پروفایل عاشقانه مذهبی | ۵۵ عکس دو نفره عاشقانه برای همسر

پروفایل عاشقانه مذهبی | ۵۵ عکس دو نفره مذهبی و عاشقانه برای همسر

زندگی های مذهبی – از نوع راستکی ها – را که نگاه کنی یک عشق محجوب آرام لطیف دارد . یک عشق بدون ادا اصول ، دوست داشتین و خدایی. اگر شما هم از نزدیک شاهد این سبک زندگی بوده اید حتما این نوشته با ۵۵ عکس پروفایل عاشقانه مذهبی برای شما جالب خواهد بود. در کنار این تصاویر ۴۰ حدیث زیبا در مورد محبت به همسر و وظایف همسران نسبت به هم جمع آوری کرده ایم که مراجعه به آنها میتوانید راه روشن تری در زندگی مشترک برای شما بگشاید . مثل همیشه با ما همراه باشید .

پروفایل عاشقانه مذهبی 

پروفایل عاشقانه مذهبی

پروفایل عاشقانه مذهبی جدید

 

۱- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«کلما ازداد العبد ایمانا ازداد حبا للنسآء (۱) ; هر چه ایمان بنده زیاد شود، محبت [وی] به زن ها نیز زیاد می شود.»

دوستدار اهل بیت علیهم السلام دوستدار همسر است.

 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱)

 

۲- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«کل من اشتد لنا حبا اشتد للنساء حبا (۲) ; هر کس بیشتر دوستدار ما (خاندان عصمت و طهارت) باشد، به زن ها (همسرش) نیز بیشتر دوستی می کند.»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲)

پروفایل عاشقانه مذهبی برای همسر

۳- حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام می فرمایند:

«فدارها علی کل حال واحسن الصحبه لها فیصفو عیشک (۳) ; همیشه با همسرت مدارا کن، و با او به نیکی همنشینی کن تا زندگیت باصفا شود .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳)

 

۴- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«خیر الرجال من امتی الذین لایتطاولون علی اهلیهم و یحنون علیهم ولا یظلمونهم (۴) ; بهترین مردان امت من، آن کسانی هستند که نسبت به خانواده خود خشن و متکبر نباشند و بر آنان ترحم و نوازش کنند و به آنان آزار نرسانند .»

 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴)

پروفایل عاشقانه مذهبی خاص

۵- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«فای رجل لطم امراته لطمه، امرالله عزوجل مالک خازن النیران فیلطمه علی حر وجهه سبعین لطمه فی نار جهنم (۵) ; هر کس به صورت زنش سیلی بزند، خداوند به آتشبان جهنم دستور می دهد تا در آتش جهنم هفتاد سیلی بر صورت او بزند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۵)

 

۶- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«قول الرجل للمراه انی احبک لا یذهب من قلبها ابدا (۶) ; این گفتار مرد به همسرش که «من تو را دوست دارم » ، هرگز از قلب زن بیرون نمی رود.»

 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۷)

پروفایل عاشقانه مذهبی اینستاگرام

۷- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«للمراه علی زوجها ان یشبع بطنها، و یکسو ظهرها، ویعلمها الصلاه والصوم والزکاه ان کان فی مالها حق، ولاتخالفه فی ذلک (۷) ; حق زن بر شوهرش این است که او را سیر کند، لباس بپوشاند، نماز و روزه و زکات را – اگر در مال زن حق زکاتی است – به او یاد دهد، و زن نیز در این کارها با او مخالفت نورزد .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۶)

 

۸- امام رضا علیه السلام می فرمایند:

«الکآد علی عیاله من حل کالمجاهد فی سبیل الله (۸) ; کسی که از راه حلال برای تامین رفاه خانواده اش تلاش می کند، همچون مجاهدی است که در راه خدا جهاد می کند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۸)

