تبریک تولد پدر ؛ عکس نوشته و متن زیبا برای تبریک گفتن تولد پدر

پدران، قوی ترین عضو خانواده هستند و قطب قدرت هر فرد و تمام اعضای خانواده محسوب می شوند. آن ها تنها فرد خانواده هستند که برای آرزوها و خواسته های تمام اعضای خانواده شان در بیرون خانه تلاش می کنند. آن ها از پیوند های خانواده حمایت و آن را تقویت می کنند. به همین خاطر است که همه ما در روز تولد پدر مان تلاش میکنیم تا این روز برایش خاص و به یاد ماندنی باشد. ما در دلبرانه برای شما تعداد زیادی متن زیبای تبریک تولد پدر گرد آوری کرده ایم که به شما کمک میکند کلمات و مناسب برای ابراز احساسات قلبی تان را به او پیدا کنید

تبریک تولد پدر ؛ عکس نوشته و متن زیبا برای تبریک گفتن تولد پدر

تبریک تولد پدر

در من جاودانه ای
تا هستم در من هستی
تولدت مبارک بهترین پدر دنیا

✦✦✦✦

پدرم،پدر مهربانم
تنها قهرمان زندگی من
تولدت مبارک

✦✦✦✦

پدر عزیز و مهربانم

دستانم را بگیر که بزرگ کودکت هنوز غرق در نیاز به توست

زادروزت خجسته باد بهترین پدر دنیا

✦✦✦✦

پدر جانم
زادروتان مبارک
سلامتی و نشاط شما
آرزوی قلبی و جاودانه من است

✦✦✦✦

آرامش دلم،سایه ی بالای سرم
عمرتان دراز باد
تولدتان مبارک پدر جانم

✦✦✦✦

پدرم عزیزتر از جانم تولدتان مبارک
الهی که سایه ی پر مهرتان
همیشه بر سرم باشد

✦✦✦✦

پدر جانم
تولدتان مبارک
و سایه ی پر مهرتان بر سرمان برقرار

✦✦✦✦

پدر بلندترین شعر عاشقانه
برای یک دختر است
تولدت مبارک پدر مهربانم

✦✦✦✦

متن تبریک تولد پدر

متن تبریک تولد پدر

پدر جان
بزرگی قلب مهربانتان را صادقانه می ستایم
تولدتان مبارک ،برترین و بهترین پدر دنیا

✦✦✦✦

مهربان ترین مهربانان
ای مهربان ترین پدر
تولدت مبارک
و هزاران گل زیبا، پیش کش قلب باصفایت

✦✦✦✦

پدر مهربانم، میلادت ای عزیز تر از جان خجسته باد
آفتاب عمرتان پردرخشش و مستدام گرم و پرنور و پرمهر

✦✦✦✦

بابا جونم
وقتی تو با منی، در آسمان آبی دلم
جایی برای ابرها نیست و خورشید بر من می تابد
تولدتون مبارک و الهی همیشه سالم و برقرار باشی

✦✦✦✦

پدر جانم
دستانت گرمترین بود که تجربه کردم
همتایت نیست پدر
تولدت مبارک عزیزم

✦✦✦✦

پدرم ، ای مهربان ترین
دستانت بوی خدا دارند
نوازشم که می کنی
خدا را احساس می کنم
تولدت مبارک خدای من روی زمین

✦✦✦✦

هر چه دارم از تو دارم ای پدر
ای که هستتی نور چشم و تاج سر
رحمت بارانی ای روشن تبار
مهربانی از تو مانده یادگار
تولدت مبارک پدر جان عزیز و مهربانم

✦✦✦✦

پدرم
وقتی تو را نگاه می کنم
به عظمت،قدرت،بخشندگی و مهربانی خداوند یقین پیدا می کنم
تولدت مبارک خدای من روی زمین

✦✦✦✦

پیام تبریک تولد پدر

پیام تبریک تولد پدر

پدر جانم
دریا و کوه هم شما را یادم میاره
چون دلتون یه دریاس
و مثل کوه با عظمتی
تولدتون مبارک تکیه گاه همیشگی من

پیام و متن زیبا برای  تبریک تولد بابا ها 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱ >.<

تو همیشه کنارم بودم … از زمانی که در کودکی به من کمک می کردی تا بایستم وقتی که من زمین می خوردم تا زمانی که وقتی نوجوان بودم با من بازی میکردی ، تا زمانی که در جوانی به من آموختی که هرگز از تلاش کردن دست نکشم…  من موفقیت های زندگی ام را مدیون تو هستم . بی صبرانه منتظرم امشب بهترین پدر دنیا در کنار کیک تولد ؟ سالگی اش ببینم . دوستت دارم . تولدت مبارک بابا.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲ >.<

بابا جان ، در تمام طول زندگی ام تو برای برآورده شدن آرزو ها و رویاهای من تلاش کردی. امروز من از صمیم قلبم برای برآورده شدن آرزوهایت دعا می کنم. دست خدا همیشه پشت و پناهت باشد بهترین بابای دنیا . تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳ >.<

آخه کی تو دنیا بابای با ابهت و مهربونی مثل من داره . دوستت درام بابا جانم . تولدت مبارک .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴ >.<

