماسی‌شکل استیل آبی، ترکیبی بی‌نظیر را به وجود آورده است.

ساعت کارتیه مدل Maillon de Cartier watch

این مدل کوچک، دارای تکنولوژی کوارتز، متشکل از طلای زرد و ۵۸۱ الماس تراش برلیان، عقربه‌های شمشیری‌شکل از جنس استیل طلایی و صفحه لاک مشکی است.

ساعت کارتیه مدل Tank Chinoise watch

این ساعت مدل بزرگ، حرکت مکانیکی با دست، دارای قاب پلاتینیوم، سگک و پیچ با ۱۶۲ الماس تراش برلیان است. عقربه‌های شمشیری شکل با کریستال و یاقوت کبود با بند چرمی ترکیبی جذاب را برای آن به وجود آورده است و مطابق سلیقه افرادی است که سایزهای بزرگ ساعت کارتیه اصل را می‌پسندند.

ساعت کارتیه مدل La Panthère de Cartier Watch

ساعت کارتیه زنانه اصل

این ساعت زیبا و فوق‌العاده شیک، بیشتر به‌عنوان دستبند استفاده می‌شود. سایز آن ۲۳.۶ میلی‌متر، موتور کوارتز، دارای طلای زرد ۱۸ عیار با ۱۳۴ الماس تراش برلیان است. سر پلنگ از طلای زرد ۱۸ عیار با ۲۹۸ الماس تراش برلیان و چشمان پلنگ و خال‌های آن از زمرد سیاه تشکیل شده است.

صفحه طلایی آن به همراه عقربه‌های شمشیری شکل از فولاد رودیوم و کریستال یاقوت کبود، زیبایی آن را غیرقابل وصف کرده است.

ساعت کارتیه مدل Panthère de Cartier watch

این مدل شامل دستبند و قاب رزگلد ۱۸ عیار و الماس تراش برلیان، دارای تکنولوژی ساخت کوارتز است. صفحه نقره‌ای، عقربه‌های شمشیری‌شکل از فولاد آبی و کریستال یاقوت کبود درون آن، موردپسند افرادی است که دستبند و ساعت کارتیه اصل با عرض بیشتر را می‌پسندند.

ابعاد قاب آن ۲۲ میلی‌متر در ۱۹ میلی‌متر، ضخامت آن ۶ میلی‌متر و عرض کل این ساعت ۳۱ میلی‌متر است.

ساعت کارتیه مدل Ballon Bleu de Cartier watch

ساعت Ballon Bleu با سایز ۴۲ میلی‌متر، دارای حرکت مکانیکی با سیم‌پیچی اتوماتیک است. ست قاب رزگلد ۱۸ عیار با الماس تراش درخشان با ضخامت قاب ۱۳ میلی‌متری همچنین ست رنگ آبی عقربه‌ها به همراه یاقوت کبود آبی‌رنگ قاب، جلوه این مدل را چند برابر کرده است.

ساعت کارتیه مدل Tank Louis Cartier watch

این ساعت مدل کوچک با حرکت مکانیکی با سیم‌پیچی دستی بوده و قاب آن رزگلد ۱۸ عیار است. پیچ مهره‌ای با کابوشن یاقوت کبود، صفحه نقره‌ای، عقربه‌های شمشیری شکل استیل آبی، کریستال معدنی، بند پوست تمساح قهوه‌ای براق و سگک رزگلد، از مشخصات این ساعت شیک و زیباست. ابعاد قاب ۲۹ در ۲۲ میلی‌متر و ضخامت آن ۶.۸ میلی‌متر است.

ساعت کارتیه مدل Mini Baignoire watch

این مدل مینی کوارتز، دارای قاب رزگلد بیضی‌شکل و پیچ هشت‌ضلعی با یاقوت کبود روکش‌دار است. صفحه نقره‌ای با افکت آفتابی، اعداد رومی، عقربه‌های شمشیری شکل از فولاد آبی و کریستال یاقوت کبود به همراه بند پوست تمساح براق قهوه‌ای تیره با سگک رزگلد، طرحی متفاوت از سایر مدل‌های کارتیه برای آن ایجاد کرده است. ابعاد آن ۲۵ در ۱۸ میلی‌متر و ضخامت آن ۶.۸ میلی‌متر است.