پروفایل عاشقانه مذهبی instagram

۹- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«من دخل السوق فاشتری تحفه فحملها الی عیاله کان کحامل صدقه الی قوم محاویج ولیبدا بالاناث قبل الذکور فان من فرح ابنته فکانما اعتق رقبه من ولد اسماعیل ومن اقر بعین ابن فکانما بکی من خشیه الله ومن بکی من خشیه الله ادخله الله جنات النعیم (۹) ; هر کس به بازار رود و هدیه ای برای خانواده اش بخرد و ببرد، [پاداش او ] مانند کسی است که برای نیازمندان صدقه می برد [ . و هنگامی که هدیه را به خانه می برد]، باید، قبل از پسران، به دختران بدهد، زیرا کسی که دخترش را شادمان کند، مانند کسی است که یک بنده از فرزندان اسماعیل را آزاد کرده است . و هر کس [با دادن هدیه ای ] چشم پسری را روشن کند، گویا از ترس خدا گریسته است و هر کس از ترس خدا بگرید، خداوند او را داخل نعمت های بهشت کند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۹)

 

۱۰- امام سجاد علیه السلام می فرمایند:

«لان ادخل السوق ومعی درهم ابتاع به لحما لعیالی وقد قرموا الیه احب الی من ان اعتق نسمه (۱۰) ; برای من به بازار رفتن و خرید یک درهم گوشت برای خانواده ام که میل به گوشت دارند، از بنده آزاد کردن دوست داشتنی تر است .»

 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۳)

پروفایل عاشقانه مذهبی دونفره

۱۱- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«اذا سافر احدکم فقدم من سفره فلیات اهله بما تیسر (۱۱) ; هرگاه یکی از شما به مسافرت رود و سپس از سفر برگردد، پس باید برای خانواده خود به اندازه ای که توانایی دارد سوغاتی بیاورد .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۱)

۱۲- امام باقر علیه السلام می فرمایند:

«النسآء یحببن ان یرین الرجل فی مثل ما یحب الرجل ان یری فیه النسآء من الزینه (۱۲) ; همان گونه که مردان دوست دارند زینت و آرایش را در زنانشان ببینند، زنان نیز دوست دارند زینت و آرایش را در مردانشان ببینند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۲)

پروفایل عاشقانه مذهبی پسرانه

۱۳- امام رضا علیه السلام می فرمایند:

«بنبغی للمؤمن ان ینقص من قوت عیاله فی الشتآء ویزید فی وقودهم (۱۳) ; سزاوار است که مؤمن در زمستان از خوراک خانواده اش کم کند، و بر [چوب و زغال و] وسیله گرم کننده آنان بیفزاید .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۴)

۱۴- راوی می گوید به امام صادق علیه السلام عرض کردم: حق زن بر شوهرش چیست؟ حضرت فرمودند:

«. . . ولاتکون فاکهه عامه الا اطعم عیاله منها ولایدع ان یکون للعید عندهم فضل فی الطعام وان یسنی لهم فی ذلک شی ء ما لم یسن لهم فی سآئر الایام (۱۴) ; . . . هر میوه ای که همه مردم از آن می خورند، باید به خانواده اش بخوراند و در روزهای عید خوراک آنان را افزایش دهد، و چیزهایی برای آنان فراهم کند که در روزهای دیگر فراهم نمی کرده است .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۶)

پروفایل عاشقی مذهبی

۱۵- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«لا تقذفوا نسآءکم فان فی قذفهن ندامه طویله وعقوبه شدیده (۱۵) ; به زنان خود تهمت نزنید [و نسبت ناروا ندهید]، زیرا در این کار، [برای شما] پشیمانی طولانی و کیفر سختی خواهد بود .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۰)

 

۱۶- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«هلک بذی المروه ان یبیت الرجل عن منزله بالمصر الذی فیه اهله (۱۶) ; از جوانمردی دور است که [مردی] در شهری که خانواده اش هستند باشد، ولی در غیر خانه خود بخوابد .»

