مدل جهیزیه عروس | ۲۰ عکس از مدل های جهیزیه به رنگ طوسی شیک

مدل جهیزیه عروس | ۲۰ عکس از مدل های جهیزیه به رنگ طوسی شیک

این که هر کدام از عروس خانم ها چه مدل یا ترکیب رنگی برای جهیزیه انتخاب میکنند تا حد زیادی به سلیقه و طرز فکر و فرهنگ هر کسی بستگی دارد و البته این موضوع تا حدودی نیز به امکانات مالی وابسته است. یکی دوست دارد مدل جهیزیه عروس مدرن باشد یکی سنتی . یکی کلاسیک دوست دارد یکی لاکچری .

مدل جهیزیه عروس

در مورد رنگ هم انتخاب عروس خانم ها و آقا داماد ها در این زمینه خیلی متفاوت است . اما چند نکنته هست که میتواند در چیدمان جهیزیه زیبا و منحصر به فرد به زوج های جوان کمک کند ، با ما همراه باشید :

۱- با یک طراح دکوراسیون مشورت کنید :

قبلا شاید این امکان به اندازه امروز وجود نداشت ولی الان چه در فضای اینترنت چه در بازار افراد زیادی هستن که درس و تحصیلاتشان دقیقا همین است که ما بگویند چی بخریم چقدر بخریم و چطور بچینیم ، شاید از نظر خیلی ها این مشورت ها بی مورد و هزینه بر باشد ولی برعکس ممکن است یک مشاور و طراح دکوراسیون داخلی خوب بتواند تا حدود زیادی از هزینه های بی مصرف شما کم کند . به شما در مورد خرید درست و به اندازه کمک شایانی بکند . از این گذشته برای عروس خانم هیچ چیزی مهم تر از این نیست که خانه ای زیبا و چشم نواز داشته باشند. بنابراین به نظرم بهتر است به جای چشم و هم چشمی با دختران اقوام از یک فرد خبره برای چینش خانه تان کمک بگیرید.

۲- با برنامه خرید کنید :

قدیم کل بازار چند تا فرش فروشی و ظرف و ظروف فروشی و پارچه فروشی بود و تمام ولی امروزه بازار پر است از اجناس رنگارنگ و مختلف و مغازه ها و پاساژ های بی شمار . به علاوه این که امکان خرید های اینترنتی گزینه های ما را به طرز گیج کننده ای زیاد کرده است . این یعنی اگر برای خریدتان برنامه نداشته باشید با حجم زیاید از پیشنهاد های وسوسه کننده در بازار و اینترنت مواجه میشوید و در نهایت خودتان هم متوجه نخواهید شد چیزهایی که خریدید واقعا لازم داشتید ؟ آیا این ها همان کالاهایی بودند که همیشه دوست داشتید بخردی ؟ از آن مهم تر حالا میخواهید این همه جنس را کجا جا بدهید ؟ پس بی برنامه خرید نکنید .

۳- از کجا شروع کنیم ؟

یک لیست کامل جهیزیه پیدا کنید . روی تک تک گزینه های آن فکر کنید ،از خودتان بپرسید آیا واقعا این کالا ها لازم است یا فقط به درد پز دادن جلو دیگران میخورد . از خودتان بپرسید اهمیت هر کدام از آنها چقدر است و میخواهید با توجه به بودجه تان چقدر برای آن هزینه کنید .( در این پست من یک لیست کامل برایتان آماده کرده ام میتوانید بخوانید)  وقتی به ضروری بودن یک وسیله رسیدید شروع به تحقیق در مورد آن کنید . مثلا در مورد جارو برقی حسابی تحقیق کنید چه مارکی بهتر است ؟ این مارک را از کجا میتوانم ارزان تر بخرم ؟

۴- جهیزیه تان را اول در ذهن تان بچینید :

