مدل دسته گل عروس | ۱۱۰ مدل دسته گل برای عقد و نامزدی و عروسی

مدل دسته گل عروس | ۱۱۰ مدل دسته گل برای عقد و نامزدی و عروسی

مدل دسته گل عروس با چه گلی قشنگه ؟ هر کس برای این سوال به سلیقه خودش جوابی دارد ، یکی دسته گل ساده وسفید پر از غنچه های گل رز دوست دارد دیگری دسته گل رنگارنگ از گل های متنوع میپسندد ، یکی عاشق دسته گل های اروپایی با گل های ساده و حشی است دیگری دوست دارد از گل های گران قیمت و لاکچری در دسته گل روز عروسی یا عقد یا حتی نامزدی استفاده کند. این که شما چه مدل گل هایی را برای دسته گل عروسی تان انتخاب میکند کاملا به سلیقه شما بستگی دارد بخصوص که در بیشتر عکس وفیلم های روز عروسی دسته گل تان حضور دارد و خاطره اش همیشه با شما میماند . پس همان چیزی را انتخاب کنید که همیشه در رویاهایتان تصور کرده اید .

اینجا ما ۱۱۰ مدل دسته گل زیبا و دوست داشتنی برای همه سلیقه ها گرد آوری کرده ایم که به همراه یک راهنمای انتخاب گل تقدیم حضور شما میکنیم با این امید که بتوانید ایده های جدید و نویی از این عکس ها بگیرید و مراسم عروسی زیبایی پیش رو داشته باشید.

مدل دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس 

گل یکی از پراستفاده ترین و محبوب ترین خرید ها در هر عروسی و عقد و نامزدی است. انتخاب دسته گل عروس هم یکی از مهم ترین انتخاب ها رای عروسخانم های حساس و سخت پسند است . بنابراین در مورد تزیینات دسته گل و نوع گل هایی که میخواهید انتخاب کنید بد نیست اول مدل ها و عکس ها یی از آن را تماشا کنید تا راحت تر تصمیم بگیرید چه دسته گلی برای شما مناسب تر است . عروس خانم می تواند دسته گل خود را با دیگر تزیینات محل برگزاری مراسم عروسی ست کند و یا به گونه ای انتخاب کند که در عکس های عروسی چشمگیر باشد. در مورد انتخاب گل نظر شخصی خیلی مهم است اما نکاتی هست که رعایت آنها در انتخاب دسته گل عروس خالی از فایده نیست.

مدل دسته گل عروس (۱)

دسته گل عروس با چه گل قشنگه؟

آرزوی هر عروسی است که در شب عروسی خود، دسته گلی منحصر به فرد و زیبا به دست بگیرد. داشتن کمی اطلاعات در باره گلها، می تواند به شما کمک کند که دسته گل عروس خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. در این مقاله اطلاعات مختصری در باره گلهای پرکاربرد در دسته گل عروس ارایه می دهیم.

مدل دسته گل عروس (۲)

 1. مدل دسته گل عروس با گل رز

برای دسته گل عروس، هیچ گلی به اندازه گل رز طرفدار ندارد. انواع مختلفی از گل رز، در اندازه ها و رنگ های متنوع وجود دارند. این گل خوش رنگ و خوش بو، نماد و سمبل شور و عشق است و همین باعث شده است که در دسته گل های عروس، کاربرد زیادی داشته باشد.

۰۸۴d277f3e296ce7c1187c6dbdbaaf61

 

 1. مدل دسته گل عروس با گل مریم

گل مریم بریا خیلی ها گل خاص و متفاوتی هست به خاطر ظاهر سفید رنگش هم به خاطر اسمش یاد آوری پاکی و معصومیت است و عطر دل انگیز مسحور کننده است باعث میشود برای خیلی ها از محبوب ترین گل های باشد بخصوص برای عروس خانم هایی که انتخابشان یک دسته گل کاملا سفید وساده است یک دسته گل مریم یمتواند اسنتخاب خاص زیبا و شیکی باشد.

۱ec2b32964d5aa1a1872de6389fbc568

 1. مدل دسته گل عروس با گل لیلیوم (سوسن)

لیلیوم یا سوسن گلی بسیار زیبا، خوشرنگ و پرطرفدار است. البته کمی هم گران قیمت است. لیلیوم در نژادهای مختلف و رنگ ها و اندازه های متفاوت وجود دارد و برای تزئینات عروسی از جمله دسته گل عروس و یا ماشین عروس بسیار پرکاربرد است. اگر از این گل برای دسته گل عروس خود استفاده می کنید، حتما از نژادهای هلندی آن استفاده کنید چرا که در برابر گرما و کم آبی، مقاوم تر هستند و در طول جشن عروسی، پژمرده نخواهند شد.

