علت پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز کشتی گیر ایرانی به ایتالیا

علت پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز کشتی گیر ایرانی به ایتالیا

پناهندگی محمدمهدی بی نیاز , پناهنده شدن کشتی گیر به ایتالیا , پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز , پناهنده شدن محمدمهدی بی نیاز

علت پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز کشتی گیر ایرانی به ایتالیا

علت پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز کشتی گیر ایرانی به ایتالیا

پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز

پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز کشتی گیر ایرانی به کشور ایتالیا که خبر پناهندگی محمدمهدی بی نیاز در رسانه ها امروز منتشر شده است که جزئیات آن را می خوانید.

سایت ایتالیایی گرین می گزارشی از محمد مهدی بی‌ نیاز، کشتی‌ گیر ایرانی منتشر کرده که در ماه ژوئن ۲۰۱۶ در ایتالیا پناهنده شده است، کشتی‌گیری که حضور در المپیک ۲۰۲۰ را هدف‌ گذاری کرده است. براساس این گزارش، این آزادکار ایرانی در حال حاضر در آپارتمانی در شهر کالابریا واقع در جنوب غرب ایتالیا به همراه هم‌ خانه‌ ای‌ های بنگلادشی و پاکستانی زندگی می‌ کند.

محمد مهدی بی‌ نیاز به سایت «گرین می» گفت: در ایتالیا مردم زیادی به من کمک می‌ کنند، اما کسی هست که در این بین شور و شوق من برای مبارزه کردن و کشتی گرفتن را باور دارد. زمانی که وارد ایتالیا شدم، کمی تنها بودم. من را در ابتدا به شهر لامزیا ترمه فرستادند، اما هدفم که همان کشتی گرفتن و گرفتن نتایج تأثیرگذار بود را فراموش نکردم.

علت پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز کشتی گیر ایرانی به ایتالیاعلت پناهنده شدن محمد مهدی بی نیاز کشتی گیر ایرانی به ایتالیا

, دلیل پناهندگی محمدمهدی بی نیاز , دلیل پناهنده شدن محمدمهدی بی نیاز , عکس محمد مهدی بی نیاز

این کشتی‌ گیر ایرانی که از چند ماه پیش در باشگاهی در شهر محل سکونتش تمریناتش را آغاز کرده، صحبت‌ های خود را اینگونه ادامه داد: از زمانی که کودکی بیش نبودم، شروع به کشتی گرفتن کردم. فرهنگ ایتالیایی‌ ها طوری است که روزی چند ساعتی را روی تشک کشتی صرف و سخت کار می‌ کنند.

مربی بی‌ نیاز در مورد او گفت: اولین باری که محمد پا به باشگاه گذاشت، متوجه شدم که یک ورزشکار واقعی رو به‌ رویم ایستاده است. بنابراین به او اجازه دادم که با ما تمرین کند.

محمد مهدی بی‌ نیاز تأکید کرد: روز اولی که مربی‌ جدیدم را دیدم به خاطر می‌ آورم که به او فیلمی از کشتی‌ هایم را نشان دادم تا پی به توانایی‌ هایم ببرد.

او در پایان خاطرنشان کرد: خوش‌ شانس هستم که یک شانس دیگر به من روی آورده است. زندگی من در ایران مربوط به گذشته می‌ شود و حالا می‌ خواهم که تنها به آینده فکر کنم.

, محمد مهدی بی نیاز , محمد مهدی بی نیاز در ایتالیا , محمدمهدی بی نیاز


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.