من می دانم که همیشه بچه ایده آلی برای تو نبودم، اما تو همیشه پدر ایده آلی برایم بودی. وقتی بچه بودم مدام مشغول تعمیر کردن چیزهایی بودی که خراب میکردم و یا میشکستم .حالا هم که بزرگ شدم به من می آموزی چطور وقتی اشتباه میکنم باید قوی باشم و آن را اصلاحی کنم .قول میدهم این به بعد سعی کنم پسر / دختر بهتری برای تو باشم. دوستت دارم بابا. تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵ >.<

همیشه در زندگی ام تو بودی که به من میگفتی اگر به اندازه کافی تلاش کنم و سختکوش باشم می تواند ناممکن را هم ممکن سازم. این تنها دلیلی است که من اکنون در این جایگاه  قرار گرفته ام، تولدت مبارک پدر.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶ >.<

خطاب به بهترین پدر دنیا! ممنونم که کنارم هستی. مرا مجبور کردی که هر روز بهتر شوم و سخت تر مبارزه کنم. بدون تشویق و راهنمایی های تو من در جایگاهی که هستم قرار نمی گرفتم. تولدت مبارک بابا.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷ >.<

همیشه می خواستم بزرگ شوم تا شبیه تو بشوم، و هنوز هم نظرم تغییر نکرده. تو بهترین الگوی عشق و قدرت هستی، و من می خواهم برای کودکانم پدری مثل تو باشم، همان پدری که همیشه مایه افتخارم بود، تولدت مبارک بابا جان.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸ >.<

تمام آرزوی من برای تو این است که لحظات بیشتری در کنار هم باشیم، زمان بیشتری را با تو بگذرانم و لبخند از روی خوشحالی و رضایت همیشه روی لب هایت باشد روز تولدت مبارک پدر عزیزم.

تبریک تولد پدر کوتاه

تبریک تولد پدر کوتاه

هر مردی تو دنیا میتونه یه روزی پدر بشه ، اما فقط یک مرد خاص مثل تو میتونه یه «بابا» ی واقعی باشه . تولدت مبارک بهترین بابای دنیا .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰ >.<

امروز در روز تولدت کنارت نیستم اما از دور در آغوشت میگیرم ، روی ماهت را میبوسم و دوباره و دوباره برای داشتن پدری مثل تو به خودم افتخار میکنم . وقت های شمع های روی کیک تولدت را فوت میکنی بدان من به یاد تو ام . دختر/ پسر دلتنگت .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۱ >.<

یکسال دیگر هم سپری شد و ما دوباره دور کیک خوشمزه تولدت که دستپخت مامان است جمع میشویم و تو شمع هایت را فوت میکنی و ما دلمان برای بابای خوش تیپی مثل تو قنج میرود . این خانواده زیبایی است که تو ساختی . ممنونم بابا . تولدت مبارک.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۲ >.<

وقتی من دعوا میکردم تو از من دفاع میکردی و کنارم می ایستادی، وقتی اشتباه میکردم کنارم بودی تا اشتباهاتم را اصلاح کنم. تو کمک کردی تا زندگی ام را به سمت درست هدایت کنم. برای همه اینها از تو سپاسگزارم . می خواهم امروز به بهانه روزت تولدت به تو بگویم چقدر دوستت دارم . تولدت مبارک بابا.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۳ >.<

تولدت مبارک پدر، فقط بدان که دوستت دارم و نمیدانم که اگر تو کنارم نبودی و راهنمایی ام نمی کردی الان کجا بودم و چطور زندگی میکردم . دوستت دارم.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۴ >.<

پدر عزیزم !تو تنها کسی بودی که کنارم می ایستادی حتی زمانی که می دانستی من اشتباه می کنم .بگذار امروز به تو بگویم که چقدر تو را ستایش می کنم، تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۵ >.<

تو همیشه کنارم ایستادی و به من کمک کردی و از من چیزی را که امروز هستم را ساختی ، تولدت مبارک پدر عزیزم .

متن تبریک تولد پدر از طرف دختر

 روز تولد بابا ها را را با فرستادن پیام تبریک تولد پدر به صورت تلفنی یا به همراه یک کارت پستال ، خرید کیک و چند شاخه گل برای پدرتان خاطره انگیز کنید. یا بهتر از این، با تبریک تولدش با عشق و صمیمیت ، قند در دل  او آب کنید. اگر امروز، روز تولد پدرتان است و شما می خواهید که این روز را برای او خاطره انگیز کنید، یکی از این متن های زیبا انتخاب کنید تا او را به وجد بیاورید.