دسته گل عروس با گل لیلیوم

 1. مدل دسته گل عروس با گل نرگس

گل نرگس انواع مختلف و رنگ بندی های گستره ای دارد ، اما نرگس در ایران به خاطر همنام بودن با نام مادر امام زمان علیه السلام از محبوبیت خاصی برخوردار است و خیلی ها دوست دارند به خاطر تبرک آن به عنوان دسته گل روز عروسشان انتخابش کنند. به علاوه گل نرگس میتواند انتخاب خاص و متفاوت برای کسانی باشد که دوست ندارند دسته گلشان معمولی و تکراری باشد.

مدل دسته گل عروس (۲۷)

 1. مدل دسته گل عروس با گل پائونیا ( گل رز صد تومنی)

پائونیا که در فارسی به آن گل صدتومانی یا گل صدبرگ هم می گویند، گلی بزرگ، پرپشت و کمی گران است. این گل بسیار معطر است و عطری شیرین دارد. پائونیا انتخاب مناسبی برای تزئینات عروسی است و استفاده از چند عدد پائونیا در تزئین دسته گل عروس می تواند بسیار جذاب باشد. البته می توان تمام دسته گل عروس را نیز از گلهای پائونیا درست کرد.

مدل دسته گل عروس (۷)

 1. مدل دسته گل عروس با گل شیپوری

گل شیپوری هم از جمله گل هایی است که تازگی محبوبیت زیادی برای دسته گل های خاص و متفاوت عروسی پیدا کرده است ، و به عنوان یک انتخاب متفاوت و منحصر به فرد میتواند شیک و برازنده باشد. گل شیپوری رنگ بندی و گونه های مختلفی دارد که برای عروسی باید از انواع بادوام تر و شکیل تر آن استفاده کرد.

مدل دسته گل عروس (۳۷)

 1. مدل دسته گل عروس با گل آلاله

گل آلاله گلی بزرگ و پر از گلبرگ است و در رنگ های زرد، نارنجی، سفید و صورتی وجود دارد. این گل در دسته گل های عروس می تواند در کنار گلهای رز استفاده شود.

مدل دسته گل عروس (۲۵)

 1. مدل دسته گل عروس با گل لاله

لاله یک گل زیبای بهاری است که پرورش آن بسیار آسان است. گل لاله انتخاب جالبی برای دسته گل عروس خواهد بود. لاله نماد خوشبختی است و در طرح ها و اندازه های مختلف کشت می شود و به همین دلیل، سلیقه های مختلف را به خود جلب می کند.

مدل دسته گل عروس (۳۳)

 1. مدل دسته گل عروس با گل های وحشی

چیزی که در میان مدل های دسته گل اروچایی خاص و متفاوت جلوه میکند ظاهر ساده و بی آلایش آن سات که مثل لباس عروس ها و آرایش های اروپایی به سادگی طبیعی و معصومیت اهمیت بیشتری میدهد تا رنگ و لعاب اضافی . در میان این گل ها دسته گل های که پر از گل های وحشی و خود رو هستند به خاطر سادگی شان بسیار خاص و متفاوت هستد و میتواند نظر کسانی که دوست دارند کلیشه های هر چیزی را شکسته و متفاوت ظاهر شوند انتخاب بی نظیری است.

مدل دسته گل عروس (۶۴)

 1. مدل دسته گل عروس با گل اقاقیا

شاید انتخاب گل اقاقیا برای دسته گل عروس خیلی رایج و معمول نباشد اما با دقت در مدل های دسته گل اروپایی متوجه میشوید ترکیب این گل با انواع گلهای دیگر میتواند زیبا و چشن نوزا باشد بخصوص که این گل ظاهری افتاده و خوشه ی دارد برای دسته گل های آویز گزینه مناسبی است . مثل عکس زیر که ترکیبی از گل اقاقیا و لاله با تم یاسی و بنفش است .

مدل دسته گل عروس (۴۷)

 1. مدل دسته گل عروس با لیلی کلا (نیلوفر)

لیلی کالا از خانواده نیلوفرهاست. عروس خانم هایی که احساسات لطیفی دارند، این گل ظریف را در دسته گل عروس خود استفاده می کنند. انحناهای خاص ” لیلی کالا” ظرافت خاصی به آن بخشیده است. این گل نیز در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارد و انتخاب مناسبی برای دسته گل عروس خواهد بود.