 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۵)

پروفایل عاشقانه مذهبی

۱۷- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«یسلم الرجل اذا دخل علی اهله واذا دخل یضرب بنعلیه ویتنحنح یصنع ذلک حتی یؤذنهم انه قد جآء حتی لا یری شیئا یکرهه (۱۷) ; هنگامی که مرد با خانواده اش برخورد می کند، [به آنان] سلام کند و هنگام ورود با صدای کفش و با سرفه کردن، خانواده اش را از آمدن خود با خبر کند، تا اینکه چیزی نبیند که او را ناخوش آید .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۷)

 

۱۸- پیامبر عزیز اسلام صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«جلوس المرء عند عیاله احب الی الله تعالی من اعتکاف فی مسجدی هذا (۱۸) ; نشستن مرد در کنار خانواده اش، نزد خدای بزرگ دوست داشتنی تر از اعتکاف [و نشستن] در این مسجد من است .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۸)

پروفایل عاشقانه مذهبی برای خانواده 

۱۹- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«ان الرجل لیؤجر فی رفع اللقمه الی فی امراته (۱۹) ; مرد در برابر لقمه ای که در دهان زنش می گذارد پاداش می برد .»

 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۱۹)

 

۲۰- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله به یکی از زنان درباره حق زن بر شوهرش می فرمایند:

«حقک علیه ان یطعمک مما یاکل ویکسوک مما یلبس ولا یلطم ولا یصیح فی وجهک (۲۰) ; حق تو بر شوهرت این است که از آنچه خود می خورد به تو غذا دهد، و از آنچه خود می پوشد تو را نیز بپوشاند، و به روی تو سیلی نزند و فریاد نکشد .»

 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۰)

پروفایل عاشقانه همسر مذهبی

۲۱- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«ان للرجل حقا علی امراته اذا دعاها ترضیه واذا امرها (۲۱) لا تعصیه ولا تجاوبه بالخلاف ولا تخالفه (۲۲) ; مرد حقی بر زنش دارد [و آن حق این است که] چنانچه او را صدا زند پاسخ دهد، و هنگامی که او را دستوری دهد سرپیچی نکند و پاسخ مخالف ندهد و با او مخالفت نورزد .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۱)

 

۲۲- امام رضا علیه السلام می فرمایند:

«اعلم ان النسآء شتی فمنهن الغنیمه والغرامه و هی المتحببه لزوجها والعاشقه له … (۲۳) ; بدان که زنان گوناگونند، برخی از آنان دستاوردی گرانبها و تاوان [رنج های آدمی] هستند و این زن کسی است که به شوهرش محبت می کند و عاشق اوست .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۲)

پروفایل عاشقانه مذهبی زیبا 

۲۳- امام باقر علیه السلام می فرمایند:

«لا شفیع للمراه انجح عند ربها من رضا زوجها (۲۴) ; برای زن هیچ شفیعی نزد پروردگارش به اندازه رضایت شوهرش سودمندتر نیست .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۳)

 

۲۴- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«للرجل علی المراه ان تلزم بیته وتودده وتحبه وتشفقه وتجتنب سخطه وتتبع مرضاته وتوفی بعهده ووعده (۲۵) ; حق مرد بر زن این است که [زن] ملازم خانه او باشد، و به شوهرش دوستی و محبت و دلسوزی کند، و از خشم وی دوری گزیند، و آنچه را مورد رضایت اوست انجام دهد، و به پیمان و وعده وی وفادار باشد .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۴)

پروفایل عاشقانه مذهبی جدید 

۲۵- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«ایما امراه قالت لزوجها: ما رایت قط من وجهک خیرا فقد حبط عملها (۲۶) ; هر زنی به شوهرش بگوید: من از تو هرگز خیری ندیدم، [ثواب] کارش از بین می رود .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۸)

 

۲۶- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«خیر نسائکم الودود الولود المؤاتیه وشرها اللجوج (۲۷) ; بهترین زنانتان زنی است که با محبت، فرزندآور و سازگار باشد، و بدترین آنان زنی است که لجباز باشد .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۵)

