آیا ملیکا زارعی “خاله شادونه” همسر علی صادقی است?!

آیا ملیکا زارعی “خاله شادونه” همسر علی صادقی است?!

آیا ملیکا زارعی (خاله شادونه) همسر علی صادقی است + عکس

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی که همه ما و بخصوص بچه ها او را با نام خاله شادونه میشناسیم، با انتشار پستی در صفحه شخص خود این شایعه که او همسر علی صادقی است را تکذیب کرد.

ملیکا زارعی و دخترش مانلی

ملیکا زارعی (خاله شادونه) در ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمد، رشته حقوق قضایی خوانده است، از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی تازه ها از شبکه ۲ آغاز کرد، و در سال ۱۳۸۲ در سریال دوران سرکشی یک سکانس بازی کرد و بعد در مجموعه مهر خاموش بازی کرد و از سال ۱۳۸۳ همزمان با قبولی در دانشگاه به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه مشغول به کار شد

آیا ملیکا زارعی (خاله شادونه) همسر علی صادقی است + عکس

به خاطر صدای کودکانه‌ اش و صداقتی که در کلامش وجود دارد، خیلی زود در دل بچه‌ ها جا باز کرد، او برای اینکه کودک درونش همیشه سرزنده باشد، دائم کتاب‌ های ویژه کودکان را می‌ خواند و سعی می‌ کند تمام وقتش را با آنها سپری کند، او عاشق بچه‌ هاست و به نظرش بچه‌ ها پاک‌ ترین موجوداتی هستند که خداوند آفریده است.

آیا ملیکا زارعی (خاله شادونه) همسر علی صادقی است

ملیکا زارعى در صفحه اینستاگرامش از اینکه باب شده که على صادقى همسر ایشون هستن گفت من این موضوع را تکذیب میکنم . آقاى صادقى همسر ایشون نیستن و ایشون داراى یک دختر به نام مانلى هستن.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.