مدل دسته گل عروس (۷۲)

 1. مدل دسته گل عروس با گل داوودی

در مورد این که گل داوودی به تنهایی برای دسته گل روز عروسی مناسب نیست با شما موافقم اما به عنوان ترکیب باسایر گل ها هم به خاطر رنگ بندی متنوع و شادش و هم به خاطر دوام و ماندگاری بالایش و هم به خاطر قیمت مناسبش گزینه خوبی است.

مدل دسته گل عروس (۸۰)

 1. مدل دسته گل عروس با گل ادریسی (هفت رنگ )

ادریسی به دلیل انبوه گلبرگهایی که دارد و اصطلاحا پرپشت است، طرفداران زیادی دارد. انتخابی مقرون به صرفه برای دسته گل عروس که در رنگهای سبز، صورتی، سفید، کبود و آبی کشت می شود.

مدل دسته گل عروس (۶۲)

 1. مدل دسته گل عروس با گل ارکیده

ارکیده انتخاب عروس خانم هایی است که سلیقه خاص و منحصر به فرد دارند. ارکیده، گلی خوشرنگ و گرمسیری است که می تواند جلوه خاصی به دسته گل عروس ببخشد.

دسته گل عروس ارکیده بنفش

 1. مدل دسته گل عروس با گل یاسمن (یاس)

یاسمن (یاس فرنگی)، گلی ریز و ستاره ای شکل است و می تواند جلوه ای خاص به دسته گل عروس ببخشد. از یاس فرنگی می توان در وسط دسته گل عروس استفاده کرد و یا در دسته گل های بزرگتر برای پُر کردن فضاهای خالی لابلای گل ها از آن استفاده کرد.

مدل دسته گل عروس با گل یاس

 1. مدل دسته گل عروس با گل مروارید (مینا)

گل مروارید برای جشن عروسی در فصل بهار یا تابستان بسیار مناسب است. این گل بسیار ارزان است و در رنگ ها و اندازه های مختلف یافت می شود و می تواند جلوه خاصی به دسته گل عروس بدهد.

مدل دسته گل عروس (۴۴)

 1. مدل دسته گل عروس با گل آفتابگردان

انتخاب گل آفتاب گردان هم مثل خیلی از گل ها انتخاب اولی خیلی ها نیست چون اغلب عروس خانم ها سراغ کلیشه تکراری و البته زیبای رز خواهند رفت اما شما ارگ به یک دسته گل با ظاهری نچرال و طبیعی و البته خاص و منحصر به فرد فکر میکنید در مورد آن شک نکنید ، رنگ شاد و ظاهر زیبا ومتفاوت آن باعث میشود شما خاص و جسور در مراسم عروسی تان ظاهر شوید .

مدل دسته گل عروس (۱۲)

 1. مدل دسته گل عروس با گل شقایق

گل شقایش در فرهنگ و هنر و ادبیات ما نماد عشق است و سیاهی درون گل نمادی از سوختگی دل عاشق در فراق یادش به حساب می آید . برای روی عروسی که پیوند عاشقانه شما با همسرتان است چه انتخابی زیبا تر متناسبت تر و البته خاص تر از گل شقایش ؟

مدل دسته گل عروس

 1. مدل دسته گل عروس با گل های مختلف و رنگارنگ 

اینکه دوست دارید یک دسته گل کاملا ساده و شیک و البته کلاسیک عروس داشته باشید یا یک دسته گل رنگی رنگی و متفاوت به شما بستگی دارد اما اگر دوست دارید جزء دسته دوم باشید یک عالمه نمونه خوشگل برای دسته گل های رنگارنگ به سبک اروپایی در این نوشته خواهید دید که شما را در تصمیمی که گرفتید مصمم تر خواهد کرد.

مدل دسته گل عروس (۹۹)

 1. مدل دسته گل عروس با گل های مصنوعی

اگر چه پیشنهاد اول ما به شما انتخابا گل طبیعی با ظاهری تازه و با طراوت است اما اگر جزء کسانی هستید که دوست دارید تک تک یادگاری های عروسی را بعد از آن حفظ کنید دسته گل مصنوعی این قابلیت را بهتر دارد و همیشه به همان شکل اول برای شما میماند. اینجا ما در کنار دسته گل های طبیعی با گل ها و رنگ های مختلف چند مدل دسته گل مصنوعی برای روز عروسی یا عقد یا نامزدی گردآوری کرده این که شما را راضی خواهد کرد.

