برای جهیزیه ام چی بخرم ؟ ۴۰ عکس جهیزیه – قسمت چهارم

برای جهیزیه ام چی بخرم ؟ ۴۰ عکس جهیزیه – قسمت چهارم

خرید جهیزیه یکی از مهم ترین خرید های زندگی همه است . چون قرار است وسایلی انتخاب شود و یک عمر از آنها استفاده شود . به همین جهت اطمینان از این که چه نوع جهیزیه یا چه رنگی را در جهیزیه دوست داریم اهمیت زیادی پیدا میکند و این اطمینان هم به دست نمی آید مگر این که ما تعدادی زیادی جهزیه یا عکس جهیزیه ببنیم و بعد تصمیم بگیریریم جهزیه مورد علاقه ما چیست ؟ آیا دکوراسیون سنتی دوست داریم یا ترجیح میدهیم خانه مان به صورت مدرن چیده شود. کرم قهوه ای طوسی یا سفید را برای رنگ جهیزیه انتخاب میکنیم یا دوست داریم یک جهیزیه رنگی رنگی با رنگ های شاد داشته باشیم .

امیدواریم با تماشای این سری از نوشته های دلبرانه یعنی سری ” عکس جهزیه ” که ۵ قسمت و در هر قسمت ۴۰ عکس وجود دارد ، رنگ و مدل جهزیه خود را به زیبا یی انتخاب کنید .

این هم قسمت های قبل این نوشته با کلی عکس از جهیزیه های اینستاگرامی :

جهیزیه ام را چه رنگی بخرم ؟ ۴۰ عکس های جهیزیه – قسمت اول

جهیزیه ام را چه شکلی بخرم ؟ ۴۰ عکس های جهیزیه – قسمت دوم

جهیزیه ام را چه سبکی بخرم ؟ ۴۰ عکس های جهیزیه – قسمت سوم

عکس جهیزیه کامل عروس

عکس جهیزیه (۱۰)
عکس جهیزیه عروس
عکس جهیزیه عروس جدید

عکس جهیزیه (۹)
عکس جهیزیه عروس ایرانی
عکس جهیزیه جدید

عکس جهیزیه (۷)
عکس جهیزیه من
نوعروس عکس جهیزیه

عکس جهیزیه (۶)
عکس جهیزیه هامون
عکس جهیزیه

عکس جهیزیه (۵)
عکس جهیزیه ۱۳۹۷

عکس جهیزیه عروس ۱۳۹۷

عکس جهیزیه (۳)
عکس جهیزیه ۲۰۱۷

عکس جهیزیه ۲۰۱۸

عکس جهیزیه (۲)
عکس جهیزیه ۲۰۱۷
عکس جهیزیه عروس ۲۰۱۸

عکس جهیزیه (۱)
عکس جهیزیه ۹۶
عکس جهیزیه ۹۷

عکس جهیزیه (۱۹)
عکس جهیزیه عروس ۹۶
عکس جهیزیه عروس ۹۷

عکس جهیزیه (۱۶)
عکس جهیزیه سال ۹۸
عکس جهیزیه خودمون ۹۷

عکس جهیزیه (۱۸)
عکس چیدمان جهیزیه عروس ۹۷
عکس از جهیزیه عروس ۹۸

عکس جهیزیه (۲۰)

چیدن جهیزیه عروس
چیدن جهیزیه عروس ایرانی

عکس جهیزیه (۱۵)
چیدن جهیزیه نوعروس
چیدن جهیزیه خودمون

عکس جهیزیه (۱۳)
چیدن جهیزیه عروس ۹۷

عکس جهیزیه (۲۷)

چیدن جهیزیه
چیدن جهیزیه عروس

عکس جهیزیه (۱۴)
چیدن جهیزیه عروس ۲۰۱۸
چیدن جهیزیه ۲۰۱۷

عکس جهیزیه (۱۱)
چیدن جهیزیه عروس ۲۰۱۸
چیدن جهیزیه عروس ۲۰۱۷

عکس جهیزیه (۸)
چیدن جهیزیه عروس ۹۷
چیدن جهیزیه ۹۶

عکس جهیزیه (۴)

عکس جهیزیه (۱۷) عکس جهیزیه (۱۲)

عکس جهیزیه (۳۰) عکس جهیزیه (۲۹) عکس جهیزیه (۲۸) عکس جهیزیه (۲۶) عکس جهیزیه (۲۵) عکس جهیزیه (۲۴) عکس جهیزیه (۲۳) عکس جهیزیه (۲۲) عکس جهیزیه (۲۱)

