دانلود فیلم ۱۸+ آتش زدن دو سرباز ارتش ترکیه توسط داعش در سوریه

دانلود فیلم ۱۸+ آتش زدن دو سرباز ارتش ترکیه توسط داعش در سوریه

آتش زدن دو سرباز ارتش ترکیه , آتش زدن دو سرباز ترکیه , آتش زدن دو سرباز ترکیه ای , آتش زدن سفتر تاش , آتش زدن فتحی شاهین , دانلود فیلم ۱۸+ , سفتر تاش , فتحی شاهین , فیلم ۱۸+ , فیلم آتش زدن دو ترکیه ای توسط داعش , فیلم آتش زدن دو نظامی ترکیه

دانلود فیلم 18+ آتش زدن دو سرباز ارتش ترکیه توسط داعش در سوریه

آتش زدن دو سرباز ارتش ترکیه

دانلود فیلم ۱۸+ آتش زدن دو سرباز ارتش ترکیه توسط داعش در الباب سوریه که تروریست های داعش در ادامه جنایت های خود دو نظامی ترکیه را در شهر الباب سوریه زنده زنده آتش زدند.

گروه تروریستی تکفیری داعش برای جبران شکست های خود و ایجاد رعب و ترس مرتکب جنایت دیگری شد. در همین راستا، تروریست های تکفیری داعش فیلمی را منتشر کردند که در آن صحنه سوزاندن دو نظامی ترکیه که در شهر حلب سوریه به اسارت تکفیری ها درآمده اند را نشان می دهد.

دانلود فیلم 18+ آتش زدن دو سرباز ارتش ترکیه توسط داعش در سوریه

این دو نظامی ترکیه به نام های «فتحی شاهین» و «سفتر تاش» بودند که توسط تکفیری ها در شهر الباب در شمال سوریه سوزانده شدند. این در حالی است که پیشتر نیز ارتش ترکیه در بیانیه ای از کشته شدن ۱۴ نظامی این کشور و زخمی شدن ۳۳ تن دیگر در شهر «الباب» واقع در شمال سوریه خبر داد.

گفتنی است، نظامیان ارتش ترکیه از ماه آگوست سال جاری میلادی در قالب عملیات موسوم به «سپر فرات» بدون اخذ مجوز از دولت مشروع سوریه به خاک این کشور وارد شده اند. دمشق مداخله نظامی ترکیه در خاک سوریه را محکوم کرده و این اقدام را نقض آشکار حاکمیت ملی این کشور عنوان کرده است.

گردآوری: دلبرانه


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.