متن تبریک تولد بابا

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۶ >.<

بهترین بابای دنیا تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۷ >.<

 هر چقدر بزرگتر می شوم، بیشتر به ارزش کارهایی که برای من کردی و چیزهایی که من آموختی پی میبرم . به نظرم تو امروز لایق گرفتن جایزه بهترین پدر دنیا هستی. تولدت مبارک بابا، تو لایق بهترینایی.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۸ >.<

بهترین مرد دنیا که به من چیزهایی که الان می دانم را آموختی تولدت مبارک. وقتی در کنار تو هستم به خودم میبالم . دوستت دارم خیلی خیلی خیلی زیاد.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۹ >.<

می گویند که ما از کسانی که بیشتر دوستمان دارند، بیشتر می آموزیم. من هر چیز خوبی در زندگی را از تو آموختم که خالصانه دوستم داشتی . تولدت مبارک پدر.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۰ >.<

بابا، در گنجینه خاطرات زندگی ام، برای خاطرات مشترکمان بیشتر از هرچیز دلتنگ می شوم. خاطرات کودکی ام در کنار تو و مامان که عزیزترین آدم های روی زمین هستید. تولدت مبارک بابا.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۱ >.<

بابا جان، همانند سایه درختان، تو سایبان زندگی من هستی. تولدت مبارک.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۲ >.<

امروز روز مناسبی است تا به تو بگویم که برای تمام راه هایی که به من نشان دادی ، و همه خطراتی در زندگی که مرا از آن آگاه کردی از تو سپاسگزارم. تولدت مبارک بابا

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۳ >.<

مردم برای دیدن غول چراغ جادو می بایست چراغ را لمس کنند در حالی که من فقط نام پدرم را صدا می زنم. تولدت مبارک بابا .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۴ >.<

پدر عزیزم، در روز تولدت می خواهم بدانی که همشه برای فرزندانت بهترین معلم ، الهام دهنده و امید بخش بوده ای . هرگز نمیتوانیم ارزش آنچه را با رفتارت به ما آموخته ای برایت جبران کنیم . امام بی نهایت دوستت داریم تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۵ >.<

تو با توجه ترین و بهترین پدر روی کل سیاره هستی. دوست دارم تو را غرق محبت و بوسه کنم . تولدت مبارک بهترین .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۶ >.<

تو همیشه برای من تکیه گاه و امید بخش بوده ای، من امروز هر کسی که هستم، به خاطر توست و هر چه دارم از تو دارم. تولدت مبارک بابا. برایت آرزو می کنم که سالیان درازی با سلامتی و شادی زندگی کنی و سایه پر مهرت روی سر خانواده ما باشد. تولدت مبارک پدر، از طرف دخترت.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۷ >.<

پدر عزیزم ! آرزوی من برای تو این است که سالیان سال در کنار هم زندگی پر برکت و پر روزی و سلامت و شادی داشته باشیم. تولدت مبارک بابا، دوستت دارم.

 تبریک تولد پدر برای استوری

 تبریک تولد پدر برای استوری

پدرم من، راهنمای من، دلگرمی من، تکیه گاهی من ، الگوی من و همه چیز من است. پدر عزیزم تولدت مبارک . بیشتر از هر کسی در دنیا دوستت دارم .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۲۹ >.<

من خیلی خوش شانسم که بهترین پدر دنیا را دارم. پدری که مرا صادقانه و از صمیم قلبش دوست دارد. با آرزوی بهترین ها در روز تولدت پدر

متن تبریک تولد پدر 

یک پیام تبریک تولد پدر انه ساده می تواند لبخند را بر لبان پدرتان بیاورد. پس این کار ساده را فراموش نکنید . تصور نکنید این یک کار کم اهمیت است . همین کار ساده و معمولی اگر همراه با عشق و ابراز احساسات قلبی تان باشد میتواند اشک شوق را به چشمان مهربان پدرتان بیاورد. شما با فرستادن یک پیام تبریک زیبا میتوانید علاقه و توجه تان را به او نشان دهید.

پیام تولد پدر

.< متن تولدت مبارک پدر ۳۰ >.<

عشق و خنده دو تا از مهم ترین چیزهایی است که تو به من دادی. ممنونم پدر. تولدت مبارک

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۱ >.<

تولدت مبارک بابا ، با آرزوی بهترین ها برای بهترین پدر دنیا، همیشه در قلب من می مانی

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۲ >.<

پدر عزیزم از تو ممنونم که همیشه کنار ما بودی، بدون اینکه در تصمیماتی که ما در زندگیمان میگیریم دخالت کنی. همیشه به ما و تصمیمات ما احترام گذاشتی تا خودمان را باور کنیم. چطور میتوانم تو را به خاطر این همه دانایی و عشق ستایش نکنم ؟ امیدوارم که سالیان دراز در کنار ما باشی و ما هر سال برایت تولد بگیریم. تولدت مبارک بابا جانم.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۳ >.<

شاید وقتی که من به دنیا آمدم تو فکر کردی که خیلی خوش شانسی. بر عکس، من خیلی خوش شانسم که پدری چون تو دارم. تولدت مبارک بابا.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۴ >.<

اگر در زندگی درسی به من آموخته باشی، آن درس این است که هرگز دست از تلاش برندارم، ممنونم که هیچ وقت پشتم را خالی نکرده ای. تولدت مبارک بهترین پدر دنیا.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۵ >.<

من خیلی خوش شانسم بهترین پدر دنیا متعلق به من است. پدری که بهترین روزهای جوانی اش را برای خوشبختی ما تلاش کرد و همیشه لبخند از روی لب های مهربانش  بود. تولدت مبارک پدر جانم.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۶ >.<

پدر جان اگر آدم ها برای هر دستاورد بزرگی نشان افتخار میگرفتند تعداد نشان های تو سر به فلک می کشید. تولدت مبارک افتخار زندگی من .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۷ >.<

فقط یه آدم خیلی خوش تیپ مثل تو میتوه هر سال جذاب تر و جذاب تر بشه . گفتم با این خود شیرینی تولدت رو بهت تبریک بگم . دوست دارم جذاب ترین بابای دنیا . تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۸ >.<

 بابایی، می دونم که امروز ، روز تولد  توست. در این روز مهم خدا مرد مهمی مثل تو را به دنیا بخشید تا روزی بهترین بابای دنیا شود. تولدت مبارک بابایی .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۳۹ >.<

این چند روز مدام فکر میکنم چه متن تبریکی برای تولد تو بنویسم . اما چیزی ساده تر از این چند جمله به ذهنم نرسید. به تو افتخار میکنم . دوستت دارم و تولدت مبارک بابا.