مدل دسته گل عروس (۱۰۳)

مدل دسته گل عروس 

مدل دسته گل عروس (۳)

مدل دسته گل عروس جدید

مدل دسته گل عروس (۴)

مدلهای دسته گل عروس اینستاگرام

مدل دسته گل عروس (۵)
مدلهای دسته گل عروس مصنوعی

مدل دسته گل عروس (۶)
مدل دسته گل عروس طبیعی

مدل دسته گل عروس (۸)
مدلهای  دسته گل عروس ۲۰۱۹

مدل دسته گل عروس (۹)
مدل دسته گل عروس ۲۰۲۰

مدل دسته گل عروس (۲۱)
مدلهای دسته گل عروس شیک 

مدل دسته گل عروس (۱۰)

مدل های دسته گل عروس در اینستاگرام

مدل دسته گل عروس (۱۱)
مدلهای دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس (۱۳)
مدل دسته گل رز قرمز

مدل دسته گل عروس (۱۴)
مدل دسته گل عروس رز سفید

مدل دسته گل عروس (۱۶)
مدل دسته گل عروسی ارکیده 

مدل دسته گل عروس (۱۷)
مدل دسته گل عروسی شیپوری

مدل دسته گل عروس (۱۵)
مدل دسته گل عروسی مصنوعی جدید

مدل دسته گل عروس (۱۸)
مدل دسته گل عروس instagram

مدل دسته گل عروس (۱۹)

    مدلهای دسته گل عروس ۱۳۹۸

مدل دسته گل عروس (۲۰)
مدلهای دسته گل عروس ۱۳۹۹

مدل دسته گل عروس (۲۲)
مدل دسته گل عروس لاکچری

مدل دسته گل عروس (۲۳)
مدل دسته گل عروس خاص 

مدل دسته گل عروس (۲۴)
مدلهای متفاوت دسته گل عروس 

مدل دسته گل عروس (۲۶)
مدل دسته گل عروس تک 

مدل دسته گل عروس (۲۸)
مدل دسته گل عروس زیبا

مدل دسته گل عروس (۲۹)
جدیدترین مدلهای  دسته گل عروس 

مدل دسته گل عروس (۳۰)
شیک ترین مدلهای  دسته گل عروس 

مدل دسته گل عروس (۳۱)
مدل دسته گل عروس ساده 

مدل دسته گل عروس (۳۴)
مدل دسته گل عروس با گل ریز 

مدل دسته گل عروس (۴۱)
مدل دسته گل عروس با گل آفتابگردان 

مدل دسته گل عروس (۳۵)
مدل دسته گل عروس سال با گل مینا 

مدل دسته گل عروس (۳۸)
مدل دسته گل عروس جدید با گل صدتومنی

مدل دسته گل عروس (۳۶)
مدل دسته گل عروس جدید با گل نسترین 

مدل دسته گل عروس (۴۰)
جدیدترین مدلهای دسته گل عروس با گل میخک

مدل دسته گل عروس (۴۲)

عکس دسته گل عروس 

مدل دسته گل عروس (۴۳)

عکس دسته گل عروس جدید

مدل دسته گل عروس (۳۲)
عکس دسته گل عروسی

مدل دسته گل عروس (۴۵)
عکس دسته گل عروس رز قرمز

مدل دسته گل عروس (۴۶)
عکس دسته گل عروس در اینستاگرام

مدل دسته گل عروس (۴۸)
عکس دسته گل عروس طبیعی

مدل دسته گل عروس (۴۹)
عکس دسته گل عروس با کریستال

مدل دسته گل عروس (۵۰)
عکس دسته گل عروس ۲۰۲۰

مدل دسته گل عروس (۵۲)
عکس دسته گل عروس مصنوعی

مدل دسته گل عروس (۵۱)
عکس دسته گل عروس با فوم

مدل دسته گل عروس (۵۳)
www.عکس دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس (۵۴)
عکس دسته گل عروس مدل جیدد 

مدل دسته گل عروس (۵۵)
عکس دسته گل عروس ۲۰۲۰جدید

مدل دسته گل عروس (۵۶)
عکس مدل دسته گل عروس ۲۰۱۹

مدل دسته گل عروس (۵۷)
عکس دسته گل عروس جدید ۲۰۲۰

مدل دسته گل عروس (۵۹)
دانلود عکس دسته گل عروس ۱۳۹۸

مدل دسته گل عروس (۶۰)
عکس جدیدترین دسته گل عروس ۱۳۹۹

مدل دسته گل عروس (۶۱)
عکس مدل دسته گل عروس ۱۴۰۰

مدل دسته گل عروس (۶۳)
عکس دسته گل عروس اروپایی 

مدل دسته گل عروس (۶۵)
عکس دسته گل عروس خارجی

مدل دسته گل عروس (۶۶)
عکس دسته گل عروس جدید شیک 

مدل دسته گل عروس (۶۷)
عکس دسته گل عروس جدید لاکچری

          مدل دسته گل عروس (۶۸)

