متن در مورد شکست | ۱۱۰ جمله و کپشن و متن انگیزشی درباره شکست

اینجا 110 نقل قول زیبا و انگیزشی در مورد مفهوم شکست خواهیم خواند.

۱۱۰ متن در مورد شکست (جملات انگیزشی و کپشن مفهومی درباره شکست در زندگی)

«شکست» و «شکست خوردن»برای هیچ کدام از ما مفهوم غریبی نیست … احساس تلخ شکست خوردن بعد از یک تلاش طولانی میتواند هر کسی را از پا دربیاورد اما شکست بدون شک پایان راه نیست بلکه تنها یک مرحله سخت در مسیر موفقیت است. بخصوص با خواندن در مورد داستان زندگی افراد موفق درمیابیم که زندگی آنها هرگز آری از مشکلات و شکست ها نبوده است . اما انسان های موفقیت هر بار بعد از شکست از جا برخواسته اند و به مسیر خود ادامه داده اند. اینجا ۱۱۰ متن زیبا و انگیزشی و نقل قول از بزرگان در مورد شکست خواهیم خواند. با ما همراه باشید.

نقل قول های مختلف در مورد شکست چه فایده ای دارند؟ متن ها و نقل قول های زیبا در مورد «شکست» به شما یادآوری می کند که شکست خوردن همیشه هم بد نیست ضمن این که معنای شکست را دوباره برای شما تعریف می‌کند. ممکن است از اینکه شکست خورده اید احساس ضعف کنید یا بی‌انگیزه شوید. اما این جملات به شما کمک می کند که دوباره با امید و انگیزه برای اهداف خود تلاش کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم 

۸۰ متن و کپشن و جملات انگیزشی در مورد شکست

جملاتی در مورد شکست

کپشن زیبا با موضوع شکست 

 1. هیچ دلیلی برای ترس از شکست وجود ندارد. چیزی که دیگران آن را شکست می دانند، فقط یک توقف موقتی است؛ به شرطی که به رویاهایتان را باور داشته باشید.

 1. اگر موفق نشدید، فقط مهم است که به یاد داشته باشید هیچ داستان موفقیتی بدون شکست به اتمام نمی‌رسد.


 1. اگر شکست بخورم، دوباره امتحان می کنم و دوباره و دوباره این کار را انجام می دهم. اگر شکست خوردید، دوباره امتحان کنید. روح انسان می تواند خیلی چیزهای سخت را تحمل کند. فقط بستگی به این دارد که چگونه می‌خواهید کار را به اتمام برسانید. از خودتان بپرسید، آیا میخواهید قوی باشید یا نه؟

 1. هیچ جذابیتی در شکست خوردن وجود ندارد اما باید خودتان انتخاب کنید و دوباره به مسیر اصلی برگردید. تنها راهی که می توانید خودتان را ارتقا دهید، این است که فراتر از وضعیت کنونی خود را به چالش بکشید.

 1. شکست بخش جدایی ناپذیر از زندگی است اما بخش مهمی از موفقیت محسوب می شود.

 1. موفقیت تنها گزینه موجود است. شکست گزینه نیست ! باید بپذیریم هیچ دلیلی برای تسلیم شدن پذیرفتنی نیست.

 1. از شکست نترسید، بلکه از هدف نداشتن بترسید. هدف نداشتن جرم است!

 1. شکست یعنی شما در مسیر پیشرفت هستید . یعنی شما در مسیر هستید و این خیلی بهتر از سکون و عدم تلاش است.

 1. من هیچ راهی را برای رسیدن به موفقیت به غیر از شکست را نمی شناسم. کیت بلانشت

 1. انسان موفق عادت به انجام کاری دارد که انسان شکست خورده آن را دوست ندارد. تلاش ، تلاش و دوباره تلاش.

جمله در مورد شکست در زندگی

عکس نوشته در مورد شکست (۲)

متن انگیزشی در مورد شکست

 1. هنگامی که صحبت از موفقیت می شود، فقط یک عامل وجود دارد که افراد موفق را از غیر موفق جدا می‌کند. تفاوت بین افراد معمولی و افراد موفق در عکس العمل آن‌ها در پاسخ به شکست است.

 1. هیچ شکی در ذهن من وجود ندارد که راه های زیادی برای برنده شدن وجود دارد. اما فقط یک راه برای باختن وجود دارد و آن هم این است که شما شکست بخورید و دیگر حرکت نکنید.

