کدام خانواده‌ها سهمیه ۶۰ لیتری بنزین را خواهند گرفت؟

در این نوشته از دلبرانه قصد داریم در مورد خبر کدام خانواده‌ها سهمیه ۶۰ لیتری بنزین را خواهند گرفت؟ را منتشر کرده ایم.

اگر دنبال جزئیات این خبر هستید تا انتها با ما همراه باشید . امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد…

کدام خانواده‌ها سهمیه ۶۰ لیتری بنزین را خواهند گرفت؟

کدام خانواده‌ها سهمیه ۶۰ لیتری بنزین را خواهند گرفت؟

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش خبر از سامانه‌ای برای فروش سهمیه بنزین داد.

جلیل سالاری مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی درباره طرح تخصیص بنزین به هر فرد به جای هر خودرو توضیح داد: بر اساس مصوبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت این طرح ابتدا به صورت آزمایشی در کیش انجام خواهد شد.

چه کسانی می‌توانند سهمیه بنزین خود را بفروشند؟
وی افزود: در این طرح یک سامانه مبادله بنزین پیش‌بینی شده است که افرادی که خودرو ندارند، می‌توانند سهمیه خود را به سایر افراد بفروشند و در واقع سهمیه خود را نقد کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: قبل از ارائه طرح جدید عرض می‌کنم که ذخیره بنزین سهمیه‌ای که در کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت‌ها وجود دارد، حفظ خواهد شد و مردم از این بابت نگرانی‌ نداشته باشند.

سالاری گفت: طبق این طرح سهمیه بنزین خودروهای عمومی تغییر نخواهد کرد و به جای واریز به کارت سوخت، به حساب بانکی صاحب آن خودرو واریز می‌شود. برای خودروهای شخصی سهمیه‌ای معادل ۱۵ لیتر به ازای هر فرد به حساب سرپرست خانواده واریز می‌شود.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش گفت: در این طرح امکان خرید و فروش سهمیه کارت وجود خواهد داشت. همچنین در حال بررسی هستیم که بتوانیم در طرح آزمایشی اگر خانواده‌ای قبلا سهمیه بنزین ۶۰ لیتر داشته و الان کمتر شده، با تمهیداتی این سهمیه ۶۰ لیتر را برای آن خانواده حفظ کنیم.

منبع: فارس


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.