تبریک تولد پدر طولانی

تبریک تولد پدر طولانی

۳۸ امین جشن ۱۸ سالگی ات مبارک بابا، تو هنوزم جوان و جذاب و با ابهتی، تولد ۶۰ سالگی ات مبارک بابایی خوش تیپ من.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۱ >.<

تو برای من همه دنیایی. در روز تولدت من یک دنیا خوشبختی و امید برایت آرزو می کنم و امیدوارم زندگی ات سرشار از نعمت و خوشی باشد. آمین.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۲ >.<

گذشته نقشه راه آینده است.تو همه گذشته ات را برای بزرگ کردم من صرف کردی و من از خدا آینده ای سرشار از امید و شادی برای تو می خواهم. تولدت مبارک بابا جانم.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۳ >.<

یک سال دیگه گذشت و روز تولد تو رسید . امروز از ته قلبم برای تو دعا میکنم و سالی پر از ثروت ، آرامش ، شادی و عشق برای آرزو میکنم. تولدت مبارک پدر عزیزم .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۴ >.<

 انقدر به من نزدیکی که میتوانم بگویم دوست من، تولدت مبارک! انقدر دوستت دارم که میتوانم بگویم تولدت مبارک عشقم ! انقدر برایم مهمی که میتوانم بگویم تولدت مبارک همه زندیگ من . بی نهایت دوستت دارم بابایی .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۵ >.<

بابای عزیزم، امیدوارم بدانی که چقدر برایم مهم هستی. برای همه چیز از تو ممنونم. تولدت مبارک

 

پیام تبریک تولد پدر 

برای بابا های مهربان و زحمتکش خود در روز تولدش چند پیام تبریک تولد پدر انه بفرستید .مطمئن باشید او این کار شما را همیشه به یاد خواهد سپرد. برای او بنویسید که چقدر دوستش دارید . خاطرات خوبی که از او دارید برایش یاد اوری کنید . به او بگویید چقدر به وجودش افتخار میکنید و برایش آروزهای خوب و پر امید بکنید. کلمات معجزه میکنند و در عمیق ترین محل قلب او به جای خواهند ماند.

sms تولد پدر

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۶ >.<

تولدت مبارک بابا، بابت تمام راهنمایی ها و حمایت ها و محبت هایت در طی این سالها از تو سپاسگزارم. تو زندگی را برای ما جذاب تر ، راحت تر و زیبا تر کردی . بدون تو زندگی ما هیچ شادی ندارد. دوستت دارم .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۷ >.<

نمی دانم می دانی یا نه . چون هیچ وقت به اندازه کافی به تو نگفته ام که « چقدر دوستت دارم … » بی نهایت و بیشتر از بی نهایت . تولدت مبارک بابا جانم.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۸ >.<

بابا، امیدوارم که امروز در روز تولدت بابت همه روز های گذشته احساس خوب و رضایت بخشی داشته باشی.امیدوارم از من به عنوان دختر / پسرت راضی باشی هر چند هیچ وقت نتوانستم به خوبی تو و مامان باشم اما همه تلاشم رو میکنم که بهم افتخار کنی. تولدت مبارک بهترین پدر دنیا.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۴۹ >.<

تولدت مبارک بابا جان . خدا رو شکر میکنم که پدر به جذابیت و ابهت تو دارم که میتوانم به همه دوستانم بابتش پز بدهم . عاشقتم .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۰ >.<

تقدیم به بابای قوی و جذاب و خوش تیپ و باهوشم، تولدت مبارک بابا.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۱ >.<

تو همیشه قلبم را سرشار از عشق و گرمی و امنیت کردی. از خدا بابات این که پدرم شدی ممنونم . تولدت مبارک پدر دوست داشتنی من.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۲ >.<

تقدیم به کسی که معنای جهان را به من آموخت. تولدت مبارک. دوستت دارم بابا.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۳ >.<

هر چقدر بزرگتر می شوم، یادم می آید که همیشه سعی میکردم شبیه تو باشم. همیشه تو را می ستایم و تو را الگوی خودم قرار می دهم. و اگر بخواهم کسی که الان هستم را قضاوت کنم، متوجه میشوم هرگز نتوانستم به خوبی تو باشم. تولدت مبارک، بابت همه چیز ازت ممنونم، دوستت دارم.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۴ >.<

بابا جان حس میکنم تو همیشه کنارم بودی حتی وقت هایی که خانه نبودی باز هم تو را کنارم حس میکردم چون میدانستم مردی در حال کار و زحمت بیرون خانه است تا من رفاه بیشتری داشته باشم و راحت تر زندگی کنم. به خاطر همه زحمت ها و فداکاری هایی که برای خانواده ات کردی قدردان تو ام و تو را بیشتر از جانم دوست دارم . تولدت مبارک .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۵ >.<