 1. کسی که شکست می خورد یعنی به موفقیت نزدیک شده است.

 1. نگرفتن نتیجه ای که انتظارش را دارید، شکست محسوب نمی‌شود . اما علامت این است که به تمرین و یادگیری بیشتری نیاز دارد. علامت اینکه فرد باید خودش را با همه ضعف و قوت ها قبول داشته باشد.

 1. شکست میتواند مهربان باشد. اگر اجازه دهیم که از شکست بیاموزیم، قطعاً با ما مهربان خواهد بود کافی است شروع به تغییر ذهن کنید.

 1. شکست ها معمولا برای کسانی اتفاق می‌افتد که جرأت ریسک دارند ، اگر کاری نمیکنی ، شکست نمیخوری و البته موفقیتی هم در انتظارت نیست.

 1. شکست به شما یک بینش صحیح در مورد موفقیت می دهد.

– لوک:نمیتونم… باور ندارم.

+ یودا: به همین دلیل است که شکست میخوری.

(دیالوگ فیلم جنگ ستارگان)


 1. تو برای شکست ساخته شده‌ای. تو برای پیروزی ساخته شده ای. پس از اعتماد به نفس خود کمک بگیر و جلو برو.

 1. عکس العمل انسان ها در برابر اتفاقات نشان دهنده شخصیت آنهاست. و انسان در برخورد با شکست همه چیز را نشان میدهد.

جمله در مورد شکست و پیروزی

عکس نوشته در مورد شکست (۱)

جملات انرژی مثبت در مورد شکست

 1. مهمترین عامل در شکست نخوردن، تعهد شما برای ادامه مسیر موفقیت است.

 1. بهتر است که شکست بخوریم تا موفقیت تقلیدی داشته باشیم.

 1. بعضی از افراد از شکست به عنوان یک بهانه برای تسلیم شدن استفاده می‌کنند. افراد دیگر به شکست به عنوان یک فرصت برای تصمیم گیری و به کار انداختن استراتژی‌های جدید استفاده می‌کنند.

 1. افراد موفق جایگزین‌ها را می‌بینند و تلاش می‌کنند که راه‌های جدید را امتحان کنند. افرادی که فقط شکست را می‌بینند، نمی توانند راه دیگری را پیدا کنند و به زودی خسته می شوند.

 1. میخوای بدونی شکست واقعی چیه؟ شکست یعنی تلاش نکردن .

 1. موفقیت این نیست که هرگز شکست نخوریم، بلکه این است که دوباره برخیزیم.

 1. باید یاد بگیریم که چگونه با اعتماد به نفس، سختی ها را کنار بگذاریم و دوباره به سمت جلو حرکت کنیم، همه ما در زندگی مشکل داریم و باید یاد بگیریم که چگونه مشکل ها را پشت سر بگذاریم.

 1. ۹۹.۹ درصد از همه ما انسان ها به اندازه کافی گوش نمی دهیم. گوش نکردن دلیل اصلی شکست همه مردم دنیا است.

 1. عاملی که باعث می شود دیگران به اهدافشان نرسند، نق زدن ، شکایت و سرزنش مدام است. همگی این رفتارها شکست واقعی را رقم می‌زند.

 1. گاهی اوقات ما از شکست خوردن میترسیم اما به طور ناخودآگاه نگران هستیم که اگر موفق شویم چه اتفاقی می افتد؟ این واقعا عجیب است ولی ما بیشتر از شکست از نتایج و دستاوردهای خود می ترسیم.

متن در مورد شکست عشقی

عکس نوشته در مورد شکست (۳)

متن در مورد مفهوم شکست

 1. شاید وسوسه شوید که با کارهای خلاف یا غلط به اهداف خود برسید. اما شک نکنید این باعث میشود در همه کارها شکست بخورید.

 1. اجازه نمی دهم که شکست هایم در گذشته من را احاطه کنند. اگرچه زندگی من پر از اشتباه است اما خودم را درگیر آن ها نمی کنم. همه آنها را می پذیرم، اصلاح می کنم و دوباره موفقیت را به دست می آورم.

 1. شکست سخت است اما این شکست ها باید به تجربه ای برای یادگیری تبدیل شوند. در نتیجه شما می توانید به عقب برگردید و از اینکه شکست خورده اید، حتی خوشحال باشید، زیرا اطلاعات بیشتری و تجربه بهتری کسب کردید.

