لیپوماتیک، لیپوساکشن بدون درد

لیپوماتیک، لیپوساکشن بدون درد

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک آخرین تکنولوژی پیشرفته در کاهش چربی است. لیپوماتیک یک دستگاه مورد تایید FDA است که اجازه می دهد تا لیپوساکشن حجم بالا در تمام نواحی بدن به طور بی خطر و موثر انجام شود. لیپوماتیک یک روش بدون درد و بدون جراحی با بی حسی موضعی است که حجم زیادی از سلول های چربی را در یک جلسه حذف میکند.در این روش هدف معمولا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است .

دستگاه لیپوماتیک

در لیپوماتیک ، سلول های چربی ابتدا از طریق یک وسیله به نام کانول (cannula) به وسیله حرکات ارتعاشی شکسته می شوند و سپس چربی ها به آرامی از بدن بیرون کشیده میشوند.

کانول لیپوماتیک

لیپوماتیک با یک موتور بادی بوسیله هوای فشرده کار می کند که کانول را با حرکات سه گانه تکان می دهد: نوسان، چرخش و ارتعاش. در نتیجه این سه جنبش، یک مسیر مارپیچ ایجاد می شود (۶۰۰ ارتعاش در دقیقه) که به امولسیون بافت چربی کمک می کند.امولسیون اجازه می دهد تا بافت چربی بدون آسیب رساندن به بافت های دیگر مانند عضلات، رگ های خونی و اعصاب برداشته شود.  

سلولهای بافت چربی را سالم از زیر پوست خارج می نمایند. به همین دلیل از سلولهای خارج شده چربی توسط این تکنیک می توان مجددا بعنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت و یا سایر اعضاء استفاده نمود. قابل ذکر است که این چربی بمراتب دارای دوام بیشتر و تورم کمتر پس از تزریق بعنوان فیلر می باشد و نسبت به چربی کشیده شده توسط ساکشن برای حجیم سازی بسیار سالمتر است.لیپوماتیک نه تنها باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به سفت تر شدن و لیفت پوست نیزکمک می کند.به طوریکه حتی بلافاصله بعد از انجام لیپوماتیک و با وجود تخلیه چربی شلی پوست کاهش می یابد ، نکته مهم و جالب این است که کاهش سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلولیت نیز میشود.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.