عکس جهیزیه (۴۰) عکس جهیزیه (۳۹) عکس جهیزیه (۳۸) عکس جهیزیه (۳۷) عکس جهیزیه (۳۶) عکس جهیزیه (۳۵) عکس جهیزیه (۳۴) عکس جهیزیه (۳۳) عکس جهیزیه (۳۲) عکس جهیزیه (۳۱)

جهیزیه چه رنگی بخرم؟

خانه نوعروسان یکی از فضاهایی است که می توان در آن طراوت و شادابی را حس کرد. چرا که معمولا در طراحی دکوراسیون داخلی خانه نوعروسان از رنگ های خاص و ملایم استفاده می شود. اما از آن جایی که خانه نوعروسان معمولا متراژ کمی دارند، هم نحوه چیدمان خانه بسیار مهم است هم ترکیب رنگ های مورد استفاده. در این مطلب می خواهیم به رنگ هایی که مناسب خانه نوعروسان است بپردازیم،

 

۱- استفاده از ترکیب رنگی کرم، قهوه ای و صورتی ملایم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه نوعروس ها

وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای داخلی می شود، این ترکیب رنگی اولین گزینه ای است که به ذهن می رسد. گرچه ترکیب این رنگ ها با هم فضایی رومانتیک و زیبا را پدید می آورد اما بهتر است تا برای استفاده از رنگ ها جرات بیشتری به خودتان بدهید و از ترکیب های رنگی دیگری نیز استفاده کنید، برای ایده گرفتن سری به لینک «مدل جهیزیه ایرانی با ترکیب رنگ کرم قهوه ای» بزنید. 

 

۲- ترکیب رنگی سفید و فیلی، ترکیبی زیبا و جذاب برای خانه وعروسان

چه رنگی را برای خانه خود انتخاب کنید؟ این سوال برای هرکسی که می خواد به خانه ای نو برود و مخصوصا نو عروس ها پیش می آید. اما پیشنهادات چیدانه رسیدن به جواب را برای شما آسان تر می کند. می توانید دکوراسیون داخلی مدرن را با جذابیت رنگ سفید و ترکب آن با رنگ فیلی تجربه کنید. این ترکیب جذابیت خاصی به فضای حانه شما می بخشد، فضای خانه شما با این ترکیب رنگی هم حالت رسمی پیدا می کند و هم حس دوستانه و صمیمی خود را حفظ می کند. عکس های نوشته «مدل جهیزیه سفید عروس در اینستاگرام ۲۰۱۷ » را ببینید تا شما هم عاشق این ترکیب رنگ شوید .

 

۳- سبک روستیک و جذابیت رنگ سبز در دکوراسیون داخلی خانه نو عروسان

رنگ سبز جلوه طبیعت در دکوراسیون داخلی است، حالا فکر کنید این رنگ جذاب با وسیله های چوبی با رنگ قهوه ای ترکیب شوند، آنوقت به وضوح می توانید حضور طبیعت را در دکوراسیون داخلی خانه خود ببینید. اگر می خواهد از رنگ زیبا و منحصر به فرد سبز در دکوراسیون داخلی خانه نوعروسان استفاده کنید، از آرامش طبیعت الهام بگیرید یا عاشق خانه های گل گلی و عروسیک هستید  سبک روستیک را انتخاب کنید. شروع یک زندگی نو در چنین فضایی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. یک نمونه از جهیزیه به سبکی روستیک از نوع ایرانی شده در نوشته «عکس های کامل یک جهیزیه رویایی سفید گل گلی» قابل دیدن است. 

 

۴- دکوراسیون رنگارنگ داخلی خانه نو عروس ها

یادتان هست که چند خط بالاتر راجع به جرات بیشتر برای استفاده از رنگ ها صحبت کردیم، نمونه بارز این نکته را می توان در عکس بالا دید که هر کدوم از صندلی ها به یک رنگ درآمده اند. این عکس خانه یک نو عروس را نشان می دهد که دکوراسیون رنگارنگی دارد و خیلی هم جذاب و زیبا به نظر می رسد. انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای دکوراسیون منزل کار سختی نیست، رنگ های مورد علاقه تان را انتخاب کنید و به بهترین ترکیب آن ها فکر کنید، 