 1. ترس از موفقیت و ترس از شکست؛ و کمبود اعتماد به نفس همگی عاملی برای به تاخیر انداختن کارها هستند.

 1. کنترل نداشتن روی احساسات عاملی برای اشتباهات احمقانه یا شکست در زندگی است.

 1. زندگی به شما هر چقدر که بخواهید زمان می دهد تا به جواب درست برسید. پس اجازه ندهید که هیچ چیز در زندگی واقعی شما را ناامید کند.

 1. فقط یک چیز میتواند عامل جلوگیری برای رسیدن به موفقیت باشد و آن هم ترس از شکست است.

 1. از افکار منفی در مورد شکست و اشتباهات خلاص شوید. کاری که باید انجام دهید، این است که تمرکز خود را بالا ببرید و بهترین عکس العمل را به اتفاقات زندگی خود داشته باشید.

 1. آیا موافق هستید که یک فرمول برای موفقیت به شما بیاموزم؟ این فرمول کاملاً ساده است. به شکست به عنوان دشمن موفقیت نگاه نکنید. شکست پایان هیچ چیز نیست، زیرا می توانید از آن یاد بگیرید. بنابراین حرکت کنید و اشتباه کنید و هر کاری را که می توانید به انجام برسانید تا به موفقیت برسید.

 1. شکست بخشی از زندگی است. ما در طول زندگی بار ها و بارها شکست میخوریم. مهم این است که تسلیم نشوید . منظورم این نیست که همیشه باید مثبت و پر انرژی و شاد باشید، نه ، فقط با واقعیت کنار بیایید.

چند جمله درباره شکست

عکس نوشته در مورد شکست (۶)

متن در مورد شکست خوردن

 1. حقیقت این است که ذهن ما به شکست نیاز دارد. هیچ اتفاق بزرگی بدون شکست رقم نمیخورد.

 1. شکست بخش اجتناب ناپذیر از زندگی است و بخش مهمی از موفقیت در زندگی محسوب می شود.

 1. من دوستانم را تشویق می‌کنم که اهداف خود را بشناسند، و نقاط قوتشان را پیدا کنند؛ حتی زمانی که شکست می خورند، هم در یک جا ساکن نمانند.

 1. انسانهای مقاوم معنای شکست را می‌دانند و از همه توان خود برای رسیدن به بهترین ها استفاده می کنند.

 1. برای افزایش قدرت ذهنی خود تلاش کنید. ارتباطات خود را قدرت ببخشید و همیشه به حقایق زندگی فکر کنید.  این سه وقتی شکست میخورید به کمک شما خواهند آمد.

 1. اگر می خواهید هر روز به سمت هدف خود نزدیک شوید، باید نگاه خود را به خودتان و به مفهوم موفقیت- شکست تغییر دهید و برای هر روز خود برنامه ریزی کنید.

 1. آیا شما جزء کسانی هستید که همیشه می‌خواهند کامل باشند و کارهای چالش برانگیز را به دلیل ترس از شکست کنار میگذارند ؟ پس مطمئن باشید که در زندگی با مشکلات روحی، جسمی و عاطفی زیادی روبرو خواهید شد.

 1. من عاشق خواندن داستان ها در مورد موفقیت هستم و این داستان ها پر از شکست هایی هستند که منجر به موفقیت شده اند.

 1. بعضی از افراد به اندازه کافی شجاع هستند که یک روز از تجربه شکست شان جدا شوند و به سمت موفقیت حرکت کنند و به دنبال چیزی که می خواهند بروند.

 1. وینستون چرچیل با سختی های زیادی مواجه شد و زمانی که در ارتش مشغول خدمت بود، بسیار سختی کشید. او در امتحان کنکور دوبار شکست خورد و برای سومین بار توانست پذیرفته شود. زندگی آدم های موفقیت پر از تجربیات شکست است.

جملات انگیزشی در مورد شکست خوردن

عکس نوشته در مورد شکست (۴)

متن در مورد شکست انرژی مثبت

 1. باور دارم شکست زمانی اتفاق می‌افتد که من دیگر به تلاش کردن ادامه ندهم.

 1. موفقیت یعنی حرکت از یک شکست به سمت شکست بعدی، بدون از دست دادن انگیزه.

