طرح حنا روی مچ دست | ۳۵ مدل نقش حنای شیک و ساده روی مچ دست

طرح حنا روی مچ دست | ۳۵ مدل نقش حنای شیک و ساده روی مچ دست

نقوش حنا طراحی های زیبایی هستند که با استفاده از رنگ طبیعی حنا روی قسمت های مختلف بدن مثل دست ، پا و … حک ریشوند ، ماندگاری این نقوش زیبا بسته به رنگی که مورد استفاده قرار میگیرد و تکنیک های کار با حنا متفاوت است . اگر شما هم طرفدار این طرح های اسرار آمیز و زیبای شرقی هستید میتوانید نمونه های زیبایی از طرح حنا روی مچ دست را در این نوشته پیدا کنید و از آن ایده بگیرید .

طرح حنا روی مچ دست (۱)

طراحی با حنا روی مچ دست

ما در دلبرانه نوشته ها ، ایده ها و تصاویر زیبایی از نقوش و طراحی با حنا به شما ارائه کرده ایم ، که میتوانید لینک بعضی از آنها را در پایین همین نوشته پیدا کنید ، مثل

  • نقش حنا روی دست
  • نقوش ساده حنا و طراحی حنا بسیار ساده و آموزش آن در خانه
  • کار با حنا سفید و تصاویر مربوط به آن
  • ایده های زیبا و خاص طراحی با حنا در اینستاگرام
  • و حتی ایده هایی در مورد تزیین حنای عروس و لباس مناسب جشن حنابندان

 

طرح حنا روی مچ دست (۲)

طرح حنا روی مچ دست

نقوش حنا روی مچ دست هم شامل طرح های بسیار ساده وظریف مثل یک دست بند ظریف روی مچ دست میشود هم شامل طرح های گسترده تر و پیچیده تر که هم روی مچ دست و هم روی سطح و انگشتان کشیده میشود . انتخاب این که طرح های ساده بهتر است یا طرح های شلوغ و پر کار به سلیقه شما بر میگردد البته مهارت طراح حنا روی دستان شما.

طرح حنا روی مچ دست (۳)

نقش حنا روی مچ دست

برای مثال دو تصویر بالا و پایین با در مورد سادگی و پیچیده و پرکار بودن نقش حنا روی دست میتوانید با هم مقایسه کنید .

طرح حنا روی مچ دست (۴)

طرح حنا روی مچ دست جدید

همه طرح ها و ایده های این نوشته قابل اجرا با حنای رنگی و حنای سفید هم هستند ، بخصوص اگر برای مراسم عروسی یا نامزدی خودتان قصد دارید از نقش حنا روی دست و پای خود استفاده کنید استفاده از حنای سفید ایده بسیار بکر و زیبایی خواهد بود .

طرح حنا روی مچ دست (۵)

طرح حنا روی مچ دست ساده

همانطور که میدانید برای کسانی که مهارت بالایی در طراحی و نقاشی ندارند ممکن است اجرای برخی طرح های حنا روی دست و پا دشوار باشد . در این صورت میتوانید شابلون ها ی آماده طرح حنای موجود در بازار کمک بگیرید و نقوش زیبای حنا را روی بدن خود و دوستانتان کار کنید .

طرح حنا روی مچ دست (۶)

مدل طرح حنا روی مچ دست

اگر چه طرح های حنا روی دست یا پا یا… در نگاه اول به نظر سخت و غیر قابل اجرا میرسند اما با کمی دقت و حوصله متوجه میشود همه این طرح های زیبا و جادویی در واقع ترکیبی از خطوط و نقاط و شکل های هندسی ساده هستند . به تصویر زیر دقت کنید ، طرح روی مچ دست و مچ پا شامل خطوط صاف و مورب و نقاط ساده است که با کمی دقت و حوصله میتوانید به سادگی روی دستان خود اجرا کنید.

طرح حنا روی مچ دست (۷)

طرح حنا روی مچ دست دخترانه

طرح حنا روی مچ دست (۸)

طرح حنا روی مچ دست عروس

تصاویر این نوشته از صفحات مختلف ایرانی و خارجی اینستاگرام جمع آوری شده است تا طبق جدید ترین مد های روز دنیا باشد ، امیدوارم برای شما هم مفید و قابل استفاده بوده و از این تصاویر ایده های خوب بگیرید .