پروفایل عاشقانه مذهبی کارتونی
 

۲۷- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«طوبی لامراه رضی عنها زوجها (۲۸) ; خوشا به حال زنی که شوهرش از او راضی باشد .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۶)

 

۲۸- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«من کان له امراه تؤذیه لم یقبل الله صلاتها ولا حسنه من عملها حتی تعینه وترضیه وان صامت الدهر وقامت واعتقت الرقاب وانفقت الاموال فی سبیل الله وکانت اول من ترد النار ثم قال: وعلی الرجل مثل ذلک الوزر والعذاب اذا کان لها مؤذیا ظالما (۲۹) ; کسی که زنی دارد که [آن زن] به او آزار می رساند، خداوند نماز و کارهای نیک زن را نمی پذیرد تا اینکه به مرد کمک و او را راضی کند، اگر چه این زن تمام عمر را روزه بگیرد و نماز بخواند و بندگان را آزاد و دارایی [اش] را در راه خدا انفاق کند . و این زن نخستین کسی است که وارد آتش جهنم می شود . سپس حضرت فرمودند: مرد نیز چنین گناه و عذابی دارد اگر زنش را آزار رساند و [به او] ستم کند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۷)

پروفایل عاشقانه مذهبی دونفره

۲۹- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«. . . سعیده سعیده امراه تکرم زوجها ولا تؤذیه وتطیعه فی جمیع احواله (۳۰) ; خوشا به سعادت و خوشا به سعادت آن زنی باد که شوهرش را بزرگ دارد و به او آزار نرساند و همیشه از شوهرش فرمانبری کند .»

 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۲۹)

 

۳۰- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«لا یحل للمراه ان تتکلف زوجها فوق طاقته (۳۱) ; برای زن جایز نیست که شوهرش را به بیش از توانایی اش مجبور کند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۰)

پروفایل عاشقانه مذهبی پسرانه

۳۱- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«ایها الناس ان لنسآءکم علیکم حقا ولکم علیهن حقا حقکم علیهن [ . . . ان ] لا یدخلن احدا تکرهونه بیوتکم الا باذنکم (۳۲) ; مردم! زن های شما بر شما حقی دارند و شما هم بر آنان حقی دارید . حق شما بر آنان این است که کسی را که شما رضایت ندارید، بدون اجازه به منزلتان وارد نکنند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۱)

پروفایل عاشقی مذهبی دخترانه 

۳۲- مردی خدمت رسول خدا صلی الله علیه و آله آمد و عرض کرد:

همسری دارم که هرگاه وارد خانه می شوم به استقبالم می آید، و چون از خانه بیرون می روم بدرقه ام می کند و زمانی که مرا اندوهگین می بیند می گوید: اگر برای رزق و روزی [و مخارج زندگی ] غصه می خوری، بدان که خداوند آن را به عهده گرفته است و اگر برای آخرت خود غصه می خوری، خدا اندوهت را زیاد کند [و بیشتر به فکر آخرت باشی . ] رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمودند: «ان لله عمالا و هذه من عماله لها نصف اجر الشهید (۳۳) ; برای خدا کارگزارانی [در روی زمین] است و این زن یکی از کارگزاران خداست که پاداش او برابر با نیمی از پاداش شهید است

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۳)

پروفایل عاشقانه مذهبی مادرانه

۳۳- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«ایما امراه اعانت زوجها علی الحج والجهاد او طلب العلم اعطاها الله من الثواب ما یعطی امراه ایوب علیه السلام (۳۴) ; هر زنی که در حج و جهاد و دانش اندوزی به شوهرش کمک کند، خداوند آن پاداشی را که به زن حضرت ایوب علیه السلام داده است، به او می دهد .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۲)

 