 1. اگر شما از شکست خوردن نترسید . پس نمی توانید خودتان را یک انسان شکست خورده بدانید.

 1. هنگامی که به خودتان به عنوان یک انسان شکست خورده نگاه کنید یعنی واقعا شکست خورده اید. همه چیز در نگاه شماست.

 1. فقط به دلیل اینکه یک نفر یک بار شکست خورده است، نباید فکر کند که تا همیشه این اتفاق می افتد. برخیزید ، شما هزاران راه طی نکرده در پیش رو دارید.

 1. همه انسان ها عاشق موفقیت هستند‌ . همه برای موفقیت تلاش می‌کنند ولی با شکست هایشان کنار نمی آیند. آنچه باید بدانید این است که بسیاری از افراد موفقیت نمی رسند، زیرا نمی خواهند شکست را تجربه کنند.

 1. فرقی ندارد که زندگی چقدر سخت باشد. همیشه یک مبارزه دائمی در درون انسان وجود دارد که بعد از شکست او را به فرد بهتری تبدیل می کند.

 1. شاید نتوانید تعداد دفعاتی که شکست خورده اید را به یاد بیاورید. واقعیت این است که فکر کردن در مورد آنها کار سختی است، پس بهتر است تنها یاد بگیرید که چگونه هر شکست را جبران کنید.

 1. من قبلا از شکست خیلی می ترسیدم اما کم کم از آن درس گرفتم.  به همین سادگی شکست شد یکی از بهترین دوستانم.

 1. خوشبختی در زندگی چیزی جز مبارزه با شکست و اتفاقات ناراحت کننده نیست.

متن در مورد شکست و پیروزی

عکس نوشته در مورد شکست (۹)

کپشن در مورد شکست خوردن

 1. شکست هرگز ما را از پا در نمی آورد؛ به شرطی که برای قوی بودن و موفقیت و زندگی بهتر مصمم باشیم.

 1. شکست کلمه ای است که ترس زیادی را در ما ایجاد می‌کند. این ترس ممکن است تلاش برای موفقیت را از بین ببرد. اما باید روی انگیزیه های عمیق خود در مورد موفقیت تمرکز کنید و از شکست های خود نترسید.

 1. فقط یک شکست واقعی در زندگی وجود دارد و آن هم این است که قدرت های درونی خودتان را نشناسید.

 1. شما می توانید چیزهای زیادی از شکست یاد بگیرید اما مهمت ترین نکته در مورد شکست این است: باید به حرکت کردن به سمت جلو ادامه دهید.

 1. اگر شکست را به عنوان یک عبرت در زندگی برای یادگیری بپذیرید، در این صورت کل نگاه شما به زندگی تغییر می کند.

 1. تغییر تدریجی است. تلاش برای تغییرات یک‌باره، عاملی برای ناامیدی و شکست است. باید پذیرفت که موفقیت یک باره و به سادگی رخ نمیدهد. اگر دنبال یک پیروزی یک شبه هستید از همین حالا شکست خورده اید.

 1. فقط خود تو می توانی مسیرت را در زندگی پیدا کنی. آیا مسیر توپ به سمت شکست میرود یا موفقیت همه چیز بستگی به مراحل زندگی و تصمیمات تو دارد.

 1. هیچ شکی در ذهن من وجود ندارد که راه های زیادی برای برنده شدن هست اما یک راه برای باخت وجود دارد و آن هم دست برداشتن برای تلاش است.

 1. قبل از این که بتوانیم کار خاصی انجام دهیم، بسیار مهم است که بدانیم به کجا میرویم. اهداف مبهم احتمال شکست بالاتری دارند.

 1. بازنده ها کارهایی را انجام میدهند که دچار تنش نشوند و در معرض شکست قرار نگیرند. امام برنده ها فقط به موفقیت فکر میکنند و بدون در نظر گرفتن احتمال شکست و چالش های آن تلاش میکنند.

کپشن درباره شکست و موفقیت

عکس نوشته در مورد شکست (۷)

کپشن انگیزشی در مورد شکست در زندگی

 1. فرقی ندارد که در چیزی شکست بخورید یا موفق شوید. در هر صورت از خودتان بپرسید که چه استراتژی به کار گرفتید یا چقدر تلاش کردید.

 1. تا زمانی که زندگی می‌کنیم، همیشه مستعد اشتباه کردن هستیم. اما تفاوت افراد موفق و ناموفق نوع برخورد آنها با این شکست ها است.