 

۵- دکوراسیون داخلی خانه نوعروس ها را با رنگ بنفش منحصر به فرد کنید

دکوراسیون منزل شاهانه را می توانید با رنگ بنفش تجربه کنید. قدرت رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی را نباید دست کم گرفت، مخصوصا وقتی که قدرت رنگ بنفش با جذابیت رنگ سفید در دکوراسیون داخلی ترکیب شود. این ترکیب رنگی خیره کننده می تواند خانه نوعروس ها را به خانه ای منحصر به فرد تبدیل کند، مخصوصا اگر فضای خانه شما کوچک است این ترکیب رنگی بسیار فوق العاده عمل می کند. این مطلب از دلبرانه «مدل جهیزیه صورتی بنفش عروس در اینستاگرام ۱۳۹۶ » را حتما ببیندی.

 

۶- خانه ای خیره کننده با ترکیب رنگ آبی و زرد

آرامش را با رنگ آبی به خانه خود بیاورید، آن را با جادوی رنگ زرد ترکیب کنید و به فضایی خیره کننده دست پیدا کنید. البته باید به این نکته هم توجه کنید که برای این که فضایی زیبا داشته باشید باید تنالیته های مناسبی را از هردو رنگ با هم ترکیب کنید، مثلا هردو را از طیف رنگ های ملایم استفاده کنید، به طور مثال رنگ زرد متمایل به لیمویی و آبی که کمی گرایش به رنگ سبز دارد ترکیب فوق الهاده ای را ایجاد می کند .

 

۷- جذابیت رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی خانه نو عروس

دکوراسیون منزل خود را با رنگ طوسی زیبا کنید. این رنگ جذاب و زیبا هم جزو رنگ هایی است که ترکیب شدنش با رنگ های دیگر فضاهایی خیره کننده را به وجود می آورد، یکی از این رنگ ها رنگ سورمه ای هست که می توان به فضای شما حس کمی رسمی بودن را القا کند. با رنگ طوسی آشتی کنید و از ترکیب آن با دیگر رنگ ها نهایت لذت را ببرید ، مثل جهزیه ای که عکس هایش را در نوشته « ۲۰ عکس از مدل های جهیزیه به رنگ طوسی شیک» دیدیم. 

.

۸- دکوراسیونی جذاب با رنگ های سبز و زرد

ترکیب رنگ سبز و زرد هم می تواند ترکیب جالبی از آب در بیاید. درخشش رنگ زرد درکنار طراوت رنگ سبز می تواند دکوراسیون خانه نو عروس ها را خاص تر و منحصر به فرد تر نشان بدهد. این ترکیب رنگی می تواند جزو رمانتیک ترین ایده ها برای دکوراسیون خانه عروس باشد. اگر شما هم عاشق رنگ سبزید عکس این دو مدل جهزیه را در «۲ مدل جهیزیه سبز رنگ در اینستاگرام» نگاه کنید . 

 

۹- خانه ای پر انرژی با ترکیب رنگ آبی و سفید

داشتن خانه ای پر از انرژی با دکوراسیون آبی و سفید امکانپذیر است. مخصوصا اگر رنگ آبی استفاده شده متمایل به فیروزه ای باشد، این ترکیب بسیال جذاب تر از پیش جلوه می کند. برای این که جذابیت این ترکیب رنگی را بیشتر کنید، به شما پیشنهاد می کنیم از فرش هایی با طرح و نقش ایرانی استفاده کنید. اگر دوست دارید ترکیب این دو رنگ در کنار هم را ببینید سری نوشته «دکوراسیون سبز آبی (فیروزه ای) خانه عروس + عکس و فیلم جهیزیه سفید و آبی» بزنید. 

 

۱۰- صورتی و سفید ترکیب رومانتیک رای خانه نو عروس ها

اگر می خواهید خانه ای رومانتیک داشته باشید، بهترین ترکیبی که می توانید از آن استفاده کنید، ترکیب رنگ های سفید و صورتی ملایم است. این ترکیب رنگ می تواند بیشتر در اتاق خواب مورد استفاده قرار بگیرد مثلا رو تختی هایی با زمینه سفید و گل های ریز صورتی، یا کاغذ دیواری هایی با همین ترکیب. این هم یک مدل جهزیه از این سبک «۴۰ عکس از جهیزیه زیبا و فانتزی عروس به رنگ سفید و صورتی و آبی».


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.