ساعت کارتیه

ساعت کارتیه مدل Santos de Cartier watch

ساعت سانتوس مدل متوسط دارای حرکت مکانیکی با سیم‌پیچی اتوماتیک است. این مدل متشکل از قاب استیل، پیچ هفت وجهی، صفحه اپالین نقره‌ای، عقربه‌های شمشیری شکل استیل و کریستال یاقوت کبود می‌باشد.

این طرح از ساعت کارتیه اصل، دارای دو بند است که با سیستم تنظیم Smart Link قابل تعویض هستند. بند اول از جنس استیل و بند دوم از جنس پوست گوساله با سگک تاشوی فولادی است که با سیستم تعویض سریع Quick Switch می‌توان از هر دو مدل، طبق سلیقه خود استفاده کرد. عرض بدنه ۳۵.۱ میلی‌متر و ضخامت آن ۸.۸ میلی‌متر است.

ساعت کارتیه مدل Cartier Vintage

ساعتی فوق‌العاده بزرگ، با حرکت مکانیکی با سیم‌پیچی اتوماتیک که در ساخت آن از طلای زرد و استیل توأمان استفاده شده است.

قاب استیل و طلای زرد با پیچ استیل هفت طرفه، صفحه اوپالین نقره‌ای، اعداد رومی، عقربه‌های شمشیری شکل استیل آبی و کریستال یاقوت کبود، طرحی بی‌نظیر را برای ساعت وینتیج به وجود آورده است. ابعاد قاب ۴۵ میلی‌متر در ۳۴ میلی‌متر و ضخامت آن ۸.۶ میلی‌متر است.

ساعت کارتیه مدل Pasha de Cartier watch

ساعت پاشا د کارتیه با ابعاد ۴۱ میلی‌متر حرکت مکانیکی با سیم‌پیچی اتوماتیک است. قاب آن استیل و عقربه‌های الماسی شکل آن نیز از جنس استیل به رنگ آبی است.

این مدل ساعت کارتیه اصل دارای دو بند است که با سیستم تنظیم Smart Link توسط سگک‌های فولادی، قابل تعویض می‌باشند. یکی از بندها فولادی و بند دیگر از جنس چرم تمساح خاکستری تیره است.

ساعت کارتیه مدل Ballon Blanc de Cartier watch

ساعت بالون بلان، ۳۰ میلی‌متری و دارای تکنولوژی کوارتز است. قاب فولادی با یک الماس روی عدد ۴ و تعداد ۴۴ الماس تراش برلیان، صفحه نقره‌ای با افکت آفتاب، عقربه‌های شمشیری شکل با کریستال یاقوت کبود، جلوه‌ای بی‌نظیر را برای آن رقم زده است. ضخامت قاب این طرح ۸.۵ میلی‌متر است.

ساعت کارتیه مدل Tank Francaise watch

این مدل کوچک موتور کوارتز دارای قاب استیل، پیچ هشت‌ضلعی طلای زرد به شکل کابوشن، صفحه نقره‌ای، عقربه‌های شمشیری شکل استیل آبی و کریستال یاقوت کبود است.

دستبند آن متشکل از طلا و استیل می‌باشد که طراحی فوق‌العاده شیک برای بانوان خوش‌سلیقه‌ای است که به هر دورنگ سفید و زرد علاقه دارند. ابعاد قاب ۲۵ میلی‌متر در ۲۰ میلی‌متر و ضخامت آن ۶.۷ میلی‌متر است.

ساعت کارتیه مدل Tank Américaine watch

ساعت Tank Américaine مدل کوچک با تکنولوژی کوارتز است. قاب استیل، پیچ هشت‌ضلعی آبی، صفحه نقره‌ای، عقربه‌های شمشیری‌شکل استیل آبی، بند چرمی از جنس تمساح براق آبی سرمه‌ای و سگک آردیلون آن یک ترکیب بسیار زیبا و جذاب برای بانوانی است که مدل‌های کلاسیک ساعت کارتیه اصل را می‌پسندند. ابعاد قاب ۳۴.۸ در ۱۹ میلی‌متر و ضخامت آن ۷ میلی‌متر است.

کارتیه برندی محبوب است که مدل‌های بسیار ظریف و شیک زنانه را طراحی می‌کند. مجموعه ساعت فرید نمایندگی معتبر خرید ساعت کارتیه اصل شما را برای خرید طرح‌های بی‌نظیری از این برند راهنمایی می‌کند تا با خیال راحت طرح موردنظرتان را به‌صورت اورجینال خریداری کنید.

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.