مدل دسته گل عقد 

مدل دسته گل عروس (۷۰)

مدل دسته گل عقد عروس

مدل دسته گل عروس (۷۱)
مدل دسته گل عقد جدید

مدل دسته گل عروس (۷۳)
مدل دسته گل عقد محضری

مدل دسته گل عروس (۷۵)
مدل دسته گل عقد ۲۰۱۸

مدل دسته گل عروس (۷۴)
مدل دسته گل عقد کنان

مدل دسته گل عروس (۷۶)
مدل دسته گل عقد اینستاگرام

مدل دسته گل عروس (۷۷)
مدل دسته گل عقد و نامزدی

مدل دسته گل عروس (۷۹)
مدل دسته گل عقد ۲۰۱۷

مدل دسته گل عروس (۷۸)
مدل دسته گل عقدی

مدل دسته گل عروس (۸۱)

مدل دسته گل نامزدی 

مدل دسته گل عروس (۸۲)

مدل دسته گل نامزدی شیک

مدل دسته گل عروس (۸۳)
مدل دسته گل نامزدی دور دستی

مدل دسته گل عروس (۸۴)
مدل دسته گل نامزدی جدید

مدل دسته گل عروس (۸۶)
مدل دسته گل نامزدی و عقد

مدل دسته گل عروس (۸۷)
مدل دسته گل نامزدی عروس

مدل دسته گل عروس (۸۵)
مدل دسته گل نامزدی ۲۰۱۷

مدل دسته گل عروس (۸۹)
مدل دسته گل نامزدی رز

مدل دسته گل عروس (۹۰)
مدل دسته گل نامزدی در اینستاگرام

مدل دسته گل عروس (۸۸)
مدل دسته گل نامزدی ۲۰۱۸

                 مدل دسته گل عروس (۹۱)

مدل دسته گل عروسی 

مدل دسته گل عروس (۹۲)

مدل دسته گل عروسی جدید

مدل دسته گل عروس (۹۳)
مدل دسته گل عروسی شیک

مدل دسته گل عروس (۹۴)
مدل دسته گل عروسی

مدل دسته گل عروس (۹۵)
مدل دسته گل عروسی جدید

مدل دسته گل عروس (۹۶)
مدل دسته گل عروسی اینستاگرام

مدل دسته گل عروس (۹۷)
مدل دسته گل عروسی مصنوعی

مدل دسته گل عروس (۹۸)
مدل دسته گل عروسی ۲۰۱۹

مدل دسته گل عروس (۱۰۵)
مدل دسته گل عروسی instagram

مدل دسته گل عروس (۱۰۰)
شیک ترین مدل دسته گل عروسی 

مدل دسته گل عروس (۳۹)
جدیدترین مدل دسته گل عروسی 

مدل دسته گل عروس (۱۰۱)
مدل دسته گل عروسی لاکچری

مدل دسته گل عروس (۱۰۲)
مدل دسته گل عروسی ساده

مدل دسته گل عروس (۵۸)
مدل دسته گل عروسی اروپایی

مدل دسته گل عروس (۱۰۴)
مدل دسته گل عروسی با گل های وحشی

مدل دسته گل عروس (۱۰۶)

مدل دسته گل اینستاگرام

مدل دسته گل عروس (۱۰۷)
مدل دسته گل عقد

مدل دسته گل عروس (۱۰۸)

مدل دسته گل نامزدی

مدل دسته گل عروس (۱۰۹)
مدل دسته گل شب بله برون 

      مدل دسته گل عروس (۱۱۰)

منبع تصاویر pinterest / گردآوری و بازنشر سایت دلبرانه 

بیشتر بخوانید : 

دسته گل عروس | ۱۰۰ عکس دسته گل جدید و اروپایی عروس

دسته گل نامزدی|۴۰ مدل دسته گل عروس برای عقد و نامزدی

عروسی مختلط چی بپوشیم|۱۰۰ مدل لباس مجلسی پوشیده

چطور لباس عروسمان را محجبه کنیم که زیباتر باشد؟ +۴۰مدل

کیک عروسی | ۷۰ مدل کیک عقد و عروسی با تزیین گل طبیعی

مدل ماشین عروس | ۵۰ ماشین عروس با تزیینات خاص و شیک

مدل مو باز و ساده برای نامزدی|۴۰ مدل مو باز و ساده دخترانه


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.