طرح حنا روی مچ دست (۹)

طرح حنا روی مچ دست شیک

طرح حنا روی مچ دست (۱۰)

طرح حنا روی دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۱)
طرح حنا ساده

طرح حنا روی مچ دست (۱۲)
طرح حنا روی مچ دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۳)
طرح حنا دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۴)
طرح حنا هندی

طرح حنا روی مچ دست (۱۵)
طرح حنا ساده روی دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۶)
طرح حنا فانتزی

طرح حنا روی مچ دست (۱۷)
طرح حنا خیلی ساده

طرح حنا روی مچ دست (۱۸)
طرح حنا روی دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۹)
طرح حنا

طرح حنا روی مچ دست (۲۰)
طرح حنا ۲۰۱۹
طرح حنا ۲۰۱۸

طرح حنا روی مچ دست (۲۱) طرح حنا روی مچ دست (۲۲) طرح حنا روی مچ دست (۲۳) طرح حنا روی مچ دست (۲۴) طرح حنا روی مچ دست (۲۵) طرح حنا روی مچ دست (۲۶) طرح حنا روی مچ دست (۲۷) طرح حنا روی مچ دست (۲۸) طرح حنا روی مچ دست (۲۹) طرح حنا روی مچ دست (۳۰) طرح حنا روی مچ دست (۳۱) طرح حنا روی مچ دست (۳۲) طرح حنا روی مچ دست (۳۳) طرح حنا روی مچ دست (۳۴) طرح حنا روی مچ دست (۳۵)

 

حالا که صحبت حنا شد بهتر است در مورد خواص بالای حنا روی پوست و مو هم کمی مطالعه کنیم . این مطلب از سایت آرایشیک گرد آوری شده است جهت رعایت کپی رایت : )

خواص حنا برای پوست و مو

حنا یک محصول گیاهی است که در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در خالکوبی های موقت که در فرهنگ های مختلف صورت می گیرد از حنا استفاده می شود. برای جذاب تر شدن تاتو خود، آن را به صورت تیره و نیمه دایم انجام دهید. حنا علاوه بر زیبایی، مزایایی نیز برای پوست دارد. بخاطر مواد مغذی که در بر دارد کیفیت پوست شما را بالا می برد. در این پست به این مزایا از حنا می پردازیم به این امید که کاربران حنا را جایگزین مواد شیمیایی نمایند!

۱ . دفاع در برابر عفونت:

حنا می تواند به بدن کمک کند تا در برابر عفونت، دفاع قوی تری داشته باشد و این باعث می شود که کم کم باکتری های مضر از پوست شما محو شود. این باکتری ها سبب به وجود آمدن برخی از عفونت ها در بدن می شود که به روش های مختلفی تولید می شوند، و درمان پوست شما به طور منظم توسط حنا تاثیر زیادی در حذف باکتری ها دارد.

۲ . خنک کننده پوست:

حنا تاثیر زیادی در خنک کردن پوست شما دارد که با اثر گذاشتن در گردش خون بدن سبب این امر می شود. اگر شما از نقاط داغ و یا گرفتگی در مناطق خاصی از بدنتان رنج می برید، با استفاده کردن از حنا می توانید آن را بهبود بخشید. اما حنا نمی تواند نگرانی شما دراین موضوع را از بین ببرد و اگر وضعیت پوست شما گرم است به پزشک مراجعه کنید تا با دقت تمام مشکل شما را بهبود بخشد.

۳ . مسکن:

حنا می تواند التهابی که منجر به درد می شود را کاهش بخشد، شما می توانید در مناطق آسیب دیده پوستتان، از حنا به عنوان مسکن ضعیف استفاده کنید. اگر شما آلرژی و یا تمایل به استفاده از انواع دارو ندارید، حتما از حنا استفاده کنید و علاوه بر آنها حنا یک ماده طبیعی است که مزیت خاص آن محسوب می شود.

۴ . مزایا در پوست سر:

با استفاده کردن از حنا برای سرتان علاوه بر مزایایی که دارد به موی شما ظاهر بهتری می دهد و کیفیت آن را بالامی برد. حنا با پاکسازی پوست سر کمک می کند تا شوره سر از بین برود وبافت و درخشش مو را بهبود می بخشد. محصولات مبتنی بر حنا برای مو دردسترس هستند که از طریق بسیاری از فروشگاه های زیبایی می توانید تهیه کنید، برای اطلاعات بیشتر درباره حنا می توانید به پزشک خود مراجعه کنید تا شما را در نحوه استفاده از حنا یاری دهد .

 

 

همچنین بخوانید:

طرح حنا ساده | ۳۳ مدل نقش حنای ساده + آموزش طراحی حنا در خانه

حنا سفید | ۳۳ طرح حنای سفید روی دست و بدن + آموزش تهیه و طراحی با حنا سفید

 مدل طراحی دست با حنا هندی شیک و جذاب ۲۰۱۷

تزیین حنا عروس + ۵۰ مدل زیبا و متنوع حنا برای مراسم حنابندان

لباس هندی مجلسی | ۵۰ عکس مدل لباس مجلسی بلند هندی بسیار زیبا


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.