سفره های افطاری مدافعان حرم در ماه رمضان ۹۵+عکس

سفره های افطاری مدافعان حرم در ماه رمضان ۹۵+عکس

آن چه پیش رو دارید، دو نما از سفره ی رمضان در دو جبهه است. یکی در سوریه و دیگر در عراق(محور «فلوجه»). سفره هایی که مجلل است به گوهر تابناک دل های «مدافعان حرم»

علی‌رغم فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، نبرد در جبهه های دفاع از حریم «آل الله(صلوات الله علیه)» ادامه دارد و مجاهدانِ «مدافع حرم» با زبان روزه، در حال نبرد با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» هستند. عملیات نظامی در دو جبهه ی عراق و سوریه با شدن و جدیت دنبال می شود و مردم و رزمنده‌گانِ این دو کشور، زیر آتش بارانِ پرچمداران وهابیت، پای سفره های سحر و افطار می نشینند. آن چه پیش رو دارید، دو نما از سفره ی رمضان در دو جبهه است. یکی در سوریه و دیگر در عراق(محور «فلوجه»). سفره هایی که مجلل است به گوهر تابناک دل های «مدافعان حرم»
به امید پیروزی نهایی حق بر باطل

سفره ی مدافعان حرم «لشکر فاطمیون»، مزین به نان بربری، به لطفِ حضور
مجاهدان آشنا به طبخ این نان

سفره مدافعان حرم «حشد الشعبی»

شرایط طاقت فرسای شیعیان فوعه و کفریا در ماه رمضان

مردم کفریا و الفوعه، دو شهرکی که در حومه شمالی ادلب قرار دارند و در محاصره گروههای مسلح تروریستی اند که این سختی با فرار رسیدن ماه مبارک رمضان دو چندان شده است.

به گزارش ـ مدافعان حرم ـ مردم کفریا و الفوعه، در حومه شمالی ادلب به علت ادامه محاصره، زندگی را با سختی طاقت فرسا می گذرانند.

مردم کفریا و الفوعه، دو شهرکی که در حومه شمالی ادلب قرار دارند و در محاصره گروههای مسلح تروریستی اند که این سختی با فرار رسیدن ماه مبارک رمضان دو چندان شده است.

گروه‌های تروریستی وابسته به جبهه النصره هر روز مناطق مسکونی را گلوله و خمپاره باران می‌کنند.

بر اثر این حملات، هر روز شماری از مردم بی دفاع کفریا و الفوعه شهید یا زخمی می‌شوند.

این در حالی است که به سبب ادامه محاصره، دارو و کمکهای اولیه پزشکی در این دو شهرک نایاب شده است.

گروهه‌ای مسلح تنها مخزن آب الفوعه را هدف خمپاره قرار داده و از کار انداختند. مدارس و مساجد این دو شهرک نیز همواره هدف حملات گروههای مسلح تروریستی‌اند.

چند روز پیش مردم این شهرک‌ها با ارسال نامه‌ای به «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل و «استفان دی میستورا» فرستاده ویژه این سازمان در امور سوریه از وقوع یک فاجعه انسانی در این مناطق خبر دادند.

در این نامه آمده است: به دلیل اینکه تنها منبع آب مورد استفاده در فوعه به خاطر حملات خمپاره‌ای افراد مسلح از شهر بنش از کار افتاده است، درباره وقوع یک فاجعه انسانی در فوعه و کفریا محاصره شده هشدار می‌دهیم.

شیعیان فوعه کفریا با اشاره به اینکه با ارسال نامه‌های قبلی درباره هدف قرار دادن این منبع آب بارها هشدار داده بودند تأکید کردند:در حال حاضر بیش از ۲۵ هزار کودک، زن و کهنسال بدون آب هستند و از فرط تشنگی در معرض مرگ قرار دارند.

مردم این دو شهرک از شیعیان و سادات سوریه هستند و مارس ۲۰۱۵ تاکنون در محاصره کامل تروریست‌های تکفیری هستند.

منبع modafeon.blog.ir

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.