اخلاق و روحیات خواستگار با دیدن انگشتان

روانکاوی احساسی خواستگار با انگشتان

اخلاق و روحیات خواستگار
اخلاق و روحیات خواستگار

با نگاه کردن به انگشتان فردی که برای خواستگاری تان آمده است می توانید پی به روابط عاشقانه وی ببرید توصیه می کنیم برای شناخت اخلاق و روحیات خواستگار به دقت اندازه انگشتان وی را مدنظر قرار دهید

با نگاه کردن به انگشتان فردی که برای خواستگاری تان آمده است می توانید پی به روابط عاشقانه وی ببرید توصیه می کنیم به دقت اندازه انگشتان وی را مدنظر قرار دهید وروحیات و احساسات وی را بخوانید

اندازه انگشتان دست متاثر از فرآیند رشد جنین در دوره بارداری است. قرارگیری بیش از حد در معرض هورمون‌ها (تستوسترون برای آقایان و استروژن برای خانم‌ها) یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده طول انگشتان است.

تحقیقی در سال ۲۰۱۵ نشان داد افرادی که پیش از تولد در معرض مقدار بیشتری از هورمون تستوسترون قرار گیرند، از انگشت اشاره کوتاه‌تری به نسبت انگشت دومشان (اصطلاحاً انگشت مخصوص انگشتر) برخوردار خواهند بود.

اخلاق و روحیات خواستگار : محققان دانشگاه «مونترئال» گزارش جالبی را در مورد طول انگشتان دست منتشر کرده‌اند. آنان می‌گویند شخصیت پنهان آقایان در رابطه با انتخاب همسر، تعهد به او و رفتارهای عاشقانه‌شان متاثر از اندازه دو انگشت دست است.

افرادی که دست‌های بزرگی دارند معمولاً انگشت اشاره‌شان نسبت به انگشت دوم کوتاه‌تر است. این افراد در صورتی که به خانمی علاقه‌مند شوند تمام تلاش خود را به عمل می‌آورند تا نظر وی را جلب کنند. آن‌ها مدام معشوقه خود را با گل، شکلات و هدایای مختلف غافلگیر کرده و فرد مورد نظر خود را به رستوران می‌برند.

خواستگاری دختر از | خواستگاری | خواستگار میخوام | خواستگار آمدن

اخلاق و روحیات خواستگار

اخلاق و روحیات خواستگار / روانکاوی احساسی خواستگار

این آقایان رمانتیک تمایل بیشتری برای رسیدن به ظاهرشان دارند و اغلب برای دیدار لباس‌های شیک بر تن می‌کنند. از این گذشته، آن‌ها برای این‌که جذاب‌تر به نظر برسند به باشگاه بدنسازی می‌روند و هنگام ملاقات تلاش می‌کنند وسایل گران قیمت خود را در معرض دید معشوقه‌شان قرار دهند.

جالب است بدانید در این تحقیق خانم‌ها نیز مورد موشکافی قرار گرفتند. نتایج نشان داد، عکس این موضوع برای زنان صادق است؛ به طوری که خانم‌های دارای انگشت اشاره بلندتر به نسبت انگشت دوم، ویژگی‌های اخلاقی مشابه آقایان دارای انگشتان زمخت را از خود نشان می‌دهند.

محققان می‌گویند خانم‌هایی که از انگشتان ظریف‌تری برخوردارند، تلاش بیشتری برای جلب توجه فرد مورد نظر خود کرده و بیش از سایرین به خرید هدایای رمانتیک مبادرت می‌کنند. در واقع، استفاده از لوازم آرایشی، عطرهای خاص و زیورآلات در میان این خانم‌ها شایع‌تر است.

دانشمندان بر این باورند، هورمون استروژن که از والدین به خانم‌ها سرایت می‌کند، عاملی مهم در بروز این ویژگی‌ها و رفتارهای عاشقانه محسوب می‌شود.

خواستگار آمدن برای دختر | خواستگار ایده آل | خواستگار بی پول

اخلاق و روحیات خواستگار

روانکاوی خواستگار

می توانید خواستگارتان را از روی طرز نگاه کردن وی روانکاوی کنید و به روحیات وی پی ببرید و به خصوصیات اخلاقی وی بیشتر پی ببرید از روی نگاه کردن می توان خیلی از ویژگی هیا شخصیتی یک فرد را شناخت!
از جمله فرهنگهای اجتماعی آن است که  که داخل ماشین کسی را نگاه نکنیم یا سر سفره به غذای دیگران نگاه نکنیم و یا به مدت طولانی به کسی خیره نشویم.

در تائید این سخنان می‌توان آیه ۳۰ سوره نور را مثال زد که هم به زنان و هم به مردان سفارش شده است که خیره نگاه نکنند و نگاه خود را کاهش دهند و متوجه می‌شویم که نگاه بسیار مهم است و احساسات قدرتمندی رامنتقل می‌کند.
زینب شاهمرادی روانشناس، در مورد تاثیر نگاه ها گفت: افراد از طریق نگاه‌هایشان احساساتی را به هم منتقل می کنند.

ممکن است یک نفر تنفر داشته باشد و این را در نگاهش نشان دهد یا یک نفر عشقش را با نگاه منتقل کند.
وی ادامه داد: معمولا آدمهایی که بدبین هستند و بدبینی بیمارگونه از انوع پارانویا دارند با نگاه‌هایشان دیگران را تعقیب می‌کنند و مراقب هستند ببینند دیگران چه کار می‌کنند تا یک زمان توطئه‌ی علیه شان صورت ندهند.

به عنوان مثال در محیط کار یک نفر فرد بد بینی است در او با نگاه‌هایش شما را دنبال می‌کند تا مبادا چیزی را از کشوی او بردارید . شاهمرادی روانشناس گفت: نگاه‌های انسان های با اعتماد به نفس بالا با کسانی که اعتماد به نفس پایینی دارند متفاوت است، کسانی که اعتماد به نفس پایینی دارند زمانی که با کسی محبت می‌کنند خلی صاف در چشمانش نگاه نمی کنند و چشمانشان را این طرف و آن طرف می‌برند یا نگاهشان روی زمین است، اما کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند از نگاه ها و حالت بدنشان مشخص است آنها سینه سپر دادند و نگاه‌های مستقیم و طولانی‌تری دارند.

وی در مورد نگاه‌های انسانهای افسرده تصریح کرد: در افسردگی حالت چشمها عوض می‌شود و چشمها حالت افتاده‌ای دارند این موضوع بیشتر در افرادی که افسردگی طولانی مدت دارند،‌صادق است.

برگرداندن خواستگار | سوالات مربوط ب خواستگاری | خواستگار پولدار

اخلاق و روحیات خواستگار

همچنین در این افراد به مرور زمان درخشندگی چشمها کم می‌شود و چشم ها حالت تار پیدا می‌کند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: حالت بدن و نگاه مکمل صحبت کردن هستند.
انسانهایی که اعتماد به نفس بالایی دارند ممکن است صحبتهای طولانی نکنند ولی حالت بدن و نوع نگاه‌هایشان تاثیر جملات آنها را چند برابر می‌کند اما یک نفر که اعتماد به نفس پایینی دارد،‌ممکن است ده برابر صحبت کند اما حالت بدن و نوع نگاه‌هایش اعتماد به نفس را منتقل نکند و اثر صحبتهایش کمتر شود.

خواستگار پزشک | خواستگار پاسدار | خواستگار پیداکردن | خواستگار محترم

فیلم طنز خواستگاری


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.