از فوتبال تا شنا و ماهیگیری و بازی های کامپیوتری، هیچ چیزی وجود ندارد که تو نتوانی آن را انجام دهی. تو پدر فوق العاده ای هستی. و به همین دلیل است که به تو افتخار میکنم . هر کسی در دنیا این شانس را ندارد که پدر جذابی مثل تو داشته باشد.. تولدت مبارک بابا .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۶ >.<

مهم نیست که چند ساله می شوی، هنوز هم بهترین دوست من هستی بابا، و هر چقدر بزرگ شوم و با آدم های بیشتری آشنا شوم دوست دارم به خانه برگردم تا با هم فوتبال ببینیم ، فیلم تماشا کنیم ، به گردش برویم و با هم تفریح کنیم. تولدت مبارک بهترین پدر روی زمین .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۷ >.<

متاسفم که فقط دو روز در سال برایت جشن میگیریم . روز پدر و روز تولدت . چون تو لیاقت این را داری که هر روز را برای جشن بگیریم و تو را به خاطر زحمات بی شمارت ستایش کنیم . تولدت مبارک بابا جانم .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۸ >.<

تو بهترین پدر دنیا هستی. اگر امروز روز پدر بود من احتمالاباید یک جفت جوراب به تو هدیه می دادم. اما امروز روز تولد توست و من یک دنیا عشق، احترام و توجه ام را به تو هدیه می دهم. مثل یک جعبه پر از جوراب که به هم بافته شده ! تولدت مبارک.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۵۹ >.<

بابا، تولدت مبارک ، تو همیشه پدر فوق العاده ای بودی. الان، خوشحالم که می توانم بگویم از فوق العاده هم فوق العاده تری !  دوستت دارم .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۰ >.<

یک سال دیگر هم گذشت و هر سال که می گذرد به من یادآوری می کند که چقدر خوش شانسم که تو را در زندگیم دارم. ازت ممنونم که همیشه کنارم بودی، تولدت مبارک بابا.

sms تبریک تولد پدر 

همه ما به خاطر گرفتاری ها روزمره گاهی فراموش میکنیم به پدرمان بگوییم که چقدر دوستش داریم و چقدر قدردان محبت ها و زحمت هایش هستیم بنابراین روز تولد را غنیمت بشمارید . گفتن تولدت مبارک بابایی باعث می شود که او بیشتر از قبل به شما افتخار کند و در قلبش به خاطر عمری که به پای شما ریخته احساس خوبی پیدا کند.

تبریک تولد بابا

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۱>.<

بیشتر وقت ها که به تو نگاه میکنم دلم میخواهد دوباره بچه شوم تا بتوانم روی پاهات بنشینم. با تو به پارک بروم و توی بغلت به خواب بروم . اما حالا به لطف تو زحمت هایی که کشیدی بزرگ شده ام و تنها میتوانم روی ماهت را ببوسم و بگویم عاشقت هستم . دوستت دارم . دوستت دارم . دوستت دارم و تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۲ >.<

 بابایی ، هر چقدر که از تو دور باشم ، عطر دل انگیز همیشگی لباست ، حس دستان قوی ات ، تن صدای محکم و مردانه ات و لبخند خسته و مهربانت به من احساس امنیت و آرامش میدهد. هر کجای دنیا که باشم هر روز به یاد تو و مامان هستم . تولدت مبارک بابایی. از طرف دخترت که عاشقته.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۳ >.<

پدر ها اولین و بزرگترین قهرمان های زندگی دخترانشان هستند. من از قدرت و ابهت تو اعتماد به نفس میگیرم همیشه . همیشه مایه افتخار منی . دوستت دارم . تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۴ >.<

خوبی روز تولد آدم ها این است که خاطرات گذشته را چه تلخ چه شیرین برایمان یادآوری میکنند. یاد آوری همه روز هایی که کنار مامان شمع تولدت را فوت کردی برایم شیرین است و دیدن عکس هایی که در آنها جوانتر بودی قلبم را فشرده میکند . هرچند تو تا همیشه جذاب ترین و خوش تیپ ترین پدر دنیایی . دوستت دارم بابایی . تولدت مبارک.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۵ >.<

تولدت مبارک بابا، برایت طول عمر و ثروت  و شادی را آرزو می کنم.

پ

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۶ >.<

به خاطر همه روزهای خوشی که زیر سایه تو در خانواده گرمی که تو برایمان ساختی رشد کردم از تو سپاسگزارم و از خدا میخواهم به من توان جبران حتی یک لحظه از آن روزهای خوب را بدهد. دوستت دارم و به خاطر همه زحماتت دستت را میبوسم . تولدت مبارک بهترین بابای دنیا.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۷ >.<

پدر من برایت تولد زیبا و فوق العاده ای را آرزو می کنم همانطور که تو با زحماتت زندگی را برای ما زیباتر و فوق العاده تر کردی . تولدت مبارک عزیزترینم .

