زمان دقیق واریز عیدی ۹۶ مستمری بگیران و بازنشستگان اعلام شد

زمان دقیق واریز عیدی ۹۶ مستمری بگیران و بازنشستگان اعلام شد

زمان دقیق واریز عیدی 96 مستمری بگیران و بازنشستگان اعلام شد
زمان دقیق واریز عیدی ۹۶ مستمری بگیران و بازنشستگان اعلام شد

تاریخ واریز عیدی ۹۶

زمان دقیق واریز عیدی ۹۶ مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی که عیدی سال ۹۶ در اسفند ۹۵ مستمری بگیران تامین اجتماعی چقدر است و کی واریز می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام این خبر که «عیدی» بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نیمه اول اسفند ماه پرداخت خواهد شد گفت: ۱۵۲۰۰ میلیارد تومان برای این منظور در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی قم، سیدتقی نوربخش در حاشیه مراسم رونمایی از ۱۴ داروی جدید در کارخانجات دارویی داروپخش در پاسخ به پرسشی درباره زمان واریز عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیمه اول اسفند ماه واریز می‌شود. برای این منظور ١۵٢٠ میلیارد تومان اعتبار صرف خواهد شد. وی در ادامه درباره پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران نیز گفت: پروسه یکسان کردن زمان پرداخت حقوق به پایان رسیده و از این ماه بازنشستگان و مستمری بگیران از ١٧ تا ٢٧ هر ماه حقوق دریافت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه با بیان اینکه ماهانه ۴۴٠٠ میلیارد تومان بدون اتکا به بودجه عمومی تامین و تعهداتمان را عملیاتی می‌کنیم اظهار کرد:‌ تامین اجتماعی تنها صندوقی است که با محاسبات بیمه‌ای اداره می‌شود. نوربخش در پاسخ به اینکه آیا در برنامه ششم توسعه و لایحه بودجه سال ٩۵ ردیفی به منظور پرداخت دیون دولت به تامین اجتماعی دیده شده است یا خیر؟ گفت: در برنامه ششم احکام کلی قید می‌شود اما مکانیسم‌های مختلفی در آن برای پرداخت بدهی اشخاص حقیقی و حقوقی پیشنهاد شده است اما در بودجه سال ٩۵ به طور خاص بابت رد دین، ردیفی دیده نشده است. نوربخش اضافه کرد: امسال دولت مصوبه‌ای را در مردادماه بابت پرداخت بخشی از تعهدات داشت که میزان آن ٢٣٠٠ میلیارد تومان بود اما هنوز از سوی خصوصی سازی عملیاتی نشده است. مبلغ عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی همانند کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری ۶۸۸ هزار تومان تعیین شد. عیدی بازنشستگان از ۱۷ تا ۲۵ اسفند پرداخت می‌شود

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی بازنشستگان از ۱۷ تا ۲۵ اسفند خبرداد.

جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی

آن دسته از بازنشستگانی که ٢٧ هر ماه حقوق ماهیانه خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند، عیدی را در تاریخ ١٧ اسفند دریافت خواهند کرد و عیدی بازنشستگانی که در ٢٧ هر ماه از سایر بانکها حقوق دریافت می کنند نیز در روز ١٨ اسفند واریز می‌شود. مستمری بگیرانی که ٢۶ هر ماه حقوق دریافت می‌کنند در تاریخ ١٩ اسفند عیدی را دریافت می‌کنند. بازنشستگانی که حقوق ماهیانه خود را در تاریخ ٢٠ هر ماه دریافت می‌کنند، در تاریخ ٢١١ اسفند عیدی را دریافت خواهند کرد و عیدی کسانی که در تاریخ ٢٢ الی ٢۵ هر ماه حقوق دریافت می‌کنند نیز همراه با حقوق اسفند به حساب آنان واریز می‌ شود.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.