 1. مادربزرگ من هرگز در دایره واژگان خود کلمه ای به نام شکست ندارد. او «شکست» را «درس زندگی» می نامد.

 1. ریشه مشکلات ما ترس از شکست در مقابل مردم است. مثل سخنرانی در بین عموم که اغلب بزرگترین ترس خیلی از ماست .

 1. شما اغلب چیزهایی را امتحان می کنید و در آن موفق نمی شوید. سپس تسلیم می شوید. اما شکست خوردن نباید باعث شکست بعدی باشد بلکه شکست باید راهی باشد که شما را مصمم تر کند . حتما میدانید که افراد موفق چندین و چند بار قبل از موفقیت شکست میخورند.

 1. انسان مصمم همیشه نیاز برای موفقیت ندارد اما به موفقیت فکر می‌کند. پس نباید از شکست های بزرگ بترسد.

 1. شکست اتفاق بدی نیست .شکست در حقیقت نشانه این است که شما با سرعت بیشتری به سمت موفقیت حرکت می کنید.

 2. اجازه ندهید که ترس از شکست بیشتر از هیجان پیروزی باشد. رابرت کیوساکی

 3. هیچ کس نمی تواند بدون اینکه خودتان بخواهید ، به شما احساس شکست بدهد. النور روزولت

 4. موفقیت یعنی فاصله یک شکست تا شکست دیگر بدون از دست دادن ذره ای انگیزه. وینستون چرچیل

متن در مورد شکست ناپذیری

عکس نوشته در مورد شکست (۸)

کپشن کوتاه و بلند اینستاگرامی در مورد شکست

 1. شکست کشنده نیست اما می‌تواند تغییر ایجاد کند. جان وودن .

 1. هر چیزی که می خواهید به آن برسید ، در آن طرف ترس وجود دارد. جک کانفیلد.

 1. موفقیت اغلب توسط افرادی به دست می آید که که می دانند شکست غیر قابل اجتناب است. کوکو چنل .

 1. فقط افرادی که از شکست نمی ترسند، به چیزهای بزرگ دست پیدا میکنند. رابرت اف کندی .

 1. سیمرغ باید سوزانده شود تا به مقصود برسد. جانت فیت .

 1. اگر برای اشتباه کردن آماده نشده‌اید، هرگز به اتفاق موفقیت‌آمیزی دست پیدا نمی‌کنید. کن رابینسون .

 1. تسلیم شدن تنها راه مطمئن شکست نخوردن است. گنا شولتر .

 1. اگر هیچ چیز را امتحان نکنید، شکست نمیخورید. و طبیعتا به زندگی که می خواهید دست پیدا نمی کنید. ریچارد یاتس .

 1. شکست باید معلم ما باشد. شکست فرصت است ، تهدید نیست. شکست یک موقتی است ، پایان همه چیز نیست‌ شکست . شکست با سکوت و تسلیم شدن از بین نمی رود، بلکه باید برای آن کاری انجام داد. دنیس ویتلی .

 1. وقتی ریسک میکنید، یاد می گیرید که گاهی موفق می شوید و گاهی شکست می خورید و هر دو به یک اندازه اهمیت دارند. الن دژندز .

نوشته هایی در مورد شکست و موفقیت با نقل قول از بزرگان 

عکس نوشته شکست و تسلیم نشدن

نوشته های زیبا در مورد شکست

 1. شکست همیشه عاملی برای به دست آوردن دیدگاهی به سمت موفقیت است. الن دژنرز .

 1. هیچ شکستی وجود ندارد؛ مگر اینکه شما دست از تلاش بردارید . برادفورد .

 1. من شکست نمیخورم. من فقط ۱۰ هزار روش را پیدا می کنم که عملی نیستند. توماس ادیسون .

 1. موفقیت نهایت کار نیست. شکست هم کشنده نیست. بلکه شوقی برای ادامه دادن است. وینستون چرچیل .

 1. فقط یک چیز است که رسیدن به یک رویا را غیر ممکن می کند و آن هم ترس از شکست می باشد. پائولو کوئیلو .

 1. دردی که بخاطر شکست خوردن تحمل میکنید موقتی است اما اگر تسلیم شوید اثرآن برای همیشه در وجودتان باقی می‌ماند. لانس آرمسترانگ.