 

>*< متن تولدت مبارک پدر ۶۸ >*<

من از تو آموختم به دیگران عشق و مهربانی و توجهم را نشان دهم . حالا دلم میخواهد بهترین عشق و مهرم را نثار پدر عزیزم در روز تولدش بکنم. دوستت دارم .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۶۹ >.<

امیدوارم که زندگی ات خاص باشد همانطوریکه زندگی مرا خاص کردی. امیدوارم که به تمام خواسته ها و رویاهایت برسی و زندگی ات سرشار از شادی و خوشبختی و خنده باشد. تولدت مبارک پدر، همیشه دوستت دارم.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۰ >.<

بابا، دوستت دارم. همیشه برایت آرزو می کنم که همیشه کیف پولت پر از پول باشه بخصوص برای دختر/پسرت : ) از روز تولدت لذت ببر. تولدت مبارک.

تبریک تولد پدر برای کپشن

تبریک تولد پدر برای کپشن

امروز برای روشن کردن شمع های روی کیک تولدت کنارت خواهم بود و به تو قول میدهم تا صد سال دیگر همیشه خودم شمع هایت رو روشن کنم . بهترین بابای دنیا تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۲ >.<

یک سال دیگر، می دانی معنایش چیست؟ معنایش این است که خدا یک سال دیگر به ما فرصت در کنار هم بودن داده . به خاطر هر چیزی که در زندگی به من آموختی ازت تو ممنونم و دوستت دارم . تولدت مبارک پدر.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۳ >.<

مردم تمایل دارند که پدرانشان را قهرمان جلوه دهند. اما پدر ها شبیه قهرمان ها ناپدید نمی شوند، آنها همیشه مثل یک دیوار محکم پشت سر خانوده شان هستند خدا رو شکر میکنم که تو قهرمان و تکیه گاه زندیگ منی . جذاب ترین و خوش تیپ ترین پدر دنیا تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۴ >.<

من هرگز نمی توانم هدیه ای برای تو بیابم که به اندازه عشقی که تو به من دادی با ارزش باشد. اما لااقل میتوانم به تو بگویم چقدر برایم مهم و عزیزی. دوستت دارم . تولدت مبارک.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۵ >.<

 بهترین پدر دنیا، تولدت مبارک. به یاد دارم که چطور وقتی زمین میخوردم بلندن میکردی و روی زانوهایم را تمیز می کردی، دستم را در خیابان می گرفتی، به من می آموختی که چگونه با تلاش به اهدافم دست یابم، تو قهرمان من هستی . تولدت مبارک .

متن تولدت مبارک پدر 

میدانم پیدا کردن کلمات وقتی قرار است از احساسات قلبی مان با کسی صحبت کنیم کار سختی است بخصوص اگر آن یک نفر پدری باشد که همه زندگی مان را به او مدیونمی . ما اینجا با جمع کردن ۱۰۰ متن زیبا و صمیمی و ساده به شما کمک میکنیم ایده های خوبی برای جملاتی که قرار است به عنوان پیام یا متن تبریک پدر انتخاب کنید به دست آورید.

متن تولدت مبارک پدر

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۶ >.<

میدانم که پدر بی نظیری دارم . تو روحت خالص است، قلبت مهربان است و خردت حیرت آور است. تولدت مبارک پدر.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۷ >.<

تو به من چیزهای شگفت انگیزی آموختی. تو هر روز با رفتار فروتنانه ات و دانش و شخصیتت به من زندگی کردن را آموختی. چیزی که در هیچ دانشگاهی به کسی یاد نمیدهند. و من امروز، در روز تولدت ،از اینکه تو را در زندگی ام دارم خدا را شکر می کنم. تولدت مبارک پدر عزیزم .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۸ >.<

می دانم که تو هرگز از مدل زندگی و انتخاب های من خشنود نبودی ولی چیزی که تو را برای من فوق العاده میکند این است که با وجود این همیشه کنارم بودی و تنهای نگذاشتی . بهترین پدری که دیگران حسرت داشتنش را دارند ، تولدت مبارک .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۷۶ >.<

تولدت مبارک باشه بابا جان . مردی که بیشتر از هر کس دیگری در جهان دوست دارم و ستایش میکنم . امیدوارم که امروزت سرشار از عشق شادی باشد بابایی.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۰ >.<

تقدیم به کسی که همیشه در کنارم است. پدرم . تولدت مبارک.

شعر تبریک تولد پدر

شعر تبریک تولد پدر

بابا، تو همان یک نفر در هزار نفر هستی. نه، یک نفر در یک میلیارد نفر هستی. در حقیقت یک نفر در یک تریلیون نفر هستی. به عبارت دیگر تو منحصر به فردی. و من خوش شانس ترین دختر / پسر دنیا هستم که فرزند تو ام .  با بهترین آروزها تولدت را تبریک میگویم و روی ماهت را میبوسم.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۲ >.<

امروز روز جشن تو در کنار دوستان و اقوام است. اما این روز برای من روز فوق العاده تری است چرا که خدا در این روز این شانس را به من و مامان داد که در کنار تو یک خانوده باشیم. به تو افتخار میکنم. تولدت مبارک بابایی.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۳ >.<

بابایی مهربونم ! از وقتی جوون بودی همه شب و روزت رو برای خوشحالی و رفاه ما صرف کردی از این به بعد دلم میخواد ببینم که تو از تک تک لحظه های زندگیت لذت میبری ،دلم میخواد همیشه ببینم که میخندی . دوستت دارم . تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۴ >.<