از خودتان بپرسید خانه ای که همیشه دوست داشتید چه رنگی است؟ مدرن است یا سنتی ؟ چه وسایلی به خانه تان می آید بعد که در مورد رنگ و مدل جهیزیه عروس به نتیجه رسیدید آن را ملاک خرید های خود قرار دهید و از آن تخطی نکنید مثلا اگر به نتیجه رسیدید دکوراسیون مدرن طوسی دوست دارید شروع نکنید به خرید خنزل پنزل از هر رنگی که شد . هر چیز را که میخرید تصور کنید قرار است کجای منزل شما قرار بگیرد و به چه دردی خواهد خورد و آیا این وسیله از نظر رنگ و سبک و مدل با سایر وسیله های خانه هماهنگ است؟

۵-برای خودتان خرید کنید و نه کور کردن چشم مردم

با خودتان رو راست باشید !  فکر میکنید شما واقعا یک روزی تخم مرغتان را تخم مرغ آب پز کن مدل فلان آب پز کنید ؟؟؟ اگر نه پس به سراغش نروید همه این وسیله های اضافی که شما برای کور کردن چشم اقوام خریده اید روزی دست و پا گیرو بلای جانتان خواهد شد . پس روشن فکر باشید در مقابل سوال ها و فضولی های بی جای فامیل هم که شما را ترقیب به خرید های بیشتر و بیشتر میکنند سکوت کنید. برای دل خودتان و راحتی و رفاه خود و همسرتان خرید کنید چون هرچقدر هم برای دیگران خود را به آب و آتش بزنید باز هم رضایت مردم را نمی توانید جلب کنید .

مدل جهیزیه عروس

دیدن عکس ها و مدل های مختلف جهیزیه میتوانید حسابی به درد بخور باشد . میتوانید با دیدن عکس های جهزیه مختلف متوجه شوید چه مدل جیهزیه ای دوست دارید ، سنتی مثل این یا مدرن مثل این یا حتی کلاسیک مثل این یکی … خلاصه… این عکس ها ببینید و ایده بگرید. موفق باشید .

مدل جهیزیه عروس (۱)

مدل جهیزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۲)

عکس جهزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۳)

مدل جهیزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۴)

چیدمان جهزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۵)

جهزیه طوسی رنگ عروس

مدل جهیزیه عروس (۶)

میز نهار خوری طوسی

مدل جهیزیه عروس (۷)

عکس جهزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۸)

مدل جهیزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۹)

تزیین جهیزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۱۰)

جهزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۱۱)

مدل جهزیه طوسی

مدل جهیزیه عروس (۱۲)

چیدمان جهیزیه

مدل جهیزیه عروس (۱۳)

مدل جهیزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۱۴)

چیدمان جهزیه عروس

مدل جهیزیه عروس (۱۵)

مدل آشپز خانه عروس

مدل جهیزیه عروس (۱۶) مدل جهیزیه عروس (۱۷)

اتاق خواب عروس

مدل جهیزیه عروس (۱۸)

مدل اتاق خواب عروس

مدل جهیزیه عروس (۱۹) مدل جهیزیه عروس (۲۰)

برخی از عکس ها متعلق به این صفحه اینستاگرامی هست . گفتم که راضی باشند . شما هم اگر دوست داشتید سری به صفحه بزنید تعدا زیادی عکس از جهزیه های ایراین در این صفحه وجود داد.

همچینین بخوانید :

لیست جهیزیه با قیمت| ۱۵۰کالای ضروری+نرم افزار مدیریت خرید جهیزیه با بودجه محدود

عکس جهیزیه سفید | عکس های کامل یک جهیزیه رویایی سفید گل گلی

عکس جهیزیه عروس | عکس های جهیزیه مجلل طلایی رنگ عروس

خانه سنتی | عکس هایی از چیدمان سنتی ولی امروزی با پنجره ارسی

تزیین جهیزیه عروس | ۴۰ عکس از جهیزیه زیبا و فانتزی عروس با تزیین


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.