 1. موفقیت یعنی حرکت کردن از یک شکست به شکست دیگر، بدون از دست دادن امید و انگیزه . وینستون چرچیل .

 1. من همیشه ترجیح می دهم یک زیر دست موفق باشم تا یک رئیس بی مصرف. نیل شوسترمن .

 1. همه ما شکست میخوریم. بله! حتی بهترین های ما هم شکست های زیادی خورده اند. جی ام باری .

 1. تنها اشتباه واقعی همان اشتباهی است که از آن هیچ چیز یاد نمیگیریم. هنری فورد .

کپشن اینتستاگرامی انرژی مثبت و نترسیدن از شکست

۱عکس نوشته شکست و تسلیم نشدن

سخنان و جملات بزرگان در مورد شکست

 1. شکست یعنی درس هایی بر سر راه جاده موفقیت. سی. اس لوییس .

 1. انسان های برنده از از باخت نمی‌ترسند اما انسان های بازنده می‌ترسند. شکست بخشی از فرآیند موفقیت است. افرادی که از شکست دوری می‌کنند، به موفقیت هم نمی‌رسند. رابرت کیوساکی .

 1. هر برد ، هر باخت و هر شکسته شدن قلبی ، مثل دانه ای است که بر سر راه موفقیت کاشته می شود. ناپلئون هیل .

 1. روی شکست بنا بسازید و از آن به عنوان یک پله در مسیر استفاده کنید .‌خودتان را انکار نکنید و اجازه ندهید که انرژی شما تنها به خاطر یک شکست از بین برود. درِ گذشته را ببندید ولی در عین حال سعی نکنید اشتباهتان را فراموش کنید. جانی کش.

 1. اصلاً مهم نیست که چند بار زمین خورده اید. مهم این است که چند بار بلند شده اید. زیگلار .

 1. همه ما در مورد موفقیت صحبت می کنیم. موفقیت یعنی توانایی مقاومت در برابر شکست یا استفاده از شکست به عنوان راهی برای رسیدن به موفقیت. اما متاسفانه بسیاری از افراد جرأت تجربه ترس از شکست را ندارند. جی. کی رولینگ.

 1. هیچ انسانی بدون شکست خوردن طعم خوب پیروزی را نمیچشد. وقتی شکست بخورید، ریکاوری شوید و بهبود پیدا کنید، به فرد بهتری تبدیل خواهید شد. فراموش نکنید کسی که از عمق وجود خود برای تلاش مایع می گذارد ، موفق می شود. هرچند تعداد این آدمها خیلی کم است. هاردویک .

 1. هنگامی که به خودمان اجازه شکست می‌دهیم، همزمان به خودمان اجازه موفق شدن هم داده ایم. الویس ریستاد .

 1. اگر نترسید هیچ شکست، هیچ درد و هیچ مرگی وجود ندارد. این باعث میشود ارزش زندگی شما بسیار بالاتر رود و شما به خوبی زندگی کنید. محدودیت ها را کنار بگذارید و زمان بیشتری را به زندگی اختصاص دهید. کریس جامی .

 1. اگر هیچ کار بزرگی انجام ندهید، پس دلیل زندگی شما چیست؟ جان گرین.

متن در مورد شکست در زندگی

متن و کپشن زیبا و انرژی بخش در مورد تلاش و تسلیم نشدن و نا امید نشدن از شکست 

سخن پایانی :  شاید به نظر برسد که شکست یعنی دور شدن از موفقیت اما شکست می تواند راهی برای رسیدن به موفقیت باشد. اگر بیش از حد از آن بترسید ایده های خلاقانه از ذهن شما فرار خواهند کرد .در نتیجه نمی توانید به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنید؛ بدون شکست زندگی معنا ندارد. بسیاری از افراد موفق، شکست های بزرگ را در زندگی تجربه کرده‌اند. در نتیجه شکست یک مرحله ضروری برای رسیدن به رویاها و آرزوهای شماست.

بیشتر بخوانید:

۷۰ عکس صبح بخیر انگیزشی با جملات مثبت و امید بخش

پروفایل انگیزشی | ۱۰۱ عکس نوشته زیبا انگیزشی با انرژی مثبت

جملات انگیزشی | ۲۰۰ جمله انگیزشی انرژی مثبت برای موفقیت

متن انرژی مثبت | ۱۱۰ کپشن انرژی مثبت کوتاه و بلند از بزرگان

منبع wow4u

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.