امروز روز زیبایی است که می توان تولد پدر خوبی چون تو را جشن گرفت. خدا را به خاطر تولد تو شکر میکنم . تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۵ >.<

 امروز در روز تولدت نمیدانم از تو به خاطر بهترین پدر دنیا بودن تشکر کنم یا بهترین رفیق زندگی ام. تو همه چیزهایی که دیگران آرزو میکنند پدرشان داشته باشد یکجا داری . من با افتخار این روز را به تو تبریک می گویم .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۶ >.<

امیدوارم تمام آنچه که قلبت می خواهد و تو آن را از خدا طلب کرده ای امروز و هر روز به دست آوری. دوستت دارم بابا، تولدت مبارک.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۷ >.<

بابا، تو مرا تبدیل به ملکه ای کردی که امروز هستم. من امروز بهترینم چون تو مرا اینطور ساختی. ممنونم بابا، تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۸ >.<

اگر اکنون من در جایگاه خوبی در زندگی ام ایستادم به این دلیل است که تو به من میدان داده ای. حتی زمانی که خودم را بازنده می دانستم تو کاری می کردی تا خودم را  قهرمان ببینم. کلمات برای بیان آرزوهای من برای تو کافی نیستند، اما میتوانم بگوییم با همه وجودم دوستت دارم . تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۸۹ >.<

ژن خوب فقط خودم که بابایی مثل تو دارم . خوش تیپ ترین . تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۰ >.<

بعد از کلی فکر کردن هنوز نتوانستم هدیه مناسبی برایت بیابم. حتی نمیتوانم جمله مناسبی برای بیان حسم به تو پیدا کنم. چطور میتوانم حتی یک لحظه از عمری که برایم صرف کردی و عشقی که به پایم ریختی را جبران کنم. تنها از خدا میخواهم کوتاهی های مرا برای تو جبران کند و همه شادی و امید دنیا را به قلب مهربانت ببارد. دوستت دارم بهترین پدر دنیا. تولدت مبارک .

پیام تولدت مبارک بابا

پیام های تبریک تولد پدر تنها یک جمله ساده اس ام اسی نیست بلکه بیانگر توجه شما به پدرتان است به علاوه شاید برای شما فرصت های زیادی در زندگی وجود نداشته باشد که پدرتان ابراز عشق و علاقه کنید. پس قدر مناسبت هایی مثل روز تولد یا روز پدر را بیان جمله ساده دوستت دارم بدانید . این جملات گاهی از هزاران هدیه گران قیمت یا جشن تولد های مفصل تاثیر بهتری روی روحیه پدر و مادر ها دارند. امیدوارم بتوانید با بیان عشق تان به پدر و تبریک تولدش خنده رو لب هایش بنشانید.

متن تبریک تولد پدر

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۱ >.<

بابای عزیزم . امیدوارم عمرت به شیرینی کیک تولدت باشد. تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۲ >.<

امروز میخواهم یک دل سیر به تو و هر تار موی خاکستری روی سرت نگاه کنم. بالاخره من هم در خاکستری شدن موهایت نقش داشته ام، تو همه جوانی ات را برای بهتر شدن زندگی من صرف کردی و من تنها میتوانم بگویم که چقدر دوستت دارم . تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۳ >.<

افتخار میکنم که پدر منی . تولدت مبارک.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۴ >.<

چه نعمتی! امروز تولد توست و روز جشن و شادی ما به خاطر داشتنت . تولدت مبارک .

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۵ >.<

بابا تو قهرمان منی، الگوی منی، مردی هستی که من به او افتخار میکنم . تولدت مبارک بهترین مرد روی زمین.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۶ >.<

تنها چیزی که باعث میشود مدام برای اهدافم در زندگی بجنگم ، قدرت ایمانی است که تو من داری. چطور میتوانم بعد از آن همه زحمتی که برایم کشیدی به شکست خوردن فکر کنم. من چقدر خوشبختم که تو را دارم . تولدت مبارک بابا جانم.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۷ >.<

تقدیم به بهترین پدر دنیا: ممنون که کنارم هستی، و مرا برای بهتر شدن و سخت تر جنگیدن تشویق کرده ای. من نمی توانم تصور کنم که بدون راهنمایی ها و تشویق های تو در چه جایگاهی می توانستم  قرار گیرم. تولدت مبارک بابای عزیزم.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۸ >.<

تقدیم به مردی که همه چیزهایی که امروز می دانم را به من آموخت. تولدت مبارک بابا.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۹۹ >.<

میتوانستی به جای تلاش و کار مداوم برای راحتی ما بهترین قلل موفقیت برسی اما تو خوشبختی ما را انتخاب کردی . حالا من تنها میتوانم بگویم عاشق تو ام . تولدت مبارک بابا.

 

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

دوستت دارم بابا . تولدت مبارک .