۳۴- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«ما من امراه تسقی زوجها شربه من مآء الا کان خیرا لها من عباده سنه صیام نهارها وقیام لیلها ویبنی الله لها بکل شربه تسقی زوجها مدینه فی الجنه وغفر لها ستین خطیئه (۳۵) ; هر زنی که به شوهرش مقداری آب دهد، برای او بهتر از عبادت یک سال است که روزهایش روزه باشد و شب هایش عبادت کند . و خداوند به جای هر مقدار آبی که به شوهرش بنوشاند، شهری در بهشت برایش می سازد و شصت گناهش را می آمرزد .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۴)

عکس پروفایل عاشقانه مذهبی 

۳۵- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«حق الرجل علی المراه اناره السراج واصلاح الطعام وان تستقبله عند باب بیتها فترحب وان تقدم الیه الطست والمندیل وان توضئه وان لاتمنعه نفسهآ الا من عله (۳۶) ; حق مرد بر زن این است که چراغ خانه را روشن سازد; غذای مطبوع فراهم کند; و تا در خانه اش به پیشواز او برود و به او خوشامد بگوید; و تشت آب و حوله را برای او آماده کند و دست های او را بشوید; و بدون دلیل (عذر شرعی) مانع شوهر نسبت به نفس خودش نشود .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۵)

 

۳۶- امام صادق علیه السلام از پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله روایت می کند:

«ایما امراه دفعت من بیت زوجها شیئا من موضع الی موضع ترید به صلاحا نظر الله الیها ومن نظر الله الیه لم یعذبه (۳۷) ; هر زنی که در خانه شوهرش چیزی را برای سامان دادن وضع خانه جابه جا کند، خداوند نظر [رحمت] به او می کند . و هر کس مورد نظر [رحمت] خدا قرار گیرد، خدا عذابش نمی کند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۶)

عکس پروفایل عاشقانه مذهبی جدید

۳۷- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله درباره حق شوهر بر زن می فرمایند:

«علیها ان تطیب باطیب طیبها وتلبس احسن ثیابها وتزین باحسن زینتها (۳۸) ; بر زن است که [برای شوهرش ] خوشبوترین عطرهایش را بزند و قشنگترین لباس هایش را بپوشد، و از زیباترین زینت هایش استفاده کند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۷)

 

۳۸- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«خیر نسآءکم الطیبه الریح الطیبه الطبیخ التی اذا انفقت انفقت بمعروف وان امسکت امسکت بمعروف فتلک عامل من عمال الله وعامل الله لایخیب ولایندم (۳۹) ; بهترین زنان شما زنی است که دارای بویی خوش و دست پختی خوب باشد . هنگامی که خرج می کند، بجا خرج کند، و هنگامی که خرج نمی کند بجا از خرج کردن خودداری ورزد . چنین زنی کارگزاری از کارگزاران خداست و کارگزار خدا نه ناامید می شود و نه پشیمان .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۸)

عکس پروفایل عاشقانه مذهبی دونفره

۳۹- پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«ان من خیر نسآءکم . . . المتبرجه من زوجها الحصان عن غیره (۴۰) ; بهترین زنان شما آن زنی است که برای شوهرش آرایش و زینت می کند، اما از بیگانگان خود را می پوشاند .»

پروفایل عاشقانه مذهبی (۳۹)

۴۰- امام صادق علیه السلام می فرمایند:

«خیر نسآءکم التی ان اعطیت شکرت وان منعت رضیت (۴۱) ; بهترین زنان شما آن زنی است که چون به او چیزی داده شود، سپاسگزاری کند و اگر به او چیزی داده نشود راضی باشد .