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

تقدیم به کسی که شکفتن هیچ گلی زیباتر از لبخند او نیست
جشن میلادت بهترین بهانه برای فکر کردن به تو
و به یادآوردن تمام خوبی‌هایت است
سالروز تولدت مبارک پدر مهربانم

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

‌می‌گویند آغاز نو شدن آغاز تازه شدن بهار است.
اما برای من روز میلاد شما سرآغاز فصلی دگر از زندگی ا‌ست
تولدتان مبارک پدر مهربانم

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

زیباترین چشم انداز، تندیس نگاه توست
و قشنگ‌ترین لحظه، لحظه روییدن توست
پدر عزیزم سالروز تولدت را با تقدیم یک سبد گل سرخ تبریک می‌گویم

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

همیشه به قداست چشم‌های تو ایـمان دارم ،
چـه کسی چشم‌های تـو را رنـگ کرده است ؟
چند وقت دیگر گیتی تواند چون تویی خلق کند ؟
فرشته‌ای در قالب یک انسان …
فقط ساده می‌توانم بگویم تولدت مبارک …

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

عشق را اولین بار در نگاهت تجربه کردم، زندگی را در کنار تو آموختم،
دلم را به تو بهترین امینم سپردم،
روز تولدت را در تاریخ‌نگار قلبم حک کردم،
تولدت مبارک پدر!

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

چه لطیف است حس آغازی دوباره
و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس
و چه اندازه عجیب است روز ابتدای بودن
و چه اندازه شیرین است امروز …روزمیلاد… روزتو
روزی که تو آغاز شدی
تولدت مبارک پدر عزیزم

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

در پیچ و خم روزگار، تو مانند یک الهام بزرگ اطراف من بودی
برایت سلامتی و خوشی در روز تولدت آرزومندم

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

زندگی منو چند تا چیز ساخت.
دعای پدرم، تلاش پدرم، خنده پدرم.
پدر عزیزم تولدت مبارک..

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

تو معلم من، دوست من و انگیزه هرروز منی
تو بیشتر از عالی هستی
تولدت مبارک پدر

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

تقدیم به کسی که شکفتن هیچ گلی
زیباتر از لبخند او نیست
جشن میلادت بهترین بهانه برای فکر!
کردن به تو و به یاد آوردن تمام خوبیهایت است
سال روز تولدت مبارک پدر مهربانم.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

می گویند آغاز نو شدن آغاز تازه شدن بهار است،
اما برای من روز میلاد شما سر آغاز فصلی دگر از زندگیست
تولدتان مبارک پدر مهربانم.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

ای تنها دلیل رد کردن هر دلیل و ای تنها بهانه ی آوردن هر بهانه
عاشق مهربانی تؤام…. برای من بمان و بدان که تو تنها بهانه برای بودنی
تولدت مبارک.

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

تمام لحظه‌های عمرم بدرقه نفس کشیدن توست
به دنبال کوچک‌ترین فرصت بودم تا بزرگ‌ترین تبریک را نثار قلب مهربانت کنم
ورق خوردن برگ سبز دیگری از زندگیت را تبریک می‌گویم
تولدت آذین زندگی‌ام باد پدر خوبم

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

روز تولدت را گرامی می‌دارم. نمی‌دانم از چه بگویم و از کجا بگویم.
ولی یک چیز در خاطرم می‌ماند و آن این است
پدر دوستت دارم
پدر عزیزتر از جانم تولدت مبارک

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

پدرم
و تو پادشاهی هستی
که هیچ تاج و تختی لیاقتت را ندارد
جز قلب من
تولدت مبارک پادشاه قلبم

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

تقدیم به کسی که شکفتن هیچ گلی
زیباتر از لبخند او نیست
جشن میلادت بهترین بهانه برای فکر
کردن به تو و به یاد آوردن تمام خوبیهایت است
سال روز تولدت مبارک پدر مهربانم

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

من شدیدا باور دارم که پدر های‌ عالی باید تولد های‌ عالی جشن بگیرند
من بهترین کارهایم را برای فراموش نشدنی ساختن جشن تولدت انجام خواهم داد

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

پدر من از تو دورم اما تمام اندیشه های‌ خوب من برای تولد همراه توست،تو همیشه در ذهن منی،بابا، تولدت مبارک

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

شاید من یک بخش از این جهان غول اسا باشم،ولی تو همیشه دراین دنیای کوچک من غول اسا بودی،ممنونم برای این که الهام من بودی.تولدت مبارک

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

برای من یک پدر عادی نبودی،تو چیزی هستی که با کلمات قابل توصیف نیستی،تو همه ی چیز منی!تولدت مبارک پدر شیرین من

>.< متن تولدت مبارک پدر ۱۰۰ >.<

پدر من به تو باور دارم، همان طور که تو به من باور داری.تو پدر فوق العاده ای بودی.تولد بر پدر فوق العاده ام مبارک

منبع bestwishesmessages / ترجمه اختصاصی سایت دلبرانه 

بیشتر بخوانید:

خوشحال کردن پدر | چگونه با پدرمان دوست باشیم

پروفایل پدر فوت شده|۵۰ عکس غمگین برای روز پدر

پروفایل روز پدر|۵۰ عکس نوشته برای تبریک روز پدر 

عکس نوشته پدر  | ۳۰  عکس عاشقانه برای روز پدر

روز پدر مبارک | ۲۲ عکس نوشته برای تبریک روز پدر

پروفایل پدر | ۴۴ عکس نوشته زیبا و عاشقانه پدرانه


ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.