عکس پروفایل عاشقانه مذهبی کارتونی

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۰)

عکس پروفایل عاشقانه مذهبی زن و شوهر

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۱)
عکس پروفایل عاشقانه مذهبی اینستاگرام

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۲)
تصاویر پروفایل عاشقانه مذهبی

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۳)
عکس پروفایل عاشقانه های مذهبی

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۴)
عکس عاشقانه مذهبی برای پروفایل

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۵)
عکسهای پروفایل عاشقانه مذهبی

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۶)

عکس نوشته عاشقانه مذهبی 

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۷)

عکس نوشته عاشقانه مذهبی جدید

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۸)
عکس نوشته عاشقانه مذهبی برای همسر

پروفایل عاشقانه مذهبی (۴۹)
عکس نوشته عاشقانه مذهبی اینستاگرام

پروفایل عاشقانه مذهبی (۵۱)

عکس نوشته عاشقانه مذهبی برای پروفایل

پروفایل عاشقانه مذهبی (۵۰)

عکس نوشته عاشقانه مذهبی دونفره

پروفایل عاشقانه مذهبی (۵۲)
عکس نوشته عاشقانه مذهبی پروفایل

پروفایل عاشقانه مذهبی (۵۳)
عکس نوشته عاشقانه مذهبی همسر

پروفایل عاشقانه مذهبی (۵۴)
عکس نوشته عاشقی مذهبی فانتزی

پروفایل عاشقانه مذهبی (۵۵)
عکس نوشته های عاشقانه مذهبی

منبع تصاویر  masalangraphy/ منبع احادیث :hawzah.net

بیشتر بخوانید : 

عکس عاشقانه همسر | ۴۲ عکس نوشته دو نفره همسر

پروفایل همسر |۵۰ عکس عاشقانه همسر (خانومم،مرد من)

تزیین تولد عاشقانه | ۷۰ تم تولد با شمع و گل برای همسر 

پروفایل شوهر خوب |  ۴۰ عکس نوشته  مرد من و  آقامون

عکس مرد من | ۴۰ عکس نوشته آقامون و شوهرم عاشقانه

عکس عاشقانه سال نو |۷۰ عکس تبریک عید نوروز به همسر

تبریک روز مرد به همسر | ۳۳ عکس عاشقانه روز مرد مبارک

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
16 نظرات
 1. دخترک مژده می گوید

  عااااااالللللیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود!

  1. saeed می گوید

   سپاس …

 2. نرگس می گوید

  سلام خدا قوت.میلاد آقا رسول الله مبارک.واقعا لذت بردم و اشک ولبخند روی صورتم نشست خیلی زیبا بود ممنونم.خاطرات قشنگمو زنده کردید و باعث شدید سختی های روزگار رو با صبر بیشتری تحمل تحمل کنم و قوی تر بشم.اجرتون با حضرت زهرا.یا حق

  1. saeed می گوید

   خوشحالیم که دوست داشتید : )

 3. رحمان می گوید

  خیلی خوب بود خدا قوت

  1. saeed می گوید

   نظر لطف شماست.

 4. یه بنده خدا می گوید

  خدا نصیب من بکنه

  1. saeed می گوید

   ان شا الله دوست عزیز : )

 5. Negin می گوید

  چه با نمک بودن ممنون

 6. Negin می گوید

  چه با نمک بودن 🙂 مرسی

  1. saeed می گوید

   ممنون از نگاه زیبای شما

 7. نرگس می گوید

  منم خیلی دوس داشتم همچین زندگی ای داشته باشم، ولی همین شماها انقد گفتین از خانواده غیرمذهبی دختر نگیرین که هیشکی سراغ من نیومد. آخرش مجبور شدم با یکی که نه نماز میخونه، نه روزه میگیره، نه اعتقادی به اهل بیت داره ازدواج کنم.

  1. saeed می گوید

   چه تلخ

 8. فاطمه می گوید

  خیلی قشنگ بود
  شیرینی های زندگی رو یادم اومد و بعضی سختی های زندگی برام قشنگ شد واقعا

 9. زهرا می گوید

  قشنگه، ولی اینا همه ش واقعیت زندگی نیست، بین همه آدما اختلاف نظر هم وجود داره، حتی مذهبی ش، دلخوری هم ممکنه میش بیاد، فقط قسمت قشنگ زندگی متاهلی رو نشون ندیم!

 10. من می گوید

  عالی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.